Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake II > cos ciekawego
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
anomal
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

cos ciekawego

http://anomal.intercafe.bytom.pl/demko.dm2
http://anomal.intercafe.bytom.pl/142.dm2
sv_airaccelerate 1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 13:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil anomal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do anomal Znajdź więcej post'ów przez  anomal Dodaj anomal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać anomal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

nabawie sie kompleksow... nie udalo mi sie ani sekundy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 16:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
anomal
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

ani sekundy ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 17:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil anomal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do anomal Znajdź więcej post'ów przez  anomal Dodaj anomal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać anomal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

bez trzymania +forward...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 18:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
anomal
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

1 skok normalnie strejf, jump i forw
potem juz bez forwarda, raz w lewo - lewy str i potem w prawo prawy str

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil anomal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do anomal Znajdź więcej post'ów przez  anomal Dodaj anomal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać anomal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Y-A-H-O
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: wawa

Talking

ZAJEBISTE !!!! szczegolnie ten demko.dm2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 09:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Y-A-H-O Znajdź więcej post'ów przez  Y-A-H-O Dodaj Y-A-H-O do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Y-A-H-O prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
QamcA
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy eee

eee panowie, ale o co chodzi, jak to wogole z czm to sie je co to jest i jak to ruszyc?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 10:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

Re: eee

quote:
Napisane oryginalnie przez QamcA
eee panowie, ale o co chodzi, jak to wogole z czm to sie je co to jest i jak to ruszyc?


omg

przeczytaj pare postow wyzej

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 10:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VAL]Snoop...
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

miszczu sciagnij, wrzuc do baseq2/demos i w q2 w konsoli wpisz : map demko.dm2 lub map 142.dm2 i z innymi demkami tak samo - a jak wiedziales to na przyszlosc bedzie dla kogos kto nie wie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2002 12:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PrimuS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: żeszof

Question

Lol to demko pierwsz spox ) zajebiste
a to drugie jakies dziwne

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 19:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PrimuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PrimuS Znajdź więcej post'ów przez  PrimuS Dodaj PrimuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PrimuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
saib
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

lol teraz mowicie ze zajebsite a wczoraj tu czytalem o tym jak roos wam tym zniszczyl scene q2 zalosne...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil saib Kliknij tutaj by wysłać e-maila do saib Znajdź więcej post'ów przez  saib Dodaj saib do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać saib prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PrimuS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: żeszof

Red face

niby ze domnie ta gadka????

ja tam nawet nie wiem kto to jest ten roos (
kojazy mi sie z jednym z bohaterow serialu przyjaciele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PrimuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PrimuS Znajdź więcej post'ów przez  PrimuS Dodaj PrimuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PrimuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez saib
lol teraz mowicie ze zajebsite a wczoraj tu czytalem o tym jak roos wam tym zniszczyl scene q2 zalosne...


mala aluzja: najpierw sie mysli a potem pisze...

po pierwsze: to jest w ramach ciekawostki, imho fajnie ze anomal to tu wrzucil...
po drugie: z Twojego posta mozna wywnioskowac ze... Roos zniszczyl bunnyhopami polska scene q2
buahahah TO dopiero jest zalosne...

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PrimuS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: żeszof

No spox to jest bardzo ciekawe a ja mam od paru dni ciekawego laga ) loknijcie sobie na mojego netgrapha )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PrimuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PrimuS Znajdź więcej post'ów przez  PrimuS Dodaj PrimuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PrimuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-mkuh-
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez saib
lol teraz mowicie ze zajebsite a wczoraj tu czytalem o tym jak roos wam tym zniszczyl scene q2 zalosne...

ja bym powiedzial ze bh sa ciekawe a nie sv1
oni tego nie uzywali (nie umieli albo nie chcieli bo kogo trafisz tak machajac glowa?)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 22:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -mkuh- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -mkuh- Znajdź więcej post'ów przez  -mkuh- Dodaj -mkuh- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -mkuh- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
saib
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez tramwaj


po drugie: z Twojego posta mozna wywnioskowac ze... Roos zniszczyl bunnyhopami polska scene q2
buahahah TO dopiero jest zalosne...



a czy sv_airacc 10 to nie sa bh ? w q2 gralem 3 mecze w zyciu wiec oswiec mnie czym ten zly roos wam ta scene tak zniszczyl (skoro nie bannyhopami, ktore chyba mozna uzywskac tylko na airacc wiekszym od zera)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 23:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil saib Kliknij tutaj by wysłać e-maila do saib Znajdź więcej post'ów przez  saib Dodaj saib do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać saib prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
saib
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez -mkuh-

oni tego nie uzywali (nie umieli albo nie chcieli bo kogo trafisz tak machajac glowa?)



bo bh nie sa do celowania tylko do poruszania sie ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 23:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil saib Kliknij tutaj by wysłać e-maila do saib Znajdź więcej post'ów przez  saib Dodaj saib do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać saib prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
r@fee
v-ce Mistrz Polski w Q3



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Szczecin

saib idz zjedz jogurt danone i jak juz bedziesz mial metr 50 w kapeluszu i na szpilkach to pogadamy

__________________
nie groze ci i nie bede bo slowa sa zbedne (c) infinite (luzny 60 kilogramowy kogucik wychodzacy z domu tylko na lokalno-powiatowe turnieje w q3)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 23:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil r@fee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do r@fee Znajdź więcej post'ów przez  r@fee Dodaj r@fee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać r@fee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gizmo
żuler



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez PrimuS
No spox to jest bardzo ciekawe a ja mam od paru dni ciekawego laga ) loknijcie sobie na mojego netgrapha )

a co powiesz o tym?

__________________
Tanie wina sa dobre, poniewaz sa dobre i tanie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 08:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gizmo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gizmo Znajdź więcej post'ów przez  Gizmo Dodaj Gizmo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gizmo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeeGenerate
imaNewbie



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: za gorami za lasami

quote:
Napisane oryginalnie przez Gizmo

a co powiesz o tym?




gizmo to uroki naszego lana

eh niech zaden lolek sie nie cieszy za bardzo ze nas rozjechal na takim lagu ........

__________________
i tak jestem większy od ciebie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 09:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeeGenerate Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeeGenerate Znajdź więcej post'ów przez  DeeGenerate Dodaj DeeGenerate do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeeGenerate prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-mkuh-
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez saib


bo bh nie sa do celowania tylko do poruszania sie ?


brawo kupil bym ci lizaka ale zaden pociag nie jedzie do grajewa
twoja wypowiedz jest lekko idiotyczna - napisalem przeciez ze sie nie da celowac podczas bh a ty mi piszesz ze to jest do poruszania (za to ci pogratuluje ze chociaz tyle wiesz po 3 meczach).
btw. jak napisalem w sv_air... 1 sa tylko bh ciekawe (jak dla mnie) nic wiecej, a samymi bh meczu nie wygrasz.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 13:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -mkuh- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -mkuh- Znajdź więcej post'ów przez  -mkuh- Dodaj -mkuh- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -mkuh- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eX3
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Grajewo

quote:
Napisane oryginalnie przez -mkuh-

brawo kupil bym ci lizaka ale zaden pociag nie jedzie do grajewa



zm bo przynudzasz...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 17:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eX3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eX3 Znajdź więcej post'ów przez  eX3 Dodaj eX3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eX3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-mkuh-
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez eX3


zm bo przynudzasz...


dla ciebie panie - pewnie zaczniesz teraz mi jezdzic - nie bede odpisywal bo to mnie nie bawi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 21:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -mkuh- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -mkuh- Znajdź więcej post'ów przez  -mkuh- Dodaj -mkuh- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -mkuh- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez saib
a czy sv_airacc 10 to nie sa bh ? w q2 gralem 3 mecze w zyciu wiec oswiec mnie czym ten zly roos wam ta scene tak zniszczyl (skoro nie bannyhopami, ktore chyba mozna uzywskac tylko na airacc wiekszym od zera)


to co jape otwierasz skoro grales 3 mecze? to w takim razie gowno wiesz o q2... co innego sv_air... 1 czy tam 10 a co innego bunnyhopy ktore mozna robic przy tym ustawieniu...
i nikt tu sie nie strzepi ze Roos nam zniszczyl scene... rafee ma dosc radykalne poglady, uszanu to... ale rozrozniaj ludzi do cholery, jak jeden cos napisal na tym bordzie, to nie znaczy ze wszyscy inni tak mysla...

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eX3
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Grajewo

quote:
Napisane oryginalnie przez -mkuh-

dla ciebie panie - pewnie zaczniesz teraz mi jezdzic - nie bede odpisywal bo to mnie nie bawi



to skoncz wkonu i od.pier.dol sie odemnie bo nudne to sie staje!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eX3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eX3 Znajdź więcej post'ów przez  eX3 Dodaj eX3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eX3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
r@fee
v-ce Mistrz Polski w Q3



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Szczecin

Executor sami zapracowaliscie sobie na takie traktowanie.
Dla mnie Grajewo to taki drugi Wachock.

__________________
nie groze ci i nie bede bo slowa sa zbedne (c) infinite (luzny 60 kilogramowy kogucik wychodzacy z domu tylko na lokalno-powiatowe turnieje w q3)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 18:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil r@fee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do r@fee Znajdź więcej post'ów przez  r@fee Dodaj r@fee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać r@fee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez r@fee
Executor sami zapracowaliscie sobie na takie traktowanie.
Dla mnie Grajewo to taki drugi Wachock.



po tym co dzis odprawiles na #ligaq2 dla mnie jest zupelnie odwrotnie.

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 20:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
r@fee
v-ce Mistrz Polski w Q3



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Szczecin

tzn co ?
ze Wachock to takie drugie grajewo ?

__________________
nie groze ci i nie bede bo slowa sa zbedne (c) infinite (luzny 60 kilogramowy kogucik wychodzacy z domu tylko na lokalno-powiatowe turnieje w q3)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 23:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil r@fee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do r@fee Znajdź więcej post'ów przez  r@fee Dodaj r@fee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać r@fee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
anomal
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

1. roos imho ****** sprawe wprowadzajac sv_1 bo jesli nie potrafisz bh (a oni wtedy nie potrafili) jest max ***owe - nie idzie sie rozpedzic (bez bh)
2. z tego wszystkiego sie wzial mit ze q2 jest wolne...
3. bh na sv_1 to tylko taka ciekawostka i po to dalem te demka, nie chodzi mi o promowanie sv_1
4. satyr zapytany o bh w q2 powiedzial ze wiedzieli o nich juz dawno, no szkoda ze nie ma ani jednego *.dm2 jak ktos popierdala po mapie jak na ww demach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2002 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil anomal Kliknij tutaj by wysłać e-maila do anomal Znajdź więcej post'ów przez  anomal Dodaj anomal do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać anomal prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
saib
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Warszawa

hmmm bh chyba znali bo w qw to podstawa... chyba ze w qw tez nie umieli robic ? :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil saib Kliknij tutaj by wysłać e-maila do saib Znajdź więcej post'ów przez  saib Dodaj saib do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać saib prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:48.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions