Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Czy jestesmy sami?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
PiaSkuN
BaKu BaKu



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Blokowisko

Post Czy jestesmy sami?

No wlasnie.

Czy uwazacie, ze mieszkamy na jedynej planecie z rozwinieta forma zycia...

Czy tesh istnieja inne cywilizacje ???

__________________
God Made GRASS
Man Made Booze
Who Do You Trust?
_________________________
GG: 317048
[email protected]
_________________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 02:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PiaSkuN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PiaSkuN Znajdź więcej post'ów przez  PiaSkuN Dodaj PiaSkuN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PiaSkuN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

eee.. mi sie wydaje, ze COS tam jest, ale nie wiem co

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 02:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]esede
kapitan rezerwy SPECNAZU



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: jedno A po dwoch W

A ja NEo wiem co a raczej kto:

NEEEEEEEEEEEEEEEECK!!! i KOOOOOOOOOOOOORAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSSSSSSSS

__________________
__________________________
W slowniku rozwiazan taktycznych nie ma slowa KAPITULACJA
__________________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 07:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]esede Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]esede Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]esede Dodaj [SPECNAZ]esede do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]esede prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

gdzieś tam na pewno jest......a moze już jest u nas??

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 09:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Talking

No dobra to moze ja powiem cos wiecej niz: wydaje mi sie ze cos tam jest.
Wedlug mojej teorii ogolnie zycie na Ziemii pochodzi z... pozaziemii. Wydaje mi sie, ze ogolnie powstanie zycia na jakiejs planecie jest naturalnym biegiem rzeczy. Jesli sq odpowiednie warunki (jest woda), to zycie predzej czy pozniej powstanie. To czy przybierze ksztalty rozwinietych cywilizaji to juz inne zagadnienie. Biorqc pod uwage, ze tylko w naszej galaktyce sq setki miliardow gwiazd, z czego pewien odsetek ma rozwiniety uklad planetarny, mozna dojsc do w niosku, ze w naszej Drodze Mlecznej istnieje jesli nie tysiqce, to przynajmniej setki innych cywilizacji i mysle tu tylko o tych wysoko rozwinietych. A co dopiero mowiqc o innych galaktykach, systemach galaktyk...

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 10:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]3Rm4C
the Reaper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: krakow

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
gdzieś tam na pewno jest......a moze już jest u nas??


Raczej nie sądze ale nie zaprzeczam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 10:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]3Rm4C Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]3Rm4C Dodaj [FPP]3Rm4C do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

ja jestem najlepszym dowodem na zycie pozaziemskie

nie no prawdopodobienstwo tego ze jestesmy sami w naszym ukladzie slonecznym jest spore, ale ze we wszechswiecie - zero szans, ktos tam musi byc, bo to po prostu niemozliwe...
za jakies 200 lat moze wylecimy za uklad i sie obaczy...

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 11:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]3Rm4C
the Reaper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: krakow

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez 1_Al!EN_0
ja jestem najlepszym dowodem na zycie pozaziemskie

nie no prawdopodobienstwo tego ze jestesmy sami w naszym ukladzie slonecznym jest spore, ale ze we wszechswiecie - zero szans, ktos tam musi byc, bo to po prostu niemozliwe...
za jakies 200 lat moze wylecimy za uklad i sie obaczy...



Wtedy to my wszyscy w grobach bedziemy smacznie spali
Ale i tak sie obaczy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 11:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]3Rm4C Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]3Rm4C Dodaj [FPP]3Rm4C do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Mi sie wydaje ze nie jestesmy sami. Slyszalem gdzies takie stwierdzenie: "Jezeli w calym wszechswiecie jestesmy jedyna forma zycia, to jest to straszne marnotrawstwo miejsca. I ja w to wieze Nasza technologia nie jest jeszcze tak rozwinieta aby to sprawdzic i oszukac inne zycie, ale "Oni" moze tez nie sa na tak wysokim poziomie aby nam sie pokazac. Ale mysle ze w przyszlosci albo ich znajdziemy albo oni nas

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 13:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Gdzieś miałęm wzrór nawet na obliczrenie cywilizacji która byłaby wstanie się znami skontaktować....znaczy sie na ilość takich cywilizacji....wiem tylko ze wychodziło dosyć dużo......

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 13:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Jedne z lepszych dowodow na udowodnienie ze obcy byli (sa?) w srod nas daje E. von Daniken. Te jego ksiazki sa super i ja sie przychylam do jego zdania chyba ze ktos rozwikla wszystkie zagadki na Ziemi

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Talking

No dobra, wszyscy sq za. A teraz zeby pociqgnqc to wszystko dalej mam kolejne pytanko: Jak wyglqda inna cywilizacja? Czy jest podobna do naszej rasy? Jaki moze byc maxymalny poziom rozwoju technicznego, zakladajqc, ze wiele wynalazkow i odkryc to dzielo przypadku. Jaki jest ich sposob komunikowania sie? itd.

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

heh i wlasnie.
1. Inny rodzaj zycia nie musi byc oparty na bialku
2. Ci inni moga miec zupelnie inne narzady zmyslow, na przyklad komunikowac sie zmiana fal radiowych, lub zmiana zapachu
3. Pojmujemy wsystk oco nas otacza w "ludzki" sposob, w takim razie nie da sie pojac zycia, innego od naszego.
4. ad3. Ta inna cywyilizacja moze na przyklad przyjac forme zywego oceanu (Solaris)
5. Jesli sa od nas o wiele wyzej rozwinieci, to moze po prostu nie chca sie kontaktowac z nizszymi "Rasami", bo po co?

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 14:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

NAPEWNO nie jestesmy sami w kosmosie

mozliwe tez ze i w naszym ukladzie jest zycie
dajmy na to: Pluton
sa przypuszczenia ze pod kilkudziesieciokilometrowa warstwa lodu w oceanie zyja tam bakterie

a Mars? przecierz wioadomo juz ze bardzo dawno temu byl "zywa" planeta, zmiana nachylenia osi zmienila go w pustynie
dowodza temu odnalezione tam skamieliny oraz uksztaltowanie terenu

watpie czy w ogole wiecie jak duzy jest kosmos... jak duzy jest nasz sam uklad sloneczny

zalozmy ze slonce jest wielkosci duuzego arbuza
ziemia byla by wielkosci glowki od szpilki i byla by o 2m od slonca
a najblizsza gwiazda byla by w odleglosci "zaledwie" 360km!!!!!

w kosmosie sa zyliardy teralyionow gwiazd a takich ukladow jak nasz musi bys napewno przynajmniej biliardy trylionow

podsumujmy wiec:
prawdopodobienstwa istnienia innej cywilizacji w kosmosie: 100%

ale wg mnie tych cywilizacji sa miliony

niektore na naszym poziomie
inne na wczesnym etapie rozwoju
na innych planetach moga bys jedynie bakterie
a na jeszcze innych cywilizacje o niesamowicie rozwinientej technologii...

nie jestesmy sami

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 15:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Talking

Heh infinite, wyobraz sobie, ze wiem, ze Wszechswiat jest wiekszy od USA
Powaznie to trafiles na odpowiedniq osobe, bo tak z lekka interesuje sie kosmologiq Gdzies czytalem, ze Japonce albo ktos wymyslili, ze na 1 na milion planet powstaje zycie. W naszej galaktyce znanych jest ok 60-70 planet. Wiec poszukiwania moge sie troche przeciqgnqc . Jednak wiedzqc, ze Droga Mleczne "zawiera" ok. 400 miliardow gwiazd mozna wywnioskowac, iz w naszej galaktyce jest ok 4 innych cywilizacji.

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 15:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZimZum
heh i wlasnie.
1. Inny rodzaj zycia nie musi byc oparty na bialku
2. Ci inni moga miec zupelnie inne narzady zmyslow, na przyklad komunikowac sie zmiana fal radiowych, lub zmiana zapachu
3. Pojmujemy wsystk oco nas otacza w "ludzki" sposob, w takim razie nie da sie pojac zycia, innego od naszego.
4. ad3. Ta inna cywyilizacja moze na przyklad przyjac forme zywego oceanu (Solaris)
5. Jesli sa od nas o wiele wyzej rozwinieci, to moze po prostu nie chca sie kontaktowac z nizszymi "Rasami", bo po co?



ad 1. Co prawda jest to malo prawdopodobne, ale zawsze. Jesli nie oparte na zwiqzkach wegla to mozliwe, ze na zwiqzkach siarki.

ad 4. Wow jestem pod wrazeniem . Czytales Lema? A czytales moze Eden. IMHO najlepsza ksiqzka Lema.

ad 5. Ze zwyklej ciekawosci. Ale jest tez mozliwe, ze mieszkamy na "odludziu" Wszechswiata, dlatego jeszcze nas nie dostrzegli.

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 15:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

-->ZimZum-->Mistrzu

ad1. Jedno jest jednak na 99% pewne ze nie mozliwe jest zycie oparte na krzemie (Si) ten choc w tym samej grupie co wegiel nie tworzy odpowienikow dlugich lancuchow weglowych (z ktorych jest zbudowana wiekszosc bialek, witamin i innych) a czesciej zwiazki chem. z innymi pierwiastkami

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZimZum
heh i wlasnie.
4. ad3. Ta inna cywyilizacja moze na przyklad przyjac forme zywego oceanu (Solaris)



Czytałem.....
quote:

ad 4. Wow jestem pod wrazeniem . Czytales Lema? A czytales moze Eden. IMHO najlepsza ksiqzka Lema.


też czytałem.......alre coś mi sie te książki już mylą i nie bardzo pamiętam które o czym są...




A co do rozwoju techniki to pierwszym podstawowym etapem, który czyni "ich" bardziej rozwiniętymi od nas to przede wszystkim uniknięcie samozagłady......bo np. Ziemianinowie jak na razie są temu bliscy.....
Wszyscy zaprzeczyli życiu w układzie słonecznym....jest możliwe ze życe istnieje na Europie - księżycu Jowisza......tam są podobno podwodne wulkany które ogrzewją wodę pod warstwą lodu.....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 17:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]3Rm4C
the Reaper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK


Czytałem.....

też czytałem.......alre coś mi sie te książki już mylą i nie bardzo pamiętam które o czym są...

[/B]


Mnie nie tyle się mylą, ja ich po prostu nie czytałem
Imo i tak do niczego ciekawego nie dojdziemy w tej dyskusji. Jedni mają takie poglądy, drudzy inne...i tak do nieskończoności.
Coz, aby się naprawdę przekonać czy nie jesteśmy sami, pozostaje wyłącznie czekać czekac i jeszcze raz czekac. Zresztą nawet gdyby " w końcu" dokonano jakichs prawdziwych odkryc to i tak nie pozwolono by tego ujawnic, aby nie wzbudzac publicznej paniki.
Ale to tylko moje zdanie wiec prosze się nie czepiać

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]3Rm4C Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]3Rm4C Dodaj [FPP]3Rm4C do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez ceK4.3Rm4C
Imo i tak do niczego ciekawego nie dojdziemy w tej dyskusji. Jedni mają takie poglądy, drudzy inne...i tak do nieskończoności.



I co w tym zlego? Przeciez o to chodzi zeby kazdy wyrazil swoje zdanie a inni to skomentowali i wyrazili wlasne zdanie. Na tym polega dyskusja.

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 19:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]3Rm4C
the Reaper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: krakow

Smile

quote:
Napisane oryginalnie przez Lesio


I co w tym zlego? Przeciez o to chodzi zeby kazdy wyrazil swoje zdanie a inni to skomentowali i wyrazili wlasne zdanie. Na tym polega dyskusja.



Nie przecze ale dla mnie takie dyskusje są "jałowe" - po prostu nudne
Wedlug ciebie jest inaczej- ok i nie ma w tym nic zlego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 19:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]3Rm4C Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]3Rm4C Dodaj [FPP]3Rm4C do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Co ja mialem? Cos mialem, ale zapomnialem... =T (nabijam nabijam!)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 20:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CiaPeQ
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Faerun

quote:
Napisane oryginalnie przez ceK4.3Rm4C


Nie przecze ale dla mnie takie dyskusje są "jałowe" - po prostu nudne


dobze ze ludzi z twoim zdaniem jest malo bo kto by chcial brac udzial w nudnych dyskusjach
nikt by na bordzie niepisal

__________________
awatar dla wtaiwniczonych

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 20:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CiaPeQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CiaPeQ Znajdź więcej post'ów przez  CiaPeQ Dodaj CiaPeQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CiaPeQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]3Rm4C
the Reaper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: krakow

Talking

no ta dyskusja jest wyjatkowo nudna

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]3Rm4C Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]3Rm4C Dodaj [FPP]3Rm4C do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez ceK4.3Rm4C


Nie przecze ale dla mnie takie dyskusje są "jałowe" - po prostu nudne
Wedlug ciebie jest inaczej- ok i nie ma w tym nic zlego



Moim zdaniem dyskusja jest ciekawa. Jestem ciekawy co inni mysla w tej sprawie, moze sie czegos ciekawego dowiem
Moze sie czepiam ale podaj mi przyklad dyskusji nie "jalowej" (pytam z ciekawosci)

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

chyba rozjedziemy ten temat sweep bo naszla mnie nieodparta ochota powiedziec ci ze to bylo glupie, wiec:

TO BYLO GLUPIE SWEEP

nabijam, nabijam

Jezu, za takie akcje kocham tego boarda... i nie tylko za to...

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 20:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez ceK4.3Rm4C
no ta dyskusja jest wyjatkowo nudna


A moze rozmawiamy o rzeczach, o ktorych nie masz pojecia?

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 21:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]3Rm4C
the Reaper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: krakow

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Mistrzu


A moze rozmawiamy o rzeczach, o ktorych nie masz pojecia?



Nie ukrywam że się takimi rzeczami nie interesuję

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]3Rm4C Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]3Rm4C Dodaj [FPP]3Rm4C do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez ceK4.3Rm4C


Nie ukrywam że się takimi rzeczami nie interesuję



Jak ja sie tego domyslilem?
No to nie wypowiadaj sie w topicach, ktore Cie nie interesujq oka? I przestan bojkotowac ten dobrze zapowiadajqcy sie topic.

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez Mistrzu

ad 4. Wow jestem pod wrazeniem . Czytales Lema? A czytales moze Eden. IMHO najlepsza ksiqzka Lema.



Nie, ale apropos innych kontakotw pozasiemskich to czytalem:
-Solaris
-Glos Pana
Kula - Crichton

i tu na przyklad. Dlaczego sie upieracie na bialko, krzem etc.
A co powiecie o zyciu z neutrin ?

A bardziej humorystyczne nt. naszej egzystencji w kosmosie:
-Cyberiada - ah te bladawce
-Dzienniki Gwiazdowe

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2002 22:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:02.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions