Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > eee....
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Cangaroo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Planet Earth

Post eee....

a wiec wczoraj nabylem to "cudo", o ktoym yava rozpowiada w naszym rodzimym UT community i szczerze powiedziawszy mam mieszane uczucia...
zaczne ode tego, ze pomimo minimalnych wymagan na pudelku w stylu procka 300 MHz, 128MB, blablabla... wiedzalem, ze na mojej tnt2m64 100 fps miec nie bede ale jak sie cholernie wkurzy... nie, jak sie cholernie wkur*^*^*^* (no, to slowko lepiej pasuje ), kiedy po wlozeniu CDka, odpalilo mi sie menu, a w chwili proby instalacji wysypal mi sie blad: internal eror any ideas?
w readme na plycie pisze, zeby w razie problemow z insalacja zrestartowac kompa i sprobowac ponownie - dziekuje za "pomoc" rodem z Microsoftu (a myslalem, ze gre Sierra robila )

ok, mysle sobie: nie pogram sobie na moim kompie, to moze choc u siorki pogram (moj Duron 600MHz, 192MB , tnt2m64 32MB .vs. jej Celek 1GHz, GF2mx 64MB, 128MB) i faktycznie - u niej gre dalo sie zainstalowac i jakos to poszlo... do chwili gry nie zaczela sie jakas walka (z jednym osobnikiem jeszcze da sie pomykac, ale jak jest ich trzech i wiecej, to szarpie tak, ze juz nacpana dzdzownica pod gore szybciej zapierdala )
pomine, ze grafa jakos u yavora (na LP w Borach) wygladala lepiej (nie dziwie sie, w koncu ma siakies rasowe GF2, a nie MX :p), ale chcialem zeby to chociaz jakos szybciej mi mykalo - wylaczylem wiec wszystkie detale, textury na minimum i.... musze przyznac, ze juz UT z min. detali wyglada o niebo lepiej niz T2 a przynajmniej dym nie jest kwadratowy

łokiej, grafa na bok, pora na "gejmplej"
procz tutoriala odpalilem takze trajbsowego Assaulta (chyba sie toto Siege wabi) z 16 botami i byloby OK, gdyby wlasnie nie boty wprawdzie gralem na najnizszym stopniu trudnosci (moze wyzej boty sa "madrzejsze"), ale "troche" mnie rozczarowaly... bo dlaczegoz do jasnej anielki jak rozwale generator w jednym budynku (na mapie byly 4 budynki z generatowami + piaty z jeszcze jednym generetorem i flaga), a pozniej przez pomylke jeszcze raz do niego wlece, to widze bota pilnujacego rozwalonego rzadzenia, ktory w ogole nie reaguje na moja obecnosc? dopiero jak zaczne walic blasterkiem (hehe, dobre to ustrojstwo w malych pomieszczeniach, lepsze od spinfublabla i plasmablabla ), to on sie odwraca i cos tam kombinuje pukawka (zazwyczaj rozwala siebie i mnie - jak za blisko winkla stoje )
byl asault, byl tez ctfik (hmm... wole jednak CTF z UT, bo jak wezme bombowca, to musze najpierw przyleciec nad baze, wyskoczyc z niego, wleciec na miejsce dzialowego.... za duzo babrania, a fps przy tym dazy do zera :p), byl tez zachwalany przez yavora Rabbit - z 16 botami naprawde nie moglem zrozumiec co jest tak fajnego w tym trybie (moze mapa akurat sie nie nadawala, siakas zielona, z duzyyyyyyymi gorkami)
aha, nie da sie moze jakos przedluzyc "wyziewu" z tego odkurzacza, co mi nad odbytem zamontowali? bo szczerze powiedziawszy myslalem, ze na tym pseudo jetpacku sobie polatam, pojezdze na nartach (kilka razy nawet sie dalo, hehe), a tu doopa (lysa) - nawet lekkim kolesiem lot trwa o 5 sek za krotko, juz w takim "Giants - citizen Kabuto" przyjemniej mi sie latalo (bo sie plecak szybciej ladowal, hehe)

hmm, to na razie tyle, moze jeszcze w przyszlym tygodniu pogram w toto (jak siorki przy kompie nie bedzie ) i zobacze czy dac grze szanse czy nie

PS. po 2 godz. w T2 odpalilem UT - szok jakiego doznalem mozna porownac do tego przy przesiadce z Q2 na QW (badz z malucha na bolida), przy tak szybkiej nie moglem sie polapac co gdzie i kiedy, ten trajbs mnie zepsul

__________________
ss~¢ang

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2002 09:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cangaroo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cangaroo Znajdź więcej post'ów przez  Cangaroo Dodaj Cangaroo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cangaroo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Co do grafy - ja grałem w tribesika 2 w takim konfingu:
P3 450 (czasmi podkręcałem na 566)

128 mb sdram

Voodoo3 2000 (na tej kartce to dopiero był a jazda w tribes - w open GL przy pierwszej wersji jak ustawiłem max detali "shape" to zostawało bez tekstury i inne takie "ciekawostki")

Później kupiłem Asus v6800 delux, czyli GeForce 256 DDR - troche mocniejsze na starszych grach niż G2 MX

No w każdym razie giera chodziła cudnie - szczegulnie jak dorzuciłem więcej niż 6 botów bo netu nie miałem -bleee

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2002 10:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

teraz jak mam
Athalon XP 1700+
256mb DDR (266 mhz)
i tak jak wcześniej wysłuzone GF 256 DDR...
...mam taki problem że w pomieszczeniach gra chodzi mi ZA SZYBKO, wrażenie taki że jak jestem w pomieszczeniu to 60 fps a na zewnątrz 30fps (wszysko na max) więc lepiej walczy się na terenie przez zwolninie

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2002 10:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

I nie oceniaj gry po trybie solo & lan z botami -zobacz jak to wygląda on line...
A co do gazów z tyłka w grze musisz skordynować skok & jet bo innaczej sobie nie polatasz, pozatym jest jeszcze energy pack dla lepszych lotów...
Zobacz jak to wygląda on line - na prawde innaczej
No i jeszcze cudo Comunitty zwane....

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2002 10:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cangaroo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Planet Earth

quote:
Napisane oryginalnie przez Hamil_Hamster
I nie oceniaj gry po trybie solo & lan z botami -zobacz jak to wygląda on line...
oceniam na razie po tym w co gralem, przeciez nie bede pisal o multi skoro nie mam z kim grac...
quote:
A co do gazów z tyłka w grze musisz skordynować skok & jet bo innaczej sobie nie polatasz, pozatym jest jeszcze energy pack dla lepszych lotów...
hmm... czyli z tym energy packiem mozna latac dluzej? no to chyba bede musial przeczytac ta instrukcje, bo widac mam braki, a sam tutorial wiele mnie nie nauczyl
quote:
Zobacz jak to wygląda on line - na prawde innaczej
hmm.... wole naćpana dzdzownice zapinąjcą pod gore, bedzie szybciej
quote:
No i jeszcze cudo Comunitty zwane....
dziekuje, jednak nie ma to jak zjechac karego za durne texty (wtejemniczeni cicho siedziec )

__________________
ss~¢ang

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2002 11:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cangaroo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cangaroo Znajdź więcej post'ów przez  Cangaroo Dodaj Cangaroo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cangaroo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

A jak Ci sie Cangi shock podoba ? Eeee znaczy sie snajpa... eee snajpa ? W kazdym razie to cos co robi *bziu* i wypuszcza promien i wydaje sie temu czemus, ze jest snajpa

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2002 12:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Enigmus
Leet (Friend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: ___Kanada___ Liczba Postów: 1337

czesc cang!
to ja, sheld0n. fajnie ze zamierzasz do nas dolaczyc. nie wiem czy moja konfiguracja w czyms pomoze, bowiem jest ona cokolwiek nieminimalna, ale coz, zawsze mozna sie pochwalic . a wiec ja gram na:

P4 1.5ghz
GeForce 3Ti 200
512 ramu
i dysk twardy baracooda 7200 obrotow na minute.

gra sie BARDZO przyjemnie.

ja rowniesz nie polecam oceniania gry po singlu. pomysl co by wtedy ludzie mysleli o q3.

a na poczatek polecam przeczytac jednak ta instrukcje, a dodatkowo maly artykulik yava. wiesz, tak dla przeprania troche mozgu.

link do tekstu masz tutaj:
[url]http://tribes2.fpp.pl/?pl:pages:show:285::/url]


a do instrukcji:
www.tamgdziemaszpudelko.otworz/wez_...kcje/przeczytaj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2002 15:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Enigmus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Enigmus Znajdź więcej post'ów przez  Enigmus Dodaj Enigmus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Enigmus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Enigmus
Leet (Friend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: ___Kanada___ Liczba Postów: 1337

damn link do tekstu yava nie dziala.
ale napewno bez problemu go znajdziesz sam.
licze na ciebie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2002 15:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Enigmus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Enigmus Znajdź więcej post'ów przez  Enigmus Dodaj Enigmus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Enigmus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Cang, hehehe... No coz... Singiel w T2 to nieporozumienie. Boty sa durne w nieprawdopodobny sposob, niekiedy jedynie celne.

Jesli chodzi o wydajnosc grafy - no coz... powiem tyle, ze w 640x480 mozna pograc chyba calkiem przyjemnie na kompach nawet 500-600 MHz, o ile maja w miare karte graficzna (czyli siakis geforce2 lub cos podobnego).

Na slabym kompie, niestety, grafa da o sobie znac. Gdy gram w 30 osob i przed nosem wybucha bombowiec, mam przez chwile 4-5 fps... choc generalnie jest to od 20 do 70 fps przy sredniej 30-40.

Dobra grafa zacheca do T2, zla niestety nie. Nie chodzi nawet o estetyke, chodzi o to, ze grajac z dobra grafika masz lepsze wyczucie odleglosci, wysokosci, predkosci i przyspieszenia, a wiec jestes skuteczniejszy przy strzalach na daleki dystans.

Poza tym, Cang, w T2 trzeba po prostu pograc. Tydzien-dwa dosc intensywnie. Na poczatku gra wydaje ci sie bardzo chaotyczna, kompletnie nie wiesz, co robic i mozesz nawet w meczu 30+ osob po prostu sie nudzic. Pamietam jeden z pierwszych swoich meczy... Katabatik, gosc postawil MPB pod moja wysunieta stacja bazowa... wzialem juga i probowalem mu to MPB rozwalic... No za diabla... Chce mortarem - zero efektu, poza tym gosc strzela we mnie... kierowanymi z daleka - facet wyrzuca flary... i tak 5 minut ciaglego sluchania "That's the best you can do"? Teraz zniszczenie MPB zajmuje mi ok. 1 minuty od czasu podjecia decyzji o jej likwidacji - z tego 30 sekund zajmuje dotarcie na miejsce operacji

Pograj w internecie. Zdobadz jakas flage. Poczuj te atmosfere, gdy wracasz na ostatkach zycia i energii z flaga do swojej bazy, asekurowany przez 5 czy 6 graczy i witany przez kilku innych zajmujacych sie obrona... Oh yeah....

I nie licz na sukcesy od razu. W internecie pierwsze trafienia MA (mid-air) ze spina zaczalem zaliczac dopiero po jakims miesiacu gry. Teraz przy dobrym polaczeniu zdarzaja sie chwile, gdy na 10 strzalow mam ponad 5 MA...

Wiec nie marudz tylko kombinuj A poza tym zaloz konto w grze, kto pisze o T2 na stronach WWW?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-06-2002 23:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

>czyli z tym energy packiem mozna latac dluzej?

No nieco... Jesl zalezy na szybkosci poruszania sie, wybiera sie scouta z energy packiem. Dodatkowy zysk predkosci uzyskujesz wykonujac podskok przy odpalaniu jetpacka. Mozesz takze przyspieszyc bez jetpacka, wykorzystujac grawitacje - gdy lecisz wylaczasz jetpacka (energia zaczyna sie odnawiac) i wchodzisz stycznie do stoku trzymajac wcisnieta spacje (tj. podskok). Wowczas zaczynasz sie slizgac po zboczu nie tracac predkosci, podczas gdy odzyskujesz energie. Jesli zbocze konczy sie odpowiednim wzniesieniem, mozesz sie z niego wybic uzyskujac wrecz nieprawdopodobne dla poczatkujacego odleglosci i wysokosci. Dosc powiedziec, ze na niektorych mapach scoutem jestem szybciej w bazie przeciwnika niz shrikiem...

>dziekuje, jednak nie ma to jak zjechac karego za durne texty
>(wtejemniczeni cicho siedziec

Nu, w T2 sobie nie poszalejesz a) nie ma potrzeby, b) mam admina na Polskim Forum c) karego w T2 niet i na ile poznalem T2 i karego, to oboje sie nigdy nie spotkaja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 00:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cangaroo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Planet Earth

Pajda >> czerwone bziuuuu na snajpe mi w ogole nie wyglada wiec nie ma nawet o czym dyskutowac
predzej bym to nazwal slaba namiastka raila... o, wlasnie takie okreslenie tu pasuje

Sheldon >> instrukcje poczytam, ale dobrze by bylo, gdyby napisali mi tam co zrobic, gdy gra nie chce sie zainstalowac, a mi wyskakuje "internal error"... przeca nie bede latal co drugi dzien do siorki zeby tylko gre odpalic

yavor >> konto T2 zaloze jak gre bede mogl odpalic na swoim kompie, bo tu mam modem (siorka tez ma, ale jej kabelek odlaczylem, bo mi zrywala polaczenia ) i tu z netu korzystam
lepiej poradz co zrobic zeby gra sie u mnie zainstalowala, moze siakies patche... eee... glupi pomysl chyba, musze najpierw zainstalowac gre zeby miec na co patcha zainstalowac

__________________
ss~¢ang

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 21:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cangaroo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cangaroo Znajdź więcej post'ów przez  Cangaroo Dodaj Cangaroo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cangaroo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

>ajda >> czerwone bziuuuu na snajpe mi w ogole nie wyglada

I pomyslec, ze snajpa w T2 jest jedyna znana mi snajperka, jaka jest w grach FPS w pierwszej dziesiatce notowan na www.gamespy.com/stats... :-PPP Do smiechu mnie doprowadza przy tym argumentacja, ze futurystyczny dzwiek snajpy powoduje, ze nie jest to snajpa...

Mniej milosci do karabinkow z celownikami optycznymi zycze :-P

>Sheldon >> instrukcje poczytam

Oszczedz sobie tego Cang. Tak durnie napisanej instrukcji w tak durny sposob przetlumaczonej jeszcze nie spotkalem. Wywal to w diably, pytaj sie ludzi lub powiedz, jak przeslac Ci tutki (po skompresowaniu jakies 4 MB)...

>yavor >> konto T2 zaloze jak gre bede mogl odpalic na swoim
>kompie

Nie jest istotne, z jakiego kompa zakladasz konto. Zaloz, a bedziesz mial dostep - po zapisaniu do klanu Polskie Forum - do wlasnie polskiego forum i blisko setki osob, ktore w kazdej chwili beda mogly Ci pomoc.

>lepiej poradz co zrobic zeby gra sie u mnie zainstalowala, moze
>siakies patche

msconfig - wyczysc wszystko co sie da. Zainstaluj najnowsze sterowniki graficzne. Odpal konfig DirectX-a i zmniejsz wspomaganie sprzetowe dzwieku (u mnie zmniejszenie go z maksymalnego na o 1 mniejszy zredukowalo liczbe zawieszen gry kilkiadziesiat razy - teraz raz w miesiacu, przedtem i pare razy na mape, zaleznie od dnia). Dodatkowo odpal addware czy jak to sie tam nazywa (to ustrojstwo co sprawdza, czy nie masz spyware na kompie). Sprobuj odpalic T2 wykorzystujac OpenGL jako biblioteke graficzna (a nie Direct3D). Odpal porzadkowanie dysku. Zostaw po kilkaset mega wolnego na partycji systemowej i partycji z gra.

Wiecej pomyslow na dzisiaj nie mam... Cos z tego musi dzialac...

A, mozesz zrobic jeszcze tak, ze instalujesz giere, po czym bez jej uruchamiania instalujesz kolejne patche. Najnowszy patch ma numer bodajze 24834, patche przeprowadzajace gre do tego numeru znajedziesz na www.gryonline.pl. Ja na sidiku mialem wersje 21570 i Ty na 99% masz te sama, wiec bedziesz potrzebowal patche od wersji 21570 do 24834 (ja mam 3 patche: 21570-22460, 22460-23669, 23669-24834). Moze po "spatchowaniu" giera ruszy... No licho wie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 22:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cangaroo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Planet Earth

"czerwone bziuu" lepiej pasuje do raila niz do snajpy (niby funkcja ta sama co w UT, ale juz czas przeladowania czy wyglad samego "bziuu" jest jak w Q3 )

a co do problemow z instalacja: pieronstwo nie chce w ogole sie u mnie odpalic
kiedy klikam na setup.exe wyswietla mi sie niebieskie tlo (z instalki) i wyskakuje komunikacik "internal error" (az pixa zamiescze )




zeby bylo ciekawiej, to dokladnie to samo sie dzieje kiedy probuje odpalic GLsetup...
moze to wina mojego cdromka, albo co....

__________________
ss~¢ang

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 23:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cangaroo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cangaroo Znajdź więcej post'ów przez  Cangaroo Dodaj Cangaroo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cangaroo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

oooops.... napisz dokladnie, jaki masz sprzet... Na moje to wyglada jednak bardziej na CD-ROM niz cokolwiek innego. Sprobuj moze przekopiowac zawartosc CD na dysk i odpalic stamtad majac wpakowany dysk w stacji... Nie mam pojecia, czym taki byk moze byc spowodowany...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 08:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HellRacer
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Cangaroo
"czerwone bziuu" lepiej pasuje do raila niz do snajpy (niby funkcja ta sama co w UT, ale juz czas przeladowania czy wyglad samego "bziuu" jest jak w Q3 )

a co do problemow z instalacja: pieronstwo nie chce w ogole sie u mnie odpalic
kiedy klikam na setup.exe wyswietla mi sie niebieskie tlo (z instalki) i wyskakuje komunikacik "internal error" (az pixa zamiescze )

zeby bylo ciekawiej, to dokladnie to samo sie dzieje kiedy probuje odpalic GLsetup...
moze to wina mojego cdromka, albo co....



Yo Cang, tu HellFire z nieistniejacego jush INFO

Wlasnie wczoraj napotkalem identyczny blad podczas instalacji T2 u kolesia ( ten byl jeden z wielu )
Rozwiazanie okazalo sie proste - wszystko wywalalo sie opdczas instalacji z nagrywarki - ponad 15 min instalki i blad ze zwiecha na koniec. Na szczescie kolo ma tez w zestawie DVD - tutaj instalka trwala ok 4 min i poszla bez bledu. Byc moze troche w tym winy plytki mojej, bo moj syn w wieku lat prawie 2 probowal ja zamknac w CDiku, i nie przeszkadzalo mu, ze troszke plytka wystawala.
Aha, i nie instaluj na XP

Co do konfiga ( mojego ) - w tej chwili mam Cielaka 766, 512 MB, GF2 MX 400 64 MB, wszystko na Asusie CUV4x. Chodzi baardzo dobrze

A co do porownywania z UT - ja juz nie porownuje - gry maja nieco inny charakter, a poza tym ludzie grajacy w T2 sa przyjaciolmi, a nie, jak 90% swiatka UT wrogami
To przemawia za T2
Pozdr 4u wielkie

PoL|HellRacer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 11:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cangaroo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Planet Earth

thx za porady, wieczorem pokombinuje cos z tym kopiowaniem na HD (nie mam drugiego CDromka ani nagrywarki zeby wyprobowac metode HellRacera )

__________________
ss~¢ang

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 19:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cangaroo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cangaroo Znajdź więcej post'ów przez  Cangaroo Dodaj Cangaroo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cangaroo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cangaroo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Planet Earth

Yeehaw!

pomoglo skopiowanie T2 na HDka i zainstalowanie z dysku! Yeehaw!

a teraz pytanka:

1) da sie T2 odpalic bez plyty? bo chcialbym sprobowac zagrac z qmplem zza sciany (w kwietniu mu troszke kompa "zupgradeowalem" i T2 spoko ruszy), ale bez plyty T2 sie odpalic nie chce...

2) po kiego czorta gra przy odpalaniu szuka flopa w stacji? nie pojmuje...

3) czy singiel w T2 ogranicza sie wylacznie do misji treningowych i potyczek z botami na pseudo-lanie? nie ma wiecej singlowych misji?

PS. wlasnie mi sie jakies patche sciagaja...

PS2. shit, czemu na tym forum nie mozna htmla wrzucac, nie moglem dzwieku na stronie osadzic, bueee

PS3. fuck, co chwile mi wyskakuje "another update detected", a wloka mi sie te patche jak krew z nosa.... nie ma jakiegos patcha "od przedszkola do najnowszej wersji"? bo sciaganie kolejnych pliczkow wcale mnie nie nastraja wesolo

--edit--

PS4. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
na t2.fpp.pl wlasnie zobaczylem, kolejne wersje patchy - co za "inteligent" wymyslil zeby sciagac wszystko po kolei i po kolei instalowac
piepshe to sierrowe auto update - zaciagam pliczki flashgetem, bedzie ze 100x szybciej...

__________________
ss~¢ang

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 22:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cangaroo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cangaroo Znajdź więcej post'ów przez  Cangaroo Dodaj Cangaroo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cangaroo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Hell:

>Aha, i nie instaluj na XP

Skad to uprzedzenie? Bo na poczatkowych niestabilnych wersjach gra nie dzialala? Zapewniam, chodzi bardzo przyzwoicie pod XP...

Cang:

>da sie T2 odpalic bez plyty?

Da sie. Mailnij do mnie na [email protected], to Cie uszczesliwie uszczesliwiajacym drobiazgiem Plus pare skryptow do pomocy...

Ad2) pojecia nie mam, u mnie nie szuka, zwlaszcza po Ad1)

Ad3) nie ma. To gra wymagajaca myslenia, Cang :-P Tu nie da rady zrobic dobrych botow, bo by musialy miec inteligencje. Singiel jest na otarcie lez.

Ad PS2) dobrze Ci tak

PS4 - no widzisz... :-P BTW Autoupdater w miare niezle dziala, trzeba tylko wiedziec, z jakiego serwa pobierac pliki... Polecam Eurotribes... A generalnie i tak lepiej pobrac je samemu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 02:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Enigmus
Leet (Friend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: ___Kanada___ Liczba Postów: 1337

cang:
niom to fajnie. czekamy az sie zameldujesz na pf.

yav:
da sie?! ja tesh chcem!
wyslij mi to wszystko na [email protected]
plis. bardzo by mi sie przydalo.........

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 03:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Enigmus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Enigmus Znajdź więcej post'ów przez  Enigmus Dodaj Enigmus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Enigmus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cangaroo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Planet Earth

yava, pliczki poprosze na [email protected]

co do auto updatera - pliki pobieralem z tribes center i... doopa zbita, bo po sciagnieciu nowego updatera i pierwszego patcha wywala mi blad podczas instalcji go (zeby wersja starego pliku sie nie zgadza, wtf?)
przeinstalowalem T2 i probowalem instalowac patche z t2.fpp.pl
(updater instaluje 21570-22460.exe wiec nastepnym razem zaczalem od razu od 21570-22755.exe sciaganego stad), nestety nie pomoglo, ten sam blad wysypuje

ale gdzies wyczytalem, ze wystarczy odpalic gre z parametrem -online i faktycznie podzialalo
zalozylem konto i z ponad 500 serwerow znalazlem az... 1 dzialajacy na mojej wersji (czyli podstawowej)

__________________
ss~¢ang

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 13:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cangaroo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cangaroo Znajdź więcej post'ów przez  Cangaroo Dodaj Cangaroo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cangaroo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Cang, zabko kochana... Wywal w cholere autoupdatera, on jedynie knoci robote. Faktycznie, niekiedy instalacja idzie przez niego jak po masle (tak mial np. Explo), ale w niektorych przypadkach sa numery.

Ten glupi komunikat, ze "nie ma takiej wersji" oznacza, ze nie ma wersji patcha modyfikujacej T2 z wersji, ktora masz, na kolejna. Ja mam patche: 21570-22460.exe, 22460-23669.exe, 23669-24834.exe (wersja na CD jak widac 21570) i instalacja dziala bez problemow. Najwiekszy z tych plikow ma 2.37 MB, jesli chcesz, daj mi znac na GG (bede wisial dzisiaj do pozna), wysle Ci je mailem.

T2 odpala sie przez skroty. Skrot Tribes2 Solo & LAN jest uzyteczny, reszta nie. Odszukaj plik tribes2.exe, zrob do niego skrot, zmien nazwe na Tribes2 Fast Internet czy jakos, wejdz do wlasciwosci skrotu i w linii wywolania po nazwie pliku dopisz parametr -online. Przez ten skrot T2 bedzie sie laczyl z pominieciem autoupdatera.

Skrypty tyz wysle mailem, zycie bez DOUBLE KILL i HEADSHOT rodem z UT byloby nie do zniesienia...

Niech bogowie T2 maja w opiece Twoja skrzynke pocztawa....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-06-2002 15:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HellRacer
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez sYs|yavor
Hell:

>Aha, i nie instaluj na XP

Skad to uprzedzenie? Bo na poczatkowych niestabilnych wersjach gra nie dzialala? Zapewniam, chodzi bardzo przyzwoicie pod XP...


>>>>>>>>>>> Hehehe yavorq zadne uprzedzenie, pracuje z radoscia na XP Prof (glownie www, grafika i bazy) i nie zamierzam go zmieniac ( na linuchu tryby nie chodza chyba ), ale odpalanie trybow spod XP nie mialo u mnie sensu, chocby ze wzgledu na skandaliczna ilosc bledow ( a wlasciwie jednego ). W tej chwili zreszta odpalam T2 spod XP, ale T2 "siedzi" sobie na innej partycji (pod W98SE) i gram sobie w ten sposob. Robie to z lenistwa, bo nie chce mi sie przelaczac. Aha, bardziej "polatanych" XP to chyba nie ma >>>>>>>>>>>


Cang:

>da sie T2 odpalic bez plyty?

Da sie. Mailnij do mnie na [email protected], to Cie uszczesliwie uszczesliwiajacym drobiazgiem Plus pare skryptow do pomocy...


>>>>>>>>>>>>>> To ja poprosze na [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-06-2002 22:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hamil_Hamster
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

chętnie bym sobie darował płytke- ślij na [email protected] ten pliczeq

A co do XP- używam, a jak nie miałem netu to zęby zjadłem aby uruchomić T2 w trybie Solo & Lan, a później przypadkiem odkryłem że działa świetnie w online

__________________
eee...no właśnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2002 12:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hamil_Hamster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hamil_Hamster Znajdź więcej post'ów przez  Hamil_Hamster Dodaj Hamil_Hamster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hamil_Hamster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:44.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions