Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Aaaaa Pomocy Pieklo
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
=AsB=
bad boy



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: wawa

Aaaaa Pomocy Pieklo

MAM PROBLE NIEMOGE SIE POLACZYC Z SERVELKIEM TO ZNACZY LACZE SIE NORMALNIE ALE JAK MA WEJSCI DO GRY TO POMOCY!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 21:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =AsB= Znajdź więcej post'ów przez  =AsB= Dodaj =AsB= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =AsB= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

co pisze?

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 21:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

Post Re: Aaaaa Pomocy Pieklo

quote:
Napisane oryginalnie przez =AsB=
MAM PROBLE NIEMOGE SIE POLACZYC Z SERVELKIEM TO ZNACZY LACZE SIE NORMALNIE ALE JAK MA WEJSCI DO GRY TO POMOCY!!!!!!!!!


aleś zamotał koles , opisz dokladniej problem!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2001 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Cool

Oczewiscie wszyscy wiedza o co chodzi

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 06:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

TAk sie zastanawiam, ale czemu na tym bordzie najwiecej topicow dotyczacyh CSa brzmi "Mam problem z polaczeniem sie do gry"........

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 07:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

Bo nikt nie zaklada lepszych

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 09:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Soyer_braT
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: polska

Question

nie na temat, no ale.....
podajcie mi link do mapek ktore usuneli z pudelkowego cs pliz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 09:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Soyer_braT Znajdź więcej post'ów przez  Soyer_braT Dodaj Soyer_braT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Soyer_braT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

Chyba na każdych boardach są tego typu pytania powtażane 99999999k razy
Jak przeglądam boardy D2 [diablo] to są cały czas takie topici:
-Jestem gloopyą lamką, do to jest SoJ ?
-Sorry, nie jestem nabierząco, co to jest MF ?
-Przedmioty z pomarańczową czcionką, ja naprawde wiem o tym BAAAARDZO mało.

Czasem ludziom którzy chcą pogadać na jakisjs "normalney" dysqsy może sie zrobić troche nie dobrze czytayąc takie cos....

A jak ludzi mówią że mają jakis problem ale tego problemu porządnie nie opisuyą [nie wiadomo o co chodzi...=AsB=... to jush wogle.. ].

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 13:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zap!
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszawa

Teraz to bedzie trzeba karac takich kolesi co pisza aby napisac ! !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 16:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zap! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zap! Znajdź więcej post'ów przez  Zap! Dodaj Zap! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zap! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]RoL
Chyba na każdych boardach są tego typu pytania powtażane 99999999k razy
Jak przeglądam boardy D2 [diablo] to są cały czas takie topici:
-Jestem gloopyą lamką, do to jest SoJ ?
-Sorry, nie jestem nabierząco, co to jest MF ?
-Przedmioty z pomarańczową czcionką, ja naprawde wiem o tym BAAAARDZO mało.

Czasem ludziom którzy chcą pogadać na jakisjs "normalney" dysqsy może sie zrobić troche nie dobrze czytayąc takie cos....

A jak ludzi mówią że mają jakis problem ale tego problemu porządnie nie opisuyą [nie wiadomo o co chodzi...=AsB=... to jush wogle.. ].



Grasz jeszcze w D2?
Juz mi sie dawno znudzilo...
Ale kiedys bylo fajnie(ale i tak D1 rzadzilo)

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SUN]SnipeR
axe IvaN



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

wiecie mam taki problem wczoraj sie pojawil jak wracalem z budy do domu z kolegami gadalismy caly czas wogle ffajnie bylo az w koncu dotarlem do domu

Prosze was pomocy!!!!


lol

__________________
Posted by: individually trained for single target schooting - Sniper
-------------------------------------
Pamietam kiedy wszystko to bedzie znowu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SUN]SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SUN]SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  [SUN]SnipeR Dodaj [SUN]SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SUN]SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
citizen
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

Witam

Sprobuj najpierw zainstalowac gre.

__________________
nie wiesz, poki nie sprobujesz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 20:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil citizen Znajdź więcej post'ów przez  citizen Dodaj citizen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać citizen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]ziec


Grasz jeszcze w D2?
Juz mi sie dawno znudzilo...
Ale kiedys bylo fajnie(ale i tak D1 rzadzilo)



Mnie tesh powoli sie nudzi [LoD troche popsuł gre, same mczenie 1 lokacji]
I rzeczywiscie D1 jest QL nie ma to jak wylecieć biednemu Diablosowi z FireBall'a
No i oczywiscie ten mroczny klimat którego brak w D2... ale przynajmnie nie ma cziterów.

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2001 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
pesel
Szef Kuchni Świata



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wroclaw

Nie, Nie. To nie tak !!! Może trzeba sie polaczyc z netem albo wlaczyc kompa ??? To pytanie nie ma sensu, co ja gadam nie ma pytania ehhh

__________________
...i tylko śmierć przywita Cię ciepło...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2001 01:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil pesel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do pesel Znajdź więcej post'ów przez  pesel Dodaj pesel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać pesel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

No dopra oni głoopoty gadayą, REINSTALUJ WINDOWSA !!!

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2001 07:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

Talking

reinstaluj to za dużo powiedziane... samo usunięcie powinno wystarczyc

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

A ja proponuję wymienic obudowę, ta może nie lubi CS'a...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2001 07:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ultimate
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Talking

No co ty... nie słuchaj bzdur tych dekli... po prostu musisz zmienić miejsce zamieszkania... widocznie u ciebie jest za wilgotno a jak wiesz cs potrzebuje suchego miejsca... dlatego ja gram tylko z suszarni...
Radzę ci się przenieść do Afganiastanu... tam mają ciepłą atmosfere a sucho tam tak że nawet mak nie rośnie tak jak powinien...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2001 14:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ultimate Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ultimate Znajdź więcej post'ów przez  Ultimate Dodaj Ultimate do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ultimate prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

Ultimate, wiem kim jesteś... Tak szybko się nie zapomina.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2001 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ultimate
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Rzeznik
Ultimate, wiem kim jesteś... Tak szybko się nie zapomina.

A ja wiem kim ty jesteś ale lepiej się nie będe wypowiadał...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2001 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ultimate Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ultimate Znajdź więcej post'ów przez  Ultimate Dodaj Ultimate do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ultimate prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SUN]SnipeR
axe IvaN



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

bijcie sie
bijcie sie

__________________
Posted by: individually trained for single target schooting - Sniper
-------------------------------------
Pamietam kiedy wszystko to bedzie znowu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2001 18:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SUN]SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SUN]SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  [SUN]SnipeR Dodaj [SUN]SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SUN]SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Ultimate

A ja wiem kim ty jesteś ale lepiej się nie będe wypowiadał...



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-10-2001 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ultimate
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Rzeznik





A co? Może wolisz żebym wszystkim powiedział kim naprawdę jesteś...???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2001 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ultimate Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ultimate Znajdź więcej post'ów przez  Ultimate Dodaj Ultimate do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ultimate prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rzeznik
Siła wyższa



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

To jest szantaż!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2001 21:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rzeznik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rzeznik Znajdź więcej post'ów przez  Rzeznik Dodaj Rzeznik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rzeznik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ultimate
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Rzeznik
To jest szantaż!!!

I to jaki!!!
Dawaj 10.000.000 w dziesięcio-dolarówkach albo będzie z tobą źle!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2001 13:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ultimate Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ultimate Znajdź więcej post'ów przez  Ultimate Dodaj Ultimate do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ultimate prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[F|S|G] Fruit
[F|S|G] member



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Cracoof City

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Wania
TAk sie zastanawiam, ale czemu na tym bordzie najwiecej topicow dotyczacyh CSa brzmi "Mam problem z polaczeniem sie do gry"........


Bo nikt nie ma pomyslu na "Topic doskonaly."

__________________
Chcesz pogadac? Zapraszam na gg: 1118168
Zapraszam na board klanowy [F|S|G] na stronie: http://f-s-g.prv.pl
Mail me: [email protected]
[F|S|G] member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2001 07:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [F|S|G] Fruit Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [F|S|G] Fruit Znajdź więcej post'ów przez  [F|S|G] Fruit Dodaj [F|S|G] Fruit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [F|S|G] Fruit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

quote:
Napisane oryginalnie przez Zap!
Teraz to bedzie trzeba karac takich kolesi co pisza aby napisac ! !



Qrde ludzie a jak goscie maja qopota to co maja zrobic??? Pojda do mamy albo taty i zapytaja " mamo nie moge sie podlaczyc do serwera! Pomoz mi"???? Mi sie wydaje ze board jest wlasnie odpowiednim miejscem zeby rozwiazywac takie problemy...

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2001 19:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:02.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions