Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Nowy klan
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
bubik
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Wrocław

Exclamation Nowy klan

Powstał nowy klan o nazwie POS (czyli Polskie Oddziały Specjalne). Zapraszamy na naszą oficjalną stronę, która mieści się pod adresem: WWW.CSTRIKE.PHG.PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bubik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bubik Znajdź więcej post'ów przez  bubik Dodaj bubik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bubik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

BEz urazy, ale CO Z TEGO ? Gdyby kazdy klan CSowy zakladal topic, w liczbie postow pobilibysmy ludzikow z q3.fpp.pl

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 19:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

wanioszka nie wiem czy widziales tą strone ale mi ona cos przypomina ... a tobie ?

__________________
Power . Unity . BrotherHood . | FS |

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 19:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Juz tego nie chcialem uwzgledniac ..... w mojej wypowwiedzi, ale owszem przypomina ... grrrr ..

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 19:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

Question

ale moze ja po prostu jestem przewrazliwiony .... niech inni ocenią ....

__________________
Power . Unity . BrotherHood . | FS |

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 20:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bubik
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Wrocław

Lightbulb

quote:
Napisane oryginalnie przez Wania
BEz urazy, ale CO Z TEGO ? Gdyby kazdy klan CSowy zakladal topic, w liczbie postow pobilibysmy ludzikow z q3.fpp.pl


Chciałem to tylko tak jakby ogłosić...więc się nie wqu..ok?

__________________
Life is brutal and full of zasadzka ;-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bubik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bubik Znajdź więcej post'ów przez  bubik Dodaj bubik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bubik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Nie wiem o co wam chodzi. Mnie sie stronka podoba. Brawa !!! Tylko ten board jest troche "nie ladny".

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Ah, Bubik widze ze si znasz na PHP itd. Mogl bys mi pomoc w baordzie ??? Tez mam serw na phg.pl ale jakos nie kapie za bardzo instalacji. Jesli chcesz abym umiescil link do waszej stronki to nie ma sprawy byle zebys i ty umiesil do naszej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bubik
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- NEMESIS
Ah, Bubik widze ze si znasz na PHP itd. Mogl bys mi pomoc w baordzie ??? Tez mam serw na phg.pl ale jakos nie kapie za bardzo instalacji. Jesli chcesz abym umiescil link do waszej stronki to nie ma sprawy byle zebys i ty umiesil do naszej


Na PHP co nieco się znam więc chyba mógłbym Ci pomóc w twoim boardzie.

__________________
Life is brutal and full of zasadzka ;-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 21:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bubik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bubik Znajdź więcej post'ów przez  bubik Dodaj bubik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bubik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Co wam ta www przypomina? hmm..... ta strona jest taka troszke jakby dziwna.... nasza jest The BEST HYHY .Ale strona nie jest najgorsza wkoncu to poczatek wiec...napewno jeszze kubik jeszcze ja poprawi ze wam geby opuszcza geby

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 21:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]climhazzard
in the flesh



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

Stronka jest ładna.
A jak mi powiecie, że przypomina cs.fpp.pl - to chyba upadnę na głowę .

__________________
"I'm worth a million in prizes. With my torture films. Drive a GTO. Wear a uniform. All on a government loan."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]climhazzard Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]climhazzard Znajdź więcej post'ów przez  [STER]climhazzard Dodaj [STER]climhazzard do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]climhazzard prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]climhazzard
Stronka jest ładna.
A jak mi powiecie, że przypomina cs.fpp.pl - to chyba upadnę na głowę .


A propos stronka. Clim co jest z wasza ??/ Wogole nie ma updatow ??? A ladna jest

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 21:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Wink

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]climhazzard
Stronka jest ładna.
A jak mi powiecie, że przypomina cs.fpp.pl - to chyba upadnę na głowę .


Wlacha clim co z wasza ?Gadasz ze inne sa ladne i masz racje ale wasza tez jest ladna tylko jak neme mowi UPDATES.HYHY glupio teraz wyszlo napisalem to samo co CL KT

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 22:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

quote:
Napisane oryginalnie przez bubik


Chciałem to tylko tak jakby ogłosić...więc się nie wqu..ok?



ostatni raz jak bylem nie wkurwiony to mialem 7 lat (c) [BRO]Assasin

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]climhazzard
Stronka jest ładna.
A jak mi powiecie, że przypomina cs.fpp.pl - to chyba upadnę na głowę .



tak dokladnie

__________________
Power . Unity . BrotherHood . | FS |

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Jej maaaaaarną podrobe mialem na mysli

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2001 22:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Burecky
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Hell

Nie....
Ta Stronka nic nie przypomina...
ale powiem jedno "Jedna Wielka *******ona Komercha..."
Hehz..
Wkurwiaja mnie takie akcje...
Ale niebede straszyl dzieci i mowil co dobre a co zle..
to na Tyle.
Bo ja jestem ...
DESPERADOS jest

__________________
Ashes To Ashes,Dust to Dust....
I'm in Hell and I'm Alone....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2001 00:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Burecky Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Burecky Znajdź więcej post'ów przez  Burecky Dodaj Burecky do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Burecky prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

jakby ktos chcial zajrzec na moja strone to zapraszam na http://republika.pl/nh_clan

jeszcze niedokonczona ale chcialem zobaczyc jak to sie robi ....

__________________
Power . Unity . BrotherHood . | FS |

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2001 11:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scrool
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Nowy klan

QDE jak gdziesz ta strone widzialem
hmm...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2001 19:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dark_old
...!...



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

Talking

Przepraszam bardzo.. moze mi sie tak tylko wydaje, ale czy zakladajac ten topic nie miales zamiaru zareklamowac swojej stronki/serwisu(ktora i tak jest uboga- patrz dzial screen) o cs'ie?
Ja tam nie widze dzialow: sklad, wojny itd...

Wiec Wania ma prawo sie jak to okresliles "wqur****".

Koniec TEMATU.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-08-2001 23:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dark_old Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dark_old Znajdź więcej post'ów przez  Dark_old Dodaj Dark_old do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dark_old prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

A ja uwazam ze stronka jest srednia ale kazdy kiedys zaczynal wiec zycze powodzenia (i rozlozcie troche ten material bo za bardzo skupiacie wszystko w srodku stronu a niktorz jak maja rozdzielczosc 800x600 i wyzsze to ladne miejsce zostaje !! - tylko nich nikt sie nie wypowiada na temat stronki SUN bo mu za 2 tygodnie jape zamkniemy )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2001 11:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Brawurka
uhhh...co jest?



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bielsko-biała

Talking qll

ładna stronka red... naprawde

__________________



-----------Brawurka-------------
impreza to jest zycie panowie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2001 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Brawurka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Brawurka Znajdź więcej post'ów przez  Brawurka Dodaj Brawurka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Brawurka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:35.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions