Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Kiedy liga ? ...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
-desko-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Kiedy liga ? ...

Siemcia all
Mam pytanko when zacznie sie nowa liga ????
Pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 12:20
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

next year

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 12:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Unhappy

Dopiero

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 12:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Neck
Aaaa!



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Nie wiem :(

To juz nie dlugo

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 15:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Neck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Neck Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Neck Dodaj [SPECNAZ]Neck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Neck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

next year Hurra moze zdaze jakis klan znalesc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-12-2001 21:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

A kto wygra LIGE? ...

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2001 10:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

[BRO]

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2001 11:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-desko-
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A ja mysle ze 1410
Odradzamy sie





[1410]desko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2001 12:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

ja tem stawiam na http://www.fxclan.prv.pl/Fx

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 14:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

a ja tam stawiam tak przypadkiem na [SpHeRe]

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

i co ze zacznie sie nowa liga
po co wogole ma sie zaczynac
jesli mi to ktos wytlumaczy ale chyba nikt nie bedzie wstanie zagrozic sphere tym bardziej ze grynet ma klopoty ze skladem
zreszta chyba sphere nie bedzie chcialo sie grac w tej lidze bo po co ! tyle!

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 17:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

Ja tam skromnie mysle ze STER
ale SpHeRe czy jakos tak zjedzie ALL...
No i jeszcze zostaje CS
i FX

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Lis3n
i co ze zacznie sie nowa liga
po co wogole ma sie zaczynac
jesli mi to ktos wytlumaczy ale chyba nikt nie bedzie wstanie zagrozic sphere tym bardziej ze grynet ma klopoty ze skladem
zreszta chyba sphere nie bedzie chcialo sie grac w tej lidze bo po co ! tyle!


To ty nie wiesz, ze sphere juz nie gra w Polsce, bo po co? Teraz "niszcza" reszte swiata. Na boardzie cs.plbylo o tym wiele arcycyiekawych dyskusji Poczytaj beka gwarantowana

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 19:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

Question ...

Lis3n a co sie stalo ze SUN juz sie pozbylo pare osob?

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 20:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

SUN przeszedl w stan uspienia teraz graja tylko dla zabawy tzw zadnego Clanbase itp wiec ja odszedlem ale teraz jestem w Fx

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 21:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blackpussy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
SUN przeszedl w stan uspienia teraz graja tylko dla zabawy tzw zadnego Clanbase itp wiec ja odszedlem ale teraz jestem w Fx

Okaze sie po lidze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2001 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blackpussy Znajdź więcej post'ów przez  Blackpussy Dodaj Blackpussy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blackpussy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

moim zdaniem [SpHeRe] bedzie gralo, po co zapisywalo sie do takich turniejow jak way to victory i sheron ron? i nawet jesli nie zagrac [SpHeRe] GOLD to zagra Silver!
A co do =GryNet= to teraz bez zibiego, luq nie daje im duzych szans...a |CS|, po nim wszysstkiego mozna sie spodziewac...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 00:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Crack
(mobb) member



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

Pożyjemy, zobaczymy...

__________________
mobb.cstrike.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 16:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Crack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Crack Znajdź więcej post'ów przez  Crack Dodaj Crack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Crack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

quote:
Napisane oryginalnie przez Crack
Pożyjemy, zobaczymy...


kto jak kto
tsheba przezyc

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]Kirk
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Fx hmm ja bede z nimi znowu gral to moze moze cos zwojuje ale ja jestem szczery

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]Kirk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]Kirk Znajdź więcej post'ów przez  [STER]Kirk Dodaj [STER]Kirk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]Kirk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]Kirk
Fx hmm ja bede z nimi znowu gral to moze moze cos zwojuje ale ja jestem szczery


co ty chshanish

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 16:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]Kirk
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

aj tam kiedys gralem z fx i dobrze nam szlo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 16:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]Kirk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]Kirk Znajdź więcej post'ów przez  [STER]Kirk Dodaj [STER]Kirk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]Kirk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Crack
(mobb) member



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

ziec, uda sie uda...

__________________
mobb.cstrike.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 16:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Crack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Crack Znajdź więcej post'ów przez  Crack Dodaj Crack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Crack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

no, pewnie w zyci wszystko sie udaje, (moze prawie?)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2001 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:04.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions