Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Scena rtcw...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Exclamation Scena rtcw...

Mam pytanko - skoro w polsce scena rtcw jest prezna to czemu:

- nie ma chetnych do prowadzenia serwisow - ani na fpp.pl ani na xgamerze?
- nie ma zadnych polskich nowych map czy nowych modow?
- jest jedna liga (w ktorej notabene pierw trzeba bylo wywalic aby ruszyla)?
- w ta lige tez zangazownych jest tylko kilka osob - ktore odwalaja robote za reszte?
- cześć klanow nawet maila kontaktowego nie ma?

Jezeli pod slowem scena rozmumie sie tylko to ze ludzie graja, nic wiecej - to wycofuje te pytania...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 16:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy

Sprobuje po czesci Ci odpowiedziec!
Mysle ze glownym problemem jest to ze znaczna czesc graczy w RTCW, to ludzie ktorych do tej gry przyciagnal klimat II Wojny Swiatowej, a dopiero potem sam gatunek. Ludzie Ci w zwiazku z tym (ja sie do nich na pewno zaliczam) nie maja takiego doswiadczenia i w kwetiach sieciowo-internetowych (brak chetnych do prowadzenia serwisow bo moze trzeba htmla znac i moze sie wyglupie...), brak doswiadczenia w fps shoterach wogole, niektorzy wczesniej wogole w takie nie grali lub sporadycznie inni (np. ja) tylko w singleplayera i to z kolei wiaze sie z braiem doswiadczenia w projektowaniu map, skinow czy modow. Jedna liga jak widac wystarczy na ta ilosc grajacych, a o kwestie organizacyjne trudno miec zale, bo pewnie znalezli by sie chetni do pomocy gdyby ktos odpowiednio naglosnil sprawe tak aby dotarlo do wszystkich.

Oczywiscie troche uogolniam i czekam na inne odpowiedzi z ciekawoscia, przy czym mysle ze trudno doszukiwac sie tu innych powodow, poza spiskiem zydo-masonskiej komuny oczywiscie, ale to standard i nie warto wspominac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 17:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Brak czasu - to mój przypadek. Myślę że większość z nas unika jakichkolwiek obowiązków ponieważ to wymaga sysytematyki i odpowiedzialności. Mało jest osób, które są skłonne poświęcić chwilę dla innych. Polak (imho) jest bierny i woli czekać aż ktoś wykona za niego robotę. Bez obrazy proszę

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 17:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[PGr]ch
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Question Re: Scena rtcw...

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lucas
Mam pytanko - skoro w polsce scena rtcw jest prezna to czemu:

- nie ma chetnych do prowadzenia serwisow - ani na fpp.pl ani na xgamerze?
- nie ma zadnych polskich nowych map czy nowych modow?
- jest jedna liga (w ktorej notabene pierw trzeba bylo wywalic aby ruszyla)?
- w ta lige tez zangazownych jest tylko kilka osob - ktore odwalaja robote za reszte?
- cześć klanow nawet maila kontaktowego nie ma?

Jezeli pod slowem scena rozmumie sie tylko to ze ludzie graja, nic wiecej - to wycofuje te pytania...



Jesli pod slowem scena rozumiec kopiowanie (+translacje 5 zdan) tekstow z serwisow zachodnich, podawanie tych samych linkow, te same newsy co na planet-wolfenstein etc. Jesli trzeba kogos znalezc (klan) to nie ma problemu - zawsze da sie to zrobic. Wiekszosc, jesli nie kazdy, teamow posiada wlasna strone, jesli w lige zaangazuje sie 50 osob to bedzie jeszcze gorzej niz gdy prowadzi ja osob kilka. Sa ludzie - vide ostatnie wydarzenia w stolicy, ktorzy wlasnie sa scena, ktorzy na wlasny koszt zjezdzaja sie w jedno miejsce, jest liga - ze wszystkimi jej ulomnosciami, cos sie dzieje, jest CB, sa sukcesy, porazki, tak jak ma byc. Na cholere nam 100 nowych map polskiej produkcji ktore prawdopodbonie zgina wsrod 1000 innych bo nikt nie jest w stanie przejrzec/"przegrac" tylu map, jak nikt z tych ktorzy beda je tworzyc nie bedzie w tym czasie gral, mapy sa i beda tworzone, bo sa ludzie ktorzy tym sie paraja - wierz mi ja takiej mapy nigdy nie zrobie i to nie dlatego ze jestem anty tylko nie kazdy musi o tym wiedziec do pewnego czasu prowadzenia projektu Wazne by byla atmosfera ! A taka w sumie jest, bo badz co badz prawie wszyscy "znaja sie" - jest to duzo mniejsze towarzystwo niz w CS, ale jest to z pozytkiem dla rtcw. Najwiekszym zagrozeniem jest sabotaz -> vide to co ludzie z [FPP] napisali o finalach PRL, a raczej w jakim ujeciu. To moje prywatne zdanie (ostatnio sie strasznie udzielam na tym boardzie - notabene to chyba tez jest scena ). Wiem ze niektore punkty przejaskrawilem, ale tak mialo byc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [PGr]ch Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [PGr]ch Znajdź więcej post'ów przez  [PGr]ch Dodaj [PGr]ch do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [PGr]ch prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BK]THoR
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Scena rtcw...

Po pierwsze nie przypominam sobie ksywy 'Lucas' na zadnym z serwerow wolfa. Po drugie nie przypominam sobie tej ksywki na ircowych kanalach RTCW. Po trzecie chyba nie zostalismy sobie przedstawieni w Warszawie gdzie wszyscy zainteresowani sie zjawili i nikt im na maila przypomnien slac nie musial. Wiec ja wogole nie rozumiem jak ktos z zewnatrz pyta mnie o porzadek we wlasnym domu. Prosze mi to wytlumaczyc bo nie pojmuje ni jak ani troche tego topicu i w jakim on to celu powstal. Moglbym oczywiscie sprobowac zgadywac ale zapewne szanowny pan Lucas zaraz nam wszystko wytlumaczy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 20:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Scena rtcw...

quote:
Napisane oryginalnie przez [BK]THoR
Po pierwsze nie przypominam sobie ksywy 'Lucas' na zadnym z serwerow wolfa.
[ciach]


Zaczne od konca - moim zadaniem jest postawic serwis rtcw.fpp na nogi. Zwrocilem sie do tej "sceny" (juz w "") o pomoc i nic. Myslalem ze moze tak sobie na tym serwisie jest, ale wchodze na xgamera - i to samo - rozpaczliwie szukaja ludzi...

Tak sobie pomyslalem wiec gdzie ta scena...

Inna sprawa - pytam na tym boardzie, gdyz tak glupio sie sklada, ze jestem tutaj moderatorem wiec moge pytac, co?

Odnoszac sie do wczesniejszych postwo - sceny (bez "") nie ma gdyz:
- ludzie nie maja czasu
- niektorzy w jaskrawy sposob probuja znalesc na sile plusy nie bycia sceny....

Czyli jednym slowem w polsce mamy "scene" bo nawet ludziom nie chce sie gotowego serwisu prowadzic....

Ja osobiscie wiem ze serwsi gdzie sa newsy z zagranicznych serwisow nie jest ciekawy - ale trzeba cos pisac jak polskich newsow nie ma...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 21:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking Re: Scena rtcw...

Mam pytanie do Lucasa:
Dlaczego pytasz? Chcesz coś zmienić czy jak?

Jeśli tak, to podejrzewam, że są łatwiejsze sposoby znalezienia na "scenie", czy scenie wsparcia, niż wyliczanie wad z nią związanych.

Cżyżby wszystko zaczynało się walić? Do mnie nic takiego nie doszło. Jeśli potrzeba pomocy to się o nią zwróćcie - ktoś się znajdzie.
Sam bym z chęcią zaczął coś robić dla sceny, niestety tak całkowicie się poświęcać nie mogę, gdyż mam maturkę w tym roku i egzaminki na stoodia. Niemniej jednak, jeśli chcecie jakiegoś wsparcia, to ja się postaram zrobić co w mojej mocy.
Podejrzewam, że nie tylko ja.
Proszę tylko o konkrety, bo z twojego posta nie bardzo wiem, do czego zmierzasz...

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: Re: Scena rtcw...

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lucas

Zaczne od konca - moim zadaniem jest postawic serwis rtcw.fpp na nogi. Zwrocilem sie do tej "sceny" (juz w "") o pomoc i nic. Myslalem ze moze tak sobie na tym serwisie jest, ale wchodze na xgamera - i to samo - rozpaczliwie szukaja ludzi...

Tak sobie pomyslalem wiec gdzie ta scena...

Inna sprawa - pytam na tym boardzie, gdyz tak glupio sie sklada, ze jestem tutaj moderatorem wiec moge pytac, co?

Odnoszac sie do wczesniejszych postwo - sceny (bez "") nie ma gdyz:
- ludzie nie maja czasu
- niektorzy w jaskrawy sposob probuja znalesc na sile plusy nie bycia sceny....

Czyli jednym slowem w polsce mamy "scene" bo nawet ludziom nie chce sie gotowego serwisu prowadzic....

Ja osobiscie wiem ze serwsi gdzie sa newsy z zagranicznych serwisow nie jest ciekawy - ale trzeba cos pisac jak polskich newsow nie ma...



Hmm. Teraz mniej więcej widzę, o co ci chodziło. Ale co właściwie oznacza:
"moim zadaniem jest postawic serwis rtcw.fpp na nogi"
w sensie - kogo lub czego szukasz?
Jeśli pomocników, to znając życie najlepiej żeby byli w Wawy... ?

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Scena rtcw...

quote:
Napisane oryginalnie przez [KmH]THunDeR
Mam pytanie do Lucasa:
Dlaczego pytasz? Chcesz coś zmienić czy jak?

Cżyżby wszystko zaczynało się walić? Do mnie nic takiego nie doszło. Jeśli potrzeba pomocy to się o nią zwróćcie - ktoś się znajdzie.

Sam bym z chęcią zaczął coś robić dla sceny, niestety tak całkowicie się poświęcać nie mogę, gdyż mam maturkę w tym roku i egzaminki na stoodia.


Kto pyta nie bladzi - wszyscy uzywaj okreslenia na graczy w wolfa scena - pytam dlaczego???

Ad 2 - sorry, ale juz prosilem - zero odp...

Ad3 - jak juz jest odp - to nie mam wlasnie czasu...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Re: Re: Scena rtcw...

quote:
Napisane oryginalnie przez [KmH]THunDeR


. Ale co właściwie oznacza:
"moim zadaniem jest postawic serwis rtcw.fpp na nogi"
w sensie - kogo lub czego szukasz?
Jeśli pomocników, to znając życie najlepiej żeby byli w Wawy... ?


rtcw.fpp nie ma zadnej redkacji. Ludzie ktorzy tam pisza, maja swoje serwisy i swoje obowiazki - pisza na wolfie - bo im zal aby serwis stal pusty..

Szukam solidnych redkatorow...

I nie musza byc z wawy - sam jestem z gdanska...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 22:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Re: Re: Re: Scena rtcw...

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lucas
Kto pyta nie bladzi - wszyscy uzywaj okreslenia na graczy w wolfa scena - pytam dlaczego???


Dlatego ze istniejemy w tej spolecznosci, dajemy o sobie znac i robimy to po to by wolf zyl
Scena gry to ludzie aktywnie z nia zwiazani ktorzy wiedza co sie dzieje w innych klanach, maja pojecie o tym wszystkim i w ogole = przeciez nie nazwiemy sie zbieranina ludzi klubiaca grac w wolfa, taknie?

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 22:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

Re: Re: Re: Re: Scena rtcw...

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari


Dlatego ze istniejemy w tej spolecznosci, dajemy o sobie znac i robimy to po to by wolf zyl
Scena gry to ludzie aktywnie z nia zwiazani ktorzy wiedza co sie dzieje w innych klanach, maja pojecie o tym wszystkim i w ogole = przeciez nie nazwiemy sie zbieranina ludzi klubiaca grac w wolfa, taknie?



myslisz sie, zeby byla scena musi byc aktualizowana rtcw.fpp
nie jest aktualizowana nie ma sceny

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 22:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking Re: Re: Re: Re: Re: Scena rtcw...

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lucas

rtcw.fpp nie ma zadnej redkacji. Ludzie ktorzy tam pisza, maja swoje serwisy i swoje obowiazki - pisza na wolfie - bo im zal aby serwis stal pusty..

Szukam solidnych redkatorow...

I nie musza byc z wawy - sam jestem z gdanska...



Hmm, to mówisz że na czym polega praca solidnego redaktora i jakich wymaga umiejętności?

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 23:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Re: Re: Scena rtcw...

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari


Dlatego ze istniejemy w tej spolecznosci, dajemy o sobie znac i robimy to po to by wolf zyl
Scena gry to ludzie aktywnie z nia zwiazani ktorzy wiedza co sie dzieje w innych klanach, maja pojecie o tym wszystkim i w ogole = przeciez nie nazwiemy sie zbieranina ludzi klubiaca grac w wolfa, taknie?


A jest to jakos widocznie???? Gdzie sa przejawy tej sceny?? (jak sobie poszla z rtcw.fpp to gdzie teraz jest?)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 05:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Scena rtcw...

quote:
Napisane oryginalnie przez [KmH]THunDeR


Hmm, to mówisz że na czym polega praca solidnego redaktora i jakich wymaga umiejętności?


Solidny = aktualizuje codziennie...

Wymaga podstaw html (do nauki w 10 min).

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 05:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking hmmm

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lucas

Solidny = aktualizuje codziennie...

Wymaga podstaw html (do nauki w 10 min).



Chyba będziesz jeszcze potrzebował silnego oddziału poszukiwawczo-szturmowego do odnajdywania newsów z polskiej "sceny" czy sceny (jak zwał tak zwał).
Myślę, że gdyby zebrało się więcej ludzi, którzy zbieraliby jakieś info to mogłoby to wypalić.
Może mnie udałoby się cośtam pomóc (BTW podstawy html'a mam), jednak na "porządnego redaktora" się raczej nie nadaję z powodów wcześniej wymienionych.
Może podaj jakiś mejl na stronie, żeby każdy gracz mógł ci wysłać info, kiedy wyśledzi jakiegoś newsa... są ludzie którzy tym żyją, jak myślę.
Łat du JU fink?

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 08:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Re: Re: Re: Re: Scena rtcw...

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lucas

A jest to jakos widocznie???? Gdzie sa przejawy tej sceny?? (jak sobie poszla z rtcw.fpp to gdzie teraz jest?)



Przejawy sa: na serwerach RTCW, na Ircu, na GG, na Tlenie, na boardzie, i jeszcze raz przedewszystkim na serwerach i ircu

Serwis informuje o tym co sie dzieje w RTCW at all, na swiecie, w PL. Nie warunkuje jej istnienia, czy tez nie jest jakims odnosnikiem jej kondycji.

Jesli wyjdziemy z zaloshenia ze na kazdej scenie powinni byc ludzie ktorzy robia serwis etc. To tacy ludzie sa i nie znikneli tyle ze nie chca go robic dla FPP- ciebie m.in. Beda to robic dla innych graczy very soon. A gdzie to niespodzianka.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 08:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking Scena rtcw...

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide


Przejawy sa: na serwerach RTCW, na Ircu, na GG, na Tlenie, na boardzie, i jeszcze raz przedewszystkim na serwerach i ircu

Serwis informuje o tym co sie dzieje w RTCW at all, na swiecie, w PL. Nie warunkuje jej istnienia, czy tez nie jest jakims odnosnikiem jej kondycji.

Jesli wyjdziemy z zaloshenia ze na kazdej scenie powinni byc ludzie ktorzy robia serwis etc. To tacy ludzie sa i nie znikneli tyle ze nie chca go robic dla FPP- ciebie m.in. Beda to robic dla innych graczy very soon. A gdzie to niespodzianka.



Hmmm, a small, bright light in the tunnel.

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 08:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[DA] Gatess
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Thumbs up

Myślę że nie jest ,tak źle gra w polskiej sieci powoli się rozwija,
nie jest to może objete taka ekspansją jaką wybuchnął Q3 czy CS.Ale przy obecnie takiej konkurencji (medal of honor,wkrótce SOF2 itd.) i tak gra osiągneła dobre wyniki grywalności .
Myśle że trza poczekać by obiektywnie strwierdzić ....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 09:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

v583 wchodze i prawie rotflnalem, az mialem zrezygnowac lol

zanim sie zrobie na max zlosliwy i ogolnie nieprzyjemny to moze powiem ze moglo byc dobrze a tak to bedzie tylko ze nie na fpp.pl i tyle, a ze trwa to dlugo - no to fatal error ale drugi raz w cyrku wystepowac nie bedziemy

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 09:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

Zasadniczo moim zdaniem scena to my gracze. Do czasu do kiedy ludzie bedą grać w wolfa scena bedzie istaniała a to gdzie będziemy się skupiać jest inną sprawą ... czy to będzie rtcw.fpp.pl czy inny serwis jest to sprawą drugorzędną.

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 10:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Scena rtcw...

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide

Jesli wyjdziemy z zaloshenia ze na kazdej scenie powinni byc ludzie ktorzy robia serwis etc. To tacy ludzie sa i nie znikneli tyle ze nie chca go robic dla FPP- ciebie m.in. Beda to robic dla innych graczy very soon. A gdzie to niespodzianka.


No o to wlasnie - chodzi - scena - przejaw jakies dzialalnosci - czym co mzona sie chwalic....

Polscy gracze jakos skryci sa i nie chca sie chwalic....

Pozdrow ekipe z gracza

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 11:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Re: hmmm

quote:
Napisane oryginalnie przez [KmH]THunDeR


Może podaj jakiś mejl na stronie, żeby każdy gracz mógł ci wysłać info, kiedy wyśledzi jakiegoś newsa... są ludzie którzy tym żyją, jak myślę.
Łat du JU fink?


Maila ci nie moge podac - tez na stronie zadnego nie ma....

I napewno ci nie powiem ze moj mail to [email protected]

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 11:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Nie moof hop poki nie podskoczysz Jak nie jestes czlonkiem naszej sceny to skad mozesz wiedziec czy cos nowego nie powstaje, bo powstaje PATRZ: moj podpis

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 15:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez PaRoWa^^
Nie moof hop poki nie podskoczysz Jak nie jestes czlonkiem naszej sceny to skad mozesz wiedziec czy cos nowego nie powstaje, bo powstaje PATRZ: moj podpis

Git - powodzenia.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 16:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

danke (oj danki to juz ja ci nie dam )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Scena rtcw...

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lucas

No o to wlasnie - chodzi - scena - przejaw jakies dzialalnosci - czym co mzona sie chwalic....

Polscy gracze jakos skryci sa i nie chca sie chwalic....

Pozdrow ekipe z gracza



Nie mam nic wspolnego z graczem wiec nie mam jak ich pozdrawiac ale przekashe ZimZumowi.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 22:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy

Wiecie co?!
Faktycznie "polska scena RTCW" ma sie chyba zle!

Patrzac na kilka ostatnich topikow naszego boardu, czytajac o roznych osobowo-czynnosciowych przepychankach w: klanach, serwisach o RTCW i w ogole wsrod graczy - robi mi sie przykro. Tylko patrzec jak pojawi sie jakas nowa gra o podobnym klimacie (np. Battlefield 1942) i cala ta sprawa prysnie "jak sen jaki zloty"!!

Wy spieracie sie o jakies strony (nie przecze temat wazny), o to co ktos powiedzial (lub nie) na temat innej osoby(przekupy z Rozyckiego?), o to ktory klan jest lepszy A czy B (od czego sa ligi?), a taki "glupi" pomysl jak wprowadzenie rotacji map na znanych polskich serwerach (np. ByRy) nie moze zostac wprowadzony bo nie ma komu sie za to wziac?! Jesli nie beda wprowadzane jakies konstruktywne kroki w naszym swiatku Wolfa online, to wszyscy "pojdziemy z torbami" i zaczniemy grac w nieprzymierzajac "tfu" jakiegos Quake albo inne paskudztwo - pomyslcie o tym!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 15:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

ja napewno tak szybko wolfa nie odloze na polke

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 16:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [POISON]Mazio
i zaczniemy grac w nieprzymierzajac "tfu" jakiegos Quake albo inne paskudztwo - pomyslcie o tym!!!

pst.... - wolf to engine Q3A....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-04-2002 16:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:31.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions