Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Brothers in Arms > gra plywa cholerka czemu!!!!!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Marco
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Zielona Gora

Angry gra plywa cholerka czemu!!!!!!

Cholerka mam problem gra mi plywa he,hee tak samo jak dodatek do COD co jest przyczyna mam radeona 9000 procesor 1,8 ramu 768 wiem ze to nie duzo ale czemu tak smiesznie gra cod mi chodzi elegancko medla tez a czemu te sa takie smieszne nie mam pjecia moze ktos mi cos doradzi co zrobic podobno kolega mi mowi ze to jest przyczyna ze moja karta nie wspolpracujez directem 9 tylko 8 hm,hmm nie znma sie pomozecie mi chlopaki z gory dziekujeza rady coz tym zrobic pozdrawiam Marek z Zielonej Gory.

__________________
Marco

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2005 21:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marco Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marco Znajdź więcej post'ów przez  Marco Dodaj Marco do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marco prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
biedron87
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Szczecin

Exclamation

Twój kumpel miał racje!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2005 10:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil biedron87 Znajdź więcej post'ów przez  biedron87 Dodaj biedron87 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać biedron87 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marco
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: Zielona Gora

Wink dzieki kolego

dzieki kolego tak myslalem ze to wlasnie jest przyczyna ale przejde do konca gre narazie na najnizszym bo troszke sie motam he,he ale potem dam na hard to bedzie jatka no i kupie lepsza karte graficzna taka ktora bedzxie wspolpracowacz directem 9 jeszcze traz dziekuje.

__________________
Marco

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2005 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marco Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Marco Znajdź więcej post'ów przez  Marco Dodaj Marco do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marco prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:52.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions