Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Medal of Honor: Allied Assault > jak postawić serwer ???
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Ricorn
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking jak postawić serwer ???

nie wiem jak prawidłowo postawić serwer ... próbowalem wiele razy i nie wyszło ... może ktoś zna jakąś instrukcję ??
czekam podpowiedzi ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2003 20:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]McCout
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

First Person Perspective Serwer

Bardzo prosto
Wybierasz MP w menu i dajesz start game
ustawiasz mapę ilość graczy zmienianie map itp.
Wtedy możesz grać na swoim serwezrze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 09:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
radek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Leszno

Talking ojojojoj

To chyba nie oto chodzi bo ja tak wiele razy prubowalem i nic!!!.
Ktos mi mowil ze tu chodzi o ip.jakie sie ma(wew. lub zew.)

pozdrowienia
Radek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 10:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil radek Znajdź więcej post'ów przez  radek Dodaj radek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]SvgMarine
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Crackoov, PL

Re: ojojojoj

quote:
Napisane oryginalnie przez radek
To chyba nie oto chodzi bo ja tak wiele razy prubowalem i nic!!!.
Ktos mi mowil ze tu chodzi o ip.jakie sie ma(wew. lub zew.)

pozdrowienia
Radek



Jeśli masz komputer w sieci lokalnej i twój adres ip to np. 10.*.*.* albo 196.*.*.*, to możesz zapomnieć o serwerze. (chyba, że masz linuxa i potrafisz robić tunele, etc. -> słyszałem kiedyś, że tak można to obejść ) Problem jest w tym, że komputery w Internecie nie widzą tych adresów ip, a jedynie routera.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 10:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]SvgMarine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]SvgMarine Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]SvgMarine Dodaj [FPP]SvgMarine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]SvgMarine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
radek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Leszno

hmm

a jezeli sie ma ip. 194.*.*.*,to bedzie dzialac???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 11:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil radek Znajdź więcej post'ów przez  radek Dodaj radek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]SvgMarine
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Crackoov, PL

Nie pamiętam, które przedziały adresów są zarezerwowane dla sieci lokalnych. Możesz to sprawdzić w necie. U mnie w szkole była kiedyś sieć lokalna, w której każdy komputer miał wykupiony ip w NASKu i wszystkie były widoczne z netu. Najczęściej jest tak, że tylko router (albo komp, który pełni jego funkcję, czyli serwer) ma zewnętrzne ip, a pozostałem komputery są "ukryte".

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-07-2003 16:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]SvgMarine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]SvgMarine Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]SvgMarine Dodaj [FPP]SvgMarine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]SvgMarine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tauronmachine
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Lublin

tznjak jestem w lan to moge grac tylko via lan i z kumplami z drugiego osiedla nie pogram? moj ip zaczyna sie od 10. etc ale jak wchodze na polchat.pl na swoj pokoj to widze swoj inny adres ip, zatem jest to adres routera? i lipa? dzizas jak ja sie na tym nie znam

__________________
Taruonmachine
DEFINITION OF SOUND PATHOLOGY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 16:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tauronmachine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tauronmachine Znajdź więcej post'ów przez  Tauronmachine Dodaj Tauronmachine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tauronmachine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]SvgMarine
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Crackoov, PL

Tak, to jest adres routera. Jeśli macie w sieci komputer, który pełni jego rolę (a nie osobny), to serwer musiałbyś odpalić na nim.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]SvgMarine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]SvgMarine Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]SvgMarine Dodaj [FPP]SvgMarine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]SvgMarine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tauronmachine
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Lublin

dziekuje! no szkoda, moze sie dogadam z naszym administratorem, tam mlode metale robia to moze sami by spostrzelali i postawili oni na glownym serwer do moha. nawet zaczelo mi w to wychozic pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz. milych wakacji. najwyzszej poglusze ludzi w lanie

__________________
Taruonmachine
DEFINITION OF SOUND PATHOLOGY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-07-2003 09:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tauronmachine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tauronmachine Znajdź więcej post'ów przez  Tauronmachine Dodaj Tauronmachine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tauronmachine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
radek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: Leszno

Unhappy upieram sie

hmmm.A jednak bede sie upieral bo jest dziwna sprawa.Jak stawiam serwer to jak gram to malo osub do mnie sie przylancza choc dalem bardzo fajna mape(king tiger).I ci co sie podlaczyli do mnie (najwyzej 2 osoby) to muwia ze znalezli mnie na eye choc ja sam siebie nie widzialem.Czy ktos wie o co tu chozi???Dlaczego tak malo ludzi sie przylacza???

Gen.Radzio

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-07-2003 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil radek Znajdź więcej post'ów przez  radek Dodaj radek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:14.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions