Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Klan ostatnich miesiecy
Ktory klan jest obecnie najmocniejszy?
Ta ankieta została zakończona.
*AV* - avalanche 4 11.11%
r3 - r3surrection 14 38.89%
v3 - veni vidi vici 4 11.11%
dT - devil's team 5 13.89%
jP - **** 4 11.11%
BiA - brothers in arms 4 11.11%
TK - zapomnialem, sry 1 2.78%
W sumie: 36 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Klan ostatnich miesiecy

Ktory klan wg Was jest obecnie najsilniejszym teamem w Polsce? Kto ma najlepsza ekipe?

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 21:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Re: Klan ostatnich miesiecy

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl
Ktory klan wg Was jest obecnie najsilniejszym teamem w Polsce? Kto ma najlepsza ekipe?

'bocian bocian uratowani ' dzieki pomocy Raptora znowu moge udzielac sie na boadzie !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 21:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: Klan ostatnich miesiecy

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl
Ktory klan wg Was jest obecnie najsilniejszym teamem w Polsce? Kto ma najlepsza ekipe?

r3 ofkozz :... ale tak poważnie, to poczytajcie temat "zimowa niemoc" bo to głosowanie się w sumie do niego odnosi

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2002 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Re: Re: Klan ostatnich miesiecy

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS

r3 ofkozz :... ale tak poważnie, to poczytajcie temat "zimowa niemoc" bo to głosowanie się w sumie do niego odnosi


no fakt r3 udziela sie na serwerach dzisiejszy trening byl naprawde fajny.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 01:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

Question hyhy

skad tam sie wzielo JP ???
a tak pozatym to wszyscy wiedza ze r3 jest najlepsze wiec po co ta ankieta ? chlopaki jak macie dola i potrzebujecie sie dowartosciowac to wejdzcie na jakis serw i pokazcie co potraficie ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 15:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: hyhy

quote:
Napisane oryginalnie przez Merlin
skad tam sie wzielo JP ???
a tak pozatym to wszyscy wiedza ze r3 jest najlepsze wiec po co ta ankieta ? chlopaki jak macie dola i potrzebujecie sie dowartosciowac to wejdzcie na jakis serw i pokazcie co potraficie ))



Tu nie chodzi kto jet najlepszy czy cos, chodzi raczej o poczynione postepy. Narazie sa to postepy jedynie skladowe, lecz wlasnie zaczyna sie faza postepow "psychicznych". Wlasnie o tym ciaglym postepie pisze w innym topicu...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 15:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Klan ostatnich miesiecy

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl
Ktory klan wg Was jest obecnie najsilniejszym teamem w Polsce? Kto ma najlepsza ekipe?


Troszq to byl wedlug mnie chybuiony pomyysl z ta ankieta, gdyz to rzecz jasna ze kazdy kto wejdzie na tego sajta (no prawie) ma swoj klan i na niego bedzie glosowal. Mysle i raczej sie nie myle ze jak dotad tylko 1 - gora 2 osoba oddala glos na najlepszy team nie patrzac na ten w ktorym sie znajduje lub nie ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 16:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: Re: Klan ostatnich miesiecy

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d


Troszq to byl wedlug mnie chybuiony pomyysl z ta ankieta, gdyz to rzecz jasna ze kazdy kto wejdzie na tego sajta (no prawie) ma swoj klan i na niego bedzie glosowal. Mysle i raczej sie nie myle ze jak dotad tylko 1 - gora 2 osoba oddala glos na najlepszy team nie patrzac na ten w ktorym sie znajduje lub nie ...



Tak sie sklada ze jednak nie kazdy gracz UT ma swoj klan stary, bo jest ich w Polsce napewno pare setek [for sure], jezeli nie kolo tysiaca [pare to juz chyba przesada, choc kto wie?]. Wylicz z tego max 60 osob na klany i masz... Tyle ze inaczej ta sytuacja wyglada na boardzie. Lecz i tak swoje sie okaze... Poza tym ankiety internetowe rzadko maja odwzorowanie w rzeczywistosci, probuje tylko ruszyc cos w zwiazku z PL scena klanow TS...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2002 19:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

heh .. sxl podoba mi sie to ze masz spoko podejscie do zycia , jak w morde strzelil ( wczoraj Shreka ogladalem ) ale sadze ze z tymi setkami to lekka przesada, w Polsce jest moze 1 setka graczy ( popatrz na liczbe glosow oddanych), ale tez tego nie jestem pewien, i Blood vel. Chester ma racje bo kazdy (albo znaczna wiekszosc) ma swoj klan i na niego glosuje

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 13:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
heh .. sxl podoba mi sie to ze masz spoko podejscie do zycia , jak w morde strzelil ( wczoraj Shreka ogladalem ) ale sadze ze z tymi setkami to lekka przesada, w Polsce jest moze 1 setka graczy ( popatrz na liczbe glosow oddanych), ale tez tego nie jestem pewien, i Blood vel. Chester ma racje bo kazdy (albo znaczna wiekszosc) ma swoj klan i na niego glosuje


A ja Ci powiem ze tych paru setek jestem pewien, a MajeS moze ci powiedziec dlaczego. A to ze malo osob tutaj glosowalo nie ma nic wspolnego z tym ilu jest graczy, bo moze okolo 5% graczy UT w Polsce jest na tym forum, a pewnie i jeszcze mniej...

Btw, nie zrozumialem o co poszlo z tym porownaniem, mozesz jasniej?

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 15:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

heh... to nie bylo porownanie tam byl przecinek tak wiec wyrazenie jak w morde strzelil jest tutaj przerywnikiem ... nie no dobra chcialem sie pochwalic ze Shreka ogladalem i nie moglem sie powstrzymac i chcialem napisac jakis cytat z filmu
Sxl powiedz mi , jak to mozliwe ze w ut graja setki osob, gdzie one graja? Nawet jesli graliby na lanie , to mowie ci ze nie bedzie tylu osob... Zalozmy ze czesc nie ma dostepu do internetu i gra tylko na lanie, ale ci co graja to wiekszosc sie wpisala na liste na ut.pl i widac ze jest ponizej 100. Oczywiscie nie mowie ze tak bedzie zawsze , bo scena sie rozrasta i to widac , jak w morde strzelil ale podejrzewam , ze w chwili obecnej tak jest i mam racje. moze jednak MaJeS zweryfikuje moje przypuszczenia i powie mi dlaczego...
Pozdrawiam

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 15:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
heh... to nie bylo porownanie tam byl przecinek tak wiec wyrazenie jak w morde strzelil jest tutaj przerywnikiem ... nie no dobra chcialem sie pochwalic ze Shreka ogladalem i nie moglem sie powstrzymac i chcialem napisac jakis cytat z filmu
Sxl powiedz mi , jak to mozliwe ze w ut graja setki osob, gdzie one graja? Nawet jesli graliby na lanie , to mowie ci ze nie bedzie tylu osob... Zalozmy ze czesc nie ma dostepu do internetu i gra tylko na lanie, ale ci co graja to wiekszosc sie wpisala na liste na ut.pl i widac ze jest ponizej 100. Oczywiscie nie mowie ze tak bedzie zawsze , bo scena sie rozrasta i to widac , jak w morde strzelil ale podejrzewam , ze w chwili obecnej tak jest i mam racje. moze jednak MaJeS zweryfikuje moje przypuszczenia i powie mi dlaczego...
Pozdrawiam



sniezq... po piewsze, msz racje ze scena caly czas sie nie rozrasta, tylko w pewnych momentach maleje na rzecz CS'a
po drugie, duzo osob moze nie wiedziec o ut.pl... ja np. znam duzo ludzi, ktorych poznalem na TDM]ie, albo zagraniocznych serverach, ktorzy sa polakami, a nie wpisali sie na liste... greaczy moze byc nieokreslona liczba osob ... jedni graja w TDM, jhedni w w TS, a jeszcze inni w FFA i nie musza byc na liscie ani na 4um ut...

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 16:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
heh... to nie bylo porownanie tam byl przecinek tak wiec wyrazenie jak w morde strzelil jest tutaj przerywnikiem ... nie no dobra chcialem sie pochwalic ze Shreka ogladalem i nie moglem sie powstrzymac i chcialem napisac jakis cytat z filmu
Sxl powiedz mi , jak to mozliwe ze w ut graja setki osob, gdzie one graja? Nawet jesli graliby na lanie , to mowie ci ze nie bedzie tylu osob... Zalozmy ze czesc nie ma dostepu do internetu i gra tylko na lanie, ale ci co graja to wiekszosc sie wpisala na liste na ut.pl i widac ze jest ponizej 100. Oczywiscie nie mowie ze tak bedzie zawsze , bo scena sie rozrasta i to widac , jak w morde strzelil ale podejrzewam , ze w chwili obecnej tak jest i mam racje. moze jednak MaJeS zweryfikuje moje przypuszczenia i powie mi dlaczego...
Pozdrawiam



Dlatego tak nieprzerwanie twierze poniewaz liczba odwiedzin dzienna jaka jest nabijana przez czytelinkow na ut.pl nie moze byc nabijana przez te same 60 osob... Wrecz niemozliwe...
A z wszystkimi grami netowymi to jest tak ze ponad polowa graczy nie gra na necie, tak tez jest z UT. Goscie np ilestam dziennie siedza w necie i swoje wyczytaja, lecz graja tylko z botami lub po lanie.

Sniezek wierz mi choc troche, ja w redagowaniu na temat q3 i ut razem siedze juz prawie 4 lata i swoje wiem [dla jasnosci, q3 ma juz poonad 3 lata, a ja zaczynalem swoj sajt prowadzic o q3 gdy na necie dostepne byly q3testy].

A na ut.pl naet 1/3 sie nie wpisala, ludzie sa baardzo leniwi i wielu sie nie chce zrobci nic procz przeczytania newsow [nawet kometarzy nie daja mimo ze maja czesto odmienne zdanie]. Np powiem Ci cos takiego, kiedys q3orga [www.q3arena.gry.wp.pl], dawno temu odwiedzalo okolo 1000 ludzikow dziennie [teraz jest zupelnie inaczej chociaz to nie sedno sprawy] a w takich sondach mimo ze czesto byly ciekawe nigdy nie bralo udzialu wiecej niz 200 osob... Rozumiesz o co mi lata? Tego nie widac ale tego ludu truche jest. Jednak to jest Polska, dlatego jest jak jest...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 16:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl


Dlatego tak nieprzerwanie twierze poniewaz liczba odwiedzin dzienna jaka jest nabijana przez czytelinkow na ut.pl nie moze byc nabijana przez te same 60 osob... Wrecz niemozliwe...
A z wszystkimi grami netowymi to jest tak ze ponad polowa graczy nie gra na necie, tak tez jest z UT. Goscie np ilestam dziennie siedza w necie i swoje wyczytaja, lecz graja tylko z botami lub po lanie.

Sniezek wierz mi choc troche, ja w redagowaniu na temat q3 i ut razem siedze juz prawie 4 lata i swoje wiem [dla jasnosci, q3 ma juz poonad 3 lata, a ja zaczynalem swoj sajt prowadzic o q3 gdy na necie dostepne byly q3testy].

A na ut.pl naet 1/3 sie nie wpisala, ludzie sa baardzo leniwi i wielu sie nie chce zrobci nic procz przeczytania newsow [nawet kometarzy nie daja mimo ze maja czesto odmienne zdanie]. Np powiem Ci cos takiego, kiedys q3orga [www.q3arena.gry.wp.pl], dawno temu odwiedzalo okolo 1000 ludzikow dziennie [teraz jest zupelnie inaczej chociaz to nie sedno sprawy] a w takich sondach mimo ze czesto byly ciekawe nigdy nie bralo udzialu wiecej niz 200 osob... Rozumiesz o co mi lata? Tego nie widac ale tego ludu truche jest. Jednak to jest Polska, dlatego jest jak jest...



panowie uspoqjcie się jush... oddano az [tylko?] 21 głosów, i wszystko idzie za tym ze r3 rulez , i nie ma sie co dziwic

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 18:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Talking klanowka

zobaczymy kto bedzie rulez po jutrzejszej klanowce bo jestescie za bardzo pewni siebie

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 21:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Talking Re: klanowka

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
zobaczymy kto bedzie rulez po jutrzejszej klanowce bo jestescie za bardzo pewni siebie


hehe... zobaczymy ... jak przegraciedo 0 to nie placzcie publicznie [joke]...
btw. gl w tej klanówie, bo mam nadzieje e to bedzie ladny meczyk

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 21:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M3R1!N
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Waffka

Question :):>=]

to ja moze zapytam raz jeszcze co tam robi JP ???
(hiehie moj klanik jest na 2 miejscu)

__________________
ping over 400, boshe daj mi dobry ping

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 21:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M3R1!N Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M3R1!N Znajdź więcej post'ów przez  M3R1!N Dodaj M3R1!N do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M3R1!N prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Re: klanowka

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
zobaczymy kto bedzie rulez po jutrzejszej klanowce bo jestescie za bardzo pewni siebie

pewnie i tak sie nie stawicie, no ale trudno, btw nie rob burzy..
kto jest zbyt pewny siebie ? ja ?!?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2002 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: klanowka

quote:
Napisane oryginalnie przez deen

pewnie i tak sie nie stawicie, no ale trudno, btw nie rob burzy..
kto jest zbyt pewny siebie ? ja ?!?



Panowie nie klocic sie ... poza tym sonda to tylko sonda ona nic prawie nie znaczy. Liczy sie real game i klanowki. Tak wiec zycze wszystkim dobrej gry dzis na coolnecie lub snajpie po 21:00. I pamietajcie nie klocicie sie w czasie klanowki bo to tylko humory psuje ...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 08:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: Re: klanowka

quote:
Napisane oryginalnie przez deen

pewnie i tak sie nie stawicie, no ale trudno, btw nie rob burzy..
kto jest zbyt pewny siebie ? ja ?!?



Ano Guri troche przesadza z tym osadem, bez dowodow nie wolno nic mowic bo to zwykle przechwalki

A capone sie nie przejmuj bo on z kazdego dowcipu zrobi burze

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 14:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
veneoth
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

no co jest ?

takie byly przechwalki z obu stron, a teraz jest juz 10.10 a zadnych wynikow nie widze
z tego co wiem to odbyla sie ta klanowka bo na qlnecie bylo haselko (nie moglem wejsc, chociaz lepsze to niz kicki ktore dostawalem na poczatku, skad inąnd zupelnie slusznie ) i jak potem patrzylem na BROWSER'a i bylo tylko r3 i DT
podalibyscie co z ta klanowka sie stalo i ewentualnie jaki wynik

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 09:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: no co jest ?

quote:
Napisane oryginalnie przez veneoth
takie byly przechwalki z obu stron, a teraz jest juz 10.10 a zadnych wynikow nie widze
z tego co wiem to odbyla sie ta klanowka bo na qlnecie bylo haselko (nie moglem wejsc, chociaz lepsze to niz kicki ktore dostawalem na poczatku, skad inąnd zupelnie slusznie ) i jak potem patrzylem na BROWSER'a i bylo tylko r3 i DT
podalibyscie co z ta klanowka sie stalo i ewentualnie jaki wynik


Wyniki mozesz zobaczyc w topicu: dzialy ligi mecze.

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 10:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Duke
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kraków

r3 rulez i wszyscy o tym wiedza

__________________
duk3 of sYnthesis

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 19:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Duke Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Duke Znajdź więcej post'ów przez  Duke Dodaj Duke do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Duke prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
veneoth
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Duke
r3 rulez i wszyscy o tym wiedza


nie wiem jak jest na zachodzie, ale wydaje mi sie ze w klanie powinno byc z 6-7 osob na maxa, a to dlatego ze klanowki gra sie 4-4 lub 5-5 i te osoby ktore nie graja moga czuc sie urazone tym faktem, co moze doprowadzic do rozlamy wklanie, nie chce krakac ale ...
PS. no r3 to bezsprzecznie najlepszy klan

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 11:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez veneoth


nie wiem jak jest na zachodzie, ale wydaje mi sie ze w klanie powinno byc z 6-7 osob na maxa, a to dlatego ze klanowki gra sie 4-4 lub 5-5 i te osoby ktore nie graja moga czuc sie urazone tym faktem, co moze doprowadzic do rozlamy wklanie, nie chce krakac ale ...
PS. no r3 to bezsprzecznie najlepszy klan



A ja się nie zgadzam bo w klanie powinno być koło 15 osób według mnie ... ponieważ to stwarza jakąś konkurencje, a jak w zespole jest 7 osób to ludzie nie tenuja już tak starannie bo wiedzą że i tak zagrają w 1- szym składzie. Poza tym gdy klan liczy sobie 6 - 7 osób to wystarczy że dwie - 3 osoby nie będą mogły grać i nici z klanówki.

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 11:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-R.K.Pyziaty
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: wRO

Wedlug mnie w klanie 15 osobowym najlepiej zrobic 2 sklady, wtedy wszyscy beda se mogli pograc, a rywalizacja dalej bedzie(znam klan w ktorym sa nawet 3 sklady).Wiadomo, ze niektorzy w takim teamie nie beda miec szans na 1 sklad.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 11:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-R.K.Pyziaty Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-R.K.Pyziaty Znajdź więcej post'ów przez  -v3-R.K.Pyziaty Dodaj -v3-R.K.Pyziaty do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-R.K.Pyziaty prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
veneoth
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d


A ja się nie zgadzam bo w klanie powinno być koło 15 osób według mnie ... ponieważ to stwarza jakąś konkurencje, a jak w zespole jest 7 osób to ludzie nie tenuja już tak starannie bo wiedzą że i tak zagrają w 1- szym składzie. Poza tym gdy klan liczy sobie 6 - 7 osób to wystarczy że dwie - 3 osoby nie będą mogły grać i nici z klanówki.



jak bedzie 15 dobrych graczy w klanie to w naszych warunkach dobrych graczy starczy na 2 klany
co do trenowania: to odowiedni CL powiniem potrafic trzemac dyscypline (tyczy sie to tez kultury graczy)
a na klanowki to trzeba sie tak umawiac zeby wszyscy mogli

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 11:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Wink czemu nie...

Hmmm czemu mamy grać każdy sparing na poważnie i wogle wyrużniać się w całej grze, po co???? imho ta gra to tylko zabawa.

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: czemu nie...

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
Hmmm czemu mamy grać każdy sparing na poważnie i wogle wyrużniać się w całej grze, po co???? imho ta gra to tylko zabawa.


Po ta sa spraingi zeby udowodnic co dany klan potrafi, a poniewazn nie jest to klanowka wiec wynik nie bedzie mial wiejszego znaczenia dla danego klanu to mozna jeszzce poitrenowac rozne szczegoly czy taktyki. A jak bedziesz gral sobie na jaja a caly klan bedzie mial jakas taktyke a Ty bedziesz tylko przeszkkadzal to watpie zeby [pozniej na klanowce pozwolili ci zagrac.

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 13:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: Re: czemu nie...

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d


Po ta sa spraingi zeby udowodnic co dany klan potrafi, a poniewazn nie jest to klanowka wiec wynik nie bedzie mial wiejszego znaczenia dla danego klanu to mozna jeszzce poitrenowac rozne szczegoly czy taktyki. A jak bedziesz gral sobie na jaja a caly klan bedzie mial jakas taktyke a Ty bedziesz tylko przeszkkadzal to watpie zeby [pozniej na klanowce pozwolili ci zagrac.



w takiej sytuacji to raczej bYe bYe z klanu a nie gra w 1 sqadnie

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 10:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:24.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions