Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Problem
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Marvin
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Problem

Witam Zassałem sobie tribes 2 i mam problem:przy wczytywaniu się jakielkolwiek mapy wyskakuje takie coś: Unhandled exception:c0000005
At address:69549598 i nic nie mogę zrobić oprócz wciśnięcia entera.po tym wyskakuje drugi podobny. Help nie mogę grać ani w singla ani po lanie no i wkońcu na jakimkolwiek serwerze.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2004 19:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Delirca
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Bonn

Spruboj przeinstalowac...
Tez mialem cos podobnego po pierwszej instalce (juz sie wybieralem do sklepu z plyta bo myslalem ze wina instalki)
Przeinstalowalem i ok....
Teraz mam w kompie Tribsy z przed chyba 4 windowsow i zmiany kompa...i...tez sie wykrzaczy....ale znaaacznie rzedziej...raz na kilka lub kilkanascie odpalen.
Dzis mnie tylko szlag trafil jak przedarlem sie do genow wroga...i juz juz je widzialem...jak sie Trybki zwiesily GRRRR

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2004 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Delirca Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Delirca Znajdź więcej post'ów przez  Delirca Dodaj Delirca do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Delirca prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Ważne jest też, aby usunąć wszystkie zbdetne skrypty.
Mi pomogło pozbycie się w pierwszej kolejności VP2 Themes a później paru nieużywanych skryptów PJ (team stats, team objectiv, buddy menager i cośtam jeszcze...).

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2004 23:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marvin
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Dzięki wszystkim spróbuję przeinstalować oby pomogło

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2004 15:38
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:17.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions