Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Optymilizacja CS
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]KaLoH
cs.kaloh.pl H@



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Słupsk

Question Optymilizacja CS

Sprawa wyglada tak chcialbym sobie popykac w CS na kompie siorki (Pentium III 500Mhz 256 MB Ram Riva TNT 2) ale mam tylko 30 fps!!! Stery do grafy mam najnowsze... Sprzet niby taki sobie ale myslalem ze bedzie wiecje. Czasami spada nawet do 15fps!!!A moze sa jakies komendy lub opcje dajace wiecej fps. Nie piszcie mi ze na cs.pl byly bo to dzis nieczynne jest. pliss Prosze o szybka odpowiedz...

__________________
F·P·P · C·S | www.kaloh.pl | http://cs.kaloh.pl
[email protected] | GG 1418354

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 17:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaLoH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaLoH Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaLoH Dodaj [FPP]KaLoH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaLoH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MSZ
Nice Kamper ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Wroclaw

Najnowsze stery... dokladnie jakie ? Detonatory moze ?
Jezeli zainstalowales sobie najnowsze detonatory, to nie dziw sie ze Ci tak beznadziejnie chodzi CS... te najnowsze sa do GF'ow, a nie do Rivek TNT... do TNT2 najlepsze sa z serii 7.xx 8.xx (chyba :-)), wiec takie powinienes zainstalowac

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 18:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MSZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MSZ Znajdź więcej post'ów przez  MSZ Dodaj MSZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MSZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]Marcinoz
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Polecam zainstalowac najnowsze fachmany, mozesz je sciagnac ze stronki www.tweak.pl , naprawde daja troche wiecej fpsow w open gl niz zwykle detki, polecam sam na nich gram

__________________
Najlepsza baba to własna graba...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]Marcinoz Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]Marcinoz Znajdź więcej post'ów przez  [STER]Marcinoz Dodaj [STER]Marcinoz do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]Marcinoz prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

pyknij formacik sobie
zainstaluj sterowniki podstawowe(z pudelka czy skad tam je masz)
i jak bedziesz mial 40 fps to sie ciesz i graj!
A jak nie to jest pare sposobow na powiekszenie fps, a pomiejszenie jakosci teksturek itp. rzeczy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 18:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
pyknij formacik sobie
zainstaluj sterowniki podstawowe(z pudelka czy skad tam je masz)
i jak bedziesz mial 40 fps to sie ciesz i graj!
A jak nie to jest pare sposobow na powiekszenie fps, a pomiejszenie jakosci teksturek itp. rzeczy



des zgadzam siem z Tobą!!! Format c: rox0rz

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skuter
H-L MOD player !!!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: waszawa

ja tam mam stare stery (chyba) i mam 70 - 60 fps
bez kitu !!!

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skuter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do skuter Znajdź więcej post'ów przez  skuter Dodaj skuter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skuter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lOOkAs
s3jtan



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Minas Morgul

Re: Optymilizacja CS

quote:
Napisane oryginalnie przez KaLoH
Sprawa wyglada tak chcialbym sobie popykac w CS na kompie siorki (Pentium III 500Mhz 256 MB Ram Riva TNT 2) ale mam tylko 30 fps!!! Stery do grafy mam najnowsze... Sprzet niby taki sobie ale myslalem ze bedzie wiecje. Czasami spada nawet do 15fps!!!A moze sa jakies komendy lub opcje dajace wiecej fps. Nie piszcie mi ze na cs.pl byly bo to dzis nieczynne jest. pliss Prosze o szybka odpowiedz...


tez mam TNT2 tyle ze M64 polecam stery MR.F 2.0....ja na tych latam i jest zajebiscie...probowalem tez na nowszych ale system mi sie wali takze z moich doswiadczen wynika ze te sa optymalne do TNT

http://www.tweak.pl/teksty.shtml?ac...etonatorfachman

__________________

"They will never see what I have seen. They cannot know, who I have been. The things I have done, they torture me. But I need them, for they are me!!!"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 19:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lOOkAs Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lOOkAs Znajdź więcej post'ów przez  lOOkAs Dodaj lOOkAs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lOOkAs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Po co zakladales ten topic jak juz jest Przyspieszenia Countera i tam jest wiekszosc komedn do csa powiedzianych ! tylko uwaga czesc z nich na niektorych serwach jest uznawana za czit tak jak gl_max_size_1 !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 19:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaLoH
cs.kaloh.pl H@



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Słupsk

Lightbulb

Dobra thx, i sorry za ten topic, dopiero pozniej zauwazylem ze byl podobny, sorx.

__________________
F·P·P · C·S | www.kaloh.pl | http://cs.kaloh.pl
[email protected] | GG 1418354

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 07:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaLoH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaLoH Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaLoH Dodaj [FPP]KaLoH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaLoH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skuter
H-L MOD player !!!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: waszawa

niewybaczymy ci
ostaniesz powieszony !

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 15:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skuter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do skuter Znajdź więcej post'ów przez  skuter Dodaj skuter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skuter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

Re: Optymilizacja CS

quote:
Napisane oryginalnie przez KaLoH
Sprawa wyglada tak chcialbym sobie popykac w CS na kompie siorki (Pentium III 500Mhz 256 MB Ram Riva TNT 2) ale mam tylko 30 fps!!! Stery do grafy mam najnowsze... Sprzet niby taki sobie ale myslalem ze bedzie wiecje. Czasami spada nawet do 15fps!!!A moze sa jakies komendy lub opcje dajace wiecej fps. Nie piszcie mi ze na cs.pl byly bo to dzis nieczynne jest. pliss Prosze o szybka odpowiedz...



boshe czlowieku ja na pięć razy gorszym sprzecie mam wiecej fps... mam celka 400 64 RAM i rive TNT z 16 Mb i nigdy nie mam mniej niz jakies 21fps... W twoim przypadku najlepsza komeda bedzie format/:C..

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2002 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:46.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions