Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Kobiety na traktory!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
XvX
.::[CZB]::.



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Talking Kobiety przey kompie :)

Tak się właśnie zastanawiam...
CZy widzieliści kiedykolwiek dziewczynę w kafjece, nie przy poczcie, nie przy czacie tylko przy COUNTER-STRIKE'u?! Proszę o kontakt

__________________
Co złego to (nie) ja!

.::<{[( *CZB* )]}>::.

Edytowane przez [FPP]f0rgotten dnia 07-12-2001 o godz. 17:21

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 07:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XvX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XvX Znajdź więcej post'ów przez  XvX Dodaj XvX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XvX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post

No Jak to Nie widziałeś dziewczyny grającej w cs'a a Nasza Kochana [SPECNAZ]Martwa przecierz jest to nahbardziej znana dziewczyna która gra w cs'a...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 07:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrugO
====<#~~



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kraków

|GRU| Asia gra bardzo ladnie

Zeby bylo fajnie - jest juz po studiach i po slubie

__________________
u suck man

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 07:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrugO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrugO Znajdź więcej post'ów przez  FrugO Dodaj FrugO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrugO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!GaJoWy!
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: warszawa

Talking

Heheheeh
u mnie panny w cafe najpierw sie tylko patrzyly jak gralismy a potem same zaczely grac
Bywalo tak ze nieraz siedzialo ich 5 naraz i wszystkie graly po lanie
A teraz uwazaja sie za leprze i graja juz na necie hehehehehe

__________________
G@jowy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 08:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !GaJoWy! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !GaJoWy! Znajdź więcej post'ów przez  !GaJoWy! Dodaj !GaJoWy! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !GaJoWy! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Talking Hehehe

Gajowy! Masz racje tak było ale lepsze od nas zawodowców nie będą nigdy.

Dzewczyny od nas tak robiły !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 09:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

ja tam widzialem tylko girlsy kt00re gra|y w Q]|[

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 10:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

NO jak to jest oprocz [SPECNAZ]Martwej jest jeszcze [SPECNAZ]Yrenka , honorowa czlonkini [SPECNAZ]u , mama Neo i Martwej , co powiecie na to ????????? !!

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 12:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

no i jeszcze jest [STER]Ania niezly wymiatacz

P.S. moze bys XvX zmienił tytuł tego tematu, bo jest beznadziejny.

Pozdro.

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 12:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

eee codziennie siedze obok Martwej i Yrenki i gramy razem w CSa, a co do twojego tematu XvX to zmien .. bo wydaje sie ekhm ekhm .. brzydki

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 17:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blackpussy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Wink

LOL dziewczyny grajace w cs'a PP
Znam taka jedna ale cienka jak barszczyk

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blackpussy Znajdź więcej post'ów przez  Blackpussy Dodaj Blackpussy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blackpussy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

a ja osobiscie nie znam zadnej dziwczyny ktora by cos umiala grac w CSa
dlatego wlasnie podziwiam martwa

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skuter
H-L MOD player !!!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: waszawa

Exclamation Re: Kobiety przey kompie :)

quote:
Napisane oryginalnie przez XvX
Tak się właśnie zastanawiam...
CZy widzieliści kiedykolwiek dziewczynę w kafjece, nie przy poczcie, nie przy czacie tylko przy COUNTER-STRIKE'u?! Proszę o kontakt


bywa taka jedna w X-it - cie

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 21:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skuter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do skuter Znajdź więcej post'ów przez  skuter Dodaj skuter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skuter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XvX
.::[CZB]::.



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Angry

Ni słyszeliście takiego hasła "kobiety nba traktory!" ? To zapytajcie się rodziców! Chciałem tak dla jaj nawiązać do daaaawnych czasów (kiedy mnie nawet nie było). Co do Subzero:
Zmieniłbym sam nazwę nie trzeba mnie wyręczać! I ten temat "Kobiety przy kompach" jest trochę drętwy. Ja tu się wysilam nad jakims oryginalnym tytułem a Ty mi go zmieniasz! Wybaczcie tą ostrą krytyke ale miałem ciężki dzień...

__________________
Co złego to (nie) ja!

.::<{[( *CZB* )]}>::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 00:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XvX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XvX Znajdź więcej post'ów przez  XvX Dodaj XvX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XvX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Rozumiem XvX , ale to nie komuna i my takich hasel nie propagujemy , rownouprawnienia kobiet tez ! A co do znania osobiscie to zadna z mich znajmoych nie gra w csa !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 08:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

A ja mialem to szczescie ze znam taka wlasnie osobke

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 10:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

sorry mam pytanie czy [STER]Ania tez byla kobieta mowila ze tak ale wiecie jak to bywa na necie bo jak jest to Ania jeszcze jest taka kobieta cs'owa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 12:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
ja tam widzialem tylko girlsy kt00re gra|y w Q]|[


A nie pamiętasz Maryny i Agaty z Natolin- Arena???
Nawet se radziły w gronie hopakoow...
Zapraszam na stronke... http://n-arena.prv.pl

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 12:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

ja dokladnie nie wiem majkiel ale gralem z nia pare razy to wymiatala ladnia

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 16:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Hmm nie wiem czy znowu zaczynac, ale jednak sie naraze. Czywidzial ktos moze dziewczyne grajaca w qw? Pytam o czasy wspolczesne :-)
To taki maly zarcik

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 00:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rahmi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

Zocha Moja Ex panna Gra dosc czesto i dosc dobrze:-) I Nie jest podobna do chlopa:-)

__________________
Nie wiem o czym mowicie ale macie racje.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-12-2001 19:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rahmi Znajdź więcej post'ów przez  Rahmi Dodaj Rahmi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rahmi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rahmi
Zocha Moja Ex panna Gra dosc czesto i dosc dobrze:-) I Nie jest podobna do chlopa:-)


A przyjzales sie dokladnie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 12:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rahmi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez Nexus6


A przyjzales sie dokladnie?
:D



Tia Misku. Generalnie wybredny jestem:-)

__________________
Nie wiem o czym mowicie ale macie racje.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 04:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rahmi Znajdź więcej post'ów przez  Rahmi Dodaj Rahmi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rahmi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rahmi


Tia Misku. Generalnie wybredny jestem:-)



Nie uzywaj Misku w stosunku do mojej osoby, bo troche mnie to drazni
No to jenda mamy co dalej...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 18:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK


A nie pamiętasz Maryny i Agaty z Natolin- Arena???
Nawet se radziły w gronie hopakoow...
Zapraszam na stronke... http://n-arena.prv.pl


Ej sorry, czy ty uwazasz, ze one sa ladne? wiem, ze o gustach sie nie rozmawia,ale.......

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 19:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

eeee.. XvX - myślisz, że CS to gra tylko dla facetuff? chyba Ci się troszku porąbało, bo pewnie ok. 25% wszystkich na boardzie to kobiety, tylko sie nie chcą przyznać

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 12:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r

Ej sorry, czy ty uwazasz, ze one sa ladne? wiem, ze o gustach sie nie rozmawia,ale.......


ee ja nie pishe ze som ładne (zresztom nie pamiętam bo widziałem je eee jakies rok temu) tylko ze grały w CS'a i se nieżle radziły...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

a jeszce znam takom jednom co w q3 gra,.... musze sie jom spytac czy przekonała sie do CS'a........
BTW: destructor a czy my sie znamy, i czy chodziłeś do natolina arena??????

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 13:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ha3m
eeee.. XvX - myślisz, że CS to gra tylko dla facetuff? chyba Ci się troszku porąbało, bo pewnie ok. 25% wszystkich na boardzie to kobiety, tylko sie nie chcą przyznać


No to sie sporo mylisz , mi sie wydaje , ze to conajwyzej 1% , chcociaz na csowym boardzie , to chyba ani jednej nie ma ! A wogole to na FPP.PL to jest Shaari !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Saari raczej
AlieneK a mamy sie znac?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 17:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

to był dowcip ))

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 17:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:25.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions