Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Wymagania Sprzętowe Urt
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
ramazzotti
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja:

Wymagania Sprzętowe Urt

MAM P3 533 GF2 MX 64 MB I 256 RAMU i wiem że to słaby sprzęt jednak bardzo często podczas gry ilość fps niebezpieczie schodzi ponizej 20! A to już przeszkadza w grze?

Co mogę zrobić aby gra działała szybciej nie dając wszystkiego na minimum? może to brzmi banalnie na takim sporzęcie ale nawet na vertex nie jest rewelacyjnie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 14:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ramazzotti Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ramazzotti Znajdź więcej post'ów przez  ramazzotti Dodaj ramazzotti do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ramazzotti prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

nie biorac na minimum przy takim sprzecie nie bedziesz mial wielu fps nawet przy wszystkim na low i tak bedziesz mial malo.

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ramazzotti
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja:

co tsza by było zmienić kolego?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 19:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ramazzotti Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ramazzotti Znajdź więcej post'ów przez  ramazzotti Dodaj ramazzotti do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ramazzotti prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

ustaw w menu opcje grafiki na "fastest".
powyłączaj WSZYSTKIE inne programy, programiki i inne badziewia które zazwyczaj masz w systray'u (GG, antywir, ASE i tym podobne).
zdrfragmentuj dysk, załóż nowy plik swapa _stałego_ rozmiaru.
dokup RAMu (najtańszy sposób aby przyspieszyć kompa).
zaciągnij najnowsze drivery swojej grafiki.
jeśli coś pracowałeś na windach i odpalałeś sporo programów - zawsze przed odpaleniem UT restartuj całego kompa (chodzi o zwolnienie RAMu).

pogłówkuj

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-03-2003 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question Yyyy?

Papug, dobre rady, ale ja juz tego wszytkigo probowalem.
Dokupilem 256 ramu, zainstalowalem nowe drajwery, zmienilem na staly plik swap, czyli 1.5 razy posiadana pamiec ram. Mam malo na dysku (no to wiaze sie z defragmentacja). Wszytkie opcje w urt na low, w komendach dodalem rozmycie textur itp. Ale tak naprawde to wszystko duzo nie daje. Grajac na casie, np. na coolnecie, przy 7vs7 podczas strzelania do 2/3 graczy fps spada do 5-8, przy czym normalnie skacze od 20-35. Trafienie kogo kolwiek nawet przy dobrym pingu ale przy takim fps staje sie prawie niemozliwe. Mojim zdaniem jedyna zecza ktora moge zrobic to wymienic dysk na szybszy, procka a jak procka to plyte glowna, no oczywiscie karte graficzna i ram obowiazkowo ddr. Innego wyjscia nie widze. Gram tylko w urt, w nic innego mi sie nie chce, wiec mecze sie przy lagach i niskim fpsie. Aha taka prosba, jesli mozesz to zmien max plejerow np. na 12 albo 10, poprawi to napewno komfort grania, beda lepsze pingi, lepszy fps itp.. cU

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 10:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

na 10 to nie ma co ale 12 by bylo dobrze bo czesto coolnet nie daje rady w godzinach szczytu.
a papug nie daloby sie zrobic zeby zwolnic te lacze i tego kompa co stoi coolnet zeby nie bylo tylu serwerow tam tylko ut ?

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 12:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

"z gówna bata nie ukręcisz"

ramazotii powiem ci tak: Mam gorszy sprzet i doszedlem do prostego wniosku - "z gówna bata nie ukręcisz"

Nie licz na duzo fps w czasie akcji na swoim sprzecie, i nie licz na to ze bedziesz mial duzo FPS i ladna garfike ....


ja mam p2 celeron, 320 RAM , gf2 MX 400 w noramlnych pomieszczeniach ok 50-60 fps , na wiekszych przestrzeniach 30-40 fps .... jak sie zaczyna akcja i to jescze z udzialem kilku graczy mam ponizej 20 fps czyli z gory jestem na przegranej pozycji (daltego unikam walki kontaktowej ).



//ustaw w menu opcje grafiki na "fastest"//

NIE to zly pomysl, ta opcja wylacza zbyt wiele przydatnych rzeczy .... moja rada:

-Vertex !!!
-/r_picmip 3 (rozmazanie textur na max jaki jest mozliwy w Urt)
-16 bitow
-WYLACZENIE "muzzle flash" czyli ognia wokolo lufy podczas strzelania.
-r_fastsky 1 , czyli brak nieba , o NIEBO wiecej fps ;p
-com_blood 0
-com_maxfps ?? tu ustawiasz tyle ile z reguly srednio masz u siebie (musisz z ta komenda poexperymentowac ) dlaczego ? o tym mmozna by napisac nie jednego posta wiec niechce mi sie tlumaczyc

gl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 16:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question Lalala ...

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL

-WYLACZENIE "muzzle flash" czyli ognia wokolo lufy podczas strzelania.
-r_fastsky 1 , czyli brak nieba , o NIEBO wiecej fps ;p



Daje cos te wylonczenie ognia? Sprawdzales jakies wyniki wylonczenia tej opcji? (Musze sprawdzic.)

Wylonczenie nieba, jejq propbowalem grac bez nieba, gram i tak na najgoryszych ustawiniach, a wylonczenie nieba by mnie odtsraszylo od grania bo wogule juz zabilo by calkowicie ta gre.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 08:38
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: Lalala ...

quote:
Napisane oryginalnie przez One*Szot
Daje cos te wylonczenie ognia? Sprawdzales jakies wyniki wylonczenia tej opcji? (Musze sprawdzic.)

Wylonczenie nieba, jejq propbowalem grac bez nieba, gram i tak na najgoryszych ustawiniach, a wylonczenie nieba by mnie odtsraszylo od grania bo wogule juz zabilo by calkowicie ta gre.



NIebio zjada duzo fps, poza tym przeszkadza w grze ( no ale to ostatnie to juz akurat kwestia gustu).
Klimat gry zabija wylaczenie widoku broni (mamy wtedy sam celownik, tak jak sie powinno grac w basq3), dlatego ja gram z wlaczona bronia ale rozmairu small

Tzn wynikow tego nie sprawdzalem gdyz jednoczesnie wylaczylem pare innych rzeczy wiec sam wiesz ;p
Mysle ze jest to nawet przydatne jesli chodzi o fps ALE WAZNIEJSZE jest ze w momencie jak strzelasz ogien nie zaslania ci pola widzenia ....

I jescze jedno , NIE WYLACZAJCIE sladow po kulach i odpryskow podczas udezania kul o sciane gdyz to pomaga zidentyfikowac skad wali przyciwnik!! !! !!..........

Abstra****ac od tematu , wszystkie problemy z fps`ami pojawily sie u mnie wraz z pojawieniem sie bety 2.6 ;/
NA 2.5 gralo sie spoko bez "naglego" spadania fps`ow w czasie walki itp. PRzyszlo 2.6 i m,oj celeron 466 zdycha ;\

Z jednej strony to dobrze bo giera robi sie coraz ladniejsza, ale z drugiej skill mi spada bo stoje na przegranej pozycji jesli atakuje rzeznika ktory ma 125 fps

hehe napisalem "Abstrachu-jac" i filtr pokazal to jako przeklenstwo ;pppppppppp

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 12:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ramazzotti
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja:

Re: "z gówna bata nie ukręcisz"

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
ramazotii powiem ci tak: Mam gorszy sprzet i doszedlem do prostego wniosku - "z gówna bata nie ukręcisz"

Nie licz na duzo fps w czasie akcji na swoim sprzecie, i nie licz na to ze bedziesz mial duzo FPS i ladna garfike ....


ja mam p2 celeron, 320 RAM , gf2 MX 400 w noramlnych pomieszczeniach ok 50-60 fps , na wiekszych przestrzeniach 30-40 fps .... jak sie zaczyna akcja i to jescze z udzialem kilku graczy mam ponizej 20 fps czyli z gory jestem na przegranej pozycji (daltego unikam walki kontaktowej ).



//ustaw w menu opcje grafiki na "fastest"//

NIE to zly pomysl, ta opcja wylacza zbyt wiele przydatnych rzeczy .... moja rada:

-Vertex !!!
-/r_picmip 3 (rozmazanie textur na max jaki jest mozliwy w Urt)
-16 bitow
-WYLACZENIE "muzzle flash" czyli ognia wokolo lufy podczas strzelania.
-r_fastsky 1 , czyli brak nieba , o NIEBO wiecej fps ;p
-com_blood 0
-com_maxfps ?? tu ustawiasz tyle ile z reguly srednio masz u siebie (musisz z ta komenda poexperymentowac ) dlaczego ? o tym mmozna by napisac nie jednego posta wiec niechce mi sie tlumaczyc

gl




ZGADZAM SIĘ CO DO BATA. CO DO BETY TO MOŻE JEST TO RZCZYWIŚCIE BŁĄD PRODUCENTÓW. SZKODA ŻE Q3 M TAK ŚWIETNY SILNIK ZE NA MOIM KOMPIE ŚMIGA JAK SZALONY. A MOŻE ZNACZENIE MA TO ŻE MAM WIN 2000 ???
astanawia mnie dlaczego ten mopd jest tak wymagający-bo tego ukryć się nie da.
Mam jednak jedną sugestię. Wyłączenie wszystkiego może i daje efekty ale wygląda to jak Wolfenstein 3D sprzed 10 lat!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 13:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ramazzotti Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ramazzotti Znajdź więcej post'ów przez  ramazzotti Dodaj ramazzotti do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ramazzotti prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: Re: "z gówna bata nie ukręcisz"

quote:
Napisane oryginalnie przez ramazzotti
ZGADZAM SIĘ CO DO BATA. CO DO BETY TO MOŻE JEST TO RZCZYWIŚCIE BŁĄD PRODUCENTÓW. SZKODA ŻE Q3 M TAK ŚWIETNY SILNIK ZE NA MOIM KOMPIE ŚMIGA JAK SZALONY. A MOŻE ZNACZENIE MA TO ŻE MAM WIN 2000 ???
astanawia mnie dlaczego ten mopd jest tak wymagający-bo tego ukryć się nie da.



Mysle ze to nie tyle blad co swiadomy proces ewolucji moda
WiN 2000 nie ma raczej nic do tego....

Mod jest tak wymagajacy bo standartowy silnik quake3 zostal tutaj "podkrecony" , a wiec przykladowo masz tutaj bardziej skomplikowane/dokladne modele broni , modele postaci o wiele ladniejsze niz w q3 , textury mapek sa bardzo dokladne i realistyczniejsze niz w q3 . Wszystko to sprawia ze jest tutaj mnie fps ale za to lepszy klimacik .. ....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 14:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Talking

kurcze....

tak to ładnie opisujecie... że chyba znowu sobie zagram od-czasu-do-czasu?

zima minęła, czas się otrząsnąć z letargu...

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 16:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ramazzotti
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja:

Cool Re: Re: Re: "z gówna bata nie ukręcisz"

A jaki sprzet dawałby pełny komfort gry przy dużych detalach??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2003 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ramazzotti Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ramazzotti Znajdź więcej post'ów przez  ramazzotti Dodaj ramazzotti do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ramazzotti prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: Re: Re: Re: "z gówna bata nie ukręcisz"

quote:
Napisane oryginalnie przez ramazzotti
A jaki sprzet dawałby pełny komfort gry przy dużych detalach??


256 ddr , Athlon 1600+ i wiecej , gf jakis 2 ........ tak mi sie zdaje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2003 18:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ramazzotti
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja:

hit

HIT DYSKOTEK NADCHODZI ZOBACZCIE SAMI

TIME TO BOMB SADDAM

http://www.madblast.com/view.cfm?ty...mp;display=1610

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2003 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ramazzotti Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ramazzotti Znajdź więcej post'ów przez  ramazzotti Dodaj ramazzotti do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ramazzotti prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wymagania.

Procek 2 giga, pentium 3 albo 4 albo atlon xp. 512 ram ddr. Karta graficzna ge force 4 ti 64 megow albo jakis readon dobry. Do tego szybki dysk. Dobra karta muzyczna z dobrymi sluchawkami dj'kami. Loncze 512 kb gwarantowane na 1 osobe. Dobry monitor. Jakas optyczna myszka i dobra klawiatur.

Dajcie mi to, a zawladne swiatem ... Heh.
Ale na powaznie to by stykalo do profesjonalnej gry, na full efektach.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2003 21:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
maggot21
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Łaziska Górne

Re: Re: Re: Re: Re: "z gówna bata nie ukręcisz"

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
256 ddr , Athlon 1600+ i wiecej , gf jakis 2 ........ tak mi sie zdaje

Oj Darki mylisz sie, choc niekoniecznie (to na koncu). Mam athlona 1800+ 256 DDR gf2mx400 32MB twardziel @ 7200rpm i gram prawie na lowest z maxfps 55. Oczywiscie wartosc ta czesto spada chociazby gdy pojawi sie jeden koles w polu widzenia. UrT to jakas paranoja jesli o fps chodzi! Aha, mozliwe ze moj sprzet jest jakis zdoopczony ale nie sadze gdyz w vq3 na srednich detalach wyciagam 150fps ;P

__________________
<- Add some hair and it will be me

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2003 06:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil maggot21 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do maggot21 Znajdź więcej post'ów przez  maggot21 Dodaj maggot21 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać maggot21 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ramazzotti
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja:

kiedy przeczytalem to zwątpiłem.... POWAGA?
na pewno nie masz 50 fps chyba ze jest to wartosc minimalna!!

A moze masz po prostu zawalony dysk albo coś tam źle...

MAM PYTANIE-CIĄGLE WYSKAKUJE MI INVALID CD KEY
CO WSTUKUJE NOWE (Z GENERATORA) TO CIĄGLE PISZE INVALID ?
CO ZROBIĆ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2003 11:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ramazzotti Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ramazzotti Znajdź więcej post'ów przez  ramazzotti Dodaj ramazzotti do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ramazzotti prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question Yyyy?

Mam:
Celeron 800.
Riva TnT2 m64 32 megowa.
382 ramu dim.
Dysk sigejta 5600 obrotow.

Mam przy tym na serverze full, mapa casa, najgorsze ustawienia jakie mogom cyba byc. Przy 3 osobach domnie strzelajacych 6-12 fps. Na odwartych przestrzeniach oczywiscie. Niebede podawal innych przykladow ale jest tragicznie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2003 13:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

W twoim przypadku najbardziej smrodzi ta riva m64, to chyba najgorszy model karty jaki ujrzal swiatlo dzienne, przy tym sprzecie juz na gf2 mx400 powinno znosnie dzialac.

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2003 14:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

cel 500, gf2, 128 ram Kingstona i mam stale 55 fps, z czego w czasie walki spada najwyzej do 30. Wczesniej gralem na rivie tnt i bylo tych fps 10 w zwarciu a 40 samemu. Kwestia konfiguracji i kompa i konfigu. Mnie dziwia te problemy, jak u maggota na tym sprzecie powinno byc co najmniej 90fps. Moj komp i od stycznia te zalosne lacze, sa moimi jedynymi powodami utraty formy.. majac 90fps i staly ping 50... pfff hehe
poza tym: gram czasem z krwia i r_picmip 1 spadek fps mam z jakies 5, dziwne prawda? kwestia cfg :>

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2003 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ramazzotti
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja:

Exclamation HELP

kood pomóż mi ustawić config mam:
PENTIUM 3 533 MHZ
GEFORCE 2 MX 400 64 MB RAM
256 MB RAM

POMOŻESZ? :-)

AHA-ZROBIŁEM REINSTAL Z WIN2000 I MAM TERAZ WIN 98 SE
P.S MAM 50-60 FPS ALE PROBLEMEM JEST SPADEK DO 15-20!!!

aha i które directx mam zainstalowac ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 16:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ramazzotti Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ramazzotti Znajdź więcej post'ów przez  ramazzotti Dodaj ramazzotti do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ramazzotti prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Piszcie...

Piszcie... Piszcie... ciekawe sposoby ktorych jeszcze nie znamy na zwiekszenie komfortu grania i zwiekszeni tyego zalosnego fps. Zaskoczcie nas czyms nowym...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 19:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

wiec jest cos o czym duza czesc was moze nie wiedziec... mianowicie sterowniki do geforca... otoz jak sie okazuje dla geforca serii 2 (mx400 i inne) najlepsze stery sa te z 28.xx lub 29.xx (ja uzywam 29.32), z kolei na najnowszych sterach typu nie wiem tam 45.xx czy ile teraz jest :> zauwazyc mozna spadek fps nawet o 10... tak wiec, lepiej grac na sterach dostosowanych do karty...

co do pisania ci cfg to ja sie nie tym nie zajmuje, ludzie biora moj cfg i graja :o, krazy gdzies na boardzie...

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 20:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Kodziu <cmok> ...

Sprawdze, te sterowniki, moze pomoze, ok ale teraz czeba ich szukac. Dawajcie linki a uspranicie prace. Thx kood, jak masz jeszcze jakies rady to dawaj.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 21:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaxiM
r3surrected



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Kraków

Exclamation

*werble*

http://www.nvidia.com.pl/

*TADA!*

Hehe, wszystkie stery i nie tylko

__________________
« r3surrection team - www.r3surrection.net »

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaxiM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaxiM Znajdź więcej post'ów przez  MaxiM Dodaj MaxiM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaxiM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

Post hehe

Ja mam celerona 1.1 giga 512 ramu karte gf 4 titanium 4200
Dysk 7200 obr udma 100
Gram na lightmap 32 bit ale detale na low pic mip 3 chyba albo 2
nie pamietam chodzi o to ze na tym cfg mam max fps 45 ustawione Wiadomo ze moge miec wiecej ale jezeli skacze ping
skacze tez fps tak wiec jezeli gram na killu i widac po nacisnieciu taba ze mam ping 30 a naprawde widze jak skacze miedzy 20 a 120 co powoduje tez skakanie fps nie wiem dlaczego sie tak dzieje moze zaniki pakietow sa jeszcze do tego
Ale to i tak jest nic w porownaniu z tym co sie dzieje na romlu przy spotkaniu 6 graczy fps spada sakramencko
P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-03-2003 23:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
maggot21
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Łaziska Górne

Trza by bylo powiadomic SID ze zamiast robic nowe sliczne teksturki niech sie lepiej zajma tym 'czyms' co zzera fps'y. To paranoja ze UrT na LOW chodzi mi tak samo jak UT2003 na MEDIUM (40 klatek). Dżizas WTF sie pytam?

__________________
<- Add some hair and it will be me

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-03-2003 15:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil maggot21 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do maggot21 Znajdź więcej post'ów przez  maggot21 Dodaj maggot21 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać maggot21 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:09.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions