Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > PointR_1.32_wrazenia
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

PointR_1.32_wrazenia

Cze! kcem być pierwszy w tej materii...a tak naprawde, to bardzo mnie interesuja poguoski (poki co niesprawdzone) na temat zmiany kodu sieciowego. Ma koszmarne problemy z uonczem, opracowauem kilka ustawien sieci w quaku, zaleznie od rodzaju laga, strat itd....bede oczywiscie experymentowau z nowym PR em i licze, ze Wy też!!! Moze w koncu, pomimo zwalonego uoncza, da sie grac?? bo na razie, to raczej z lagiem walcze niz z przeciwnikami......


Y.

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 07:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

na razie to trzeba wylaczyc sv_strictauth na serverach

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 08:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

hmm, czekam az Papuga z upgraduje swoje servery, ale narazie bym pozostawil ta komende wlaczona Aim (sam jestem ciekaw czy tylko ja jade na tym cd-kay :>>> ) a potem ewentualnie mala petycja do Papugi :> Odnosnie kodu sieciowego, to slyszalem glosy, ze niektorzy na SDI w osp mieli "bialy ping" a to oznacza ok 30 pinga... niektorzy skarza sie, na nie dzialanie scrolla myszy. W UrT jeszcze nie probowalem, ale cieszy mnie fakt scrolla w konsoli gry

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 10:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

hmmm

Lacze sie na killa i mi pokazuje ze niemam wlaczonego punk bustera chyba pomikmo ze instalowalem ......cl_punkubster 1 jak pisze to mowi ze read only :/ 1.32 syf :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez kood
hmm, czekam az Papuga z upgraduje swoje servery, ale narazie bym pozostawil ta komende wlaczona Aim (sam jestem ciekaw czy tylko ja jade na tym cd-kay :>>> ) a potem ewentualnie mala petycja do Papugi :> Odnosnie kodu sieciowego, to slyszalem glosy, ze niektorzy na SDI w osp mieli "bialy ping" a to oznacza ok 30 pinga... niektorzy skarza sie, na nie dzialanie scrolla myszy. W UrT jeszcze nie probowalem, ale cieszy mnie fakt scrolla w konsoli gry



o, mi tez scroll w myszy nie działa!! ;(

pozatym pomimo WYŁĄCZONEGo sprawdzania cd-key serv to robi (widze w konsoli, oraz wywala ludzi mających ten sam cdkey, czyli np. brak cdkeja)
kiła panowie, kiła :/

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 12:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: hmmm

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Lacze sie na killa i mi pokazuje ze niemam wlaczonego punk bustera chyba pomikmo ze instalowalem ......cl_punkubster 1 jak pisze to mowi ze read only :/ 1.32 syf :/

to samo zrobilem, wlaczylem tez w quaku w multiplayer punkbasterENABLED i andal ***** nie dziala. Nie omge sie polaczyc na killa, bo mi wywala z punkbusterem, a pewnie jak to zrobie to i tka nie pogram bo nie mam cd-keya... ID niech sobie tego pr wsadzi w dupe...

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 13:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

problems

Juz na ut.pl bylo w komentarzach pisane co nalezy zrobic ale powtorze ....trzeba do pliku q3config tego w folderze q3ut2 dorzucic na koncu nastepujace 3 komendy :
seta sv_punkbuster "1"
seta sv_strictAuth "0"
seta cl_punkbuster "1"
i zapisac ...(tu mamy 1szy problem z glowy czyli komunikat "Punk buster software must be installed......itd. itd. ) z tymze problem pojaiwa sie ponoc z keyem bo pomimo ze na serwach jak narazie wylaczone jest sprawdzanie keyow to ten PB ciagle sprawdza ....Mi sie osobiscie zdaje ze pomimo zapewnien autorow nieda sie wylaczyc sprawdzania CD keya ...zreszta sam niewiem ja niemam tego problemu (narazie :> )...pomijam ze 3 razy mi sie komp zawiesil przy tym 1.32 zanim wszedlem na wymiatacza a non stop na killu mi sie pojaiwal komunikat "Unknown Auth.."czy jakos tak niepamietam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ucho-oko-itd
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

hehe

spoko w sumie mi to bez roznicy mialem problemy z pb ale odpalilem jakos, ale zajebista jest akcja jak kicka ludzi hehehe i napisane za co hehehe violation detectedhehe

__________________
SG is the best!!!!hmmm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 14:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ucho-oko-itd Znajdź więcej post'ów przez  ucho-oko-itd Dodaj ucho-oko-itd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ucho-oko-itd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

ta mnie kicknelo za com_maxfps 37, \o/
po za tym jakos dziwnie szarpie, costam grzebie na dysku podczas gry ;\ albo niewiem co;p w kazdym razie nie jest to przyjemne;\, co do sidi kija nie mialem z tym problemow (jak narazie... ;\ ) pomimo ze moj q3 jest oryginalny inaczej;D ogolnie nie jest tak pieknie jak mialo byc ;p ale wole to niz chmary cziterow:d
aha jak ktos wie co z tym com_maxfps to walcie smialo ;D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 16:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

bla bla bla a mi wszystko spox dziala

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 16:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

quote:
Napisane oryginalnie przez LuZnY
ta mnie kicknelo za com_maxfps 37, \o/
po za tym jakos dziwnie szarpie, costam grzebie na dysku podczas gry ;\ albo niewiem co;p w kazdym razie nie jest to przyjemne;\, co do sidi kija nie mialem z tym problemow (jak narazie... ;\ ) pomimo ze moj q3 jest oryginalny inaczej;D ogolnie nie jest tak pieknie jak mialo byc ;p ale wole to niz chmary cziterow:d
aha jak ktos wie co z tym com_maxfps to walcie smialo ;D


taaa, a mi tak dysk grzezi jak bym mial laga (mam, ale na lagometrze nie pokazuje na rwanie pingu wiec nie wiem o co loto) nie do wytrzymania, juz myslalem ze mi RAM poszlo, albo w windzie sie cos ******o, pomeczylem sie pol godziny i kupa, dalej grzezi i rwie na dodatek !!! ehhh, czy aby ten PR 1.32 nie zostal wypuszczony za wczesnie ?

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 17:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
voytas
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ziemia

Cool p1.32

podstawa to oryginalny Q3A
mi tez dziala dobrze, narazie nie zauwazylem jakis roznic. ide grac

__________________
Voytas
audaces fortuna iuvat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil voytas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do voytas Znajdź więcej post'ów przez  voytas Dodaj voytas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać voytas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

.dll

Hehe mi sie juz dzieja takie cuuda ze szkoda gadac :/ zeby wejsc na serw musialem sie pol dnia nameczyc a teraz co jakis czas w grze nagle wystepuje komunikat "quake3.ezxe spowodowal blad w kernel.dll ble ble ble " .Hmmm cos mi sie tak zdjae ze najlepszym rozwiazaniem bedzie reinstall CALEGO quaka a nie tylko point realease :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 20:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

Re: .dll

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Hmmm cos mi sie tak zdjae ze najlepszym rozwiazaniem bedzie reinstall CALEGO quaka a nie tylko point realease :/

a najlepiej calej windy :d

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-10-2002 22:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cuniek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Wrocław

Re: PointR_1.32_wrazenia

Dla adminow: wpiszcie ponizsze komendy do konfigu Punk Bustera - podobno wychodza w logach bardzo ciekawe rzeczy - jestem ciekaw kto z polskich graczy uzywal tego swinstwa (podejrzewam ze 3/4 ludzi)
Komendy:
// these are temporary checks until Even Balance includes the OGC bot stuff
// This will log people using OGC, whether they currently have it enabled or not.
pb_sv_cvar ogc_aim IN 0
pb_sv_cvar ogc_bot IN 0
pb_sv_cvar ogc_fov IN 0
pb_sv_cvar ogc_glow IN 0
pb_sv_cvar ogc_ignorewalls IN 0
pb_sv_cvar ogc_mode IN 0
pb_sv_cvar ogc_names IN 0
pb_sv_cvar ogc_pingpredict IN 0
pb_sv_cvar ogc_wall IN 0
pb_sv_cvar ogc_trans IN 0
pb_sv_cvar ogc_weapons IN 0

__________________
[sg.CoOni3k]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2002 00:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cuniek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cuniek Znajdź więcej post'ów przez  Cuniek Dodaj Cuniek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cuniek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: PointR_1.32_wrazenia

quote:
Napisane oryginalnie przez Cuniek
Dla adminow: wpiszcie ponizsze komendy do konfigu Punk Bustera -



już.
zapraszam na killa

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2002 00:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

..ciekawe

...czy tak "specyficzny" programik jak PB szybko zostanie "zmanipulowany" - w koncu pewnie sprawdza swoj stan i to czy ktos mu nie doklada czegos uniemozliwiajacego sprawdzanie (po cichu albo nie) cdkeya lub innych plikooff....

czarno widze .........(mam original cd ;-))) - jedyny program legalny na kompie ;-)))))

...z drugiej strony...pomyslowosc ludzka nie ma granic ;-)))))

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2002 08:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
voytas
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ziemia

Re: ..ciekawe

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-Yarecki
...czy tak "specyficzny" programik jak PB szybko zostanie "zmanipulowany" -


byc moze. ale sprawa z cd-keyami chyba nie bedzie taka latwa

a tak z innej beczki:
mam do sprzedania tanio plytki CDR 650MB + papierowe koperty. ktos chce? i ile?

__________________
Voytas
audaces fortuna iuvat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2002 12:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil voytas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do voytas Znajdź więcej post'ów przez  voytas Dodaj voytas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać voytas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

q3

Ja mam nadzieje ze obejscie PB bedzie zbyt czasochlonne i lamusom sie niebedzie chcialo ...tak czy inaczej czas pokaze hmm tak sie te bajery z tym cd-keyem porobily ze jesli pewnego dnia sie okaze ze moj cd key padnie to postanowilem sobie juz mocno ze kupie oryginala Kurde lubie ta gre i jestem w stanie wywalic (bynajmniej nie w bloto :>>> ) 97 zeta na oryginal ....A moze dostane pod choinke ?? hehehe ..Luzny niestety masz racje moj Windows ME ma juz 3 miesiace czyli przekroczona date przydatnosci do spozycia o okolo 2 miesiace )))) Ha reinstal latwo powiedziane niechce mi sie :<<<<< ..AHa zuwazylem jedna ciekawa rzecz...jak sie dolaczam np. na kill i mam 999 i musze dac reconnect to pojawia sie ten text z client unknown to auth ...dziwne trzeba wtedy wychodzic z gry .....no ale moze to tylko kwestai Windowsa ))) nra i pozdroofka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2002 15:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question HmMm ?

Hi moje pytanka i spostrzezenia : ( tak tylko luknelem na wasze wypowidzi wiec pegnie sie poftarzam )
1 Niewiem czy ma to cos wspolnego, ale jak uzywalem pr1 to spospb wyciecie pak4 i pak 5 i ponowne skopiowanie po uruchomieniu .... powodowalo normalne wyswietlanie serwerow w browser w UrT, teraz po zainstalowaniu pr2 nic mi sie niewyswietla, no tylko local ( powtorzylem czynnosc z wycinaniem ... ) ( troche zakrecilem ), moze macie juz jakis sposob albo wam wszystko ok dziala ??
2 Heh smerfastycznie co do tych komend od Papugi, teraz tylko spisywac ip i banowac !! jeje
3 Sposob Dugiego wspomniany w komentarzach na ut.pl o uzywaniu pr1 i pr2 dziala no wystarczy podmieniac exec od kleja ...
4 A co do scrola, dziala mi bez zarzutow

KUPIE CD-keja ZA PODSTAWIONY MECZ KLANOFY WYNIK WALKOFER

( no troche błendow ortogaficznych heh ) cU all

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2002 18:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

Re: HmMm ?

lipa lipa jutro ide se q3 orgnial kupic a jak niebedzie dziala no to lol
;<> luzny fajna zabcia

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2002 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

mouse

"4 A co do scrola, dziala mi bez zarzutow "

Niestety mi niedziala...nie dosc ze niedziala mi przewijanie konsoli to jescze na dodatek niedziala w ogole i tak np. jak mialem ustawione przewijanie ekwipunku na scrolu to teraz qpa i musze miec pod klawiszem ktory mam tak daleko ze lamie sobie palce :/
Mam a4 techa nowe sterowniki a tu nic :/ ....panowie point realease 1.32 BIDA Z NINDZĄ

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2002 20:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

kju3peR1.32

...buahahahaaa.... pewnie już to widzieliście, ale nie mogę się powstrzymać :D
Na stronce www.q3arena.gry.wp.pl/?id=1 jest taki tekst nt.cd-keya :

Ciekawie napisał nie kto inny tylko szanowany autorytet rosyjski - Polosatiy na cyberfight: "Rosjanie już nie pograją w q3. Nikt nigdy w Rosji nie używał %#^@* cdkeya i nie będzie go używał. Ja mam jeden, ale potrzebujemy jeszcze 3 żeby wziąć udział w ECVI i GnR2."

No co wy na to? przeLOL, zwłaszcza to o ich podstawowym squadzie :D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2002 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Post swiat

na swiecie juz wiekszosc serwerow stoi na 1.32 wiec nie wiem dlaczego u nas jeszce wszystkie nie sa

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2002 20:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

eh, bo my zawsze sto lat za murzynami;\ po za tym widac jak niektorzy nie chca sie rozstawac ze swoim ukochanym ogc...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2002 20:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

heh

Chyba niechodzi o ogc tylko o CD KEYE
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
te Skubany a jak rozpadnie sie nam klan ?? hheheheheeh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2002 20:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
voytas
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ziemia

Re: heh

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Chyba niechodzi o ogc tylko o CD KEYE
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
te Skubany a jak rozpadnie sie nam klan ?? hheheheheeh



podskoczy sprzedaz Q3 oj podskoczy. ja zakupilem swojego na allegro za 40 . a teraz patrze - troche drozej stoja. kupowac poki jeszcze w miare tanie.

__________________
Voytas
audaces fortuna iuvat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2002 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil voytas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do voytas Znajdź więcej post'ów przez  voytas Dodaj voytas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać voytas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

[url="http://www.wirtualny.com/Produkt.asp?DzialID=4&KategoriaID=50&roduktID=259"]TUTAJ[/url] mozecie kupic nowke za 59,90 ;P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2002 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

cdkij i cdkij.......

..a inne problemy?? ja jak zwykle nie mam czasu grac w tygodniu i dopiero w weekend bede miau bliskie spotkanie trzeciego stopnia z tym cudem szpiegowsko-aty..jakims_tam. Czy widac jeszce jakies roznice poza problemem w wiadomej sprawie :-))) roznice w kodzie sieciowym??? lag mniejszy??

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2002 06:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

kilka osob uskarza sie na wieksza ilosc headow

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2002 07:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:14.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions