Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Potrzebuje pomocy!!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Potrzebuje pomocy!!!

Od pewnego czasu mam problem z karta graficzna (a oze to nie wina karty) i zastanawialem sie czy ktos moglby mi pomoc. Mam karte Matrox Millennium G200 AGP. Kiedys dzialala pieknie. Glownie zalezy mi na Open GL-u w Quake2. Po jakims czasie zrobile formata i od tej pory cos sie zwalilo. Razem ze sterownikami instaluje mi sie DirectX 5.0. Gdy zainstalowalem jakis nowszy program diagnostyczny napisal ze uzywam starej wersji Directa. Z internetu zciagnalem nowsze sterowniki ale potem cos sie jeszcze bardziej zwalilo, bo programu diagnostycznego nie da siew ogole odpalic ani opcja Matrox Display Properties. Bo wyskakuje jakis blad. Oczywiscie opcji Open GL w Quaku na chiny nie odpali. To chyba tyle (cholera, ale sie opisalem) Jakby ktos mial jakis pomysl to bylbym wdzieczny.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
trl
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szepczący w ciemnościach...

Re: Potrzebuje pomocy!!!

ta karta w wielu testach miala problemy z obsluga opengl a moj kumpel obojetrnie jakie by sterowniki do niej zassal (tez mial MM g200) nigdy nie dzialal mu opengl. Wydawalo sie ze karta dziala tylko w software jednak w instrukcji bylo wyraznie napisane ze opengl obsluguje. Jezeli przed reinstalka dzialal ci opengl pomysl czy instalowales jakies inne stery albo biblioteki a jak nadal nie bedzie ci ogl dzialal to sprzedaj to dziadostwo i kup sobie co innego .

__________________
My Preciousss...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2002 14:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil trl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do trl Znajdź więcej post'ów przez  trl Dodaj trl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać trl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

A tak przy okazji to co to jest PCI Communication Device. Zauwazylem w menadzerze urzaden, ze moj komp tego nie rozpoznaje. Moze to jest przyczyna?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Lesio
A tak przy okazji to co to jest PCI Communication Device. Zauwazylem w menadzerze urzaden, ze moj komp tego nie rozpoznaje. Moze to jest przyczyna?


przeciez to modem

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2002 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ya.
neony oslepiaja mnie



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

skoro jestesmy w temacie : PCI Mass Stroge Controller ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 05:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ya. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ya. Znajdź więcej post'ów przez  ya. Dodaj ya. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ya. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CybeR
pr0-wokator



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Crack / LE

Cool meh meh

dżifors rox

__________________
"I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 08:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CybeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CybeR Znajdź więcej post'ów przez  CybeR Dodaj CybeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CybeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj


przeciez to modem



Ups, zeczywiscie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 12:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
V3n0m
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Leżajsk

Cool

HEHE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2002 13:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil V3n0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do V3n0m Znajdź więcej post'ów przez  V3n0m Dodaj V3n0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać V3n0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
trl
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Szepczący w ciemnościach...

btw ma ktos jeszcze jakiegos nowszego matroxa. Ciekawe czy dziala opengl

__________________
My Preciousss...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 07:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil trl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do trl Znajdź więcej post'ów przez  trl Dodaj trl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać trl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yebisu
litl'o alcoholic



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Gdańsk / Olsztyn

Re: Potrzebuje pomocy!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Lesio
Po jakims czasie zrobile formata i od tej pory cos sie zwalilo. Razem ze sterownikami instaluje mi sie DirectX 5.0. Gdy zainstalowalem jakis nowszy program diagnostyczny napisal ze uzywam starej wersji Directa.


ja wiem tylko dwie rzeczy (no moze wiem wiecej ale co do tej sprawy akurat dwie )
a) kompy sa glupie ostatnio u kumpla meczylem sie caly dzien bo najpierw nie wykrywal mu karty muzycznej pozniej niby dzialalo wszystko ok ale do czasu az sterowniki od rivy starales sie zainstalowac bo wtedy komp wykrywal SE DRUGI MONITOR a na domiar zlego na sam koniec modem tez nie dzialal.............
aa i zapomnialem dodac ze jak juz ze wszystkim sie uporalem to wspaniala wina wymyslila se ze "nie ma myszki podlaczonej do kompa ale wykrywa nowe urzodzenie - podlaczony joystick"!!!!! (nie ja nie jestem idiota myszka byla podlaczona joy nie sprawdzalem trzy razy )
hyhyhy lolex

b) mozliwe ze to wszystko to wina directx'a.... tez mialem kiedys takie cos ten directx to taka wredna bestia ze jest zintegrowana z windem i jak sie zwali to jest jedna WIELKA dupa....
bo nie mozna robic reinstalki bo wtedy tez jest zwala nie mozna po prostu nic zrobic....
ja poradzilem tylko to (po wszelkich probach typu nakladanie window na siebie itp itd..) ze jeszcze raz usunalem winde i zaistalowalem od poczatku.... tym razem od razu zainstalowalem tez najnowszego directx i juz wszystko dzialalo i dziala do dzis (teraz najnowsza jest bodajze 8.1... taka przynajmniej mam w domciu ).... mowie nie wiem czy to przez to ale to tylko taka aluzja bo mowisz ze programik diagnostyczny Ci nie dziala...
nie widze Twojego kompa wiec nie wiem czy z reszta jest wszystko ok ale sprawdz to

__________________
be cool take a beer (c) Retail

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 12:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yebisu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yebisu Znajdź więcej post'ów przez  yebisu Dodaj yebisu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yebisu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

WIELKIE THX!!! Poprubuje, pokombinuje. Moze cos wyjdzie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2002 14:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

No i udalo mi sie!!!! Chcialem tylko powiedziec, ze udalo mi sie uruchomic OpenGL-a i wszystko dziala super. Wiec nie musicie nad tym myslec. (wiem ze itak nikt nie myslal ale chcialem sie tylko pochwalic bo jetem z siebie dumny )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 20:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:23.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions