Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Ligi > PRL > Dajcie mi wasze pieniadze
Yeah ? or boooooo
Ta ankieta została zakończona.
Ummm im cooomin !!! (yes/tak dobre) 31 73.81%
Arghmmm V4-2 (Nein/Nie pasi mi to) 11 26.19%
W sumie: 42 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Talking Dajcie mi wasze pieniadze

Next edycja (w tej juz too late) bedzie najprawdopodobniej platna.

Why?
Wchodzimy w sklad duzej ligi (5gier)
Zapobiegnie to czesciowo niepowaznym klanom...
Dodatkowy kash na nagrody
Pewnie cos na "kanapki" dla organizatorow i sedziof.
No i Bilety PKP + obiad dla kazdego finalisty LAN.

Widze to tak: 10zl per head.

Co wy na to?

Czym sie bedzie roznic next edycja?
Lepsza organizacja, na podstawie naszych doswiadczen,,, inny regulamin - inny troszke tryb meczy etc. Awans dla besciakow do big finalu - osobno organizowany po paru edycjach , z wiekszymi nagrodami etc... nagrody $ wieksze. Automatyzacja wiekszosci spraw na www- szczegolowe tabele, wyniki, gracze itp. Wiec nie bedzie nikt na nic czekal
Zapewne nie bede sedzia glownym wiec czesci pozbawi to niestrawnosci heheh.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 02:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kwapi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: wawa

Ash nie wiem za bardzo co powiedziec po pierwshe interesuje mnie jak ta kasa miala by byc zbierana moshe siakis nie shyciowy jestem ale chyba nikt na te skladke konta nie otwoshy a ja\esli nawet to jaki bank sie zgodzi pshelew na 10 zlocishy zrobic

A moshe ktos z FPP bedzie jezdzil po Polsce i zbieral wpisowe hahahahaha to moglo by byc nawet fajne z punktu widzenia turystyki

Z drugiej stronuy to moshe wshyscy sie z calego kraju do kogos z FPP zjada tesh ciekawe a napewno okazja do big popijawy ja sie na te tshecia moshliwosc pishe i daje vote za f koncu to nie majatek wiecej bilet bedzie koshtowal sheby wpisowe wplacic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 03:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kwapi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kwapi Znajdź więcej post'ów przez  Kwapi Dodaj Kwapi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kwapi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

Cool jestem za

Kwapi nie wiesz że nie mając konta bankowego również można przelać pieniądze w jakimkolwiek banku.??? O ile dobrze pamietam kosztuje to 5 - 10 zł. Moim zdaniem to pewne ze tak wlasnie bedziemy wysylać cash. Pozdrowka

__________________
We Are The Fear !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 06:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

quote:
Napisane oryginalnie przez Kwapi
nawet to jaki bank sie zgodzi pshelew na 10 zlocishy zrobic




Sorka nie zauwazylem tego Jak moze sie nie zgodzic ? Jak bys wiedzial jakie ja smieszne pieniadze przelewalem hehe )

__________________
We Are The Fear !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 06:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zaraza
Vae! Puto deus fio!



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Konin

Tak tyle,że niektórzy mają już spore wydatki co do wolfa,np płatny serwer.No,ale żeby pokazać,że HUNTERZY niczego się nie boją to ja moge się zrzucić nawet 15zł,a jak się postaram to może i coś dla sęziów uzbieram (powiedz korupcji NIE!)

__________________
"...I ujrzałem: oto koń trupio blady, a imię siedzącego na nim Śmierć, i Otchłań mu towarzyszyła..." - Jan Apostoł

"Dogde this" - Trinity

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 08:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil zaraza Kliknij tutaj by wysłać e-maila do zaraza Znajdź więcej post'ów przez  zaraza Dodaj zaraza do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać zaraza prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cain
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kraków

no pomysl bardzo fajny :) ale jak sie oplaci bileciki wszystkim ktorzy nie sa w wawie to braknie kaski na nagrody :PPP

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cain Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cain Znajdź więcej post'ów przez  Cain Dodaj Cain do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cain prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OLD_SOLAR
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Osobiście nie ma nic przeciwko małej opłacie - wpisowemu (pracuję, zarabiam, luz). Ale jak juz zostało to poruszone - jak zamierzacie zbierać cash i rozliczyć się z tego ? Mówię o tym bo juz niejednoktornie byłem świadkiem wielkich kłotni o pieniądze.

Te papierki i blaszki mają coś w sobie że za każdym razem wbudzają jakieś takie dziwne emocje

Daje vote - TAK również z tego powodu, że może ograniczy to dostęp do ligii słabo zorganizowanym zespołom i da dodatkową motywację do walki

Natomiast co sie tyczy sprawy, iż niektórzy mają i tak dużo wydatków. Myslę że nie jest to suma która może przytłoczyć i jest wpłacana jednorazowo (czyt. 4 piwa mniej - w delirkę nikt nie wpadnie chyba ?), ale to moje zdanie może inni inaczej na to patrzą lub to czują.

Jak już mówimy o następnęj edycji to w jakim terminie należy się jej spodziewać tzn. rozpoczęcia zapisów ? (z dokładnością do 3 - 4 tygodni)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 11:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OLD_SOLAR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OLD_SOLAR Znajdź więcej post'ów przez  OLD_SOLAR Dodaj OLD_SOLAR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OLD_SOLAR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Thumbs up pomysł dobry

Pomysł dobry ale ludzie będą płacić będą też wymagać więcej
Więc ta automatyzacja i większa kontrola nad rozgrywkami mile widziana będzie na pewno

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

A ja jestem przeciwny... bo nie wszyscy maja cash...

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 14:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

Post

tak jak napisal ktos wyzej wplata 10 zl na poczcie nie jest duzym wydatkiem , to raptem 4 piwka. Pozatym płatna liga moze da myslenia tym co sie zapisuja , ile juz klanow odeszlo? nie mam nic do tych co odeszli , ale to psuje zabawe zobaczcie ile bylo i jest wynikow 8:0 za walkowery troche to smutne , pozatym jezeli kazdy zaplaci 10 zeta w wystawionych graczy to bedzie juz niezla sumka ale imho na nagrody bedzie malawo , mam na mysli takie nagrody jak np oryginal wolfa dla kazdego z "grajacych" nie dla teamu calego (wiem zaraz mnie ttu zjedza) moze nie starczyc , np mamy 24 klany kazdy wystawil srednio 15 zawodnikow wychodzi 3600 pln "funduszu" ligi po oplaceniu biletow PKP , i reszty fundusz sie troche skurczy , gdyby cala kasa szla na nagrody to mamy 24 oryginalne wolfy + gadgety od dystrybutora , nie wieze zeby nie dal jakisch gadgetow jak sie u niego na raz kupi tyle programow. Pomysl z "entry fee" jest jak najbardziej w porzadku trzeba tylko ustalic dokladnie jego wysokosc IMHO nie powinno stanowic problemu dla nikogo zaplacenie 20 zeta

__________________
Newbie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 14:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Re

Konto bankowe i CL wplaca sume members x 10zl z dopiskiem typu KLAN LOLE X gdzie X to liczba members.

Wplacac na konto mozesz spokojnie i 10zl. Wplata z poczty na konto to 3.5zl. koszt.

Rozliczac? Nic sie tu nie bedzie rozliczac calosc starczy pewnie na PKP i food, to co zostanie doliczy sie do nagrod, ew na jakies hot dogi dla sedziow na final hehe czy coos

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 14:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Cool v51

Zdecydowanie popieram . To wszystko co mam do powiedzenia ;q

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

10 zł to spoko cena jak na takie emocje, niektóre panie za jednorazową usługe biorą znacznie więcej a emocji dają znacznie mniej ( nie piszę dego z własnego doświadczenia - tylko słyszałem), więc jak dla mnie jest extra.
Ps.
Jeśli kogoś uraziło to że przytoczyłem przykład źle prowadzących się pań to przepraszam. Acha z tymi kobietami to nie chodziło mi o takie które grają w wolfa

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 16:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

Cool

Dla informacji niektorych CL powiem ze lepiej jest robić przelewy z banku niż z poczty, gdyz przelew robiony w banku trwa ok.2 dni a z poczty ponad 1 tydzien.. Na poczcie sie strasznie z tym grzebia..... Trzeba by było rozważyć kwestie biletow PKP. Mysle ze lepiej by bylo dojechac we wlasnym zakresie a zaoszczedzona kase w ten sposob przeznaczyc na wieksza nagrode.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 17:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

mi sie to podoba byle by liga nie startowala co miesiac bo zbankrutuje

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 18:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

No ja mysle, ze 10 zetakoof to niejest duzo. Proponuje zrobic dopiske, ze jak ktos chce, to moglby sypnac wiecej, bo ja moze bogaty nie jestem, ale na taki szczytny cel to z 20 bym wyoral.

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez PsychOPAT
No ja mysle, ze 10 zetakoof to niejest duzo. Proponuje zrobic dopiske, ze jak ktos chce, to moglby sypnac wiecej, bo ja moze bogaty nie jestem, ale na taki szczytny cel to z 20 bym wyoral.




ech nie podpowiadaj orgaznizatorom bo jeszcze 50zl sypna a 50zl to juz 1/3 oryg RTCW ktorego jeszcze nie mam

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 08:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

quote:
Napisane oryginalnie przez Chrumkules


ech nie podpowiadaj orgaznizatorom bo jeszcze 50zl sypna a 50zl to juz 1/3 oryg RTCW ktorego jeszcze nie mam



He he he... Pisze "dopisek". 3eba czytac dokladniej...

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 10:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VAL]Snoop...
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

Heh z tymi cl ktorzy maja po bankach lazic itd to moze nie jest dobre rozwiazanie w kazdym przypadku bo np CL moze nie byc pelnoletni i wogole nie wiedziec o co chodzi no ale 20 zeta moze byc wiecej nie bardzo..
A i z oryginalnymi wolfami za nagrody to nie wiem czy to jest ql pomysl bo sa ludzie w Polsce, ktorzy maja juz oryginalnego wolfa...( np ja) i powiedzmy ze VAL wygra wolfy a po co mi dwa?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 12:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Nagrody to pieniadze bo tylko je mozna idealnie wymienic na pieniadza czy inne produkty.

Pomysl z oplata to pomysl i ankieta, nie wiem jak w real bedzie, bo ankiety to jedno jak przyjdzie do placenia to drugie... To nie jest pewnik, zobaczymy jak w innych ligach , chyba ze ta jedynam ma byc inna pod tym katem Zreszta ciezko bedzie i tak uzbierac na same bilety PKP pewnie.... bo to hard cash np poznan-wawa exprez 2klasa ok 120zl bez znizek.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

a jak niektorzy wola jechac samochodem to sie odda im kase za benzyne? 120 zł z poznania do wawy !! !! o ja cie ............ i pomyslec ze niektorzy beda mieli jeszcze drozsze bilety. to moze niech sie wiecej klanow do ligi zglosi hehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 13:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chrumkules
Watch your back!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Dabrowa Gornicza

quote:
Napisane oryginalnie przez Allan!VMC!
a jak niektorzy wola jechac samochodem to sie odda im kase za benzyne? 120 zł z poznania do wawy !! !! o ja cie ............ i pomyslec ze niektorzy beda mieli jeszcze drozsze bilety. to moze niech sie wiecej klanow do ligi zglosi hehe


no ja tam lubie krajoznawcze wycieczki i wezme osobowy 2 klasa z katowic! to chyba cos ok 40zl

__________________
"Why drink and drive if you can smoke and fly ? "
GG 1763434

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 21:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chrumkules Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chrumkules Znajdź więcej post'ów przez  Chrumkules Dodaj Chrumkules do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chrumkules prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Talking

A co sie qufac rozdrabniac 10 zetuf to stosunkowo za malo, 20 stosunkofo srednio, granice 30 no moze 40 to juz jest to o czym konkretnie mowimy.
Wkoncu robimy lige dla siebie my sami czysz nie tak...cieszko mi uwierzyc ze skolowanie raptem 30 zeta to jest duzy problem...no jesli do tego doliczymy inne wydatki z tym zwiazane to ofkors juz suma sie robi duza...ano ale pula nagrod bedzie wieksza...i bedziemy na nia lapczywie spogladac...trzeba troche grosza zainwestowac w to co robimy nie zamalo bo bedzie kompletna klapa a kasa sie rozejdzei na duperele...nie za duzo bo nie bedzie nas na to stac ( no co niektorzy sa do tego zdolni) ale stosunkowo dostosowac sie do wymoguf zeby to wyszlo jak najlepiej....oczywiscie najlepiej bylo by zeby klany sie zgodzily na takie cos bo juz widze oczami wyobrazni co sie bedzie dzialo np glowna nagroda 4000-4500zeta na tim 8 lub 10 osobowy....mi sie usmiecha...ale najleprzym wyjsciem bylo by znalejsc sponsora ktory by wylozyl kase na stul na nagrody glowne...ale to sa marzenia scietej glowy...no i pozatym to nie ameryka gdzie nagrody przekraczaja tam (przeliczajac na naszae zafajdane zlotufki) 10 000 zetuf...oj robi sie cieplo na duszy jak sie patrzy na tak cyfre.
no nic moim zdaniem tzreba obgadac sprawe wpisowego dokladniej i ustalic co i jak bo inaczej bedzie trzoda odwalona a nie kolejna liga w wolfa...koniec przekazu.

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 02:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

To moze od razu 100 zl od głowki na wstęp ????/ Gdzież 40 zł !!!??? bez przesady !! Tak sobie mowisz bo C4 jest chyba 1st kandydatem do zwyciestwa wiec jasne ze jak wylozysz 40zl a potem dostaniesz 500 to Ci sie to usmiecha Zaloze sie ze jakbys byl w innym klanie ktory z trudnosciami wychodzi z grupy bys tak nie mowil..... Zrob topic na temat zwiekszenia do 40zeta i zobaczysz czy tez bedzie 80% na yes heheh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 18:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Talking Eee co ty pichdolisz??

Eee cos nie tak, mnie to totalnie wali dadza czy nie dadza.....stary ale wkoncu robimy cos razem nie oto chodzi ze C4 jest de best bo tak nie jest...jak bysmy byli najlepsi to bysmy sobie sprawy nie zawracali liga PRL (ale to tylko moje zdanie MOJE PRWYATNE ZDANIE). Tu chodzi oczywiscie o kase a tobie sie nie usmiecha wygrana? No ale przecie C4 nie jest jedynym klanem ktory jest dobry...jest jeszcze wiele takich klanuf. I nie mufilem o 40 zeta tylko o 30 z mozliwoscia 40 ale juz widze ze muj poprzedni posts zacznie wywolywac nie porzadane wypowiedzi, negatywne i krytykujace muj sposob myslenia
9ta wypowiedz pisana byla na imprezie.

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 19:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Prawda jest taka ze dla niektorych 20zl to b.duzo. TO jest taki projekty tylko ,,, nagrody sa na PRL i na next edycje na dzien dzisiejszy tez ale wieksze Ostatecznej nagrody sam nie znam na PRL... czy 1000 czy wiecej...

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-03-2002 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Nie wiem jak Wy do tego podchodzicie ale mi wcale nie chodzi o kase lecz o przyjemnosc z grania! Wiadomo ze nagrody to jest to, co tygryski lubia najbardziej ale nie zapominajmy ze pieniazki niejedna grupe ludzi juz poroznily a to by mi sie nie usmiechalo

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 09:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zaraza
Vae! Puto deus fio!



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Konin

Kurde mi by wystarczyła tabliczka za 8 złoty z napisem "czempion" ten temat zmierza do tego,że będziemy się zastanawiać,czy zwycięscy powinni dostać czerwone,czy czarne porsche.Może się tak zatrzymamy przy 10,góra 20 bo moje kieszonkowe tego nie wytrzyma,a dziewczyne 3eba utrzymać,do kina iść,itp,itd.....

__________________
"...I ujrzałem: oto koń trupio blady, a imię siedzącego na nim Śmierć, i Otchłań mu towarzyszyła..." - Jan Apostoł

"Dogde this" - Trinity

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-03-2002 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil zaraza Kliknij tutaj by wysłać e-maila do zaraza Znajdź więcej post'ów przez  zaraza Dodaj zaraza do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać zaraza prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Nie bedzie konfliktu bo to kasa od was dla was....

Mysle ze ten temat warto ruszyc w lidze 2vs2 tam nie ma zadnych nagrod Np wpisowe 15zl od pary... mysle ze ok?

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 13:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

oooo za wpisanie sie do 2vs2 15 zl ?/???? tj 7.5zl na łepek a za wejscie do LIGI 10 zl na lepek. Za mala roznica jak dla mnie Na co bedzie wykorzystana kasa z 2vs2 ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2002 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:58.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions