Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake > Rozmyslania
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Lightbulb Rozmyslania

Eh, dzisiaj, juz od rana ima sie mnie jakis taki sentymentalny nastroj, czesciowo jest to spowodowane ponownym zajrzeniem na pierwsza Polska strone o Quaeku - Yooniora. Wtedy to byly czasy... ,byly... ale czy jeszcze kiedys wroca? Kazdy mowi, ze kiedys bylo lepiej. Zawsze dawiej jest lepiej, a teraz czemu nie moze byc dobrze? Przeciez to nie zalezy od czasu, ale od ludzi, od nas...
Mysle, ze warto by bylo, aby wreszcie cos zaczac porzadnie dzialac. Zostawmy elite z forum resetu, ludzi z gracz.net, zrobmy cos sami! A wtedy oni zauwaza, ze my tez nie jestesmy gorsi, ze qw nie umarl, ze ciagle sa nowi ludzie, ktorzy kochaja te gre i chca cos robic. Trza sie wreszcie ruszyc!! Do dziela!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 21:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Do roboty!

Nie smiej sie. Jezeli wszyscy podejda do tego pomyslu jak ty to na pewno sie nie uda, a warto cos sprobowac zrobic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2001 22:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mezzane
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez r1q
aha wreszcie przeczytalem


Piekna dyskusja. Hmm nabijasz se posty? popros admina niech ci doda z 200 i nie bedziesz bzdur wypisywal moze wtedy. LOL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2001 10:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mezzane Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mezzane Znajdź więcej post'ów przez  Mezzane Dodaj Mezzane do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mezzane prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post ..

Pamietacie taka imreze jak zakonczenie dzialania serwera Ciapek? Nie? Ja, tez jej nie pamietam, bo chociaz wtedy juz gralem w quake to nie mialem netu i nie wiedzialem, ze w swiecie quake cos sie takiego dzieje, ale czytalaem o niej i duza czesc z was napewno tez. Jezeli nie to wejdzcie na: http://riad.usk.pk.edu.pl/~pmj/quake/ (gdzies to tam powiino byc). Moze byliscie w wigilie 2000 na specjalnym serwerze do quaka ze specjlna mapka? Tez bylo fajno.
A moze fpp.pl by zorganizowal cos takiego? Moze postawil by jakis fajny serwer, moze zorganizowal jakas lige? Pewnie zaraz ktos mnie zbluzga, albo powie, ze nabijam sobie posty, ale fajnie by bylo cos zorganizowac.
Klarkash-ton -- myśliciel

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2001 13:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mezzane
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wrocław

Klarkash-ton to z tymi postami to napewno nie do ciebie, tylko do r1q. Co do ligi czy czegos podobnego poki co nie wypowiadam sie. poczekam gdy wiecej ludzi zainteresuje sie tematem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2001 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mezzane Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mezzane Znajdź więcej post'ów przez  Mezzane Dodaj Mezzane do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mezzane prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

O, widze, ze jakis odpowiedzialny czlowiek skazowal niepotrzebne posty q1r. Brawo!
No wiec ludzie, wupowiadajcie sie, wszystko lezy w waszych rekach!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2001 15:50
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Klarkash-ton
O, widze, ze jakis odpowiedzialny czlowiek skazowal niepotrzebne posty q1r. Brawo!


Tak. Porządek musi być utrzymany, posty r1q nie wnoszą nic do danego topica to zostają usunięte.

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2001 22:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

No jesli o mnie chodzi to usunales troche za doozo - niektore nie byly do kosza

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2001 19:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Posty w rodzaju - tak popieram, tak, też grałem i tym podobne zostały usunięte. Ślad po nich został w wypowiedziach innych ludzi z boarda w postaci nawiązań. Kara się należała za to co on robił w tym dziale, oraz co wycznynia w innych działach. U mnie czyli tu gdzie moja juryzdykcja sięga takie występki karane są surowo.

I am the law!

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2001 21:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kazik
Mystic



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Skierniewice

Talking Quake FOREVER !

Co do Quake, to on i tak nie umrze, zawsze będzie się do niego powracało ... Takich gier poprostu się nie zapomina !
Przynajmniej ja o nim nie zapomnę ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2001 18:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kazik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kazik Znajdź więcej post'ów przez  Kazik Dodaj Kazik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kazik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Re: Quake FOREVER !

quote:
Napisane oryginalnie przez Kazik
Co do Quake, to on i tak nie umrze, zawsze będzie się do niego powracało ... Takich gier poprostu się nie zapomina !
Przynajmniej ja o nim nie zapomnę ...



No tak, ale zaoowaz ze praktycznie nie ma nikogo nowego na scenie - caly czas graja ci sami (stara gwardia)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2001 19:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sahasrara
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Post Re: Re: Quake FOREVER !

Trudno się w to wszystko wkręcić, świat Q jest surowy i nieprzyjazny

Lepiej pograć sobie w jakiś plastik, o którym wszyscy zapomną. A Quake to historia gier komputerowych!

Chyba najlepiej, jakby wszyscy grali we wszystko.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-11-2001 07:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sahasrara Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sahasrara Znajdź więcej post'ów przez  Sahasrara Dodaj Sahasrara do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sahasrara prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kazik
Mystic



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Skierniewice

Wink Re: Re: Re: Quake FOREVER !

quote:
Napisane oryginalnie przez Sahasrara
Trudno się w to wszystko wkręcić, świat Q jest surowy i nieprzyjazny

Lepiej pograć sobie w jakiś plastik, o którym wszyscy zapomną. A Quake to historia gier komputerowych!

Chyba najlepiej, jakby wszyscy grali we wszystko.



Ja wiem... Jak by wszyscy grali we wszystko niemoglibyśmy się kłucić, która gra jest najlepsza ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2001 15:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kazik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kazik Znajdź więcej post'ów przez  Kazik Dodaj Kazik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kazik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chmura
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Trudno sie dziwic, ze w q1 nie graja nowi ludzie. Spojrzcie na serwery na ktorych da sie grac i na ktorych moga grac "nowi".
Spojrzcie na mojego posta z pytaniem o proxy. Zobaczcie ile odpowiedzi na niego dostalem. To jak chcecie zeby w q1 gralo duzo osob jak sami zawezacie ten krag. Wole pograc sobie w quejka po lanie(Choc juz nikt nie chce w to grac bo kazdy woli jakiegos tam q3 czy cs). Tam przynajmniej nikt nie wyzywa mnie od lamy, tam nie mam pingow rzedu 500, tam wreszcie sa ludzie, dla ktorych nie jestem niechcianym lamerem. To tyle.

Edytowane przez dnia 12-11-2001 o godz. 17:35

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 15:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Nie wiem kto cie wyzywal na servach qw? to sie raczej nie zdaza. Co do pingoow to ja mam po 50-80 na SDI i jest dobrze, servery zazwyczaj stoja puste ( a jak nie to zawsze jakis sie znajdzie ) wiedz nie widze problemu, zeby umoowic sie z graczem rownym sobie i pograc troche nie narazajac sie na ewentualne "bluzgi"

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-11-2001 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kajtek
http://www.all.pupils.prv



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: http://www.all.pupils.prv.pl -super www i ekstra forum

Shooler dobrze gada! Dajcie mu wodki! Hehe...
Ja dosc czesto gralem w qw na servach, pod fake nikiem oczy wiście, i nie zauwazylem zeby ktos bluzgal mnie za moj poziom...
Mysle, ze dopuki nie zacznie sie robic jakis turniejoof qw to loodzie nie zacznom grac...

__________________
A miało być tak pięknie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 07:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kajtek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kajtek Znajdź więcej post'ów przez  Kajtek Dodaj Kajtek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kajtek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Bolopunq chcial cos organiozwac w Slizgu (na graczu o tym pisal), ale jakos tak nie najlepiej wiara to przyjela. Zreszta zobaczymy.

BTW. Kajtek - mielismy isc na or Frugo

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2001 13:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kajtek
http://www.all.pupils.prv



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: http://www.all.pupils.prv.pl -super www i ekstra forum

Ano mielismy... Niestety nie moglem zostac na nocke
Ale nic straconego! Rubta jakom impre czy turnieja w Inowroclawiu to wpadne i wypijem sobie wiecej,
dooozo wiecej


Hehehe

__________________
A miało być tak pięknie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2001 08:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kajtek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kajtek Znajdź więcej post'ów przez  Kajtek Dodaj Kajtek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kajtek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Kajtek
Ano mielismy... Niestety nie moglem zostac na nocke
Ale nic straconego! Rubta jakom impre czy turnieja w Inowroclawiu to wpadne i wypijem sobie wiecej,
dooozo wiecej



No niestety u mnie raczej dloogo niczego nei bedzie - juz predzej ja wpadne do Wawy - a wtedy zbieramy ekipe i do "depresji"

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-11-2001 13:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kajtek
http://www.all.pupils.prv



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: http://www.all.pupils.prv.pl -super www i ekstra forum

Wszedzie tylko nie tam

__________________
A miało być tak pięknie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2001 11:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kajtek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kajtek Znajdź więcej post'ów przez  Kajtek Dodaj Kajtek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kajtek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Mam nadzieje ze napijemy sie Frugo na poczatku grudnia w Krakowie

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2001 11:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gliwice

Wink

... Fajne hasła... brzmi jak wezwanie do rewolucji....
.... czekamy na czyny.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2001 12:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omus Znajdź więcej post'ów przez  Omus Dodaj Omus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kajtek
http://www.all.pupils.prv



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: http://www.all.pupils.prv.pl -super www i ekstra forum

Gazi ja tez mam takom nadzieje

__________________
A miało być tak pięknie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2001 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kajtek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kajtek Znajdź więcej post'ów przez  Kajtek Dodaj Kajtek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kajtek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Omus, widze, ze podobnie jak ja mieszkasz w Gliwicach. Pozdrawaim serdecznie. Dobra, do rzeczy znasz moze jakies fajne kafejki, w ktorych nadal gra sie w quakeworlda? a Ty grasz gdzies, czy tylko przez neta?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2001 23:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-->JuiCe<--
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: 3city

W qw juz dawno nie widzialem, zeby ktos w kafeii gral. Probowalem ludzi troche stopniowo przekonac na drodze CS-DMC-QW ale skonczylo sie na DMC - qw to juz dla nich za daleko od CS

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2001 00:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -->JuiCe<-- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -->JuiCe<-- Znajdź więcej post'ów przez  -->JuiCe<-- Dodaj -->JuiCe<-- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -->JuiCe<-- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post QW rulez!

Granie w kafejach (ewentualnie lan) to najlpesze co moze byc. Przeciez o wiele lepiej jest grac z przeciwnikiem ktory siedzi onok Ciebie. Nigdy nie zapone gre w dooma2 na planszy 7 w 4 osoby, darlismy sie w niebloglosy, klimat byl niesamowity! Jeszcze lepiej bylo pozniej z q1 (jeszcze nie bylo wtedy qw!) Niestety te czasy trwaly krotko. Ale przeciez dalej mozna cos zorganizowac!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2001 10:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kazik
Mystic



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Skierniewice

Smile Re: QW rulez!

quote:
Napisane oryginalnie przez Klarkash-ton
Granie w kafejach (ewentualnie lan) to najlpesze co moze byc. Przeciez o wiele lepiej jest grac z przeciwnikiem ktory siedzi onok Ciebie. Nigdy nie zapone gre w dooma2 na planszy 7 w 4 osoby, darlismy sie w niebloglosy, klimat byl niesamowity! Jeszcze lepiej bylo pozniej z q1 (jeszcze nie bylo wtedy qw!) Niestety te czasy trwaly krotko. Ale przeciez dalej mozna cos zorganizowac!


Oczywiście, że można !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2001 10:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kazik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kazik Znajdź więcej post'ów przez  Kazik Dodaj Kazik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kazik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gliwice

Co do kafejek w Gliwicach to mi najbardziej odpowiada "Vist" na Barlickiego mają super transfer mozna czasami nawet pograć w necie ( choć pingi nieczęsto są niskie)....ale mi zdazyło się kiedyś w Q3 mieć 40!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2001 11:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omus Znajdź więcej post'ów przez  Omus Dodaj Omus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

Slyszalem o tej kafei, ale jeszcze tam nie bylem. Mozna tam pograc w quakeworlda? Fajna jest tam atmosfera?
Teraz w Gliwicach powstala nowa kafeja na przeciw LO IV (moja szkołka), ale tam jest bida, 4 kompy i zadnego quake nie ma tylko jakies cs i inne unreale .
Fajnie by bylo jakby powstala jakas kafejka tylko do qw.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2001 12:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Omus
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gliwice

w viście możesz grać w co ci się tylko podoba ale musisz to sobie zainstalować... atmosferka może być... a jak się dłużej posiedzi to można ją bardzo polubić... można wynająć ją na całą noć, biorąc pod uwage że jest z 10 kompów to całkiem nieżle... i niedrogo bo nock kosztuje chyba 200 zł... możnaby pograć jak zbierze się większa ekipa...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-11-2001 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Omus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Omus Znajdź więcej post'ów przez  Omus Dodaj Omus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Omus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:24.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions