Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Czy CS jest grą taktyczną?
Czy CS jest grą taktyczną?
You do not have permission to vote on this poll.
TAK 26 89.66%
NIE 3 10.34%
W sumie: 29 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Venotom
twardy_chomik



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Question Czy CS jest grą taktyczną?

Grałem w nią trochę i myślę, że nie jest to gra taktyczna. Coprawda jest w niej działanie w grupie, ale mało ono odbiega od np. CTF z Quake 3- za mało jest tam taktyki, nie ma planowania przed misją, istnieją sztuczki np. podwójne skoki, tworzenie nierealnych wież z wielu graczy, ilość HP nie ma wpływu na kontrolę nad graczem itp.

Ogólnie- jest to gra akcji w niby-taktycznej otoczce.

Ci co chcą akcji niech grają w Q3, CS powinno stawać się coraz bardziej grą taktyczną (ograniczenia skoków w 1.4 są krokiem tu temu).



nastepnym razem nie przeniose wszystikego do jednegoi posta, a po prostu wyrzuce - takjakby

Edytowane przez [FPP]takjakby dnia 28-04-2002 o godz. 10:03

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 08:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Venotom Znajdź więcej post'ów przez  Venotom Dodaj Venotom do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Venotom prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

poniekad tak,ale tyko poniekad(sorx za orotgrafie mam dysortografie a po za tym nie wiem jak sie pisze wyraz poniekad)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 12:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

ja tam uwazam ze cs powinien zostac taki jaki jest. jest on dokladnie pomiedzy grami jak np. rainbow six a q3. nie mozna tu wszystkiego samemu zrobic ale wspolpraca nie jest konieczna... nie wiem jak jest w dobrych klanach ale jestem pewien ze tam wspolpraca jest najwazniejsza. mozmze ludzie lubia cs'a wlasnie dlatego ze nie sa zmuszani do zadnego stylu gry. moge cie jednak upewnic ze wspolpraca jest duzo bardziej przydatna niz w ctfie q3. a tak z ciekawosci- co bys proponowal zeby zrobic by ta gra sie stala "bardziej taktyczna"

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 14:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

Venotom grubo sie mylisz... ale przebaczam Ci te bluźnierstwa bo nie wiesz co mówisz... Counter Strike jest zdecydowanie grą taktyczna i to nawet bardziej niz myslisz... grajac tylko na serwerach z calkowicie obcymi ludzmi zeczywiscie sie tego nie czuje... wtedy gra ogranicza sie tylko do wyscigu po fragi... co innego na klanowkach kiedy kazdy wie co ma robic, jakie jest jego miejsce w drużynie i do tego jeszcze musi zwracac uwage na tylek kolegi... ehhhh nie chce mie sie tutaj rozwodzic na ten temat bo to za duzo pisania... ktos kto tego doswiadczyl wie o czym mowie...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Eustachy ujal to co mialem napisac

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mierzej
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Jak na gre taktyczna to za duzo w cs'ie jest ze strzelaniny. W sumie dziki fart i szybka gaukolgia sa najwazniejsze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 18:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mierzej Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mierzej Znajdź więcej post'ów przez  Mierzej Dodaj Mierzej do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mierzej prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

Moze sie powtarzam ale co tam
W nowej wersji jest o wiele wiekszy naciska na taktyke a nizeli na skill graczy.

Pozdrawiam.

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Hammer
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Opole

RoliN'ek: To zalezy... Bo teraz jeszcze trudniej jest zabic kilku przeciwnikow na (ze tak powiem) jednym magazynku. Jak trafisz na dwoch - okey - zgina, ale zabicie trzech staje sie trudniejsze.

Ale poprzednicy ujeli doskonale to co sadze. CS jest gra taktyczna, bo wymaga przede wszystkim myslenia, kojarzenia faktow i dobrej koordynacji ruchowej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 14:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Hammer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Hammer Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Hammer Dodaj [FPP]Hammer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Hammer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Hammer
(...)i dobrej koordynacji ruchowej




akurat dobra koordynacja ruchowa ma sie niewele do taktyki...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 15:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Hammer
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Opole

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy




akurat dobra koordynacja ruchowa ma sie niewele do taktyki...



To zalezy co rozumiesz pod pojeciem taktyka. Przypuscmy, ze grasz na serwerze ffa w terrorystach, wiec wtedy najprostsza taktyka jest "raszowanie" bs'u. Jak chcesz wypelnic zadanie taktyczne bez dobrej koordynacji ruchowej ? Oto wlasnie mi chodzilo - co prawda przyjalem zla forme, ale to mialem na mysli...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Hammer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Hammer Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Hammer Dodaj [FPP]Hammer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Hammer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|SUN|SPINACZ
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez Mevlana
poniekad tak,ale tyko poniekad(sorx za orotgrafie mam dysortografie a po za tym nie wiem jak sie pisze wyraz poniekad)



heh wedlug mnie to nie choroba tylko p*******e ktore ma na celu przedluzenie czasu pisania jakiegos testu (dlatego pojutrze biegne do lekarza )

__________________
SUN is da best rulz 4eva
-my life

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-05-2002 09:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |SUN|SPINACZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |SUN|SPINACZ Znajdź więcej post'ów przez  |SUN|SPINACZ Dodaj |SUN|SPINACZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |SUN|SPINACZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Venotom nie wie o czym mowi, trzeba mu wybaczyc, pewnie na jakis prochach jedzie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-05-2002 14:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Re: Czy CS jest grą taktyczną?

quote:
Napisane oryginalnie przez Venotom
Grałem w nią trochę i myślę, że nie jest to gra taktyczna. Coprawda jest w niej działanie w grupie, ale mało ono odbiega od np. CTF z Quake 3- za mało jest tam taktyki, nie ma planowania przed misją, istnieją sztuczki np. podwójne skoki, tworzenie nierealnych wież z wielu graczy, ilość HP nie ma wpływu na kontrolę nad graczem itp.

Ogólnie- jest to gra akcji w niby-taktycznej otoczce.

Ci co chcą akcji niech grają w Q3, CS powinno stawać się coraz bardziej grą taktyczną (ograniczenia skoków w 1.4 są krokiem tu temu).



nastepnym razem nie przeniose wszystikego do jednegoi posta, a po prostu wyrzuce - takjakby



cs jest gra jaka jest - chcesz gry taktycznej jak to okresliles to zagraj w Rainbow Six , Rogue Spear albo Ghost Recon - masz max realizm - mozna sie torche po******** jak cie koles zabije niewiadomo skad (ja w te gry pogrywam ale CS to dla mnie zupelnie inna gra i czego innego od niej oczekuje).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-05-2002 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

a ja mysle ze CS tak samo jak UrbanTerror sa grami strategic fpp , a nie action fpp jak VQ3

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-05-2002 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]Immortal
PzKpfw VI Tiger I



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Gniezno

Exclamation TAKTYKA daje dużo zadowolenia.

Panowie nie ma co roztrząsać zagadnienia „TEKTYCZNOŚCI „ samego CS.’a.
Jeszcze długo nam przyjdzie czekać na grę, która będzie odzwierciedlała otaczającą nas rzeczywistość nawet w 20%. Pytanie jest tylko jedno. Czy posiadanie taktyk przez drużynę w znacznym stopniu przyczynia się do jej zwycięstwa. Jeśli tak, to jest to gra taktyczna.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-05-2002 23:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]Immortal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]Immortal Znajdź więcej post'ów przez  [STER]Immortal Dodaj [STER]Immortal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]Immortal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Hammer
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Opole

Mowi sie, ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Tak samo jest w tym przypadku. Kazdy inaczej widzi ta sama rzecz. Dla mnie jest to gra taktyczna, a dla kogos innego nie musi ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2002 11:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Hammer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Hammer Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Hammer Dodaj [FPP]Hammer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Hammer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Otrzywiscie CS jest gra taktyczna! Bez watpienia. Skad inaczej te wszystkie taktyki, ich roznorodnosc i ilosc. Duzo klanow ma nie raz specjalnie wyznaczana osobe do tych zagadnien.
Przy klanach rownoskillowych to tylko takytka decyduje, wiec jestem przekonany i zapewne nie tylko ja, ze CS jes gra TAKTYCZNA.
Proste

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnipeR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

w cs jest cos z pilki noznej albo jakiegos innego sportu druzynowego bez taktyki ani rusz ale czasem znajdzie sie jakis cwaniak co okiwa 4 i strzeli gola a mimo to nie jest powiedziane ze starczy to na wygranie meczu dlatego uwazam ze brakuje w tej ankiecie odpowiedzi pol na pol

__________________
Saper myli sie tylko raz
Sniper wogle sie nie myli ))

Nie wiesz zkad dostales head'a
nie martw sie przynajmniej masz pewnosc od kogo.

Niektorzy twierdza ze aby dobrze grac poczebna jest inteligencja. Krde tylko jak sie z niej strzela tego nie moge pojac ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2002 22:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  SnipeR Dodaj SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Hammer
Mowi sie, ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Tak samo jest w tym przypadku. Kazdy inaczej widzi ta sama rzecz. Dla mnie jest to gra taktyczna, a dla kogos innego nie musi ...

zgadzam się z Hammerem. Dla mnie również CS jest grą taktyczną. Tu nie chodzi tylko o szybkie, bezsensowne wyeliminowanie przeciwników, liczy się spryt i myślenie...

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2002 20:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:54.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions