Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Operation Flashpoint > OpF i Radek
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
raider
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

OpF i Radek

Pomóżcie !
Kupiłem sobie radeona 8500 le (Herculesa) no i (zgrozo!!!) coś się popsuło z teksturami w OpF (już sobie włosy wyrwałem z głowy ze zgryzoty)...
Jeżeli ktoś ma radka i rozwiązał ten problem to niech da znać.
Mam Catalysty 3.1, Dx 8.1. OpF w wersji 1.00 (eng)... Czy najnowszy patch załatwi sprawę ?? (jeżeli tak to mam problem bo mam "legalną inaczej" wersję - ale jeżeli pomoże, to zbieram na oryginał)...
HILFE !

Dopisane later:
Proszę o skasowanie tego posta/threada. Znalazłem już rozwiązanie... (T&L off).

Edytowane przez dnia 26-03-2003 o godz. 21:40

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2003 21:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaT
kierowca bombowca



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bielsko-Biała

po co kasowac
moze ktos tu wejdzie i bedzie szukal podobnego rozwiazania ...

A tak w ogole jak wylaczysz T&L to gra wolniej dziala. Moze jednak gdybys zmienil sterowniki jeszcze to dzialaloby jednak na T&L ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2003 22:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaT Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaT Dodaj [FPP]KaT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
raider
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Szczerze nie zauważyłem spowolnienia działania. Jestem także zmieszany, poniważ kiedy miałem GeForce'a gdy wyłączałem T&L to wtedy gra wyglądała szkaradnie (nie OF, tylko ogólnie rzecz biorąc). W tym wypadku nie nastąpiła żadna zmiana...
Co do sterowników, to nie wiem czy wyszły już nowe Catalysty.
Także, jeżeli ktoś będzie miał problem to niech w ustawianiach wybierze tryb Direct3D zamiast D3D T&L (u mnie poskutkowało).
To chyba wszystko.

PS. Czy jest jakiś sposób aby używać różnych add-onów posiadając "legalną inaczej" wersję [wiem, wiem kupić oryginał, ale prosiłbym o inne odpowiedzi, jeżeli nie tu to na maila].

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2003 23:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaT
kierowca bombowca



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bielsko-Biała

bo niewiem czy karty inne niz Nvidii to uzywaja w ten sam sposob
niepamietam jak to tam jest

co do addonow to zalezy jaka masz wersje i czy chodzi ci o addony z patchy czy wydawane przez graczy ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2003 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaT Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaT Dodaj [FPP]KaT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaT
kierowca bombowca



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bielsko-Biała

teraz zauwazylem, ze napisales o ofp w wersji 1.0 eng
w nim nie ma katalogu addons
niewiem czy to skutkuje ale mozesz go stworzyc i tam to ladowac
a jak nie zadziala to musisz patcha jakiegos wyzszego instalowac zeby sie katalog addons stworzyl w folderze z gra i wtedy powinny juz dzialac dodatki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-03-2003 23:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaT Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaT Dodaj [FPP]KaT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
onn
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Warszawa, PL

quote:
Napisane oryginalnie przez raider
PS. Czy jest jakiś sposób aby używać różnych add-onów posiadając "legalną inaczej" wersję [wiem, wiem kupić oryginał, ale prosiłbym o inne odpowiedzi, jeżeli nie tu to na maila]. [/B]


Jak wiesz, to spierd..j do sklepu. Nu bezczelny typ...

Jak nie chcesz placic, masz inna opcje. BIS daje darmowa gre (wersja GotY) kazdemu (wraz z gwarantowanym prezentem w postaci OFP2 jak tylko wyjdzie) jezeli ten ktos kto kupil pirata ORAZ zrobi at least 5 samodzielnych dodatkow do ofp w zadowalajacej jakosci. Musza one byc wydane (ogloszone) na forum BIS. Nu i tyle... powodzenia :]

__________________
3 slowa do administratora...
1) tlumaczenie formularza jest zalosne
2) przez to ze tlumaczowi nie chcialo sie przetlumaczyc (lub dopisac) "max. 15 char." musialem caly ten syf od nowa wypelniac...
3) kto te opcje wymysil wszystkie?...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2003 23:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil onn Znajdź więcej post'ów przez  onn Dodaj onn do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać onn prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:12.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions