Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > Hardware/Software > Antywir
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Antywir

Mam taki problem... Zainstalowałem u siostry na kompie NIS2005. Po instalacji powiedział, żeby zrobić reset. No to wale. Po resecie program nie chciał się odpalić i mówił, zeby zresetować. Po resecie to samo... no więc chciałem odinstalować... oczywiście jakis error... no to wywaliłem... Jakoś udało mi sie zainstalować jeszcze raz i było to samo... z tymże teraz jak chce zainstalować jeszcze raz to wyskakuje error, że "program ukończył poprzednią instalacją lub dezinstalacje i aby kontynuować zeresetuj komputer" Oczywiście po resecie pojawia się to samo : > Przy okazji pokazywały się errory przy włacaniu kompa, że rejestr badz system.ini odwołuje się do plików których nie ma. W system.ini i w całych msconfigu nie ma żadnych informacji odnoszących sie do nortona... Natomiast w rejestrze wowywalałem wszystko ze słowem "norton" Troche pomogło bo nie pojawiają sie te errory przy włączaniu kompa. Powywalałem też większość wpisów ze słowem "symantec", ale jest ich tak dużo, ze nie mam ochoty się z tym meczyć, a poza tym nie wiem czy napewno to pomoże :>
Oczywsicie narazie nie pomogło i dalej nie moge zainstalować ani NIS2005, ani norton antyvir2004.

Poza tym moja zdolna siostra odpaliła chyba setki dialerów i innych spywareów itp. Większość udało mi sie wywalić recznie jak i przy pomocy spybota1.3 i adaware6.0 (wszystko z aktualizacjami przez net, więc nie ma mowy o nieaktualnych wersjach - chyba). Ale nadal co jakiś czas pojawiają się popupy z reklamami...

Tak więc może wiecie co i skąd mam wywalić, żeby móc zainstalować tego ******kiego NISa bo już mnie kurwica bierze...
Formatu unikam jak ognia bo nie mam ochoty się potem kolejny raz z tym kompem *******ić... dopiero co go robiłem (znaczy się w połowie wakacji :> ).

Poza tym mam pytanie... jeśli już zrobie chciał zainstalować XP oryginalne to czy bede mógł aktualizować je na 2ch kompach z tego samego key'a? Chyba nie, ale wole sie upewnić :>

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2004 14:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Talking

Alienek hehe Ty i te twoje niekonczace sie problemy z komputerem

Sposob na rozwiazania problemu jest banalny: niedopuszczaj siostry/mamy/taty do Twojego kompa

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 11:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja mam aktywowanego windows'a z orginalnego CD-key'a, i jeszcze pare innych osob korzysta z tego samego CD-key'a. Nie mam z tym problemow.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2004 19:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

nie pomoze odinstalowanie. i wykasowanie w rejestrze nie pomoze tez wyczyszczenie z poziomu jakiegos clinera
mialem taki sam problem Reinstalka tylko mi pomogla.
PS. Zaluz wszystkim uzytkownikow a ty loguj sie tylko na prawach administratora przykre prawdziwe bolesne doswiadczenie

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 07:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Miałem ostatnio to samo u siebie i u znajomego ale walka cleanerem pomogła.
Prawdopodobnie wcześniej był zainstralwoany NIS 2004. Spróbuj w ten sposób. Zainstaluj NIS 2005 (rozwali sie) a po restracie zdeinstaluj (rozwali się). Wywal z z rejestru z sekcji "run" wszystko co urachamia symanteca, wykasuj wszystkie pliki nortona które pozostały po deinstalacji a następnie ściągnij z www.jv16.org programik regsupreme pro, zainstaluj i odpal. Wywal wszystko co tam wylistuje i zapuść go jeszcze raz i jeśli coś znowu pokaże to znowu wywal. Zrób restart i znowu zapuść regcleanera (oczywiście jesłi coś pokaze to wywal ).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 08:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

i tak sie wywali

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 11:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Pesymista
U mnie i kumpla jak na razie chula i buczy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 11:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A i jeszcze jedno. Czy podczas instalacji nie brzęczy że brakuje mu jakiegoś pliku ? Nie pamiętam już tej operacji (cos mi się tak w bani kolebie) ale jeśli będzie darł mordę to wystarczy ten plik stworzyć (pusty) tak aby skończył instalkę (tą deinstalacyjną ).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 11:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
lump



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Krakow

Domniemam, ze wersja, ktora posiadasz jest legalna inaczej.

Jak dla mnie NIS jest przebajerowany, lepiej poszukac osobnego firewalla i antyvira freeware.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil insmac*1337 Znajdź więcej post'ów przez  insmac*1337 Dodaj insmac*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać insmac*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

ja mam nis2005 ale jakos nie sprawia problemow.. oprocz przy starcie systemu mowi ze antivir jest zle zainstalowany i startuje dalj =P i chodzi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
Alienek hehe Ty i te twoje niekonczace sie problemy z komputerem

Sposob na rozwiazania problemu jest banalny: niedopuszczaj siostry/mamy/taty do Twojego kompa



To jest komp w pokoju siostry... ja tam sram na niego, ale ojciec mi kaze go naprawiać

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2004 21:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
To jest komp w pokoju siostry... ja tam sram na niego, ale ojciec mi kaze go naprawiać

powiedz dla ojca ze informatykiem nie bedziesz

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-12-2004 00:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:05.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions