Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Ile czasu gracie w UT dziennie???
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
X-LASKA
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Białustok

Ile czasu gracie w UT dziennie???

witam. Zawsze zastanawialem sie ile przecietny gracz UT(nie mowie o tych co siedza przez caly dzien) poswieca czasu na granie w UT. Ja sam siedze od 2 do 5 godzin i patrze w ten monitor (jak krew pryska po scianach). Czasami to ledwo juz widze na oczy bo zdarzalo mi sie siedziec do 6 rano (koszmar). Wiec piszcie ile wy czasu spedzacie przed Quake-m jestem tego ciekaw Pozdrawiam))))))))))))))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2002 23:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil X-LASKA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do X-LASKA Znajdź więcej post'ów przez  X-LASKA Dodaj X-LASKA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać X-LASKA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
roberf
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Białystok

Angry A h.... go wie

W zaleznosci od dnia ale jaczesciej siadam wieczorem i az poczuje sennosc. Zaczynam o 22-23 i tak do 2. Wtedy mam najlebsze pingi. Ale zdazaja sie dni "szajby" ze od rana do nocy ale to juz naprawde musi mi odjebac i musze nie miec nic ciekawszego do roboty

__________________
ROBERF
Powracajacy z zasfiatow. (Mowilem ze wróce )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 08:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil roberf Kliknij tutaj by wysłać e-maila do roberf Znajdź więcej post'ów przez  roberf Dodaj roberf do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać roberf prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
veneoth
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Angry

od 10 do 18 to siedze okolo 5-10 min, na godzine a po 20 zdarza mi sie raz w tygodniu pograc 2 godzinki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 09:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
F4+4L
F4+4Lny gość



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Smile

NO ja tak średnio siedze min. 1 godzine dziennie do 5-6 ale to żadko bo nie mamm tyle czasu. Zwykle prezsiaduje ok 2 godzin no chyba że mam zwalony dzień i nie mam czasu sie wysrać...
Ale mam niezła wojne (spór) z rodzinką, księdzem hyhy, okulistą że siedzenie godziny dziennie przy kompie to zaaaadużo... (z pewnych żródeł dany ksiądz popyla w q3 po 3 godz. dziennie tylko sie przyznać nie chce... naprawde !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 11:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil F4+4L Kliknij tutaj by wysłać e-maila do F4+4L Znajdź więcej post'ów przez  F4+4L Dodaj F4+4L do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać F4+4L prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Snoopy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wrocek

Talking heh

Niech się zastanowie , bo ja tak często jestem
Hmmm... gdzieś tak ok 42,12min ale to też nie zawsze

PS>Ale niedługo zobaczycie , przyjdzie czas na WCtowego bochatera

__________________
SNOOPY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 19:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Snoopy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Snoopy Znajdź więcej post'ów przez  Snoopy Dodaj Snoopy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Snoopy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

oj Fatal Fatal.. Heh, kiedys to siedzialem dlugo , bo mialem ferie, a teraz ? z 1-2 h...i to tyle ... dziekuje....zycze milego dnia naszego powszedniego

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pwael
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Katowice

Unhappy czas...

ja od konca lipca siedze srednio 2h dziennie, to jest okolo 360 h gry non stop :> ale mimo wszystko czasmi w ogole nie gram a czasmi od 15 do 3 nad ranem :/ a gdzie ten czas? ehh...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 21:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pwael Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pwael Znajdź więcej post'ów przez  Pwael Dodaj Pwael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pwael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chaos
Grand Master of Disaster



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Podmrok

Post Moj zwykly dzionek

Co do kompa to jest u mnie tak:

Dzien powszedni:
- wstaje o 7:00 i ide na 8:00 na studia,
studia informatyczne wiec siedze caly czas przy kompie
- ok 14:30 siadam w domu do kompa i odpoczywam np: gra w UT,
- ok 17:00 zabieram sie za projektowanie na kompie lub pisanie jakis programow,
- ok 10:00 a moze cos jest na Discovery? (jak nie to omin ten punkt )
- ok 21:00 czytam wyklady w wersji elektronicznej (na kompie),
- ok 23:00 odpoczywam od nauki np: robie zlecone projekty graficzne na komputerze, ogladam strony, chatuje, gram w UT, diviX itp
- miedzy 3-4 ide w kime

Dzien wolny od pracy:
- wstaje 12:00
- zjadam cos i zabieram sie do roboty...
- siadam na kompie ( mam gdzies zlecenia, biore sie za moje projekty graficzne i generuje sceny w 3d)
- mam dylemat bo komputer po kilkugodzinnym ustalaniu scen i modelowaniu generuje sceny i blokuje mi inne opcje, mam wyborw : Discavery czy isc do kina
- ide w kimono ok 6-7 nad ranem

Moze i jest to troszke chore ale tyle siedze przy komputerze... tak wiec ja odpowiem tylko tyle, ze roznica miedzy 1h a 5h gry nie ma dla mnie jakiegos wiekszego znaczenia. Oczywiscie, im wiecej siedzimy przy komputerze tym bardziej spada nasza wydajnosc ale do wszystkiego da sie przyzwyczaic. Proponuje przestawic sie na tryb nocny, w niektorych przypadkach... jak np u mnie wydajnosc wzrosla. Trudno sie jednak przestawic, gdy rano trzeba wstac do pracy lub do szkoly

__________________
-v3-Chaos

I tak dni człowiecze są jak liść, co spada, i jak trawa, co usycha. Ty też odejdziesz w zapomnienie, jak ten kwiat, co upadł na murawę, jak wino, które rozlane wsiąka w ziemię...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 00:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chaos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chaos Znajdź więcej post'ów przez  Chaos Dodaj Chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pwael
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Katowice

Talking wow

chaos nie ze bym byl wscipski ale powiedz mi jak Ty wyrabiasz idac o 3 spac wstawac o 7?????? jakas magiczna mixtura? tajemnicza religia? joga? tai-chi? a moze jestes nadludziem?
jestem bardzo ciekaw... bo ja jak mam na 7 wstac to musialbym juz o 21:30 spac zeby sie wystpac, a to prawie niemozliwe, wiec codzienie wstaje niewyspany:< kawy nie pijam (staram sie zyc zdrowo
plz help

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 11:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pwael Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pwael Znajdź więcej post'ów przez  Pwael Dodaj Pwael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pwael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

lOL cHAOS :))

..ta - średnio gram 8 godzin tygodniowo, z czego 90% w wekendy ;-) więc forme mam do dupy...poza tym siedzoę średnio 10-12 godzin dziennie przy kompie, chodze spać okolo 24-1:00 (w wekendy 3:00). Wstaje 6:30-7:00. Zwyczajna rutyna...

Y.

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chaos
Grand Master of Disaster



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Podmrok

Re: wow

quote:
Napisane oryginalnie przez Pwael
chaos nie ze bym byl wscipski ale powiedz mi jak Ty wyrabiasz idac o 3 spac wstawac o 7?????? jakas magiczna mixtura? tajemnicza religia? joga? tai-chi? a moze jestes nadludziem?
jestem bardzo ciekaw...
plz help



hmmm jesli wypijanie dziennie 4 (slownie czterech) litrow Nitro Coli (hehe odrazu byloby, ze reklame robie ) jest ta "mixtura" to niech i tak bedzie... ciagne juz tak od kilku niezlych lat i jakos sie przyzwyczailem. Zapewniam, ze zarowno takie siedzenie jaki i dojenie Coli w takich ilosciach nie nalezy do zdrowego trybu zycia. Przynajmniej tyle, ze nie pale a kawy to juz na pewno nie rusze.

Poprostu pisze jak wyglada to u mnie. Nie mam powodu wciskac kitu bo to nie w moim stylu. Takie siedzenie cigle w domu nie nalezy do najprzyjemniejszych i szczerze jej Pawle nie polecam.

__________________
-v3-Chaos

I tak dni człowiecze są jak liść, co spada, i jak trawa, co usycha. Ty też odejdziesz w zapomnienie, jak ten kwiat, co upadł na murawę, jak wino, które rozlane wsiąka w ziemię...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 15:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chaos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chaos Znajdź więcej post'ów przez  Chaos Dodaj Chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M3R1!N
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Waffka

ile ?:)

no ja to tak siedze ze 2 h u smniezka ))
i ze 30 min u siebie chyba ze mi chlopaki z lana przzestana sciagac to od 22 do 5 rano (pozdroofka shadow) ale to tylko w weekendy a tak w ogole to mam maturke i nie gram za duzo

__________________
ping over 400, boshe daj mi dobry ping

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 17:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M3R1!N Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M3R1!N Znajdź więcej post'ów przez  M3R1!N Dodaj M3R1!N do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M3R1!N prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jagged
dr JAGODA



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: wasilków city :)

Wink eeeeee :P

dobry wieczor
a ja siedze zawsze jak mam wolny czas tj. studia jak sa to jakies od 10 do hmm 13-14 a reszte dnia (jak panna nie ma czasu ) to siedze przed kompem gdzies tak do 3 , w dni wolne do 4- 5 hehe jestem chory RATUNKU

__________________
>>> MOZE LEWATYWKE?<<<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 00:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil jagged Kliknij tutaj by wysłać e-maila do jagged Znajdź więcej post'ów przez  jagged Dodaj jagged do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać jagged prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
roberf
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Białystok

Tomus nie jestes chory to tylko 5 godzinek max. Pomysl o kim staku jak Pak jak bedziesz w desperacji on to ok 18 godzin dziennie

__________________
ROBERF
Powracajacy z zasfiatow. (Mowilem ze wróce )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil roberf Kliknij tutaj by wysłać e-maila do roberf Znajdź więcej post'ów przez  roberf Dodaj roberf do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać roberf prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez roberf
Tomus nie jestes chory to tylko 5 godzinek max. Pomysl o kim staku jak Pak jak bedziesz w desperacji on to ok 18 godzin dziennie


Ja ostatnio bywam bardzo żadko, po 1 mam straszne lagi :-/ a poza tym jakoś mi nie leży 2.4 ... teraz spędzam na Ut dziennie średnio licząc koło 30 min do godziny. Dawniej to tak 4 - 5 godzin dziennie, jak tylko miałem czas.

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:57.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions