Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Duke > Jakie dodatki?
Jakie pliki do DN3D chcielibyście ściągać z naszej strony?
Ta ankieta została zakończona.
Konwersje 1 20.00%
Mapy 0 0%
Muzyka 0 0%
Inne programy 0 0%
Wszystkie powyższe 4 80.00%
Nic nie dawajcie, nie ma sensu 0 0%
W sumie: 5 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

First Person Perspective Jakie dodatki?

W planie mamy zamieszczenie konwersji BDP Duke, Builda (bo o wlasnie ten program najczesciej pytacie).

A może macie jakieś konwersje/dodatki które chcielibyście zobaczyc na naszej stronie?

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2001 19:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Unhappy

O Q.RWA - jakie zainteresowanie... :/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 15:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

Ano.. trzeba uważać bo nam board zapchają

(trzeba czekać na DNF )

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 17:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

Apropo DNF'a - wiesz kiedy bedzie, tylkio nie mow "bedie kiedy bedzie", "na gwiazdke" itp... To mi nic nie mowi. Od pieciu lat mowi sie ze "na gwiazdke", ale ktorego qrde roku???

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 17:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

No dobra... 30 listopada 2001

Ale nie bierz sobie tego do serca go to tylk moje przypuszczenia.

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2001 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Nie wierzę Ci!
A serio, to bym się bardzo ucieszył.
BTW, mam ściągnięte 130 ze 150 Mb Warcrafta III

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2001 18:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

Cóż.. nie musisz wierzyć... jak już wpomniałem; to tylko moje przypuszczenia

Skąd ściągasz tego Warcrafta i jakie to ma wymagania?

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2001 18:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dragoon
Stare zgryźliwe smoczysko



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Zagralbym sobie w jakas fajna konwersje, tylko zeby przeciwnikami byli ludzie, a nie stwory z kosmosu. No i musialoby to byc do 10MB bo przez modem wiecej nie sciagne.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2001 18:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dragoon Znajdź więcej post'ów przez  Dragoon Dodaj Dragoon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dragoon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

Thumbs up

Mamy kilka konwersji z zanadrzu, ale niestey musimy czekac na download

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-10-2001 19:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kazik
Mystic



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Skierniewice

Dodatki

Proszę, dodatki ?
Ja bym chciał wszystko, a szczególnie jakiegoś dobrego bota ,
bo ten SOB-BOT wchodzi w ściany i ma, chyba na maksa celność.
Jeszcze chciałbym ściągnąc tego Duka uaktualnienie na wersję 1.5 i ten realizm, map mam po uszy, więc nie są mi, aż tak bardzo potrzebne, ale trochę więcej, by się przydało ...
Co tam jeszcze, hmmm...
Aha, plik na większą roździelczość 1700 na 1200 ( wiem, że taki jest, tylko jakaś paleta kolorów jest potrzebna, nie wiem o co w tym chodzi )...
To by było na tyle !

PS.
Kiedy ten download, bo serwa już ponoć macie ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2001 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kazik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kazik Znajdź więcej post'ów przez  Kazik Dodaj Kazik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kazik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]sarmac
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Leżajsk

Re: Dodatki

quote:
Napisane oryginalnie przez Kazik
Proszę, dodatki ?
Ja bym chciał wszystko, a szczególnie jakiegoś dobrego bota ,
bo ten SOB-BOT wchodzi w ściany i ma, chyba na maksa celność.
Jeszcze chciałbym ściągnąc tego Duka uaktualnienie na wersję 1.5 i ten realizm, map mam po uszy, więc nie są mi, aż tak bardzo potrzebne, ale trochę więcej, by się przydało ...
Co tam jeszcze, hmmm...
Aha, plik na większą roździelczość 1700 na 1200 ( wiem, że taki jest, tylko jakaś paleta kolorów jest potrzebna, nie wiem o co w tym chodzi )...
To by było na tyle !

PS.
Kiedy ten download, bo serwa już ponoć macie ???



OK, pomyślimy coś nad tym. Boota nie gwarantuje bo do Duke'a chyba najlepszy jest Sob-bot..
Do wyzszych rozdzielczosci- bedzie GLDuke z opisem jak odpalic.

Download nie wiem kiedy bedzie

__________________
Always bet on Duke !
http://duke.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-10-2001 19:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]sarmac Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]sarmac Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]sarmac Dodaj [FPP]sarmac do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]sarmac prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kazik
Mystic



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Skierniewice

Hehe...

Mam nadzieję, że nie długo, ponieważ już mam trochę dosyć czekania...

PS.
Tak szczerze to macie sporo dodatków, tylko ten download ...
Całe szczęście mam dużą cierpliwość ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-10-2001 12:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kazik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kazik Znajdź więcej post'ów przez  Kazik Dodaj Kazik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kazik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

Re: Dodatki

quote:
Napisane oryginalnie przez Kazik
Proszę, dodatki ?
Ja bym chciał wszystko, a szczególnie jakiegoś dobrego bota ,
bo ten SOB-BOT wchodzi w ściany i ma, chyba na maksa celność.
Jeszcze chciałbym ściągnąc tego Duka uaktualnienie na wersję 1.5 i ten realizm, map mam po uszy, więc nie są mi, aż tak bardzo potrzebne, ale trochę więcej, by się przydało ...
Co tam jeszcze, hmmm...
Aha, plik na większą roździelczość 1700 na 1200 ( wiem, że taki jest, tylko jakaś paleta kolorów jest potrzebna, nie wiem o co w tym chodzi )...
To by było na tyle !

PS.
Kiedy ten download, bo serwa już ponoć macie ???



O dnrwa, ciagle te uaktualnienie i uktaualnienie, wiecie ze ja se sciongnolem z KaZy calego duke15 (!!!!)?
To uaktualnienie jest do dupy, mimo ze versja jest juz 1.5 to New World IV mi nadal nie dzialala, a na tym z kazy dziala prawie bez bledow.

Wiec jak chcecie to piszcie ( [email protected] ). czekam

__________________


Wymiary listka papieru toaletowego REGINA: 12,3 cm x 9,7 cm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-09-2002 20:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:36.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions