Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Na jakich myszkach gracie???
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Question Na jakich myszkach gracie???

Cze
Mam do was pytanie, na jakich myszkach gracie???
Interesuje mnie jaka myszka jest dobra i co watro qpić
Pomóżcie, bo ja ze swoją już niewytrzymuje

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 19:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Myszka

ja gram na a4tech'u www-15. Jest to dosc stara myszka ma jakies 2 lata ale gra mi sie zajebisc** i jest idealnie dostaosowana do mojej dłoni.

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

Talking dokladnie taka sama

ciekawy zbieg okolicznosci, bo ja tez mam A4tech WWW-15
ciekawi mnie po co w niej 2 scroll???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 21:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

eeee ja gram na LOGITECHU ale nie znam pełnej nazwy
w każdym razie jak ktoś był w M@UPIE top wie jaką mam

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

No to ja wiem w takim razie


Ja mam Logitech WingMan Gaming Mouse
mycha najlepsza imho i gdy bede ja zmienial to zmienie na nowego WingMana...
Ciekawostka jest to ze ma ona ok 2 lat, a kupilem ja, wierzcie czy nie, jeszcze od ven0ma. Tak, tego pana smarkacza ktory wygral tyle turniei ProMode.

Polecam Wam ta myszke, naprawde dobry sprzecior.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 21:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pwael
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Katowice

Talking a ja...

mam Microsofta optical inteli mouse, 5 przyciskow, super czula, dopasowana, jaaaazda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 23:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pwael Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pwael Znajdź więcej post'ów przez  Pwael Dodaj Pwael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pwael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl
No to ja wiem w takim razie


Ja mam Logitech WingMan Gaming Mouse
mycha najlepsza imho i gdy bede ja zmienial to zmienie na nowego WingMana...
Ciekawostka jest to ze ma ona ok 2 lat, a kupilem ja, wierzcie czy nie, jeszcze od ven0ma. Tak, tego pana smarkacza ktory wygral tyle turniei ProMode.

Polecam Wam ta myszke, naprawde dobry sprzecior.


nowa kupiles ? czy uzywana ?
hm pewnie nowa, to byla jakas nagroda ?
http://redakcja.a4.pl/sprzet/akceso...ktopoptical.php fajne cacko co ?
a ja gram na Wheel Mouse for PC, ponizej wersja Macintosh'owska w stylu iMac'a



dla mnie bomba, idealnie gra mi sie nia nawet przy sensitivity 3-4, do tego nowa podkladka(cienka, gumowa firmy Verbatim).
Jezeli mialbym zmieniac to na jakas mysz LogiTECH.

Edytowane przez deen dnia 20-12-2001 o godz. 10:56

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2001 10:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Wink THX

Dzięki z waszych wypowiedzie, ale dzisiaj poszedłem do sklepu i se qpił3m zawalista myszke a4tech'a
Optical GreatEye wheel mouse, 5 przycisków i jak narazie jest ql.
Polecam ją, wygrała konqrs w czasopismie, niepamietam jakim na na dobrą cenę i jakośc(oczywiście bdb.)
piszcie dlaej jakie macie propozyszjon.

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2001 12:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
F4+4L
F4+4Lny gość



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Talking

Też polecem logitecha. Mam tą mysz od 5 lat i nigdy mi jescze nie nawaliła, czyszcze ją żadko i jest qll. Mam dokładnie Logitecha pilota niestety z ogonem, ale jakoś mi nie przeszkadza. Najfajniejsze jest to że jezdziłem tą myszką po wsszytkim:
Od słwonika PWN po czasopisma, drweno , tysiace podkladek a skończysszy na obudowie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2001 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil F4+4L Kliknij tutaj by wysłać e-maila do F4+4L Znajdź więcej post'ów przez  F4+4L Dodaj F4+4L do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać F4+4L prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*Av*MystikaL
SAXO VTS 1.6 !!!!!!!!!!!!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa , Ursus

Thumbs up myszka

Ja mam razor boomslang .... wojek mi przysala ze stanow . Dla mnie nie ma lepszych myszek do grania . Pod aplikacjami tak dobrze wcale sie nie sprawdza .......
Co do wingmana - fajna myszka tylko brudzi sie czesto ( przeciez zaprzestali ja produkowac na jakis okres czasu prze to ) . Ale i tak najlepszy jest Rejzor

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2001 13:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *Av*MystikaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *Av*MystikaL Znajdź więcej post'ów przez  *Av*MystikaL Dodaj *Av*MystikaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *Av*MystikaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: myszka

quote:
Napisane oryginalnie przez *Av*MystikaL
Ja mam razor boomslang .... wojek mi przysala ze stanow . Dla mnie nie ma lepszych myszek do grania . Pod aplikacjami tak dobrze wcale sie nie sprawdza .......
Co do wingmana - fajna myszka tylko brudzi sie czesto ( przeciez zaprzestali ja produkowac na jakis okres czasu prze to ) . Ale i tak najlepszy jest Rejzor



No niby sie brudzi, ale powiem Ci ze w 50% zalezy do ot podkladki. Na kazdej plastykowej podkladce trzeba czyscic co jakies 3-4 dni. A ja mam podkladke z materialu, niby z reklamowka pewna ale material naprawde dobry i gram na niej juz ponad rok. Czyszcze ja...hmmm co 0.5 miesiaca?

Co do razerow, slyszalem ze rzeczywiscie sa od logitechow lepsze we wszystkim procz ksztaltu, lecz nie skusze sie na taka myche z powodu ceny... kosztuje ok 100 dolcow, czyli ponad 400zl + kasa za przesylke z us...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2001 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Nieprawda

Niepradwą jest że razory niesą dostępne w POLSCE.
Razory są dostępne w sklepach firmy Auchuan(sorry za reklame)
Ale ja wam poradzam go qpić, kosztuje on 280 zł.
Fajnie wygląda

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2001 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: Nieprawda

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
Niepradwą jest że razory niesą dostępne w POLSCE.
Razory są dostępne w sklepach firmy Auchuan(sorry za reklame)
Ale ja wam poradzam go qpić, kosztuje on 280 zł.
Fajnie wygląda



Naprawde ?!? NIe pomyliles ich? Chodzi o Razer a nie razor. Napewno to te? Bog mi Cie zeslal synu!

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2001 16:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Cool Tak Tak

TAk sxl'q pomyliłem się w nazwie
poprawie się "razer"
sry za pomyłke

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2001 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

eh no to po co robisz sxl'owi nadzieje? ps. mi się na mojej myszy gra super... przedtem miałm jakąś kiche a4-techa i teraz mam logitecha i jest QL ... szkoda że z ogonkiem bo mnie czasem wpieprza kak mi się ręka zawinie podczas gry

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2001 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

;_)

............taaaaaaaaaaa, Logitech....potem dłuuuugo nic...

chwilowo (po śmierci Pilot-logitecha, niech mu śmietnisko lekkim będzie ;-))) mam A4 radiową. Gra się świetnie. Ogon nie plącze się (gram z sens okolo 1.5 do 2 razy większą niż znani mi gracze, a kiedy są lagi, zwiekszam jeszcze, dobrze mi się gra tylko wtedy, gdy wystarczy mi 4 cm2 powierzchni do pomachania mycholem, nie umiem wiosłowac po całym stole ;-) - przy takim sens ogon naprawde robi się ciężki.

Ale i tak tęsknie za Logitechem...

Y.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2001 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Duke
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kraków

A ja mam fajna myszke bezprzewodowa radiowa A4Tech z 2 skrolami. gra sie na niej nawet fajnie tylko na poczatku mialem problem z bateriami. Ale moj Tata wszystko rozwiązał: kupił 4 baterie które można ladowac i ladowarke do nich. Jak sie jedne skoncza to biore drugie a tamte daje na ladowanie jestem bardzo zadowolony

__________________
duk3 of sYnthesis

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 06:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Duke Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Duke Znajdź więcej post'ów przez  Duke Dodaj Duke do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Duke prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Cool JASNE

a4tech rulez!!!
Czyż nieprawda???
niedroga i dobra firma robiąca sprzęt

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 15:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ni_co
|-dT-|Vito Corleone



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: JASNE

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
a4tech rulez!!!
Czyż nieprawda???
niedroga i dobra firma robiąca sprzęt



No co ty LOGITECH rulez

ps. co sie komu podoba to dla niego dobre
ps2. Ale logitech jest nie zawodny!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 00:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ni_co Znajdź więcej post'ów przez  Ni_co Dodaj Ni_co do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ni_co prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

Talking Moja Myshka

Microsoft Intelli Mouse with Wheel
dobrze wysluzona myha, mam do niej sentyment i nawet mozliwosc podmiany na optyczna microsoftu (lezy podpieta do 2-giego kompa) jakos do mnie nie przemawia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 00:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Post MYCHA

JA BYM NA TWOIM MIEJSCU KUPIL MYSZ LOGITECHA CORDLESS MOUSEMAN OPTICAL SAM JEJ UZYWAM I UWAZAM ZE JEST NAJLEPSZA BO DUZO BARDZIEJ PRECYZYJNA OD INNYCH MYSZEK NP.(KABLOWYCH CZY RADIOWYCH) ALE TO TWOJ WYBOR I TWOJ HAJS

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 01:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

Re: MYCHA

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
JA BYM NA TWOIM MIEJSCU KUPIL...

Jezeli juz mialbym wydawac kase na myszke do grania, to na razie nie widze lepszego wyboru niz Razer Boomslang 2000, no ale na razie dam sobie spokoj

Pozdrawiam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 01:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ni_co
|-dT-|Vito Corleone



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ech w Media MArku sa Logitechy Pilot Wheel Mouse Optical - kosztuja 120 zl. A wiezcie, sa zarabiste. Wczesniej mialem taka sama tylko ze z kulko - roznica jest nie samowita. Po prostu sadze za kazda mysz optyczna jest 50 % lepsza od kulkowej!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 01:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ni_co Znajdź więcej post'ów przez  Ni_co Dodaj Ni_co do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ni_co prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez Ni_co
Ech w Media MArku sa Logitechy Pilot Wheel Mouse Optical - kosztuja 120 zl. A wiezcie, sa zarabiste. Wczesniej mialem taka sama tylko ze z kulko - roznica jest nie samowita. Po prostu sadze za kazda mysz optyczna jest 50 % lepsza od kulkowej!


Widzieliscie moze ta "wspaniala myche" na ut.pl ?? Powiedzcie tzn napiszcie mi dlaczego takie cos bedzie kosztowalo az 300 dolcow ?!?!?

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d


Widzieliscie moze ta "wspaniala myche" na ut.pl ?? Powiedzcie tzn napiszcie mi dlaczego takie cos bedzie kosztowalo az 300 dolcow ?!?!?



Czytaj komentarze, napisalem tam mniej wiecej dlaczego ta mycha jest taka droga. Poza tym gdyby byla produkowana w Europie to bylaby znacznie tansza... ale iestety, hameryka daleko...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

mycha

Niedawno kupilem nowa mych a4tech'a. Nazywa sie Optical GreatEye WOP-35 i gra mi sie na niej spox, idealnie dopasowana do mojej dloni ... z tym ze przy mocnym ruchy w bok [ tzn szybkim ] nie reaguje i tu jes jej wada. Dalbym link ze zdjeciem ale cos streonka na ktorej bylo siadla

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Edytowane przez 8lo0d dnia 24-01-2002 o godz. 15:49

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 10:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: mycha

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d
Niedawno kupilem nowa mych a4tech'a. Nazywa sie Optical GreatEye WOP-35 i gra mi sie na niej spox, idealnie dopasowana do mojej loni ... z tym ze przy mocnym ruchy w bok [ tzn szybkim ] nie reaguje i tu jes jej wada. Dalbym link ze zdjeciem ale cos streonka na ktorej bylo siadla


Chlopie, skoro wiesz ze ta myszka pasuje do twojego łona to co ty z nia robisz ???

btw, mowilem ze WingMan jest najlpszy do grania I nie zmienie zdania, bo taka prawda

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 15:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Talking e

mi sie najlepiej gra na tym logitechu, i nie mam zamiaru go zmieniac

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 01:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: mycha

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl


Chlopie, skoro wiesz ze ta myszka pasuje do twojego łona to co ty z nia robisz ???

btw, mowilem ze WingMan jest najlpszy do grania I nie zmienie zdania, bo taka prawda


Stary, jakiego lona ??? Pisze przecież wyrażnie do dloni ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 13:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

mysz

ja gram na myszy A4tech , a jaki typ to nie wiem, wiem ze z jednym kólkiem, no i gra sie dobrze, tylko ze mam kompa od 1996 roku i nie mialem nigdy podkladki, az do dzis, musze se wkoncu kupic

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 13:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:54.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions