Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Do =CoolNet=Maszyna :)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

Do =CoolNet=Maszyna :)

Jesli to czytasz: to ja wtedy gralem jako redds na twoim serwerze. Nie mam pretensji o ten kick czy ban, ale mala rada: dobry admin powinien zauwazyc u gracza styl a ty nie dales mi szansy obrony. Nie wiem czy masz u siebie zainstalowane oprogramowanie anty cziterskie ale akcje typu strzelanie przez sciane to u mnie po wizycie na turnieju w pradze chleb codzienny. A ta akcja ze strzelam przez drzwi na duscie - zawsze na klanowkach czy tez kiedy bronie bs'a terro wychodzacy z dolu prezentuja raczej schemat - patrzylem sie czy wyjdzie przy prawej krawedzi tunelu przez szparke w drzwi - wyszedl i pokazal mi sie jego nick na srodku - akurat zrobilem strafe i celowalem na czuje przez drzwi - dostal - moj fart. A moja wina to chyba ciagle granie na fakenickach - ale naprawde nielubie gadac podczas gry a jak gram/lem ze swoim nickiem to wogole nie moglem sie skupic na grze. Ciagle tylko szefo to, szefo tamto. Wole grac pod fakiem i miec spokoj. To byl tylko taki maly apel, ze gdzies tam za wielka woda ludzie maja wieksze umiejetnosci niz w polsce, mogace wyadawac sie czitowaniem - ale pozwol ze gracz z wiekszym ograniem niz ty wniesie na swoja obrone te kilka slow. Papa and no hard feelings, wszyscy popelniamy bledy

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 02:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Kolejny raz sie to zdarza , ja widzialem jak wchodzi jakis lamus z mobb , nie pamietam nicka , ale nikt z dobrych !Nie przejmowal sie nawet normalnymi nickami , ale zaczla od razu wrzucac ze Net_Runner czituje , ja czituje , SpHeRe czituje , SPECNAZ czituje ,a potem zaczol wyzywac admina , chamstwo sie szerzy nawet wsrod kalnowiczow , , na koniec rzucil jakims bluzgiem i wyszedl zanim zdazyl dostac kicka , albo bana ! Gosc nicka mial chyba na m..... , Net_Runner powinien wiedziec o kogo chodzi ! CL mobb powinien dbac o kulture swoich kalnowiczow !!!

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 12:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

rzeczy niestety oczywiste ... wchodzisz na serw i grasz sobie spokojnie nie pokazujac nawet rzeczy ktorych polskie umysly ( bardzo ograniczonych ) graczy CS nie bede w stanie zrozumiec ... jestes na pierwszym miejscu i (o zgrozo !) admin rowniez grajacy na tym serwie jest na dalszym miejscu ... zaczyna sie wyzywanie od cziteruf a reszta graczy powodowana bezgranicznym uwielbieniem admina ( lub zwyklym lizaniem odbytu) i zawiscia wybija rytm oklasakami dla admina ... chwile pozniej .. kick ...

coz .. no comment

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blackpussy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Red
rzeczy niestety oczywiste ... wchodzisz na serw i grasz sobie spokojnie nie pokazujac nawet rzeczy ktorych polskie umysly ( bardzo ograniczonych ) graczy CS nie bede w stanie zrozumiec ... jestes na pierwszym miejscu i (o zgrozo !) admin rowniez grajacy na tym serwie jest na dalszym miejscu ... zaczyna sie wyzywanie od cziteruf a reszta graczy powodowana bezgranicznym uwielbieniem admina ( lub zwyklym lizaniem odbytu) i zawiscia wybija rytm oklasakami dla admina ... chwile pozniej .. kick ...

coz .. no comment


LOL wiecej nie powiem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blackpussy Znajdź więcej post'ów przez  Blackpussy Dodaj Blackpussy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blackpussy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Do =CoolNet=Maszyna :)

quote:
Napisane oryginalnie przez szefow3®
Jesli to czytasz: to ja wtedy gralem jako redds na twoim serwerze. Nie mam pretensji o ten kick czy ban, ale mala rada: dobry admin powinien zauwazyc u gracza styl a ty nie dales mi szansy obrony. Nie wiem czy masz u siebie zainstalowane oprogramowanie anty cziterskie ale akcje typu strzelanie przez sciane to u mnie po wizycie na turnieju w pradze chleb codzienny. A ta akcja ze strzelam przez drzwi na duscie - zawsze na klanowkach czy tez kiedy bronie bs'a terro wychodzacy z dolu prezentuja raczej schemat - patrzylem sie czy wyjdzie przy prawej krawedzi tunelu przez szparke w drzwi - wyszedl i pokazal mi sie jego nick na srodku - akurat zrobilem strafe i celowalem na czuje przez drzwi - dostal - moj fart. A moja wina to chyba ciagle granie na fakenickach - ale naprawde nielubie gadac podczas gry a jak gram/lem ze swoim nickiem to wogole nie moglem sie skupic na grze. Ciagle tylko szefo to, szefo tamto. Wole grac pod fakiem i miec spokoj. To byl tylko taki maly apel, ze gdzies tam za wielka woda ludzie maja wieksze umiejetnosci niz w polsce, mogace wyadawac sie czitowaniem - ale pozwol ze gracz z wiekszym ograniem niz ty wniesie na swoja obrone te kilka slow. Papa and no hard feelings, wszyscy popelniamy bledy

WOW niesamowite w Pradze byles! Ej opowiedz nam jak to sie gra na zachodzie co? Moze i my nauczymy sie stzrelac pzrez sciany..... Prosze, prosze, prosze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 18:38
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

!!! HE HE HE :-) !!!
!!! HE HE HE :-) !!!
!!! HE HE HE :-) !!!

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 19:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

quote:
Napisane oryginalnie przez Blackpussy

LOL wiecej nie powiem


blackpussy #### nie wal takich postow...

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 19:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez szefow3®
!!! HE HE HE :-) !!!
!!! HE HE HE :-) !!!
!!! HE HE HE :-) !!!


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 19:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
Kolejny raz sie to zdarza , ja widzialem jak wchodzi jakis lamus z mobb , nie pamietam nicka , ale nikt z dobrych !Nie przejmowal sie nawet normalnymi nickami , ale zaczla od razu wrzucac ze Net_Runner czituje , ja czituje , SpHeRe czituje , SPECNAZ czituje ,a potem zaczol wyzywac admina , chamstwo sie szerzy nawet wsrod kalnowiczow , , na koniec rzucil jakims bluzgiem i wyszedl zanim zdazyl dostac kicka , albo bana ! Gosc nicka mial chyba na m..... , Net_Runner powinien wiedziec o kogo chodzi ! CL mobb powinien dbac o kulture swoich kalnowiczow !!!


witaj w Polsce, podobnie jest w prawdziwym życiu... smutne

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Do =CoolNet=Maszyna :)

quote:
Napisane oryginalnie przez szefow3®
Jesli to czytasz: to ja wtedy gralem jako redds na twoim serwerze. Nie mam pretensji o ten kick czy ban, ale mala rada: dobry admin powinien zauwazyc u gracza styl a ty nie dales mi szansy obrony. Nie wiem czy masz u siebie zainstalowane oprogramowanie anty cziterskie ale akcje typu strzelanie przez sciane to u mnie po wizycie na turnieju w pradze chleb codzienny.

widze ze kolejny dobry gracz sie nauczyl cos po pradze
ja tez teraz duzo strzelam przez sciany i wogole
masz racje blad admina

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 21:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maszyna
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

sorx

Bardzo przepraszam cie za tego kicka ale wiesz jak to jest masz racje nie mailem dowodow i moze zle to wygladalo osadzilem cie nie slusznie ale postaw sie w mojej sytuacji ja wogule cie nie zauwazylem tylko 3/4 osob grajacych mowi ze chitujesz i prosi o kicka wiec wiesz musze niby jakos zareagowac moze nie byl to najlepszy sposob ale tak wyszlo jeszcze raz Przepraszam ;(
narazie nei mam zabezpieczen mialem TSC ale cos jest wadliwe teraz bede bo dostalem od cybera fajny programik kotry wykrywa ogc i odrazu banuje wiec nie bedzie takich przykrych sytuaji na koniec PRZEPRASZAM I ZAPRASZAM NA COOLNET
ps. choc spewnoscia nie bedziesz chcial juz do nas przyjsc po tym co cie spotkalo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 21:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

Przeciez powiedzialem, ze nie mam urazy :-) A wracac bede bo lubie sie posmiac sluchajac textow stalych bywalcow serwera

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2001 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

JA tez tam bywam ale nie wiem z czego mam sie smiac.
Moze podpowiedz szefo...?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 11:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Z takich lamek co tam graja Daleko nie musisz szukac, ale nie bede tobie podpowiadal

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 16:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

ano...to lepiej wyteze wzrok teraz i moze cos bedzie!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 16:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Kocham HSy przez sciane, aaaaah miam

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

tylko nie kochaj za mocno, NEM!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 00:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=CoolNet=bOleK
CoolNet teAm 2 mEmbEr



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: gDaŃsK

mialem podobna sytuacje na serverze FX & CN, zostalem sam w terro na 4 ct... i mialem takiego farta ze kazdego ct spotykalem osobno i dostawali heady... runda sie skonczyla, zabilem wszystkich a u nagle you have been banned from this server... podobnie jak szefo gralem wowczas pod innym nickiem...

__________________
[CnT-2]bOleK-rOzkUrwiAcz

gg: 814986

mail me: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 11:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =CoolNet=bOleK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =CoolNet=bOleK Znajdź więcej post'ów przez  =CoolNet=bOleK Dodaj =CoolNet=bOleK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =CoolNet=bOleK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

Re: Do =CoolNet=Maszyna :)

quote:
Napisane oryginalnie przez szefow3®
Jesli to czytasz: to ja wtedy gralem jako redds na twoim serwerze. Nie mam pretensji o ten kick czy ban, ale mala rada: dobry admin powinien zauwazyc u gracza styl a ty nie dales mi szansy obrony. Nie wiem czy masz u siebie zainstalowane oprogramowanie anty cziterskie ale akcje typu strzelanie przez sciane to u mnie po wizycie na turnieju w pradze chleb codzienny. A ta akcja ze strzelam przez drzwi na duscie - zawsze na klanowkach czy tez kiedy bronie bs'a terro wychodzacy z dolu prezentuja raczej schemat - patrzylem sie czy wyjdzie przy prawej krawedzi tunelu przez szparke w drzwi - wyszedl i pokazal mi sie jego nick na srodku - akurat zrobilem strafe i celowalem na czuje przez drzwi - dostal - moj fart. A moja wina to chyba ciagle granie na fakenickach - ale naprawde nielubie gadac podczas gry a jak gram/lem ze swoim nickiem to wogole nie moglem sie skupic na grze. Ciagle tylko szefo to, szefo tamto. Wole grac pod fakiem i miec spokoj. To byl tylko taki maly apel, ze gdzies tam za wielka woda ludzie maja wieksze umiejetnosci niz w polsce, mogace wyadawac sie czitowaniem - ale pozwol ze gracz z wiekszym ograniem niz ty wniesie na swoja obrone te kilka slow. Papa and no hard feelings, wszyscy popelniamy bledy

ten lamer maszyna to moj kuzyn...


__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Crack
(mobb) member



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
Kolejny raz sie to zdarza , ja widzialem jak wchodzi jakis lamus z mobb , nie pamietam nicka , ale nikt z dobrych !Nie przejmowal sie nawet normalnymi nickami , ale zaczla od razu wrzucac ze Net_Runner czituje , ja czituje , SpHeRe czituje , SPECNAZ czituje ,a potem zaczol wyzywac admina , chamstwo sie szerzy nawet wsrod kalnowiczow , , na koniec rzucil jakims bluzgiem i wyszedl zanim zdazyl dostac kicka , albo bana ! Gosc nicka mial chyba na m..... , Net_Runner powinien wiedziec o kogo chodzi ! CL mobb powinien dbac o kulture swoich kalnowiczow !!!


Może MeOne ???
Dbamy o dyscypline, ale jak nikt z nas tam nie byl, to co???
Sorka Niet_Biegaju
Sorka SPECNAZ

__________________
mobb.cstrike.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Crack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Crack Znajdź więcej post'ów przez  Crack Dodaj Crack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Crack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

wychowaj go na dobrego czlowieka zorro

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 18:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=CoolNet=bOleK
CoolNet teAm 2 mEmbEr



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: gDaŃsK

juz za nie ma ratunku dla tego cpuna

__________________
[CnT-2]bOleK-rOzkUrwiAcz

gg: 814986

mail me: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =CoolNet=bOleK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =CoolNet=bOleK Znajdź więcej post'ów przez  =CoolNet=bOleK Dodaj =CoolNet=bOleK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =CoolNet=bOleK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

do MARKOTU, do MARKOTU

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 22:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
do MARKOTU, do MARKOTU


yyy...... ze co ? o co ci chodzi ?

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 13:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Do =CoolNet=Maszyna :)

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]zorro

ten lamer maszyna to moj kuzyn...





To ja bym sie nie przyznawal

(żart )

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 15:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif


yyy...... ze co ? o co ci chodzi ?



jak to?
nie wiesz co to Markot?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 16:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Crack
(mobb) member



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

Kitab, to co powiesz mi czy to był MeOne ???

__________________
mobb.cstrike.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2001 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Crack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Crack Znajdź więcej post'ów przez  Crack Dodaj Crack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Crack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Crack powiem ci szczerze ze nie pamietam ale jak tylko zlapie Net_Runnera to sie go zapytam ok ? On na pewno pamieta bo ten strasznie na niego wrzocal !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 13:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX


jak to?
nie wiesz co to Markot?



No nie wiem , moze ktos mi wyjasni o co chodzi ????

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif


No nie wiem , moze ktos mi wyjasni o co chodzi ????



to jest stowarzyszenie Marka Kotanskiego, gdzie tam pomagaja narkomanom i bezdomnym itp.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2001 17:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:53.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions