Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Multiplayer > Rekrutacja do klanu /BoA/ Brothers of Arms (Call of Duty)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Nikon
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

Exclamation Rekrutacja do klanu /BoA/ Brothers of Arms (Call of Duty)

Klan powstał 1 grudnia jestesmy wyluzowanym klanem ale mamy swoje reguly (nie wywalamy za nieobecności bez uzasadnionej przyczyny)
Wymagania
-wiek pow 16 lat najlepiej 17 srednia wieku u nas 20 lat
-umiejetnosc poslugiwania sie (mIRC znac zasady CB zebym potem niemusial tlumaczyc co to i jak sie zarejstrowac miec troche inteligencji)
-odpowiedni skill nie musi wymiatać ale nie moze tez grać jak lama (gra zespołowa)
-cheć i pomoc w sprawach klanowych
-aktualnie serva nie mamy ale pracujemy nad tym

Aktualnie potrzebuje 2 do 3 graczy
Jesli jest ktos zainsteresowany to prosimy dac posta na nasze forum (tam odpowiadamy)

strona klanu http://www.boaklan.za.pl/

Edytowane przez Nikon dnia 14-01-2005 o godz. 14:02

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2005 18:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nikon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nikon Znajdź więcej post'ów przez  Nikon Dodaj Nikon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nikon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CELADUS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: KRAKÓW

Unhappy

no a ja mam 16.....!!!

__________________
Sie skacze sie pływa,ciałko tez mam zajebiste!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2005 16:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CELADUS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CELADUS Znajdź więcej post'ów przez  CELADUS Dodaj CELADUS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CELADUS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

a ja mam 31 lecz juz ucze 3 letnia coreczke jak loic na servie innych

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2005 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

bardzo dobrze juz najmłodszym trzeba wpajać dobre gry!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2005 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nikon
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

lol

quote:
Napisane oryginalnie przez CELADUS
no a ja mam 16.....!!!

Jak dobrze grasz to wpadnij na stornke i daj znac bo szukamy graczy czekam nara

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2005 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nikon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nikon Znajdź więcej post'ów przez  Nikon Dodaj Nikon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nikon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

Widze tu same wymagania, a skoro szukacie graczy to co możecie im zaoferować? W dzisiejszych czasach to klany biją się o graczy a nie na odwrót. A co do granicy wieku to mam 15 lat, podobno gram dobrze (na polskich serverach zajmuje miejsca na górze listy, a na zagranicznych też mogę powalczyć o pierwsze miejsce), czy ta granica wieku już od samego początku odrzuca mnie?

__________________
Postęp technologiczny jest katem czytelnictwa
Nasz rozum zanika pomiędzy kolejnymi wersami cyfr


0110010111STAJEMY10011SIĘ10011100001
111101BEZMYŚLNYMI1011000ISTOTAMI0110

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2005 18:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CELADUS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: KRAKÓW

Ok zgłosze sie do was nikon

__________________
Sie skacze sie pływa,ciałko tez mam zajebiste!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2005 12:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CELADUS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CELADUS Znajdź więcej post'ów przez  CELADUS Dodaj CELADUS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CELADUS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CELADUS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2004
Lokalizacja: KRAKÓW

quote:
Napisane oryginalnie przez CELADUS
Ok zgłosze sie do was nikon
jestem zainteresowany

__________________
Sie skacze sie pływa,ciałko tez mam zajebiste!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2005 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CELADUS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CELADUS Znajdź więcej post'ów przez  CELADUS Dodaj CELADUS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CELADUS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

W sumie to nie wiem powinien byc wskaznikiem umiejetnosci tylko ilosc fragow ale ciezko dzisiaj znalezc "mlodego" gracza ktoremu chormony nie wala na glowe

Tak czy owak wymagania jakies musza byc smiesznie to wyglada jak czasami na serwerach kolesie ktorzy ciagle przypadkiem strzelaja do swoich spamuja w tym samym czasie "SZUKAM KLANU!"

GL & HF, na dwa klany nei mam czasu wystarczy liga 5vs5 w Quake2

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2005 14:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Cool

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
ciezko dzisiaj znalezc "mlodego" gracza ktoremu chormony nie wala na glowe



Odezwal sie ten ktoremu nie wala

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2005 11:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nikon
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

lol

buehehehehhehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2005 11:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nikon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nikon Znajdź więcej post'ów przez  Nikon Dodaj Nikon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nikon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Onion
Odezwal sie ten ktoremu nie wala


Bo ja mam 12 lat i jestem miszczem polski! :o

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2005 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:43.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions