Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Cziterzy precz, gracze tesh... ??!??
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Ważka
You token tu mi? ;D



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Angry Cziterzy precz, gracze tesh... ??!??

Bez przesady niezle sie dzisiaj wkurzylem, rozumiem ze cziterstwo trzeba solidnie zwalczac, ale nie kosztem graczy , na wszytkich polskich serwerach jest teraz kompletny bajzel, nie mozna jush sobie wejsc na jakis serwer i zmienic go po jakims czasie, bo niewiesz co na tym innym jest za program anticzerski, jak jest inny trzeba wyjsc z gry( co troche trwa ) i zmienic programa. I oczywisice nie mozna miec wlaczonego razem paladina i dupiatego punkbustera bo ci jeszcze wykryje ze masz czita z openglem , do tego jeszcze jeszcze sa poinstalowne AntiOGC, ale do tego nie mam zastrzezen bo nie wymaga clienta i sie sprawadza na cziterow. I w ***** sciagnalem sobie dzisiaj paladina bo na czesci serwerow jush jest i nawet sie nie moge sobie z tym dupstwem pograc bo mi gorna cos z karta graficzna dupcy! i mam 4 fpsy! ja pie***** za niedlugo bedzie trzeba wlaczyc 10 programow w tle anticziterskich aby moc sobie pograc w cs'a, co pieknie zwolni komputer i stworzy z naszych maszyn jednego wielkiego trojana!!!!
Rozumiem ze cziterow trzeba zwlaczac, ale niech admini sie na cos zdecuduja i nie naszym kosztem, bo zmienisz sobie serwer a tam jush paladinek czeka i dup nie mam wlaczonego i jazda banana mi na kilka minut eh bez przesady, ale wkurzylem przez to dzisiaj nie ziemsko.....

__________________

www.mysms.pl - Już ruszylo!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ważka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ważka Znajdź więcej post'ów przez  Ważka Dodaj Ważka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ważka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

my to wszyscy wiemy, byla o tym rozmowa juz, ale tak jest, tyle ze teraz coraz wiecej serverow stoi na paladinie i to robi sie klopotliwe, bo wchodze na server strzelajac, czy dostane Bana czy nie, EH, szkoda slow mysle ze sytuacja sie unormuje!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 14:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Olej bany i graj z botami
To jest najlepsza metoda na spokojna gre.....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 14:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Exclamation

Goral kiedys byl nonstop FULL tera jest paladin i jest pusto ... :/
Super
Powinni byc admini ktorzy tylko moga kickac(a aby sie nie bawili by niw mogli TSAY ani CSAY itp. i by nie mogli zmieniac mapy), wtedy by kickali cziterow WONID zapisywali i dał ADMINOWI on by banowal i po sprawie a tera my cierimy bo te programy i ......

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 15:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- ScorPion
Goral kiedys byl nonstop FULL tera jest paladin i jest pusto ... :/
Super
Powinni byc admini ktorzy tylko moga kickac(a aby sie nie bawili by niw mogli TSAY ani CSAY itp. i by nie mogli zmieniac mapy), wtedy by kickali cziterow WONID zapisywali i dał ADMINOWI on by banowal i po sprawie a tera my cierimy bo te programy i ......


chyba nie o to tu chodzi SCORPION!
przeciez jak ktos nie ma paladina to ma bana na 2 minuty!
a pomysl sobie, ze jeszcze wiekszosc osob takowego paladina nie ma i jak dostanie bana to poprostu idzie na inny serv a Gorala omija z daleka!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 18:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

Moja opinia na ten temat:

PALADIN SUXORZ I TO BARDZO!

Wg mnie powinni admini skończyć na PB no i ewenwtualnie AntiOGC i tyle. A nie srać i srać i srać miliardy tych zawszonych programów zaśmiecających tylko system plikami .dll .sys. itd.

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 20:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

było by miło jak by przy nazwie serwera (np w GameSpy'u) pojawial sie napis: czy PB, czy Paladin, chociaż wiem że to mało realne


Ja jestem za PB (bo mam zainstalowanego) a Paladina mi sie nie chce sciagac (leń ze mnie).

Efektywnoć obydwóch programów jest chyba podobna, jak ktos bedzie chciał czitowac to bedzie i tyle nieważne czy PB czy P.

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 21:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Efektywnosc PB niestety kazdego dnai spada, poniewaz nie ma updejtow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 22:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- ScorPion
Goral kiedys byl nonstop FULL tera jest paladin i jest pusto ... :/
Super
Powinni byc admini ktorzy tylko moga kickac(a aby sie nie bawili by niw mogli TSAY ani CSAY itp. i by nie mogli zmieniac mapy), wtedy by kickali cziterow WONID zapisywali i dał ADMINOWI on by banowal i po sprawie a tera my cierimy bo te programy i ......




Scorpio ... ja wchodze na Górala i mi się kanter zawiesza odkąd paladyn, albo inne cuś jest

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 00:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Efektywnosc PB niestety kazdego dnai spada, poniewaz nie ma updejtow



Ta...
PB jest dobre, do wykrywania gl_max_size

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 00:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

Ludzie *******icie bzdury. PB nie ma updateow od chyba pol roku wiec jego skutecznosc jest zerowa !!! Paladin jest nadzieja, by zastapil PB i to, ze robi sie pusto na serwerach, bo paladin banuje ludzi to bardzo dobrze !!! Jak wyobrazacie sobie by wprowadzic paladina jako obowiazkowego??? Jezeli macie problemy z instalacja paladina to wasze IQ jest zdecydowanie ponizej przecietnej. Zdaje sobie sprawe ze moga byc drobne problemy, bo paladin jest w wersji beta, ale jezeli macie czystego HL i niemodyfikowanego CS to nie moze byc problemow (gorzej z proxy, albo innymi ustaieniami sieciowymi).

P.S.
jakos nie mialem problemow z jednoczesnym uruchomieniem PB i paladina

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 09:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Raptor

P.S.
jakos nie mialem problemow z jednoczesnym uruchomieniem PB i paladina



To jestes jeden z niewielu , poniewaz ja znam juz sporo ludzi , u ktorych , gdy mieli uruchumionego dostali bana za wykrycie czita open gl ! Wiec nie mow , ze ludzie p**** glupoty , bo wlasnie ty to zrobiles !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 10:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ja raz uruchomiłem Pb i paladina i nic nie było, ale grałem kilka minut....
potem c sie naczytałem to już nie włączam dwooch naraz....
a co do instalacji Paladina to ja tesz nie miałem problemoow...()
ale wogle porąbane jest ze trza 2 programy włączać...

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 10:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

sadze, ze nie powinno byc takiego burdelu. Raptor ma racje, ze PB nie był update'owany od pol roku, ale w takim razie niech wszystkie serwery przestawią się na paladina. a tak sie okazuje ze jest caly czas syf, bo tu nie dziala paladin, a raz nie dzialaja oba.

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 10:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif


To jestes jeden z niewielu , poniewaz ja znam juz sporo ludzi , u ktorych , gdy mieli uruchumionego dostali bana za wykrycie czita open gl ! Wiec nie mow , ze ludzie p**** glupoty , bo wlasnie ty to zrobiles !



tzn wkurzylo mnie to gadanie wazki, ze musi ciagle zmieniac programy. Jest PB i paladin. Nie znam innych ktore sa zainstalowane na serwerach i wymagaja od nas zainstalowania clienta. Nie widze problemu. Instalacja zajmuje 2 minuty.

No dobra skoro tak duzo osob mowi ze sa problemy to sorx. Moze opiszcie dokladnie problemy z tym, ze wykrywa wam jakie cheaty, a jakos sprobojemy rozwiazac ten problem.

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 11:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

eh, ale przeciez PALAdin nie jest taki rewelacyjny, a co do PB to sluzy nam godnie chociaz pod postacia Screenera!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 12:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ważka
You token tu mi? ;D



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Raptor


tzn wkurzylo mnie to gadanie wazki, ze musi ciagle zmieniac programy. Jest PB i paladin. Nie znam innych ktore sa zainstalowane na serwerach i wymagaja od nas zainstalowania clienta. Nie widze problemu. Instalacja zajmuje 2 minuty.



na polskich serwerach sa tylko te 2 i AntiOGC, na zachodnich sa tesh inne, jest jeszcze duzo programow, o ktorych nie wiesz ze takie istnieja i sa 100 razy lepsze od ciankiego jush jak barszcz Punkbustera, nie wspominajac jush o takich programach jak Anti-anti cheatear(jezeli wiesz o co chodzi)... ale na ten temat sie nie rozpisze, jak paladin bedzie w miare czesto updejtowany to spoko, ale niech wszsytkie serwery w polsce sie na niego przestawia zeby nie bylo problemow. Na stronie paladina takze mozna wyczytac ze paladin z kilkoma kartami graficznymi moze powodowac bledy. Co do instalacji Paladina nie wiem czy ktos mial problemy? nie osadzaj o to innych i nie mow ze maja male IQ, bo nie wiesz jakie kto ma. Ale co ja tam wiem, biedna lamka, ktora "*******i glupoty" i wkurza raptora

__________________

www.mysms.pl - Już ruszylo!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 12:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ważka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ważka Znajdź więcej post'ów przez  Ważka Dodaj Ważka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ważka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

może jednak zainstaluje sobie tego Paladina
Chciałem tylko napisać że lepiej by było gdyby obowiązywał jakiś standard, albo PB albo P, jak Paladin będzie często updatowany to niech będzie P, bo faktycznie PB to juz tylko pozory

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 13:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

PB SUX! Bo to tylko sciema1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 20:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Question Skad paladina ?

Wiem ze to juz bylo ale skad moze sciagnac tego paladina , bo wlasnie kolejny serwer ( cyber strefa ) jest na paladinie , a ja nie moge tam grac . Poddaje sie i chce paladina pleezee help , jak toto sie instaluje i skad to sciagnac ?

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 15:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Ok sorra za zawracanie glowy juz znalazlem !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 15:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

no i znowu nabijasz posty KITAB...

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 23:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ha3m
no i znowu nabijasz posty KITAB...


Ale ty jestes glupi ...... !!!!

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 12:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

thx

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 13:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:27.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions