Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Pożegnanie -v3- hibernacja
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

Pożegnanie -v3- hibernacja

Witam wszystkich miłośników UrT. Tym razem bez zgrywy i fturnego analfabetyzmu ;-)))
Jako weteran UrT i współodpowiedzialny za swój klan, ogłaszam hibernację klanu. Trochę szkoda, razem z Pyzą gramy już 2 lata (może trochę więcej). Od roku walczyliśmy z marazmem w klanie, z lamami, ktore pchały sie drzwiami i oknami, z brakiem organizatora - zabawne, tylu wspaniałych graczy przewinęło sie przez nasz klan, niektórzy naprawde dużo sie nauczyli, ale nie znalazł się nikt, kto by pociągnął organizację. No i ciągłe problemy ze składem na mecz, zawsze się okazywało, że liczyć można tylko na kilku, ciągle tych samych graczy...4 ostatnie mecze odbyły się (w CB) w skłądach zupełnie eksperymentalnych. Koniec roku szkolnego wyeliminował Pyziatego, Szakal wymiękł, wcześniej "zdradził" Kiler....no cóż, pora wyciągnąć wnioski.
Gramy dla przyjemności, ja, Pyza, TooD, może jeszce ktoś sie odważy jako członkowie hibernaci klanu -v3-. Nie znikamy. Zobaczymy jak sie potoczy koło fortuny. Nie ma przyjmowania nikogo do klanu. Koniec. Jeśli znajdzie się kilku graczy na poziomie, nie tylko ze skillem ale i kulturą i klasą, to klan odmrozimy. Klan, to ma być KLAN - zgrana paka qmpli, a nie zbieranina pseudomastahów. Pozdro dla wszystkich.

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2003 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Crus2001
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Szacunek...

Chciałem złożyć wyrazy uznania dla -v3-, był to mój pierwszy poważny klan, z którego sporo wyniosłem. Yarecki był zawsze dla mnie wzorem gracza:-)
Może i nie byłem w v3 w momencie największej ich sławy, ponieważ zacząłem grać nieco później. To jednak myślę że niewiele straciłem
thx za wspólną grę....
-respect-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2003 22:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

wieniec na dłonie prezesa doręczy ścierwisko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-06-2003 13:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gniazdo
Gołe Baby



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łorsoł Siti

Cool veni vidi vici

Szkoda v3 - to jeden z 2 klanów który ostał się z "wielkiej czwórki" - klanów które rządziły polską sceną gdy zaczynałem przygodę z UrT. dT - znikneło, reaktywowane przez Chesterskiego z 4 razy ; av - uszczuplone po powstaniu synth, przerodziło się w tD, natomast r3 przeżywa kolejny etap reaktywacji pod dowództwem jaggeda - słowa uznania za pozostanie wiernym swoim barwom.


Pan Panie Janie też jest przykładem wytrwałości. v3 parę razy stało już na kawędzi i jak widac nadal stoi. Mam nadzieję że .... uda się przywrócić świetność klanowi który niegdyś dzielił i rządził na polskiej scenie.

__________________
To fajnie być Larvą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2003 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gniazdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gniazdo Znajdź więcej post'ów przez  gniazdo Dodaj gniazdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gniazdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaRcel
siem



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: RaDom

true true

__________________
Trzymajcie sie ciepło

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2003 13:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaRcel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaRcel Znajdź więcej post'ów przez  MaRcel Dodaj MaRcel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaRcel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Exclamation Nie mA BataA !!!

v3 było !! jesT !! i Bedzie !!! pożegnanie z Hibernacja !!! Znoff dziala VeniVIdiVIci !!! nasza nowa stronka : www.v3.up.pl !! nasz kanał Irc'a #-v3- !! Jesli ktos chce znoff grac z tagiem -v3- to zapraszamy :> aktualny team:
-n4sTeuSz
-PYziaty
-Yarecki
-TooD
-Crazy
-Goral
-leo
-max
-KG
-Ta_b = r
Jesli jestes doobrym graczem i posiadasz kulture osobista :> to znajdzie sie miejsce tez dla ciebie !!

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-10-2003 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:51.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions