Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Czrna lista cziterów
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Czrna lista cziterów

Ostatnio przeglądałem se strone http://cpscs.counter-strike.pl/czarnalista/index.php i zauważyłem coś niepokojącego a jeśli kolęś na tej liście nie grał ostatnio lub nie urzywa czitów to kto mu uwierzy? Nikt. takie banowanie kolesia na zawsze wcale nic nie rozwiązuje to prawda nie m,ożna odpuśccić koleśia którzy naprawde czituja ale co z tymi co nie czituja ? Wiecie to niejest problem wejść pod nickiem np. [BRO]Subz3ro i grać z czitam.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 12:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

a jestem nadal na tej liście ???
przecierz wszystko już wyjśniłem...

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 12:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Talking

LOL Sub nie wiedziałęm ....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 12:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

lolq przed chwilą przejżałem listę... nie ma mnie na niej i mnie nie strasz

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 12:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post

wiem Sub ja wziełem cie dla przyjkładu lolq a tak woge czytaj uwarzniej posty

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 12:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

aha... co do uważnego czytania -> ja nie jestem [BRO]Subz3ro, tylko [BRO]subz3ro.

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 12:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

eeeeeeeeeeeeeee no comment!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 12:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

eee yyyyyy

ogc rox

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 17:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blackpussy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez n00d3x
eee yyyyyy

ogc rox


yyyyyyyyyyy jasne
LOL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 17:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blackpussy Znajdź więcej post'ów przez  Blackpussy Dodaj Blackpussy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blackpussy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ONIX
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyniak

Wink Ludzie chca doprowadzic do ZAWALU

Zawsze jak wchodze na IRCa to piersze co to
Hi ONIX
Potem
ONIX Slyszalem ze jestes na czarnej liscie ....
A ja nato
Co jest przecierz ja nieczitowalem nigdy na aim Bocie .
A tu zaras koles mi wyskakuje ze jestes na czarnej liscie za
gl_max_size 1
To w koncu jest Czit czy nie ?
Raz mi sie zdazylo ze to wpisalem z ciekawosci ale niemoglem trafic na drabinke i zwatpilem w to
To niema sensu
No mam juz nadzieje ze nigd wiecej mnie nie Wsytraszy takim textem

__________________
Lamer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 19:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ONIX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ONIX Znajdź więcej post'ów przez  ONIX Dodaj ONIX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ONIX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Czarna lista cziteroof :)

Czy ktos na to wogole patrzy jeszcze? na poczatku bylo troche szumu, rewolucja i inne cuda mialy byc, a za tydzien olefka totalna tego tematu Mnie tam na szczescie nie bylo i nie musialme sie tlumaczyc, ze brat czituje, a ja biedny nie zuwazylem, ze widze pzrez sciany i wale same heady

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 21:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m_old
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

hehe sub czituje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 22:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

quote:
Napisane oryginalnie przez ha3m
hehe sub czituje

ja nie cituje

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2001 11:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Osobiscie uwazam , ze gl_max_size_1 to nie cheat , jak ktos ma 10fps na kompie to nic dziwnego , ze chce sobie okroic tekstury , zeby mu szybciej chodzil !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2001 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]subz3ro.

ja nie cituje



zaden cziter sie jeszcze nie przyznal !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2001 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

heh ludziki ja mam 15 fps i gram bez cvarow
czasami jak wybiegnie na mnei 4 kolesi to mam 4 fps
ale cvarow nie uzywam
tylko rzucam przedmiotami o sciane

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2001 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|SUN|SPINACZ
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

tak faktycznie tak moze byc ( to do caliego) ale jezelikoles jest na tej liscie 2 razy podczas ostatnich dni to prawdobodbienstwo sie zmniejsza i moze oznaczac ze mu sie spodobalo

__________________
SUN is da best rulz 4eva
-my life

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2001 18:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |SUN|SPINACZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |SUN|SPINACZ Znajdź więcej post'ów przez  |SUN|SPINACZ Dodaj |SUN|SPINACZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |SUN|SPINACZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Smile

Heh ale zenada ta lista... usmialem sie... jestem na tej liscie za co? za Gl_max_size 1 krtotko mowionc L0l... niewiem co za debil wpadl na pomysl by banowac "dozywotnio" ludzi za uzycie tej komendy...

Czekam az zaczna banowac ludzi za r_drawviewmodel 0 albo za podmienione modele broni.....

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2001 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$hizO
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez n00d3x
heh ludziki ja mam 15 fps i gram bez cvarow
czasami jak wybiegnie na mnei 4 kolesi to mam 4 fps
ale cvarow nie uzywam
tylko rzucam przedmiotami o sciane


Hehe ja tam jak juz mam 20 30 to nie moge nikogo zabic , hjehje ale jak mam z 60 to jest spoxs , te fps zalezy tez od tojego cfg jak go masz

__________________
Mozna wybaczyc, ale nie zapomniec! ;DD



GG: 1201520

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2001 08:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $hizO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do $hizO Znajdź więcej post'ów przez  $hizO Dodaj $hizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $hizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=CoolNet=bOleK
CoolNet teAm 2 mEmbEr



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: gDaŃsK

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif


zaden cziter sie jeszcze nie przyznal !



jak to, raz na servie widzialem typa, same hs walil, na odzewy ze jest cziterem odpowiadal "no i **** ze czituje, ale wy dostajecie po dupie" a do tego mowil to na serio!

__________________
[CnT-2]bOleK-rOzkUrwiAcz

gg: 814986

mail me: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2001 08:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =CoolNet=bOleK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =CoolNet=bOleK Znajdź więcej post'ów przez  =CoolNet=bOleK Dodaj =CoolNet=bOleK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =CoolNet=bOleK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$hizO
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez =CoolNet=bOleK


jak to, raz na servie widzialem typa, same hs walil, na odzewy ze jest cziterem odpowiadal "no i **** ze czituje, ale wy dostajecie po dupie" a do tego mowil to na serio!


Jak juz to we Fragnecie nazywamy "lameradia" a tak ogulnie to jush dawno chitero na |CS| serwie nie widzialem hje hje moze dlatego ze mam admina

__________________
Mozna wybaczyc, ale nie zapomniec! ;DD



GG: 1201520

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2001 08:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $hizO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do $hizO Znajdź więcej post'ów przez  $hizO Dodaj $hizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $hizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez $hizO

Jak juz to we Fragnecie nazywamy "lameradia" a tak ogulnie to jush dawno chitero na |CS| serwie nie widzialem hje hje moze dlatego ze mam admina



A co ma do tego admin?

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2001 10:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$hizO
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Wrocław

Spisuje wonid i moze zanim serw nie wywali to sam zbanuje jakas satsfakcja jest

__________________
Mozna wybaczyc, ale nie zapomniec! ;DD



GG: 1201520

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2001 10:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $hizO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do $hizO Znajdź więcej post'ów przez  $hizO Dodaj $hizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $hizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skuter
H-L MOD player !!!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: waszawa

moj pierwszy post

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2001 11:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skuter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do skuter Znajdź więcej post'ów przez  skuter Dodaj skuter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skuter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez $hizO
Spisuje wonid i moze zanim serw nie wywali to sam zbanuje jakas satsfakcja jest


Jasne stary i wpada na serw ktos bardzo dobry, grajacy z innej gralni pod innym nickiem i dostaje bana tak?
Ocena na oko jest naprawde malo wiazaca. Co z tego ze mam demko jak gosciem macha w dwie strony i wali hsa ?
Gosc powie ze *******e glupoty i jak mu udowodnie oszustwo?
Moze mial laga albo cos innego?
Na oko to wiesz, chlop w szpitalu ...... .

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2001 12:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez skuter
moj pierwszy post


To bys sie postaral i napisal cos wiecej bo moze byc ostatni

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2001 12:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Tak samo jest sytucja z Splashem i Sergmanem ze SPHERE oni tez maja fotki z PB z gl_maxsize 1 ale nie sadze zeby uzywali tego przez caly czas.....takie jest moje zdanie.......

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 10:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post

Z tego co pamiętam SplAsh urzył tej komendy tylko raz...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 13:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
Z tego co pamiętam SplAsh urzył tej komendy tylko raz...


No mi tez sie tak wydaje ale wiele osob mowi "ooo cziterzy lamy"......

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

zreszta gl_maxsize 1 nie jest chitem wiec nie ma o czym gadac by splash chitowal

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:23.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions