Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > bo Cie ku.wa kickne ....
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Apsik
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

bo Cie ku.wa kickne ....

obserwuje snajper.pl ..... bardzo czesto z poziomu konsoli bezposrednio na serwerze <bardzo rzadko grajac, niestety malo czasa>nie wiem jak to wyglada na COOLNECIE, co widze .... straszenie graczy kickami, banami, proby przyporzadkowania sobie graczy i rozporzadzanie nimi .... paranoja, czy po to macie serwery zeby na nich grac czy dowartosciowywac sie probujac wywyzszac sposrod grajacych?????? ciekaw jestem waszych opinii na ten temat ... wiem, ze czasem sa to proby zastrasznia osob ktore ublizaja innym graczom, ale czesto zupelnie bezpodstawnie ..... przekonujac graczy, ze bedzie im lepiej w drugim teamie ......

zalkoholizowany [AS]ik ... brrrrrr

ps.: UT forma relaksu????, zabawa ??? sam nie wiem.... nie gram czesto (bardzo rzadko) mysle o niej, o grze (czesto) -> zna ktos telefon do dobrego psychoanalityka??? ;P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 01:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Apsik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Apsik Znajdź więcej post'ów przez  Apsik Dodaj Apsik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Apsik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Re: bo Cie ku.wa kickne ....

quote:
Napisane oryginalnie przez Apsik
obserwuje snajper.pl ..... bardzo czesto z poziomu konsoli bezposrednio na serwerze <bardzo rzadko grajac, niestety malo czasa>nie wiem jak to wyglada na COOLNECIE, co widze .... straszenie graczy kickami, banami, proby przyporzadkowania sobie graczy i rozporzadzanie nimi .... paranoja, czy po to macie serwery zeby na nich grac czy dowartosciowywac sie probujac wywyzszac sposrod grajacych?????? ciekaw jestem waszych opinii na ten temat ... wiem, ze czasem sa to proby zastrasznia osob ktore ublizaja innym graczom, ale czesto zupelnie bezpodstawnie ..... przekonujac graczy, ze bedzie im lepiej w drugim teamie ......

zalkoholizowany [AS]ik ... brrrrrr

ps.: UT forma relaksu????, zabawa ??? sam nie wiem.... nie gram czesto (bardzo rzadko) mysle o niej, o grze (czesto) -> zna ktos telefon do dobrego psychoanalityka???


lol
hyhy gralem pod zmienionym nickiem i jeden z graczy polskiej 'elity' probowal mnie zastraszyc, grozil kickiem, banem, a to dlatego ze przeszkodzileem mu w zabawie HK(bug + deszcz granatow).
Szkoda ze nie maielm jeszcze wtedy rcon'a bo skonczylo by sie inaczej.
=D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 01:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M3R1!N
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Waffka

Question hmmm

no nie wiem mnie tam nikt nie kopie a tym bardziej nie widze zeby ktos kogos zastraszal albo bezpodstawnie kikowal
jesli widzisz jakies bezpodstawne kicki to moze ludzi z pingiem 999 bo ja gram od prawie mieszka i grywam do 3 rano i nie widze takich incydentow

pozdroofka

__________________
ping over 400, boshe daj mi dobry ping

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 00:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M3R1!N Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M3R1!N Znajdź więcej post'ów przez  M3R1!N Dodaj M3R1!N do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M3R1!N prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

bo rzadko bywasz na snajpie... przynajmniej jak byl kolega SATAN, ktory sie bawil rconikiem ... na szczescie ostatnio nie bylo problemow z tym

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 01:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Re: hmmm

quote:
Napisane oryginalnie przez M3R1!N
jesli widzisz jakies bezpodstawne kicki to moze ludzi z pingiem 999

hm bezpodstawne ?? to reszta graczy ma czekac az kolege lag pusci ? m3rl!n to sa jak najbardziej uzasadnione kicki i jestem za kopaniem osob z 999, oczywiscie po odczekaniu kilku chwil

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 12:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M3R1!N
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Waffka

Question riposta

z tymi 999 to mi nie chodzilo ze sa bezpodstawne tylko ze na konsoli serwa nie widac ze sie kopie za 999 tylko wyglada to jakby kick za nic

a co do satana to z nim tez gralem nie raz i nie bylo problemow wiec nie wiem o co chodzi ?

__________________
ping over 400, boshe daj mi dobry ping

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 00:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M3R1!N Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M3R1!N Znajdź więcej post'ów przez  M3R1!N Dodaj M3R1!N do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M3R1!N prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:50.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions