Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Serwer SLS--Argus only
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Serwer SLS--Argus only

Witam, serwer został ustawiony "Argus Only". Po wejsciu na serwer może nastapić CI !!! Nalezy wtedy PONOWNIE zainstalowac Argusa i wszystko bedzie dobrze, tak jest w moim przypadku.

Pozdrawiam

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2005 10:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

u mnie było to samo, wszedłem na server dostałem CI, zainstalowałem ponownie argusa, bez wcześniejszego usuwania i wszystko działa dobrze
CI może być spowodowane także starą wersją argusa.
Najnowszą wersję 1.2d możecie znaleźć tu :
http://www.kazo-xxl.org/acp/Argus-installer.exe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2005 10:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Na dzień dzisiejszy server posiada argusa ale nie jest ustawiony na argus only. Chcemy dać wszystkim troche czasu na zainstalowanie Argusa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2005 10:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Widze że znowu wracamy do argusa.Ciężkie to życie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2005 19:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Widze że znowu wracamy do argusa.Ciężkie to życie


Takie są wymagania regulaminu CB, wkrótce wszystkie mecze w tej lidze bedą się odbywały na serwerze " Argus only".

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2005 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Takie są wymagania regulaminu CB, wkrótce wszystkie mecze w tej lidze bedą się odbywały na serwerze " Argus only".

I chwała za to organizatorom bo to co się działo podczas ostatnich rozgrywek było czasem bardzo frustrujące, z drugiej strony ciekaw jestem czy już ktoś obszedł argusa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 07:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Osobiście mówiąc nie jestem zadowolony z argusa.Troche wydaje się nie dorobiony ale może to tylko moje odczucie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 07:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Nie tylko Twoje Jest to chyba zalezne od samego peceta jak i łącza ale jak to mówił pewien boardowicz "dzieją się cuda na kiju". Też nie jestem pocieszony tym faktem, jest tylko nadzieja że ostatnia wersja argusa jest ciut lepsza od poprzednich.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 07:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja na swoim kompie nie widze zadnych różnic pomiędzy tym czy mam argusa czy też go nie mam, no pozatym, że kody troche dziwnie działają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 08:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Nowe zasady meczy clanbase właśnie weszły do gry. Teraz każdy zawodnik, a także server ma mieć zainstalowaną najnowszą wersję argusa
PS. Foki to kiedy gramy z DEA ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 14:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Nowe zasady meczy clanbase właśnie weszły do gry. Teraz każdy zawodnik, a także server ma mieć zainstalowaną najnowszą wersję argusa
PS. Foki to kiedy gramy z DEA ??


lol Kapitano, myślisz że coś się zmieni, a może to my damy ciała na serwerze bez czitów

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 14:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MacieX >> -ABU-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano

PS. Foki to kiedy gramy z DEA ??


Obawiam się że mecz z nimi jest całkiem możliwy w pucharze, może nawet w finale

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 16:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HaOs
TOTAL HAOS :D



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: PRUSZKÓW

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
lol Kapitano, myślisz że coś się zmieni, a może to my damy ciała na serwerze bez czitów


To jest bardzo prawdopodobne

__________________
X...:::!!!||| Wszystko co ma początek ma tez koniec |||!!!:::...X

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2005 23:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HaOs Znajdź więcej post'ów przez  HaOs Dodaj HaOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HaOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:58.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions