Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Zasoby > Board > Privatny Topic
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

Exclamation Privatny Topic

Mam propozycje do RAPTORA:

Jak zrobic prywatna rozmowe miedzy soba i jednym z boardowiczow (np. KLANY).
Bo nigdy nie mozna sie moderatora o cos zapytac, bo inni boardowicze zaczna czytac prywatne rozmovki i tak ci zrobia bambuko "ze lamer, ze to, ze tamto, ze saimto, ze sramto, ze owamto...bierz przyklad ze mnie, z innych ..." Chyba tak samo zrobia w tym topicu. O-o juz widac takie posty .

__________________


Wymiary listka papieru toaletowego REGINA: 12,3 cm x 9,7 cm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2002 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Nie napisze tamto, sramto i siamto tylko ladanie odpowiem choc nie wiem czy dobrze zrozumialem pytanie
Jeżeli chcesz sie z kims z boarda skontaktowac prywatnie to morzesz mu wyslac Prywatna wiadomosc.

Trzeba kliknac na profil danego uzytkownika (ikonak z jakimis glowami pierwsza zaraz obok daty dodania posta) i tam kliknac na "wyslij prywatna wiadomosc do <ktos>". Chyba tak ale niepamietam dokladnie

btw: sorry ze nie jestem RAPTOREM

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-10-2002 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez Lesio


btw: sorry ze nie jestem RAPTOREM



i zeby mi sie to więcej nie powtorzyło !


btw: ja nie kasowalem zadnych prywatnych wiadomosci od pocztąku mojej rejestracji i mam 41

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-10-2002 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

Re: Privatny Topic

*

__________________


Wymiary listka papieru toaletowego REGINA: 12,3 cm x 9,7 cm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2002 12:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Major Kiper DN
*


ni nu kurwa koles to przeginasz.. a pozniej ze sie przypierdalam.. ale tym postem pokazales ze jestes totalnym palantem.. sorki ale nie bede owijal w bawelne ze beda z ciebie ludzie.. palant i tyle...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2002 18:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ray
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Privatny Topic

quote:
Napisane oryginalnie przez Major Kiper DN
Mam propozycje do RAPTORA:

Jak zrobic prywatna rozmowe miedzy soba i jednym z boardowiczow (np. KLANY).
Bo nigdy nie mozna sie moderatora o cos zapytac, bo inni boardowicze zaczna czytac prywatne rozmovki i tak ci zrobia bambuko "ze lamer, ze to, ze tamto, ze saimto, ze sramto, ze owamto...bierz przyklad ze mnie, z innych ..." Chyba tak samo zrobia w tym topicu. O-o juz widac takie posty .

lamer, to, tamto, siamto, sramto, owamto, bierz przyklad ze mnie, z innych.

PS. Majorq, tu nie widac takich postow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2002 21:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

eh ray. zauwaz ze my opierdzielamy dopiero po fakcie jak dana osoba robi cos ciagle zle mimo zwrocenia uwagi...
starajcie sie czasem poczytac stare topici zanim zalozycie nowe, nie wyciagajcie starych topicow i dajecie im bezsensowna odpowiedz ni w piec ni w dziewiec...
poprostu zachowujcie sie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2002 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ray
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wink

bendzie jak zyczysz ekscelencjo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2002 13:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

major = ray... to samo ip

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2002 15:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

tia wim.. ale jak im sie to podoba to czemu ni ciagnac tego dalej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2002 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

ja bym obstawal za wywaleniem post countera

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2002 15:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

e tam weirdo panikujesz... wybili cie z top 10 i juz chcesz kasowac...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2002 19:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:12.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions