Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Achtung
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (7): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
achtung
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Achtung

Masz dosyc swojego klanu? Nie wiesz, czy jestes dobry? Chcesz sie sprawdzic? Lubisz campowac? Znalazles odpowiedz. Join us or die. Wszystkich chetnych do reprezentowania klanu Achtung zapraszamy, nie sa wymagane zadne umiejetnosci, kurs pf zapewniony.

Good Game

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2002 00:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil achtung Znajdź więcej post'ów przez  achtung Dodaj achtung do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać achtung prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Grunt to dobra reklama

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2002 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
Grunt to dobra reklama


I zachęcający do wstąpienia avatar

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2002 15:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

quote:
Napisane oryginalnie przez Allan


I zachęcający do wstąpienia avatar



A na tym obrazie to pewnie dziadek achtunga.

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2002 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kalaf10r
Mastahh Warzyffko



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WArszaWA

kurs głupoty gwarantowany BTW. sprawdzcie IP czy ktos sobie jaj nie robi

__________________
Where would we be without our rights??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2002 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kalaf10r Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kalaf10r Znajdź więcej post'ów przez  Kalaf10r Dodaj Kalaf10r do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kalaf10r prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Ej no nie smiejcie sie to jego 1 post moze sie nie zna
Achtung jezeli nie chesz byc wysmiewany to nie pisz czegos takiego bo to smieszy a zarazem denerwoje ludzi
A moze ktos sie z nas nabija ?

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2002 17:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Zaprasza do cwiczen na byry gdzie PF ma reload 2minuty daleko nie zajda

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2002 17:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

mi tam się ten topic podoba od razu jakoś mam lepszy humor jak go sobie przeczytałem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2002 20:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
achtung
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
Zaprasza do cwiczen na byry gdzie PF ma reload 2minuty daleko nie zajda



Nasz klan jest najlepszy, wiem, ze Twoj strach i obawy nie pozwalaja Ci na inna reakcje. Musisz sie zabezpieczac, stosujac tanie chwyty, w postaci reloadu. Jednak w lidze, szanse beda wyrownane. Wygramy, nasza filozofia znajduje zwolennikow, codziennie, zjawiaja sie nowi chetni, zrzucaja okowy dyskryminacji i zaklamania. Wy tez zrozumiecie, ze pf to najlepsza bron. My nasza filozofie wbijemy wam do glow. Z kazdym wystrzelonym pociskiem, z kazdym zabitym graczem, nasze przeslanie bedzie zakwitac w waszych umyslach. Pamietajcie Achtung rzadzi, Achtung radzi, Achtung zawsze z pf was zgladzi.
Nadal czekamy na kolejnych chetnych, nie wymagamy zadnych umiejetnosci i doswiadczenia, nasz blyskawiczny kurs pf, zrobi z Ciebie prawdziwego kilera. Join us or die. Don't underestimate the power of dark Achtung side.

Good Game. Good Game

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-04-2002 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil achtung Znajdź więcej post'ów przez  achtung Dodaj achtung do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać achtung prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Taaak, co by tu powiedziec... poza tym ze nie cierpie panzera... no to moze tak... LOL

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2002 05:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

he he tylko że w lidze może być 3 bazukarzy w jednym temie tylko a z czego będzie pozostała 4 walić ? nożykiem ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2002 06:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

buhahaha caly team w pf buhahah kurs pf a czego sie u ciebie uczy jak strzelic z pf i schowac sie poczekac na zmiane magazynku i znowu strzelic czlowieku skoncz te smuty bo nikt zwami nie zagra . Ja jakos sobie nie widze 7 ludkow z pf ktorzy chca wygrac na plazy to was zmiecie 2 snajperow a LT z medami dobije nawet do muru nie podejdziecie

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2002 11:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
achtung
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
buhahaha caly team w pf buhahah kurs pf a czego sie u ciebie uczy jak strzelic z pf i schowac sie poczekac na zmiane magazynku i znowu strzelic czlowieku skoncz te smuty bo nikt zwami nie zagra . Ja jakos sobie nie widze 7 ludkow z pf ktorzy chca wygrac na plazy to was zmiecie 2 snajperow a LT z medami dobije nawet do muru nie podejdziecie


Nigdzie nie zostalo napisane, ze caly team bedzie gral pfem. Niemniej dla zdecydowanej wiekszosci czlonkow klanu, bedzie to podstawowa bron. Co do zagrania z nami, wiem, ze blady strach padl na was i ogarnal wasze umysly, coz nie kazdy moze urodzic sie z pf. Ale kazdego nauczymy go obslugiwac. Gdybys zauwazyl slowo blyskawiczne, wiedzialbys, ze bedzie to szybkie i krotkie szkolenie. Nie winie Cie za Twoje poglady. Jeszcze nie dojrzales by wierzyc w nasza religie i zostac czlonkiem naszego klanu, ale to sie zmieni, zapewniam Cie. Nasza idea rozpowszechnia sie, drazy powoli wasze umysly, atakuje wasz neurony,. Zwyciezymy. Nie ma innej alternatywy. Nasz marsz ku zwyciestwu rozpoczal sie. Ci ktorzy nie pojda z nami zostana przez pf wdeptani. Achtung Rzadzi, Achtung Radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.


Good Game Good Game

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2002 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil achtung Znajdź więcej post'ów przez  achtung Dodaj achtung do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać achtung prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lew7
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: WawA

Hehe jak ja lube takich ludzi co robia z siebie takich ...... A wracajac do tematu, trenujcie ile chcecie PF. Beda latwe punkty do zdobycia , bo wystarczy jeden sniper zeby Was pozdejmowac. Zycze udanych poloWoW

__________________
WawA RULEZ !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2002 13:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lew7 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lew7 Znajdź więcej post'ów przez  Lew7 Dodaj Lew7 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lew7 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
achtung
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Lew7
Hehe jak ja lube takich ludzi co robia z siebie takich ...... A wracajac do tematu, trenujcie ile chcecie PF. Beda latwe punkty do zdobycia , bo wystarczy jeden sniper zeby Was pozdejmowac. Zycze udanych poloWoW


Lubie takich pewnych siebie snajperow, zawsze latwo sie ich sciaga z pf, obojetnie gdzie sie nie zaczaisz, obojetnie gdzie nie uciekniesz by sie schowac, moj pf Cie zobaczy, a wraz z nim dosiegnie Cie, ciemna strona mojego spustu. Nie ma innej alternatywy, pf zwycieza i zwyciezyc musi. Tworcy gry nie przewidzieli, ze polscy gracze sa tak strachliwi, ze nie maja cohones. Nie wprowadzili zadnych ograniczen co do uzywania pf, zadnego dlugiego reloadu, oni wiedzieli i wiedza, to o czym wy sie przekonacie, pf to bron pola walki, ktorej nic nie zastapi. Pf to bron dla prawdziwego i odwaznego mezczyzny, pf to filozofia zycia i gry, pf to swietosc. Jestes kolejnym niedowiarkiem, coz wybaczam Ci, jeszcze nie zostales oswiecony. Ale pamietaj masz jeszcze szanse i czas, by to zmienic. Bede sie modlil za Ciebie do mojego pf, bede gladzil jego dluga lufe, wymieniajac Twojego nicka, wierze, ze zrozumiesz. Pamietaj Achtung rzadzi, Achtung radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.

Good Game, Good Game.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2002 13:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil achtung Znajdź więcej post'ów przez  achtung Dodaj achtung do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać achtung prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

No to wez mi teraz odpowiedz w jaki sposob chcecie grac w wiekszosci Pf'ami podczas meczu ligowego ?? bo jak mniemam obecna liga PRL pozwala na gre 3-ch pf na team nikt nie zmieni tego bo to bedzie lameria . A wprzyszlych liga napewno bedzie tak samo
Co do ciebie to radze ci poczytac topic o "Czy PF to lamerska broń" przekonasz sie o czym mowie ja i inni gracze wolfa. Nie wiem czy sobie zarty z nas robisz czy mowisz serio jezeli serio to zycze i gg i gl niech pf ci sluzy , jak dla mnie pf to bron lamerska pewnie nie ktorzy sie nie zgodza z tym ale ja lubie walke karabin na karabin. A co do snajperow to oczywiscie ze dobrze ukrytego snajpera sciagniesz ale jak sobie lornetke przykrecisz do PF

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2002 14:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lew7
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: WawA

Oj chyba beda grali mecze w 3 i kazdy sie bedzie zmienial po rundzie - tak maja wieksze szanse i zgadzam sie ze PF to lamerksa bron i to do kwadratu. Bo nawet totalny lamus moze zniej kogos ustrzelic np. swoich

__________________
WawA RULEZ !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2002 14:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lew7 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lew7 Znajdź więcej post'ów przez  Lew7 Dodaj Lew7 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lew7 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

Ten klan to chyba żart , no już przyznać się kto sobie takie jaja robi

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2002 15:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
YourMother
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: (?)

Talking brawoooooooo

brawoooooooo ACHTUNG na pochybel cauej tej peerelowskiej bandzie viva PF brawo: klask,klask,klask

__________________
opinions are like assholes everybody has one

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2002 16:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil YourMother Kliknij tutaj by wysłać e-maila do YourMother Znajdź więcej post'ów przez  YourMother Dodaj YourMother do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]FarSight
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Talking Hehehheehehehehehe

Ktoś się nieźle najarał.......... Hehehheheheeheh **** PRO MODE ja kce do Achtung Hehehehehehehheehehehhe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2002 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [=||=]FarSight Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]FarSight Dodaj [=||=]FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dr.Mengele
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Warszawa

Talking

SUUUUUUUPPPPPPAAAAAAAA!!!! Klan bomba...cos czuje ze zaraz AGD sie rozleci i pojda do Achtung ...wszyscy z PF w jednym teamie..brygada anty pancerna POISON, c4 bojcie sie ...nowa potega rosnie na scenie

__________________
coolczyk

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2002 21:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dr.Mengele Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dr.Mengele Znajdź więcej post'ów przez  Dr.Mengele Dodaj Dr.Mengele do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dr.Mengele prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

w sumie uwazam, ze jestes fajny

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2002 22:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Jej jej ... niedlugo wszystkie klany sie rozpadna i wszyscy pojda do achtung strzelac z PF'a

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2002 22:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Achtung powinien zrobic kurs zabijania nożem bo z pf'a sie nie trzeba uczyc strzelac

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-04-2002 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dr.Mengele
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Warszawa

Exclamation

NO NO NO Saari zle mnie zrozumialas ..nie wszystkie klany ..chodzilo mi tylko i wylacznie o AGD(bez obrazy )..dlaczego?? chyba wszyscy wiedza Achtung PANCER!!! ZZZZ KA-BUM i PIZZA

__________________
coolczyk

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2002 08:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dr.Mengele Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dr.Mengele Znajdź więcej post'ów przez  Dr.Mengele Dodaj Dr.Mengele do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dr.Mengele prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]FarSight
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Talking Hehehheehhhe

quote:
Napisane oryginalnie przez Dr.Mengele
NO NO NO Saari zle mnie zrozumialas ..nie wszystkie klany ..chodzilo mi tylko i wylacznie o AGD(bez obrazy )..dlaczego?? chyba wszyscy wiedza Achtung PANCER!!! ZZZZ KA-BUM i PIZZA



Hheheheheheheh a mowiles ze idziesz spac hehehehehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2002 10:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [=||=]FarSight Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]FarSight Dodaj [=||=]FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
achtung
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Re: Hehehheehhhe

Pora na kilka odpowiedzi, pojawily sie pewne watpliwosci u moich szanowanych adwersarzy. To dobrze, zaczynaja myslec, ale po kolei.

Martin:

Twoj blysk intelektu mnie zaskoczyl, jestem pod wrazeniem. Powiedz mi tylko dlaczego wprowadzamy takie przepisy, uwazamy sie za madrzejszych od tworcow gry? Myslisz, ze byli na tyle glupi i nie wiedzieli, albo nie umieli tego zrobic? NIE ! Oni wiedza, ze pf to podstawa, ze pf to swietosc, ze granie pf to najwiekszy zaszczyt. To Polaczkowie, maja pelne portki jak widza pf, to my wprowadzamy takie ograniczenia, bo boimy sie prawdy. Ale Achtung powstal po to, by wam wytlumaczyc, by wam jak bedzie trzeba wbic to do glow, granie panzerem, to wyroznienie i przyjemnosc, jakiej nie mozna sobie odmowic. A co do snajpera, moze ty nie widzisz blysku strzalu i nie potrafisz zlokalizowac snajpera i go zdjac, jednak klan Achtung jest biegly w likwidowaniu celow i wierz mi, zabicie snajpera to czysta rozkosz.

Yourmother:

Dziekuje, wiem, ze zrozumiales, wiem, ze doceniasz nasz wysilek, miejsce dla Ciebie u nas bedzie zawsze, jestes ta osoba, dzieki ktorej wiemy, ze warto, ze nalezy uswiadomic polskich graczy, czym naprawde jest pf.

Saari:

Piekna blondyneczko z Krakowa, zostan nasza madonna. Zostan naszym wpsarciem, Twoj osobisty urok i czar, powoduja, ze bron laduje sie szybciej, ze kazdy strzal jest celniejszy, ze serce bije szybciej, ze pf blyszczy ladniej. Potrzebujemy Cie, z Toba zawojujemy swiat :*


A wszystkim innym mam do powiedzenia tylko jedno slowo prawdy, tylko jedno zdanie, tylko jeden wers, ktory jest mottem naszego klanu i dzieki ktoremu istniejemy i wierzymy w nasze zwyciestwo:Achtung rzadzi, Achtung radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.


Good Game Good Game

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2002 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil achtung Znajdź więcej post'ów przez  achtung Dodaj achtung do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać achtung prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Nie człowieku byli na tyle madrzy ze wprowadzili klasy postaci do gry a nie zrobili kolejnego q3 ktorego ty po swojej postawie widzisz. Jak by kazdy gral pf'em to by bylo do dupy i pewnie nikt by w wolfa nie gral . Po to jest medyk po to jest LT po to sie gra zespolem bo pf'em sie zespolem nie gra pf'a nie trzeba cwiczyc. Po to sa te reguly ze pokazac piekno gry i nie zrobic z niej kolejnego ob******go fpp . A co do Saari i Yourmather oni sobie z ciebie jaja robia nie widzisz tego. Powiedz mi tylko gdzie gracie to sobie pozabijam pf masterow
Ps proponuje spr jego ip bo moze ktos sobie jaja robi

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2002 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
achtung
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
Nie człowieku byli na tyle madrzy ze wprowadzili klasy postaci do gry a nie zrobili kolejnego q3 ktorego ty po swojej postawie widzisz. Jak by kazdy gral pf'em to by bylo do dupy i pewnie nikt by w wolfa nie gral . Po to jest medyk po to jest LT po to sie gra zespolem bo pf'em sie zespolem nie gra pf'a nie trzeba cwiczyc. Po to sa te reguly ze pokazac piekno gry i nie zrobic z niej kolejnego ob******go fpp . A co do Saari i Yourmather oni sobie z ciebie jaja robia nie widzisz tego. Powiedz mi tylko gdzie gracie to sobie pozabijam pf masterow
Ps proponuje spr jego ip bo moze ktos sobie jaja robi



Martin skarbie, nie doczytales mojej wypowiedzi, ale powtorze, uwazasz, ze tworcy gry sami z siebie nie mogli wprowadzic ograniczenia w ilosci panzerow w jednej rozgrywce? Uwazasz, ze byli tak malo przewidujacy, ze nie wyobrazili sobie, co sie bedzie dzialo? NIE!. Mogli to zrobic, ale nie zrobili. To Polaczkowie, maja pelne portki strachu przed pf i wprowadzaja ograniczenia, ale sa tez prawdziwi Polacy dla ktorych sila, mestwo, honor to swietosc. Ja nikomu nie bronie grac i medykiem i porucznikiem, kto jest lama niech gra tymi postaciami, ale pf, to cos co jest sensem tej gry. Nauczycie sie go szanowac, nauczycie sie drzec na jego widok, nauczycie sie pokory.
A co do tego, ze sie byc moze, ze mnie smieja? Coz Jezus tez byl wysmiewany, tez szydzono z niego, zginal by bronic swojej wiary, tak jak ja zgine, by bronic pf, jego swietosci, jego kultu jakim go obdarzam.
A co do serwow, Achtung jest wszedzie, jest w waszych sercach, jest w waszym umysle, obudzcie go, by zostac oswieconym i by zobaczyc swiat w zupelnie innych barwach. Pamietajcie Achtung rzadzi, Achtung radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.


Good Game Good Game

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-04-2002 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil achtung Znajdź więcej post'ów przez  achtung Dodaj achtung do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać achtung prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Ty chyba nigdy nie grales w rtcw jezeli tak mowisz , a napewno nie z zagranicznymi klanami gdzie sa identyczne reguly jak u nas wiec nie piernicz mi tu takie glupoty bo jezeli 98% graczy gra normalnie (czytaj bez pf ) to ja bym ich nie nazywal lamai a pf'ami graja osoby ktore ja nazywam ( oprucz tych ktorzy uzywaj pf w ciasnych pomieszczeniach i przy swoich ) czyścicielami drogi takich jest na team max 2 a nie wszyscy Ciekawi mnie tylko jak ci sie skoncza naboje do bazuki ktos bedzie musial grac przecierz LT a to jest dla was lameria chyba ze bedziecie jeszcze chcieli zeby serwer byl ustawiony na full ammo dla pf'a
Mr.Achtung jestes zabawny a ja lubie takie topiki jak twoj mozna sie posmiac po pachy
Ps w profilu "edycja profilu" jest takie cos jak podpis nie bedziesz musial wpisywac przez caly czas tego textu na koncu kazdego posta (nie dziekuj)

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 01:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:31.    Strony (7): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions