Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Beach Omaha
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Beach Omaha

Wygrzebalem swoja stara mape BEACH OMAHA w wersji BETA.
Raczej nie bede jej konczyl (nie chce juz mi sie) ale jesli ktos chce ja sciagnac i zobaczyc to zapraszam : www.quake3.fpp.pl/wislaraf , mapa wazy 2,1 MB
Atakuja Alianci i maja zniszczyc dzialo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2002 23:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

mapa fajna , jakas alternatywa ale znajac mentalnosc naszych graczy ehh co tu duzo gadac :/ chyba tylko na lanie poopykac mozna by bylo choc postaram sie wepchac ta mape :> tu i tam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 02:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Dla tych co nie widzieli jej powiem tylko, że jest to połączenie mapy BEACH z RTCW z mapą OMAHA z MOHA

BEACH - wzniesienia, góry, plaża
OMAHA - budowle, umocnienia itp.

Nie wiem jak wygląda jej grywalność bo nie mam gdzie i jak sprawdzić... Co do tego ze znajdzie sie na jakis serwerach to raczej nie licze ;(

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 13:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

na serverach to zaden problem zeby sie znalazla ale zeby wiekszosc naszych jednomapowcow sciagnela a potem dala vote yes to juz mniej realne :/ coz takie zycie beach 24x7

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 13:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

Mapka bardzo dobra ... jak dla mnie moglaby być grana po dodaniu forward bunker i jakiś skrzynek albo czegoś innego ułatwiajacego orientację w kompleksie .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

quote:
Napisane oryginalnie przez spanzik
na serverach to zaden problem zeby sie znalazla ale zeby wiekszosc naszych jednomapowcow sciagnela a potem dala vote yes to juz mniej realne :/ coz takie zycie beach 24x7


co do beach to był inny topic o tym ale sie zgadzam z Tobą bo nraczej na wiekszości servów jest ta mapka tylko nikt nieche dać yes jak jest votowanie

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 19:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
adi
poprostu adi :>



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking

Kiedys grywalem w MOHAA i oryginal jest zaj****** 100 x lepsza niz ta wolfowa i ciekawsza wedlug mnie lepsza.
W wolfa tez gralem na omaha i tez jest ok!

__________________
"Widzę, widzę, widzę Więcej Wiem więcej....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 20:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil adi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do adi Znajdź więcej post'ów przez  adi Dodaj adi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać adi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XTr3M
Necronomicon



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez spanzik
na serverach to zaden problem zeby sie znalazla ale zeby wiekszosc naszych jednomapowcow sciagnela a potem dala vote yes to juz mniej realne :/ coz takie zycie beach 24x7


Mamy pytanie ( sorry ze relmnalem all ) czy nie moga sie admini servow umowic zeby dac np na najpopularniejsze mapy ( bez bicza ) rotatemap ? W CS'ie jest rotate na all servach i jak nie masz mapy lecisz final Tyle tylko ze w CS'ie jest to nieco lepiej rozwiazane poniewaz mapa leci przez okreslony czas np 30 min i da sie ja przedluzyc jak all chce Nie wiem wlasnie czy w wolfie da rade tak to zrobic... bo panowie ja juz gram na szwedzkich, estosnkich, finlandzkich servach bo jak sie wlaczy eye na polskich servach to tylko bicz Wiec apeluje do adminow o rotate ale czasowego a nie po 6-8 rundach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 20:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XTr3M Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XTr3M Znajdź więcej post'ów przez  XTr3M Dodaj XTr3M do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XTr3M prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez XTr3M


Mamy pytanie ( sorry ze relmnalem all ) czy nie moga sie admini servow umowic zeby dac np na najpopularniejsze mapy ( bez bicza ) rotatemap ? W CS'ie jest rotate na all servach i jak nie masz mapy lecisz final Tyle tylko ze w CS'ie jest to nieco lepiej rozwiazane poniewaz mapa leci przez okreslony czas np 30 min i da sie ja przedluzyc jak all chce Nie wiem wlasnie czy w wolfie da rade tak to zrobic... bo panowie ja juz gram na szwedzkich, estosnkich, finlandzkich servach bo jak sie wlaczy eye na polskich servach to tylko bicz Wiec apeluje do adminow o rotate ale czasowego a nie po 6-8 rundach



O tym juz byl topic ale to nic nie dalo chyba dlatego ze tu adminy nie zagladaja ja bym z checia pogral w inne mapy ale nie bardzo bo wiekszosc daje F2

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 22:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

quote:
Napisane oryginalnie przez XTr3M


(...) bo panowie ja juz gram na szwedzkich, estosnkich, finlandzkich servach bo jak sie wlaczy eye na polskich servach to tylko bicz Wiec apeluje do adminow o rotate ale czasowego a nie po 6-8 rundach



Witaj bracie. Ja tez coraz mniej gram na polskich sewrwach. Pozostaje tylko wspolczuc graczom niemajacym CD_KEYA, ktorzy musza sie meczyc na polskich serwach

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 23:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

E tam jak sie chce mozna znalezc serwer z dobrym pingiem i na cracku ja taki mam i na nim gram i nie ma tam tego co w pl tam po 3 rundach mapa sie sama zmienia i nikt niema nic do gadania i tak powino byc u nas

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2002 23:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

właśnie zgadzam sie z amrtin bo sam mu pokazałem dzisiaj ten serv i samemu na nim gram a pozatym ma on jeszcze brata bliżniaka o specyficznej nazwie "2" i tam jest tak samo jak na "1" no ale wyszedł wreszcie topic o czym innym PS psychpoat jest duzo zagranicznych servów bez cracka był kiedyś taki topic tutaj o servach i ktoś bardzo dużo powiminiał zcrackowanych no ale ty sie nie masz co martwić bo masz cd-key jak dobrze pujdzie to i ja będe miał

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 02:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Hodek
...bo nraczej na wiekszości servów jest ta mapka tylko nikt nieche dać yes jak jest votowanie


Why ???? a zkad ona moze byc na serwerach ? Przeciez nie dalem nigdy wersji BETA... dopiero teraz zrobilem plik PK3... piszesz chyba o jakiejs innej mapie ....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 11:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez adi
Kiedys grywalem w MOHAA i oryginal jest zaj****** 100 x lepsza niz ta wolfowa i ciekawsza wedlug mnie lepsza.
W wolfa tez gralem na omaha i tez jest ok!


To samo co poprzednik ... chyba grales na innej OMAHA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 11:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

wszystko nice i super ale .... ta mapa jest zbyt dominujaca dla niemcow o ile w konwersji z moh jest gdzie ukryc dupsko :> to tu ni ma :> przydaly by sie 2 mg42 na plazy dla aliantow przeciez to desant i tez mieli ciezki sprzet

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 12:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

Hodek & MArtin moze podacie tutaj te IP zebysmy mogli sie na tych serwach kiedys spotkac???

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 13:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Bardzo prosze 195.139.204.298:27960 atmosferka mila pinig tez ujda ja tam laga mialem moze 2 razy jak na sdi

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez spanzik
wszystko nice i super ale .... ta mapa jest zbyt dominujaca dla niemcow o ile w konwersji z moh jest gdzie ukryc dupsko :> to tu ni ma :> przydaly by sie 2 mg42 na plazy dla aliantow przeciez to desant i tez mieli ciezki sprzet

Nie ma problemu aby na plazy postawic MG42... i dac waly z piasku.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
Bardzo prosze 195.139.204.298:27960 atmosferka mila pinig tez ujda ja tam laga mialem moze 2 razy jak na sdi

Nie chcialbym sie narzucac, ale Hodek napisal, ze ten serw ma jeszcze brata blizniaka , wiec moze jeszcze jeden IP

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Brat blizniak 193.71.196.12:27960

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 16:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D@RK_LORD
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Będzin

Question

Knikht Lore mógłbyś podrzucic pare linkow z adresami stron dotyczacych edytora(najlepiej PL lub ANG). Do dzisiaj cos kombinowalem zeby ten plik bsp przekompilowac na map ale nic mi sie nie udaje.
Troche potrwa to zanim sie naucze, ale moze mi soc z tego wyjdzie .

__________________
[UT]D@RK_LORD

WWW.UNITEDTEAM.PRV.PL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2002 22:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D@RK_LORD Kliknij tutaj by wysłać e-maila do D@RK_LORD Znajdź więcej post'ów przez  D@RK_LORD Dodaj D@RK_LORD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D@RK_LORD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KnightLoreFC
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez D@RK_LORD
Knikht Lore mógłbyś podrzucic pare linkow z adresami stron dotyczacych edytora(najlepiej PL lub ANG). Do dzisiaj cos kombinowalem zeby ten plik bsp przekompilowac na map ale nic mi sie nie udaje.
Troche potrwa to zanim sie naucze, ale moze mi soc z tego wyjdzie .



bspc -bsp2map mapa.bsp

ale jest pewien bug: nie ma textur, shaderow i kupa baboli w geometrii...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2002 09:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KnightLoreFC Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KnightLoreFC Znajdź więcej post'ów przez  KnightLoreFC Dodaj KnightLoreFC do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:31.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions