Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Wrocław City i UrT
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
freezer_ut
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Wrocław City

Wink Wrocław City i UrT

Witam, jestem Freezer z klanu Avalanche, chciałem zainspirować jedną rzecz a mianowicie, proszę o odpowiedź tego tematu osób zamieszkałych bądź studiujących we Wrocławiu lub okolic(Wałbrzych, Ostrów Wielkopolski i innych) w celu bliższego poznania się graczy, możemy na przykład zorganizować spotkanie w jakiejś kafejce bądź pubie, wszystko jedno:> fajna by była jakaś nocka internetowa, nie wiem na razie proszę o wpisy ludzi z Wrocławia i okolic, po jakimś czasie zobaczymy co da się zrobić i ilu będzie chętnych Proszę także o wpisywanie swoich propozycji jeśli ktoś takie posiada. Pozdrawiam UrTowiczów gl & hf

__________________
[freezer]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2003 17:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil freezer_ut Kliknij tutaj by wysłać e-maila do freezer_ut Znajdź więcej post'ów przez  freezer_ut Dodaj freezer_ut do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać freezer_ut prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Re: Wrocław City i UrT

quote:
Napisane oryginalnie przez freezer_ut
Witam, jestem Freezer z klanu Avalanche, chciałem zainspirować jedną rzecz a mianowicie, proszę o odpowiedź tego tematu osób zamieszkałych bądź studiujących we Wrocławiu lub okolic(Wałbrzych, Ostrów Wielkopolski i innych) w celu bliższego poznania się graczy, możemy na przykład zorganizować spotkanie w jakiejś kafejce bądź pubie, wszystko jedno:> fajna by była jakaś nocka internetowa, nie wiem na razie proszę o wpisy ludzi z Wrocławia i okolic, po jakimś czasie zobaczymy co da się zrobić i ilu będzie chętnych Proszę także o wpisywanie swoich propozycji jeśli ktoś takie posiada. Pozdrawiam UrTowiczów gl & hf

to cos do mnie

mam 16 lat i mieszkam we wroclawiu dla mnie lepiej by bylo w kafei bo jakos nie usmiecha mi sie siedzenie w pudbie z kilkoma starszymi panami popijajacymi piwo no chyba ze by mi postawili jedno hehe moglbym wpasc pokusilbym sie chociaz jednego UrT'owca juz znam z wroclawia byl u mnie i zrobil mile wrazenie (hej szakal ) najlepiej w jakies ferie albo pod koniec tygodnia to moje zdanie proponuje UssNet wprawdzie nie chodze do kafej ale te kumple chwala wiec...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-01-2003 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

Wro......cd

Kiler (poźniej grający jako AV Fuck_OFF), Pyziaty i Yarecki, - mieszkamy w jednym domu ;-) więc uatfo nam sie dogadać .....

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2003 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Trafick
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Przeworsk

Ej yareck moze nie na temat Ale wasz klan ma jaka stronke? Bo jeden gostek chyba z waszego klanu odszedl bo sie przeprowadzil i teraz chodzi zemna do klasy Chce cos zobaczyc wiec jak macie jakies www to wes mi odpisz

__________________
"Trafick"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-01-2003 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Trafick Znajdź więcej post'ów przez  Trafick Dodaj Trafick do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Trafick prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

Stronki nie mamy ;-)

...ciekawe kto zacz ten Gostek

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2003 09:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Trafick
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Przeworsk

A kto u was gra/gral to moze przypomne sobie :-) Albo jak go spytam to powiem tylko narazie qrfa neichodze przez najblizszy tydzien ;[

__________________
"Trafick"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2003 12:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Trafick Znajdź więcej post'ów przez  Trafick Dodaj Trafick do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Trafick prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hieh

ej trafic...a to nie jest chaos?? a moze Leoric?? hehe i'm returned from Urt or smthg

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2003 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Trafick
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Przeworsk

Spytam sie go o ta ksywe Wiem ze meiszkal w Kaliszu gral z wami w klanie po nawet sie pytalem czy zna Yarecka =] Costam opowiadal jak zescie wchodzili na katedre? mapa abbey?

__________________
"Trafick"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2003 17:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Trafick Znajdź więcej post'ów przez  Trafick Dodaj Trafick do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Trafick prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|r4V3n|
Lasombra VI Generation



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Wrocław

Thumbs up Super Pomysl

Jestem za... 3 x TAK

__________________
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 20:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |r4V3n| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |r4V3n| Znajdź więcej post'ów przez  |r4V3n| Dodaj |r4V3n| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |r4V3n| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

...kto

....a kto by spamientau tych, co wymienkli i nas opuścili ;-)))) multum takich byuo. Ale my powrócili i poorzemy w necie znowu.....

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-01-2003 08:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Leoric
catch me if you can



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Wrocek ofcoz :>

Cool

wiekszosc z v3 mieszka we Wrocku (Pozdro, Y, Pyz, Szak, Kiler). Trafick to raczej nie ze mna gadales Ja tez mieszkam we Wrocku (kolo Arstry)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2003 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Leoric Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Leoric Dodaj -v3-Leoric do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Leoric prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-Leoric
wiekszosc z v3 mieszka we Wrocku (Pozdro, Y, Pyz, Szak, Kiler). Trafick to raczej nie ze mna gadales Ja tez mieszkam we Wrocku (kolo Arstry)

ty chamie a ja ??????????????????

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2003 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

Gr8!!!!!!!!!!

...jakby nie patrzeć, jestes w mniejszości ;-))) ......chyba ze ważysz więcej niż Konishiki ;-))

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2003 10:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehe

Ale jestem
hehe a co to takiego, lub kto to? jakiś sumo? hehe

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2003 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:53.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions