Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > kOMU SIE NALEZY OPi erd ol ZA SERWER??
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

First Person Perspective kOMU SIE NALEZY OPi erd ol ZA SERWER??

Ok juz mnei to przestalo bawic dostawanie banuf w ciagu dnia po 3 albo i po 5 razy dziennie.... za co?? za niewinnosc.
qr wa kto jest za to odopwiedzialny??
Zmiana mapy i ban....czy wam juz asz tak pojebalo sie w glowach....juz sil nie mam do was.
Niech ktos cos z tym zrobi....specjalnie zrobilem ten nowy temat bo ilez mozna.

A do tego dochodzi balagan z tymi nowymi mapami...kto dal taki pomysl....te mapy ssą ile wlezie i ciagle ctf ilez moana dajcie stare mapy tez!

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2002 14:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eMWu
Wesoły Salceson



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: wawa

liga ssie

__________________
the one and only
-=|[ eMWu ]|=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2002 15:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eMWu Znajdź więcej post'ów przez  eMWu Dodaj eMWu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eMWu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
b7ade
...Silent Killer...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Szczecin

heh
racja zait
ja mam bana do konca zycia za to ze mialem duzy ping(chyba) bo wkoncu sam nie wiem za co:|
na lidze daja bany na lewo i prawo a konfig serwer dobija poprostu:|.
wbola info dla ciebie
Wywal tego konfiga co masz
sciagnij program SOF2 Runner
http://runner.gameadmins.com/module...etit&lid=12
ustaw wszystko jak nalezy
Usun bany
i pozwol graczom cieszyc sie gram czy to jak maja 900 ping,i nie banuj jak czasami musza sobie poprzelinac

__________________
Zapraszam na forum klanu sK. Link znajduje sie w menu na stronie www.sk.z.pl albo kliknijcie tutaj http://silentkillers.prv.pl/forum/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2002 16:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil b7ade Kliknij tutaj by wysłać e-maila do b7ade Znajdź więcej post'ów przez  b7ade Dodaj b7ade do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać b7ade prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
H1tman
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Faktycznie trudno sie z wami nie zgodzic. jezely wypowiesz sie na jakis temat (w ocenurowany sposob) a twoje zdanie nie spodoba sie adminowi dostajesz kopa albo banana, to jest przesada!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2002 16:29
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|tF|AL!3N
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: :]

Talking

Witam.

To fakt już nunde się zrobiło dostanwanie tych BANów za nic. Adminwi odbiła "władza" i szaleje (już kolega się pytał czy o adres jednego z nich : ) Kickają i banują za nic nieobejdziesz sie bez bana lub kicka chyba ze ktos siedzi nic nie pisze to jakos przetrwa...a co do map to mnie KURWICA bierze co chwilke ctf albo ***** uber-snow...jak ja to widze to wrr.... ale jak powiesz o tym na serwerze to dostaniesz BAN. Ale myśle ze niedługo w najbliższym czasie moze nawet jutro, a jak nie to na 99% w poniedziałek ruszy mój i klanu |tF| & |GROM| serwer na około 18-24 osoby lub wiecej i będzie porzna sobie poprzeklniac i powiedziec swoje zdanie, nie bedzie tych po******ch map, tylko standardowe i mp_dust + hf_subway INF i DEM żadiej CTF ale bedzie No i szukam kilku adminów chetnych do pilnowania porządku.....Zapraszam.

Kto wpadnie skopać kilka dóp ??

__________________
|TeRrOriSt FoRce|ClaN RuleZZZ
GG#1570902 =[- tf.eia.pl -]=

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2002 17:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |tF|AL!3N Znajdź więcej post'ów przez  |tF|AL!3N Dodaj |tF|AL!3N do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |tF|AL!3N prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eMWu
Wesoły Salceson



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: wawa

http://mm.dfilm.com/mm2s/mm_route.php?id=689422

__________________
the one and only
-=|[ eMWu ]|=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2002 18:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eMWu Znajdź więcej post'ów przez  eMWu Dodaj eMWu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eMWu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

imo rofl powodzenia mi tam nic nie przeszkadza oprocz 2 map i tego wkurwiajacego kola od rklamy ktora teraz na boardzie jest i za cholere nie umiem tego qufna wylaczc
ps:
emwu sie ssie rofl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2002 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

First Person Perspective AAAA

no i oczywiscie kolejny ban za nic.....heheh ja jzu qrficy dostaje..a ban to tak....gram wychodze do windy wypalam plyte spowrotem do sofa i loading potem czerwony napisa ban QRFA MAC ile mozna....wkoncu bedzie tak ze niek tam na lige nie bedzie przychodzil!

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2002 18:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

a ja na lige ni wchodze.. powod jest jeden... ciagle tryby dem i inf i ctf.. a to gupota.. niektorzy lubia dm i tdm ... a w polsce ich nie doswiadczysz.. wiec sorry ale ja podziekuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2002 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eMWu
Wesoły Salceson



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: wawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
a ja na lige ni wchodze.. powod jest jeden... ciagle tryby dem i inf i ctf.. a to gupota.. niektorzy lubia dm i tdm

sam jestes glupota
sof2 to jest wlasnie inf, dem i ctf - tam gdzie sie liczy druzyna i zgranie (no moze w ctf troche mniej)
jak chcesz grac w deathmatcha to sobie wlacz quake'a albo UT

__________________
the one and only
-=|[ eMWu ]|=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2002 23:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eMWu Znajdź więcej post'ów przez  eMWu Dodaj eMWu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eMWu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|tF|AL!3N
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: :]

popieram eMWu dać mu piwa

__________________
|TeRrOriSt FoRce|ClaN RuleZZZ
GG#1570902 =[- tf.eia.pl -]=

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2002 08:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |tF|AL!3N Znajdź więcej post'ów przez  |tF|AL!3N Dodaj |tF|AL!3N do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |tF|AL!3N prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

Widze, ze dyskusja sie rozkrecila. Hm... ja z banami nie mam problemow nawet jak przeklinam jak mam lagi (kur**, ja pierd**** itp. ) to nawet upomnienia nie dostaje (i tak ma byc dalej ). Dziwie sie wam, ze gracie tam. Wejdzcie se na sof2 europe #4 (ctf) lub #2 (inf) i grajcie z najlepszymi bo jak widze na lidze, ze ktos kto jest koszony z M4 rowno mowi, ze lama jest ten kto tym gra to az sie smiac chce (tacy najczesciej maja ak wiec powinni wygrywac starcia ak vs m4). Ja na lidze gram malo, pykam tylko na sof2 europe #4 w ctf i tam zamiatam M4 jak trzeba (oczywiscie jak nie mam lagoof) i nikt mi nie mowi, ze jestem lama. A jesli o mapy chodzi to juz wogole pojebalo ich: dust na ctf'ie i pozniej caly dzien hf_subway na inf (moze juz to zmienili ale tak bylo przedwczoraj). Powinni dac tylko normalne mapy (tzn. chodzi mi tu o kam4, col1, col2, kam3, shop, kam2 - reszta ssie) i tylko grac na tych kilku mapkach tylko zmieniac tryby.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2002 10:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
H1tman
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

RAAACCJJAA, tak samo jak jaf mam juz dosyc uber-snow, uber- desert , dust moglby byc dobry ale nie na ctf'a! jedynymi dobrymi nowymi mapkami na lidze sa subway i jordan market place, z tym ze jordan ma jakiegos buga i czasem zabija kilku zawodnikow na starcie (albo to sie jakis wredny admin bawil). druga rzecz to to ze od kilku dni jest ciagle uber x2 dust subway kam i col i tak wkolko, a gdzie reszta!!!!! szopki to ja juz od miesiaca nie widzialem :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2002 11:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

Racja H1tman . Ja ostatnio na ligowym nie gram duzo ale przegladam w eye'u i widze tylko te mapy co H1tman wymienil. Szopa powinna byc to dobra mapka na inf, czasy testa... .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2002 11:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez eMWu
sam jestes glupota
sof2 to jest wlasnie inf, dem i ctf - tam gdzie sie liczy druzyna i zgranie (no moze w ctf troche mniej)
jak chcesz grac w deathmatcha to sobie wlacz quake'a albo UT



oh sorry wiekli mistrzu i znawco gier.. jesli sof 2 to tylko druzyna i tylko walka druzynowa to czemu ni nosi on nazwy team sof 2 ? bez przesady ale gry druzynowe to sobie zobacz gry w ktorych jest podzial na rodzaj danego gracza w stylu inzynier, atakujacy, medyk... uswiadczysz tego w sofie? nie... ty mi ni mow ze sof jest nastawiony tylko i wylacznie na gre druzynowa... bo jest on ustawiony rowniez na gre w zwyklym trybie dm... a podejscie ze jest nastawiony na gre druzynowa stosuj do takich gier jak tribes 2, rtcw czy team q3 arena...
tryby jakie wymieniles sa druzynowe ale to ni zmienia faktu ze sof jest dla pojedyczego gracza nie chcacego nalezec do zadnego klanu rowniez ciekawa gra...
sorry ale nawet granie druzynowe na lidze jest bezsensu bo ciagle tam jes rotacja graczy i nigdy nie bedzie tej samej druzyny.. chyba ze jest walka klanow..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2002 12:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|tF|AL!3N
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: :]

Gazdzik ty sobie możesz pograc bo masz oryginalny cd-key a ja nie i *** tylko liga #1 mi zostaje Napisałeś tez:

"Powinni dac tylko normalne mapy (tzn. chodzi mi tu o kam4, col1, col2, kam3, shop, kam2 - reszta ssie)"

takiego serwera bym nieodwiedził chyba ze by był shop...niemoge ***** cały czas zapierdalać po lesie....air finca shop hk raven(troche ssie : ) i coś sie jeszcze napewno znajdzie może być też jakiś las i było by spoko, i mam nadzieje ze jutro tak bedzie na moim serwerze i nie bedzie stał pusty

h1itman tez dobrze gada pewnego razu cały dzień był shop na wigile....

a co do Glana to <buahahahaha> SoF2 nie jest do końca ale 95% to zgranie druzyny, niema tylko tego ******go medyka bo jak by był to by było z*******, ale jest snajper gunner (m60 : ) itp itd

a TDM i DM to bardziej pasuje do Q3 gdzie latasz z laserem <buahahahaha>

__________________
|TeRrOriSt FoRce|ClaN RuleZZZ
GG#1570902 =[- tf.eia.pl -]=

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2002 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |tF|AL!3N Znajdź więcej post'ów przez  |tF|AL!3N Dodaj |tF|AL!3N do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |tF|AL!3N prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eMWu
Wesoły Salceson



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: wawa

No dobra Glan, spoko, kazdy ma prawo lubic co innego.
Ale jednak znaczna wiekszosc polskiej sceny sof2 woli wymienione przeze mnie tryby, niz deathmatchową jatkę, wiec nie masz co wymagac od ligi, zeby dm i tdm wlaczala - kuuupa ludzi by sie zaczela buntowac (szczegolnie ci bez cd-key)

A do Gazdzika - przestan ty juz gadac jak ty super-extra wymiatasz na wszystkich serwerach, ok?
Bo po pierwsze malo kto w takie przechwalki wierzy, a po drugie to juz mINs ci udowodnil jak to z toba naprawde jest

__________________
the one and only
-=|[ eMWu ]|=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2002 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eMWu Znajdź więcej post'ów przez  eMWu Dodaj eMWu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eMWu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez |tF|AL!3N

a co do Glana to <buahahahaha> SoF2 nie jest do końca ale 95% to zgranie druzyny, niema tylko tego ******go medyka bo jak by był to by było z*******, ale jest snajper gunner (m60 : ) itp itd


o fuck rzeczywiscie jest podzial tak wyrazny ze prawie wogole nie widoczny... co z tego kto z jakiej broni korzysta? widziales moze wogole rctw w akcji na mp? pewnie nie... wedlug twojego podzialu ktos kto lata z nozem w sof2 to juz jest nozownikiem.... [rotfl lol]... nie no poprostu przemyslany podzial zastosowales

zgranie druzyny.. idz grac w cs'a .. tez zgranie druzyny.. a jednak cos cie przykulo raczej do sofa a nie cs'a... tak samo masz z trybem dm w innych grach.. cos powoduje ze wole go w sofie a nie w q3... choc czasem jak dobrze poszukasz to czasem sie trafiam na serwerach qw

quote:

a TDM i DM to bardziej pasuje do Q3 gdzie latasz z laserem <buahahahaha>



pasuje do kazdej gry mp... twoj argument jest tak bezsensowny jak wypowiedz w stylu jada dwa tramwaje jeden jest zielony a drugi skrecil w prawo...

---edit---

quote:
Napisane oryginalnie przez eMWu
No dobra Glan, spoko, kazdy ma prawo lubic co innego.
Ale jednak znaczna wiekszosc polskiej sceny sof2 woli wymienione przeze mnie tryby, niz deathmatchową jatkę, wiec nie masz co wymagac od ligi, zeby dm i tdm wlaczala - kuuupa ludzi by sie zaczela buntowac (szczegolnie ci bez cd-key) :


nie wymagam tego.. poprostu napisalem dlaczego tam mnie rzadko mozna spotkac a wrecz prawie wogole....
ale tez troche lipa ze ni ma sobie gdzie u nas pograc wlasnie w dm i tdm... i trzeba korzystac z innych serwow..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2002 13:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

quote:
Napisane oryginalnie przez eMWu
No dobra Glan, spoko, kazdy ma prawo lubic co
A do Gazdzika - przestan ty juz gadac jak ty super-extra wymiatasz na wszystkich serwerach, ok?
Bo po pierwsze malo kto w takie przechwalki wierzy, a po drugie to juz mINs ci udowodnil jak to z toba naprawde jest



Jaka szkoda, ze mIRC nie ma takiego czegos jak 'archiwum wiadomosci' bo bym z checia wkleil ci tu nasza rozmowe. Mielismy grac w DM do 30 na shopie ale on mowil, ze DM ssie itp. wiec ja sie zapytalem czy chce grac w elim on oczywiscie sie zgodzil, a zapytalem sie tylko dlatego bo chcialem sobie zagrac z kims 1v1. Jakbym nie zaproponowal elim to na 99,9% bysmy nie zagrali. No moze mi udowodnil tylko jak gram 1v1 (DM jest najlepszy do tego, ale niech juz bedzie) bo w druzynie w INF lub w CTF to gram inaczej. Ostatnio gram tylko w CTF na sof2europe #4, razem z kolesiami z klanoof nC~, Demon, FreeX i jak nie mam lagoof to koncze gre (jesli server jest full - 24 graczy, po 12) to zajmuje najgorzej 5 miesjce na koniec mapy i najgorszy stat to jest 15/17 (na tym servie mam prawie zawsze cos takiego), a najelpszy jaki mialem na tym servie to 30/28 wiec nie mow, ze uwazam sie za najlepszego wymiatacza, a grac nie umie bo swoje potrafie i wtedy kiedy potrzeba to gram dobrze.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2002 14:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eMWu
Wesoły Salceson



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: wawa

ee no super gazdzik, dzieki za opowiedzenie historii twojego zycia.
ale na przyszlosc nie gadaj jaki to z ciebie master itp - bo chyba nie do tego sluzy to forum.

a te twoje wyniki sa przecietne...

__________________
the one and only
-=|[ eMWu ]|=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2002 14:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eMWu Znajdź więcej post'ów przez  eMWu Dodaj eMWu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eMWu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Gazdzik
Jaka szkoda, ze mIRC nie ma takiego czegos jak 'archiwum wiadomosci' bo bym z checia wkleil ci tu nasza rozmowe.


oj ma ma wejdz w katalog irca i tam katalog logi i poszukaj sobie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2002 15:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eMWu
Wesoły Salceson



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: wawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
oj ma ma wejdz w katalog irca i tam katalog logi i poszukaj sobie

to musialby wczesniej to wlaczyc
o ile wiem standardowo jest to wylaczone

__________________
the one and only
-=|[ eMWu ]|=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2002 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eMWu Znajdź więcej post'ów przez  eMWu Dodaj eMWu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eMWu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

Nie bede ani nic wlaczac ani szukac <== lol.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2002 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

emwu jaestes cienki bolec moze ty wymiatasz??
wszyscy jestesmy slabi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2002 18:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

First Person Perspective aaaa

No dobra do qrfy nedzy bo inaczej juz nie mage....niech ktos mi wyjasni ten przykry incydent ktory mnie spotyka czyli dostawanie po 3 razy dziennie banuf przy zmianie mapy(3x to minimum).

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2002 19:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

Re: aaaa

quote:
Napisane oryginalnie przez Zaitsev
No dobra do qrfy nedzy bo inaczej juz nie mage....niech ktos mi wyjasni ten przykry incydent ktory mnie spotyka czyli dostawanie po 3 razy dziennie banuf przy zmianie mapy(3x to minimum).


Zaitsev szkoda, ze nie ma juzef'a. On by ci to wszystko ladnie wyjasnil .
Atari hm... mow za siebie .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2002 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
b7ade
...Silent Killer...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Szczecin

Re: aaaa

quote:
Napisane oryginalnie przez Zaitsev
No dobra do qrfy nedzy bo inaczej juz nie mage....niech ktos mi wyjasni ten przykry incydent ktory mnie spotyka czyli dostawanie po 3 razy dziennie banuf przy zmianie mapy(3x to minimum).


Zaitsev te bany jest to zwiazane z błedym konfigiem serewera albo bledem sofa(raczej to pierwsze) po prostu kiedys dostales bana np za TK i tera przy zmieanie mapy to sie bedzie wyskakiwac ze ban. ja tez juz mialem tak nie raz.ale tera moge sie cieszyc tym ze mam Banna na wiecznosc!

a co do wymiatania emwu to zostawie to bez komentarza. mam przyjemnosc grania od czasu do czasu z tym panem i uwazam ze rzadko trafiaja sie takie mastery

__________________
Zapraszam na forum klanu sK. Link znajduje sie w menu na stronie www.sk.z.pl albo kliknijcie tutaj http://silentkillers.prv.pl/forum/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2002 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil b7ade Kliknij tutaj by wysłać e-maila do b7ade Znajdź więcej post'ów przez  b7ade Dodaj b7ade do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać b7ade prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eMWu
Wesoły Salceson



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: wawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Atari
emwu jaestes cienki bolec moze ty wymiatasz??
wszyscy jestesmy slabi


a czy zauwazyles, zebym gdzies mowil, ze jestem jakis super extra mastah czy cos?
jak sobie gram tak sobie gram, chodzi mi tylko o to, ze glupie jest wychwalanie swoich umiejetnosci na forum...

__________________
the one and only
-=|[ eMWu ]|=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2002 22:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eMWu Znajdź więcej post'ów przez  eMWu Dodaj eMWu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eMWu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
whitelion
...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: wawa

<hmmm jestem adminem ligowym wyżekłem.... w tym momencie wszystkie spojrzenia skierowały sie na liona... dłonie graczy poczeły sie zaciskać a czoła marszczyć... tu i uwdzie padąły okszyki utopić ! pobrudzić mu firanki ! wytargać za grzywe !... sytuacja robiła sie niebezpieczna... obcy poczeli otaczac mnie ze wszystkich stron... nie było ucieczki...>
....e no więc gdzie sa ci admini ligowi ? widział ktos jakiegoś ? heh, no tak... nie moge mówić za cała ligę bo mam bardzo ograniczony wpływ na jej wygląd... jeżeli chodzi o bany to tak jak blady mówi to raczej jakiś błąd albo co... żaden z adminów nie sypie banami bez potrzeby... ja osobiście nie dałem jeszcze żadnego permbana i może raptem 2-3 czasowe (kilka godzin) z tego co wiem to większość innych adminów też tak robi... kikanie jest za: 1) chamstwo i sorry mam to gdzieś czy komus to sie podoba czy nie a wiecie czemu ? bo racja jest po mojej stronie !!! niech ci co lubią bluzgać na lewo i prawo i używać k**** jako przecinka dostosuja sie do wyższego poziomu bo ja nie mam zamiaru sie zniżać... poza tym ja nie wyrzucam jak ktoś raz czy drugi coś "urwie" tylko zawsze upominam i to zazwyczaj skutkuje... 2) poza tym za pingi > 300 i błagam w tym momencie jak ktos sie nie zna to niech sie nie odzywa... 3) oprócz tego za standardowe rzeczy typu jakieś tk... zabicie admina itp... co do map to zgadzam sie z wami, gdyby to odemnie zależało to na servie by był prawie tylko inf i dem, czasem ctf no i z dodatkowych mapek: chem, subway, italy... mapki "by marko" są delikatnie mówiąc do bani a reszta też z różnych przyczyn sie nie nadaje - dust i ctf to pomyłka (przecież to mapka z cs'a a tam nie ma czegoś takiego jak ctf !!!!!!!) a jordanmarketplace (bardzo fajna) jest tylko na 12 graczy i wywala reszte osób na starcie... niestety to nie zależy odemnie... co do ostatnich kilku dni to nie wiem co sie działo możliwe że sie coś poknociło z mapcycle ale teraz już są wszystkie mapki, stare też... to by było chyba na tyle...
<lion powoli opuścił forum którego ściany zbryzgane były krwią wrogów, wszelakiej maści wampirów, obcych i najgorszych z nich... graczy... zaczynało świtać...>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2002 23:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil whitelion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do whitelion Znajdź więcej post'ów przez  whitelion Dodaj whitelion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać whitelion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ogór
Pozdrawiam



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

WoW Lion może napiszesz jakomś ksiązke np Władca Szerszeni

__________________
www.sofpl.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2002 23:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ogór Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ogór Znajdź więcej post'ów przez  Ogór Dodaj Ogór do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ogór prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:21.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions