Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Konkurs filmowy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Konkurs filmowy

Uprzejmie informuje (przed czasem, wiec docencie :-P) ze redakcja "Swiata Gier Komputerowych" przygotowala wydanie specjalne dotyczace robienia filmow za pomoca gier komputerowych. Wydanie do kupienia od 6 grudnia, a informuje o tym wczesniej, bowiem jest tam ogloszony konkurs na najlepszy film wykonany za pomoca gry komputerowej, a do tej kategorii zgrabnie zaliczyc mozna wszystkie fragmovies (btw do wygrania komp, wiec konkurs nie z gatunku "to moze dzisiaj odpowiecie na pytanie xyz i wygracie"). Poniewaz na polskiej scenie Q3A jest pare osob, ktorych temat moze zainteresowac i moga zechciec wziac udzial w konkursie, stad ta informacja. Konkurs bedzie trwal kilka miesiecy, ale czasu na zrobienie dobrego filmu nigdy za malo. Zatem jesli ktos ma pomysl na film, niech juz kombinuje :-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2002 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

hmm... trzeba nad czyms pomyslec

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2002 23:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

gazi? pomyslimimy cosik nad tym?

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 07:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Nom, gazi albo JeloneK wygrajcie sobie komputer
szkoda ze Yareq'a nie ma on sie ostatnio tym bawil

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 08:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
szkoda ze Yareq'a nie ma on sie ostatnio tym bawil

No...

Szeregowiec jeden...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 12:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

ta ta wy sie nameczycie nad filmiorami dzien i noc
a wygra quzyn naczelnego "tak bywa w niektorych gazetach"
ale ze to jest skg to tak nie bedzie
"to co tu bylo wczesniej bylo pomylką"

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Edytowane przez Q dnia 29-11-2002 o godz. 18:01

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 13:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Powiadasz...

Odpowiem krotko, zwiezle i rownie po chamsku: kolego, jestes typowym oszczerca i klamca, gosciem bez godnosci i honoru. To zenujace, ze osoby o tak prymitywnych, podlych cechach jeszcze sie pojawiaja wsrod ludzkiej populacji XXI wieku. Masz dowody - wal dowodami, nie masz, siedz cicho na dupie a nie oczerniaj ludzi, ktorzy wkladaja sporo wysilku w rzetelne prowadzenie pisma. Szkoda, ze niektorym nic nie potrafiacym malkontentom caly ten redakcyjny wysilek sluzy wylacznie do publicznej manifestacji wlasnej nijakosci, przecietnosci, no i naturalnie glupoty.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 14:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Q troche przesadziles, yavor bez przesady, za jedno zdanie tak kogos zjechac tez nie jest na miejscu.

Akurat znam 'wice' naczelnego SGK (FPP.PL wspolpracuje z SGK ) i nie wydaje mi sie, zeby byl "podupcony"

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 14:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Q troche przesadziles, yavor bez przesady, za jedno zdanie tak kogos zjechac tez nie jest na miejscu.

Akurat znam 'wice' naczelnego SGK (FPP.PL wspolpracuje z SGK ) i nie wydaje mi sie, zeby byl "podupcony"

zobaczycie jak wyjdzie ze Shooler wygra tego kompa

__________________
Pieniadze to nie wszystko,
ale wszystko bez pieniedzy to ***.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 14:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Hmm... filmik ... No to szykuje się Rocket Flyin' 2 :>.

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 14:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Q wcale nie przesadzilm bo to zadna publiczna opinia
to jego zdanie
wg mnie sgk nie jest podupcone ale w ciagu ostatnich lat rzeczywiscie podupadlo mimo staran ekipy
dawniej bylo to moje ulubione pismo (nawet mnie w hyde parku wydrukowali^^)
ale teraz nie kupuje nic...

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 14:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Ale bedziemy mieli teraz wysyp filmow moze sie jakies perelki znajda

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 15:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|yavor
Powiadasz...

Odpowiem krotko, zwiezle i rownie po chamsku: kolego, jestes typowym oszczerca i klamca, gosciem bez godnosci i honoru. To zenujace, ze osoby o tak prymitywnych, podlych cechach jeszcze sie pojawiaja wsrod ludzkiej populacji XXI wieku. Masz dowody - wal dowodami, nie masz, siedz cicho na dupie a nie oczerniaj ludzi, ktorzy wkladaja sporo wysilku w rzetelne prowadzenie pisma. Szkoda, ze niektorym nic nie potrafiacym malkontentom caly ten redakcyjny wysilek sluzy wylacznie do publicznej manifestacji wlasnej nijakosci, przecietnosci, no i naturalnie glupoty.


oki oki SORRY... gupi jestem pomylilo mi sie... chodzilo mi o "Komputer swiat- Gry" ta gazeta jest podupcona
SKG wcale nie jest podupcone i zara tam wszstko naprostuje
a ty sie tak nie przejmuj tym co ja Q pisze
daj na looz

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 17:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

OK, nie ma sprawy, przyznam jednak, ze na podobne opinie publicznie adresowane - przynajmniej posrednio (a w tym kontekscie tak bylo) - pod moim adresem reaguje z zerowym poczuciem humoru, z reguly majac od razu w perspektywie poprawe samopoczucia przynajmniej trzech pracownikow aparatu wymiaru sprawiedliwosci (sedzia, prokurator i adwokat)...

Zapomnijmy o calym zdarzeniu i lepiej wrocmy do tematu tematu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 18:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

yavor a ty cos robisz?
ten twoj film o tribes2 na esreality otrzymal bardzo pochlebna opinie, wiec wez sie do roboty, bo masz duze szanse by cos porzadnego zrobic

__________________
Pieniadze to nie wszystko,
ale wszystko bez pieniedzy to ***.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Owszem, przymierzam sie do nastepnego filmu, ale jako juror nie moge go zglosic :-) Zreszta i tak bym nie zglosil :-)

Mysle jednak, ze filmik bedzie ciekawy, glownie ze wzgledu na techniki, jakie opracowuje do jego sfilmowania. Jesli wyjdzie co planuje - a wyglada, ze wyjdzie... No, to chyba bedzie fajnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

No fajnie fajnie, ale jak ja zabiore się pożadnie za filmik, to już nie macie po co robić konkura, wiadomo kto wygra (jakiż ja jestem skromny :> ).

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

no ja tez mam zamiar cos zrobic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Nie rób, już Ci się nie opłaca .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 23:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Nic nie zrobili a juz dziela skore na niedzwiedziu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 23:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

trzymam tego niedźwiedzia za jaja że tak powiem, muahahaha . No ale co tam, niech zwycięży lepszy .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2002 23:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
no ja tez mam zamiar cos zrobic
mam nadzieje, ze nie przyniesiesz nam wstydu

__________________
Pieniadze to nie wszystko,
ale wszystko bez pieniedzy to ***.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2002 10:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Filmu ze Slizgu chyba nie zglosze gdyz nie jest on takim prawdziwym quakemovie. Chyba ze sie nadaje?
Sproboje zrobic cos zupelnie nowego, dawny pomysl, wczesniej niewykonywalny z przyczyn technicznych

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2002 11:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Infi, a moze wskrzesisz swoj mega-projekt?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2002 12:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
Infi, a moze wskrzesisz swoj mega-projekt?


Infinite2.mp3?

Ja bym cos zrobil, ale oprocz nagrania kilku akcji z q3 nic wiecej a Adobe Premiere nie zrobie wiec...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2002 12:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

gazi zrob filma, dodaj shoutcast infiego + jakas dobra muza i pierwsze miesjce jak w banku
a w gazecie i tak to ocenzuruja

__________________
Pieniadze to nie wszystko,
ale wszystko bez pieniedzy to ***.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2002 13:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Ogolne zalozenie jest takie, aby podklad dzwiekowy nie skladal sie w 90% z "biiip bo jak mu biiiip to biiip i biiip, biiiip jeden!"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2002 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

hmmm a jest jakis limit ?? tzn minuty wilekosc pliku ?
jak to ma byc skompresowane full jakas dzwieku i grafy ?? bo jezeli tak to ja mam juz gotowy 400 mb 12 min wszystko triki i akcje w 640x480

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2002 14:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin
hmmm a jest jakis limit ?? tzn minuty wilekosc pliku ?
jak to ma byc skompresowane full jakas dzwieku i grafy ?? bo jezeli tak to ja mam juz gotowy 400 mb 12 min wszystko triki i akcje w 640x480

masz to gdzies na jakims serwie?

__________________
Pieniadze to nie wszystko,
ale wszystko bez pieniedzy to ***.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2002 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

mam na dysku ale moge wrzucic na konto tylko ze limit mam 5 dni i potem musze skasowac

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-11-2002 15:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:53.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions