Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Tempic podszywaczy!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Pu5iEk
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Tempic podszywaczy!

Witam

Dzis kolo godziny 18:00 wlanczam gamyspy i co widze... widze jakiegos goscia grajacego na moim nicku! Poprostu szok! Koles gral na moim nicku i nadodatek uzywal taga klanowego! (eV.PuSiEk) Zajscie mialo miejsce na serverze 212.244.59.89:27015 Yosskinia Strachu.

http://www.mkp.szczecin.pl/pliki/zdjecia/oszust.jpg

Teraz prosze adminow o zbanowanie podszywacza! Jego Wonid macie na screenie!

Teraz sobie uswiadamiam jak dobry jest modul ochrony nickow i tagow klanowych!

P.S. Jeszcze raz prosze o bana dla tego pana!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2002 21:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

moze poprostu zostawiles swoj cfg na kompie w cafe i usiadl jakis lamer, ktory nie wiedzial jak sie name zmienia..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2002 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=GuN=Bonjo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Mi tez sie kilka razy to zdarzalo. Najczesciej to przez to ze gralem z cafe i zostal tam moj nick.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2002 23:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

hm, rutyna .
bardzo często tak właśnie jest, jak opisuje c35...

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 00:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

ja mam na to fajnego skrypta i mi to juz nie grozi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 00:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pu5iEk
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]c35
moze poprostu zostawiles swoj cfg na kompie w cafe i usiadl jakis lamer, ktory nie wiedzial jak sie name zmienia..


Nie napewno nie zostawilem!
Ostatni raz gralem z Cafe jakies 3 tygodnie temu!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 06:38
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

hehe...ja se powinienem napisac 2 sktypty
1 do domu, 2 do kafeji
ten do kafeji to tak
alias wyjscie "name lolislaw; quit"
a drugi do domu (teraz nie potrzebny...tylko w czasie szkoly )
alias tata "say spadam..idze moj ojciec, a ja nie moge grac teraz ; quit"

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 08:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

tylko po co ktoś miałby sie podszywać pod ksywke Pusiek ?...lol...

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 10:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Tempic podszywaczy!

quote:
Napisane oryginalnie przez Pu5iEk
Witam

Dzis kolo godziny 18:00 wlanczam gamyspy i co widze... widze jakiegos goscia grajacego na moim nicku! Poprostu szok! Koles gral na moim nicku i nadodatek uzywal taga klanowego! (eV.PuSiEk) Zajscie mialo miejsce na serverze 212.244.59.89:27015 Yosskinia Strachu.

http://www.mkp.szczecin.pl/pliki/zdjecia/oszust.jpg

Teraz prosze adminow o zbanowanie podszywacza! Jego Wonid macie na screenie!

Teraz sobie uswiadamiam jak dobry jest modul ochrony nickow i tagow klanowych!

P.S. Jeszcze raz prosze o bana dla tego pana!




a ja wiem jak to sie stalo....
de ja vu ?? PPP

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 11:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pu5iEk
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
tylko po co ktoś miałby sie podszywać pod ksywke Pusiek ?...lol...

A skad ja mam wiedziec?!?!
Sam sie dziwe bo jakas gwiazda nie jestem 8)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 11:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pu5iEk
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Tempic podszywaczy!

quote:
Napisane oryginalnie przez Lis3n



a ja wiem jak to sie stalo....
de ja vu ?? PPP


Jak ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 11:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Cool

Ja mam takie coś:
alias "ex" "name xxx; exit"

Jeśli ten koleś gadał jakieś rzeczy (przeklinał wyzywał, chciał brać do klanu ) to można powiedzieć, że specjalnie się podszywał

Natomiast jeśli tylko grał (i przy tym strasznie lamił albo cuś ) to pewnie koleś grał z kafe na twoim konfigu

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 11:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

zdarzylo mi sie cos podobnego, wchodze na serwer , gram minute na italy i nagle widze napis: P0Z nie wal do swoich... mysle sobie - o co chodzi , okazalo sie ze jakis gosciu przejal moj nick i sobie robil na nim TK !!! I JA dostalem czasowego bana... spoko...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 14:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

quote:
Napisane oryginalnie przez P0Z
zdarzylo mi sie cos podobnego, wchodze na serwer , gram minute na italy i nagle widze napis: P0Z nie wal do swoich... mysle sobie - o co chodzi , okazalo sie ze jakis gosciu przejal moj nick i sobie robil na nim TK !!! I JA dostalem czasowego bana... spoko...


polskie realia..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2002 16:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez P0Z
zdarzylo mi sie cos podobnego, wchodze na serwer , gram minute na italy i nagle widze napis: P0Z nie wal do swoich... mysle sobie - o co chodzi , okazalo sie ze jakis gosciu przejal moj nick i sobie robil na nim TK !!! I JA dostalem czasowego bana... spoko...


A ja wylecialem z klanu + - zostawilem cfg na kompie... z haslem na serwer i na admina... kolo robil wszystko co chcial (nie jakis lamer co najgorsze ).

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 02:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [E-Z] Dot


A ja wylecialem z klanu + - zostawilem cfg na kompie... z haslem na serwer i na admina... kolo robil wszystko co chcial (nie jakis lamer co najgorsze ).



No w sumie to ty zawiniles... takich zeczy sie nierobi szczegolnie hasel w configu umieszczac... a co do klanu to z jakiego wyleciles ??

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 02:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[E-Z] Dot
ZAPRASZAM NA TURNIEJ !!!



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez Qspy
a co do klanu to z jakiego wyleciles ??


+PLUS+ - Hammer, Connan, Wojak itd itp

__________________
=======================


=======================

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 02:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [E-Z] Dot Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [E-Z] Dot Znajdź więcej post'ów przez  [E-Z] Dot Dodaj [E-Z] Dot do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [E-Z] Dot prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Qspy




Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [E-Z] Dot


+PLUS+ - Hammer, Connan, Wojak itd itp



Aha... thx w sumie... (zieeeew) w sumie... hmm... co ja chcialem... no to powodzenia w nowym klanie (sor ze offtopic ale juz zasypiam na ssiedziaco... ) Dobranoc

__________________

GG: 4848001

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-06-2002 02:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Qspy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Qspy Znajdź więcej post'ów przez  Qspy Dodaj Qspy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Qspy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Puśków jak psow na polskich serwerach, tazke nie mozesz powiedziec, ze ktos sie pod Ciebie podszyl... Sa nicki bardzo popularne (np Neo ) I nic na to nie poradzisz....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 12:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

OT

Moze ktorys moderator wyjasni mi dlaczego z moich ponad 1400 postow zabrano mi 200???? Co to znaczy???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 12:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

Re: OT

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Moze ktorys moderator wyjasni mi dlaczego z moich ponad 1400 postow zabrano mi 200???? Co to znaczy???

była awaria bazy danych... już naprawione, a Twój licznik podkręcimy o te 200 postów.

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Hammer
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Opole

Owocowka: Z Toba bylo ciut inaczej W sumie zawinili Twoi kumple Profesor/Mewen itp ... Bylo, minelo itp

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 14:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Hammer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Hammer Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Hammer Dodaj [FPP]Hammer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Hammer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: OT

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Emzor

była awaria bazy danych... już naprawione, a Twój licznik podkręcimy o te 200 postów.


Bardzo dziekuje...
BTW: dokladnie to bylo ok. 240 wiecej, ale nie wazne....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-06-2002 14:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:20.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions