Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Ghost Recon > Krok po kroku
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
xxl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Krok po kroku

Siemka all
Wlasnie tydzien temu dostalem ta gierke i juz ja na singlu przeszedlem.
Poniewaz jestem calkowitym żoltodziobem mam pare pytan.

1Czy istnieje jakis ''battle net'' - bo chcialbym pograc sobie z ludzmi.
2Czy ''battle net'' jest platny.
3Czy sa jakies klany na tym bn?
4 Gdzie wy razem gracie ?
5Jesli gracie razem czy moge z wami pograc?
6 Czy garja w to jeszcze ludzie?
7 Czego tu jest tak malo zalozonych tematow?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 10:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

ech ... nie gram co prawda w Ghost Recon ale akurat na cześć z tych pytań moge odpowiedzieć.
1) Battle net nie istnieje w rozumieniu Diablo 2. Po prostu istnieją serwery w internecie Na które mozna wejść mająć odpowiednia wersję gry i grać.
2) Nie jest to bezpłatne ponosisz koszty jedynie originalnej gry orazkoszty prądu do kompa oraz swojego łacza.
3) Tak naturalnie że istnieją klany oraz ligi tej gry.
4) Ja nie gram w Ghost Recon ale myślę że w w programie All Seying Eye znajdziesz wiele serwerów które beda Ci odpowiadać
5) Kazdy kto wejdzie na serwer jeśli tylko nie rozgrywany jest jakiś mecz czy trening klanowy moze grać
6) Nie wiem ilu i nie znam tej sceny ale na pewno grają
7) Najprawodopodobniej istnieje inne forum Ghost Recona któro skupia graczy

Mam nadzieję że coś pomogłem

__________________
Piękno tkwii w oczach patrzącego...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
xxl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Naprawde wielkie dzieki. Na innych forach jest chamsto itp. - nikt nikomu nic nie powie. Wysmiewaja poczatkujacych, a przeciez kazdy kiedys zaczyna
Jeszcze raz dzieki. A na tym temacie bede jeszcze zadawal jakies (smieszen moze dla was pytania) i moze krok po kroku dojde tam gdzie chce

Pozdrawiam all

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 15:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
xxl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Nowy zestaw pyan
1 Czy istnieja serwery gdzie nie mozna oszukiwac (bez jakis hackow itp) pelen legal granie. Poporosze o podanie ich nazw.
2 Czy istnieja jacys administratorzy ktorzy plinuja porzadku ma owych serwerach.
3Czy znacie jaksie linki do polskich forum gr?
4 Kazda postac ma skile do rozwijania gdy przekspuje. Czy warto inwetowac w 2 ostanie i do czego sluza?
5 Czy jesli juz bym gral po sieci z innymi ludzmi to bede dowodzil druzyna? Czy rogrywka odbywa sie 1vs1.
6 Czy zawodnicy grajac po sieci korzystaja z z misji ktore sa w obcjach i tam sie piorą czy sami tworza plansze z edytora?
7 Czy ubi.com sluzy do laczenia sie z innymi serwerami?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2003 16:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

http://www.ghost.recon.zax.pl/

Polecam ta strone, moze chociaz troche pomoze. Na przyszlosc polecam rowniez korzystanie z wyszukiwarek internetowych; sam znalazlem ta strone poprzez proste wyszukiwanie- zaoszczedzisz innym i sobie czas oraz nieraz nerwy

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2003 09:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:07.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions