Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Co pijecie podczas gry ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Seaon
- mOuNtAiN dEw -



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Question Co pijecie podczas gry ?

Ja preferuję "Mountain Dew"... ostatnio piję kilka puszek "MD" dziennie przy kompie (dokladniej CS :-)), a oprócz Mountain'a lubię napić się ciepłej herbaty owocowej lub z cytryną .
BTW: Mountain Dew, nie pijcie tego w domu... KUP SOBIE ! KUP SOBIE ! KUP SOBIE ! KUP SOBIE ! KUP SOBIE !
BTW2: Nie DObry kotek ...

__________________
mOuNtAiN dEw rOx!
Mail: [email protected]
Mój status GG: 1021297

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 19:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Seaon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Seaon Znajdź więcej post'ów przez  Seaon Dodaj Seaon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Seaon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

ja nic nie pije podczas grania, bo nie ma na to czasu .
ale ogolnie preferuje ciepla herbatke podczas gry .

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 20:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

ja bardzo zadko cos pije... ale jak juz cos pic to albo wode albo herbatke... i ofcourse do tego ciasteczka

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Seaon
- mOuNtAiN dEw -



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Wink hehe :P

Ja tylko do wieczora piję coś gazowanego/zimnego... całkiem wieczorem to ONLY gorąca herbatka & ciasteczka (jak to ładnie ujął fr3zzer )...
BTW: Staram się jeść jak najmniej kruszące się ciasteczka .
BTW2: No niestety na herbatke czy ciasteczko jest bardzo mało czasu podczas gry .

__________________
mOuNtAiN dEw rOx!
Mail: [email protected]
Mój status GG: 1021297

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 20:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Seaon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Seaon Znajdź więcej post'ów przez  Seaon Dodaj Seaon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Seaon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

ja podczas gry pije albo wode albo jakis sok, ktory stoi w poblirzu.. a jak nic nie ma, to nic nie pije ;D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Seaon
- mOuNtAiN dEw -



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Heh, właśnie przed chwilą kuzyn przyniósł mi 10 puszek "MD" .
BTW: Mam pytanie: od ilu postów można sobie wpisywać text pod Xywką ? Bo ja mam 10 i mam taką opcję ... m4g1c ?

__________________
mOuNtAiN dEw rOx!
Mail: [email protected]
Mój status GG: 1021297

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-10-2002 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Seaon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Seaon Znajdź więcej post'ów przez  Seaon Dodaj Seaon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Seaon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|SUN|SPINACZ
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Browarek to jest to co tygryski lubia nabardziej

__________________
SUN is da best rulz 4eva
-my life

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 08:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |SUN|SPINACZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |SUN|SPINACZ Znajdź więcej post'ów przez  |SUN|SPINACZ Dodaj |SUN|SPINACZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |SUN|SPINACZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|SPINACZ
Browarek to jest to co tygryski lubia nabardziej


dobre jest piwo, ale nie podczas grania.. wyobrazasz sobie 4h gry z piwem ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 09:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

Ja zwykle pije ogromne ilosci wody gazowanej i potem do kibla co 10min latam

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 14:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

ja tam najczesciej pije wode niegazowana - srednio jedna butelka dziennie znika..czasem zamiast wody sok (tylko pomaranczowy lub mleko.

__________________
- Why are u so cool?
- Hmm, i dont know; i just am...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 17:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

quote:
Napisane oryginalnie przez Seaon
BTW: Mam pytanie: od ilu postów można sobie wpisywać text pod Xywką ? Bo ja mam 10 i mam taką opcję ... m4g1c ?


hmm.... 0??

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 19:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

jakto co.... pifffko Troche po tym ping wzrasta chociaz nie widac tego na net_graphie... Ping wzrasta w prost proporcjonalnie do iliści spożytych browarow i procentowej zawartosci w nich alkocholu... Wzrost pingu wacha sie w granicach od 100 do nawet 1000 ms*


*dane szacunkowe z własnych doświadczeń

Edytowane przez Eustachy dnia 03-10-2002 o godz. 20:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 20:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]takjakby
ja tam najczesciej pije wode niegazowana - srednio jedna butelka dziennie znika..czasem zamiast wody sok (tylko pomaranczowy lub mleko.


Ja w porywach 3 butelki dziennie, zwylke 1,5-2

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-10-2002 16:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez Eustachy
jakto co.... pifffko Troche po tym ping wzrasta chociaz nie widac tego na net_graphie... Ping wzrasta w prost proporcjonalnie do iliści spożytych browarow i procentowej zawartosci w nich alkocholu... Wzrost pingu wacha sie w granicach od 100 do nawet 1000 ms*


*dane szacunkowe z własnych doświadczeń


ale chodzi o twoj ping a nie kompa
bo twoje reakcje sie zwalnialą

ja najczeciej: (kolejnosc przypadkowa)
herbatka
sok
woda
nic
cola
kawa
jak ide do vinetoo to:
pepsi
"MD" (ostatnio nie ma )
nic

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2002 16:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

JA pije Pepsi, Fante z grepfruta, herbatke albo wode niegazowaną.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2002 18:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Koras
jestem zajebisty



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Nowhere

http://www.envynews.com/feature.php?ID=172 oto test szkoda tylko ze ani jednej z w/w. rzeczy nie mozna nabyc w naszym kraju ;[

__________________
tu ---> (o tak tu) <---- jest miejsce na twoja reklame

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2002 20:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Koras Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Koras Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Koras Dodaj [SPECNAZ]Koras do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Koras prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

www.joltcola.com

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2002 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

W 2003 ma być waniliowa Cola u nas.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2002 23:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
brns@pwr
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Wrocław

Więc. Ja tam pijam litrami Pepsi Twist (c) ofcoz no i daje rade jeszcze oszeświajoncy Tymbark (r) Wiśniowo Jabłkowy. PP

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 02:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil brns@pwr Kliknij tutaj by wysłać e-maila do brns@pwr Znajdź więcej post'ów przez  brns@pwr Dodaj brns@pwr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać brns@pwr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
www.joltcola.com


jakis czas temu znalazłem tam opcje wyszkukiwania najbliższego dystrybutora...wysłałem zgłoszenie (jakis miesiac temu) i qpa....nic mi nie odpowiedzieli

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 12:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez brns@pwr
jeszcze oszeświajoncy Tymbark (r) Wiśniowo Jabłkowy. PP



__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 13:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ultek
Little Hero



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Zgierz

Talking

Heh... Walnijcie sobie kiedys kieliszeczek czegos mocniejszego przed gra (i mowi to ten co ma 17 lat ) zobaczycie ze bedziecie jakos tak dziwnym trafem lapac mnoostfooo fragooof..... Dziwne ale prawdziwe....

__________________
(GG: 2098079)
www.ultek.prv.pl - stronka dla Ciebie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2002 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ultek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ultek Znajdź więcej post'ów przez  ultek Dodaj ultek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ultek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fr3zzer
WiCkEd KiLlAh ClOwN



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa/Wieden

quote:
Napisane oryginalnie przez ultek
Heh... Walnijcie sobie kiedys kieliszeczek czegos mocniejszego przed gra (i mowi to ten co ma 17 lat ) zobaczycie ze bedziecie jakos tak dziwnym trafem lapac mnoostfooo fragooof..... Dziwne ale prawdziwe....


no wiesz co... duza czesc tego boardu jest jeszcze niepelnioletnia i watpie czy postepujesz bardzo rozsadnie zachecajac ich do spozywania ognistej wody! wstydz sie

__________________
You wanna battle the best, you're gonna die like the rest.
[email protected]
ICQ 157396019
GG 1090334

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 14:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fr3zzer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fr3zzer Znajdź więcej post'ów przez  fr3zzer Dodaj fr3zzer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fr3zzer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

jak to mowił pewien poeta : "pij nie *******!"

Edytowane przez Eustachy dnia 07-10-2002 o godz. 20:47

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 20:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez ultek
Heh... Walnijcie sobie kiedys kieliszeczek czegos mocniejszego przed gra (i mowi to ten co ma 17 lat ) zobaczycie ze bedziecie jakos tak dziwnym trafem lapac mnoostfooo fragooof..... Dziwne ale prawdziwe....

piwko może być ?

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-10-2002 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez fr3zzer
[B] duza czesc tego boardu jest jeszcze niepelnioletnia i watpie czy postepujesz bardzo rozsadnie zachecajac ich do spozywania ognistej wody!


na pal go!

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-10-2002 20:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ultek
Little Hero



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Zgierz

Wstydem sie okryła moja dusza.

Ale szczerze mówiąc, ma się wtedy takie wrażenie, że ping jest mniejszy a ilość FPS'ów coraz większa... W sumie to piwko też może być ale oczywiście bezalkoholowe

__________________
(GG: 2098079)
www.ultek.prv.pl - stronka dla Ciebie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2002 07:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ultek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ultek Znajdź więcej post'ów przez  ultek Dodaj ultek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ultek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja pije krew przeciwnikow ociekajaca z monitora!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2002 11:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Eustachy
forgotten



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 22°37' E - 52°16' N

Des ! Czy mnie moje stare oczy nie myla ?! Morda cycu! Kupe lat !

__________________
back from the death

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2002 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Eustachy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Eustachy Znajdź więcej post'ów przez  Eustachy Dodaj Eustachy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Eustachy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Tak jeszcze zyje
I sie od razu denerwuje wchodzac na boarda
Ktos odjal ok 400 z moich skrzetnie nabijanych postow Ale lipa

A tak wogole pozdrawioam wszystkich, ktorych znam i ktorych nie znam, ale graja w CS
Siema Eustachy!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2002 12:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:24.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions