Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Psbhd
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

Psbhd

Witam forumowiczów !

Chciałbym poruszyć tu temat dotyczący zasad PSBHD. Po wspólnym uzgodnieniu że mozemy używac glichtów na meczach ligowych wszyscy sie ich nauczyli i jest git. Natomiast "pojawiło" jest jedno świństwo u "zaawansowanych" graczy. Mianowicie nauczyły sie cholery tak wychulać zza rogu, że ich nie widać a oni widzą. Z tego co poczulem na własnej skórze wiem ze robi to jedna osoba w SLS i 95% squadu GAL,ów))). Z innymi nie grałem wiec niewiem. Na zachodnich serverach traktuja to jako glicht, i cie wyproszą jeśłi to robisz. Nie piszę tego żeby kogoś broń boże obrażić, chce tylko poruszyc temat co z ty mzrobić. Czy mamy sie tego nauczyć, czy zabronić. Przyznacie ze to nielogiczne jeśli gościa nie widać a on zabija zza rogu.

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2004 23:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ulwefa
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: Białystok

Wink

Hmmm.....
Więc uważasz, że wszyscy powinni biegać jak krowy, środkiem ulicy z wypiętą do przodu klatą, by Ci się Szanowny Kolego łatwiej celowało? A może jeszcze pisac na boardzie którędy idę?
To jakaś paranoja!
Nikt nie używa glichtów, a umiejętne ukrycie się za rogiem jest sztuką, więc wyłuskanie takiego faceta zza tegoż rogu jeszcze większą. Daruj sobie i po prostu poćwicz.

Pozdrawiam
Ulwefa[GAL]

__________________
"... i choć kroczę przez ciemną dolinę śmierci, złego się nie lękam..."... Bom gorszy sukinsyn od niego.

Edytowane przez ulwefa dnia 03-09-2004 o godz. 00:11

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2004 23:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ulwefa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ulwefa Znajdź więcej post'ów przez  ulwefa Dodaj ulwefa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ulwefa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
willie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez ulwefa
Hmmm.....
Więc uważasz, że wszyscy powinni biegać jak krowy, środkiem ulicy z wypiętą do przodu klatą, by Ci się Szanowny Kolego łatwiej celowało? A może jeszcze pisac na boardzie którędy idę?
To jakaś paranoja!
Nikt nie używa glichtów, a umiejętne ukrycie się za rogiem jest sztuką, więc wyłuskanie takiego faceta zza tegoż rogu jeszcze większą. Więc moze po prostu poćwicz.



hm...wiesz kilka razy probowalem wyciagnac kolesi zza rogu i wiesz mi ze jak nie poslesz czegos w stylu granata to nieda rady.

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 00:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do willie Znajdź więcej post'ów przez  willie Dodaj willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ulwefa
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: Białystok

No i masz sposób!!!
Pozdro

__________________
"... i choć kroczę przez ciemną dolinę śmierci, złego się nie lękam..."... Bom gorszy sukinsyn od niego.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 00:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ulwefa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ulwefa Znajdź więcej post'ów przez  ulwefa Dodaj ulwefa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ulwefa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Czapajew
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Re: Psbhd

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Witam forumowiczów !
Z tego co poczulem na własnej skórze wiem ze robi to jedna osoba w SLS i 95% squadu GAL,ów)))





Nie wiem czy sie załapałem do tych 95%, bo ja nie mam pojecia jak to sie robi, chyba ze przypadkiem mi wyjdzie.NIKT tego u nas sie nie uczył ani nie uczył innych, ja sie poprostu wychylam za tego rogu i wale do wszystkiego co się rusza ( oczywiście nie do swoich). Też mi sie zdazyło w meczu z wami że ktoś mnie zabił za rogu a go nie widziałem, i to też zapewne był przypadek.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 00:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Czapajew Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Czapajew Znajdź więcej post'ów przez  Czapajew Dodaj Czapajew do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Czapajew prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez willie
hm...wiesz kilka razy probowalem wyciagnac kolesi zza rogu i wiesz mi ze jak nie poslesz czegos w stylu granata to nieda rady.


po to są granaty, M203 itp.
dostaliśmy DUŻO w dupe od czasu kiedy się "narodziliśmy" i pamiętamy, że zawsze to było wykorzystywane pomimo to nawet nam do głowy nie przyszło, żeby się o coś takiego czepiać - tak samo z drugiej strony nie słyszałem żadnych uwag. Ja swego czasu grałem i grywam nadal na zachodzie i jeszcze nigdy się nie spotkałem z tego typu uwagami: " za mało się wychylasz" itd.
Poza tym ja ( i myślę, że większość moich kolegów z klanu) nie uważam tego za jakiś błąd w grze.
I proszę nie przesadzajmy z tym czepianiem się takich pierdół bo dojdzie do tego, że będziemy grali na mapach o terenie równym, bez zabudowania a i tak znajdzie się aparat i powie: "Ej używasz gicza - schowałeś sie za ziarenko większe niż ustawa przewiduje".

ps. CQF też nie jest takie święte Darek

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 00:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Whisper*NSO*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Warszawa

jesli chodzi o left leaning ( a z tego co wyczytalem o to chodzi ) to jest to oficjalnie dopuszczony przez Nove glitch do uzytku "codziennego"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 00:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Whisper*NSO* Znajdź więcej post'ów przez  Whisper*NSO* Dodaj Whisper*NSO* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Whisper*NSO* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ulwefa
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: Białystok

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Whisper*NSO*
jesli chodzi o left leaning ( a z tego co wyczytalem o to chodzi ) to jest to oficjalnie dopuszczony przez Nove glitch do uzytku "codziennego"

Strzał w dziesiątkę. Nic dodać, nic ująć.
Pozdrawiam


P.S. Panowie, przegraną trzeba przyjąć z godnością, jak napisał Asterix, dostaliśmy nieraz niezłe cięgi, nauczyliśmy się chylić pokornie czoła, po batach od... po prostu lepszych.

__________________
"... i choć kroczę przez ciemną dolinę śmierci, złego się nie lękam..."... Bom gorszy sukinsyn od niego.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 00:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ulwefa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ulwefa Znajdź więcej post'ów przez  ulwefa Dodaj ulwefa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ulwefa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* lm
nietoperek



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: siedlce

Re: Psbhd

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Witam forumowiczów !

Chciałbym poruszyć tu temat dotyczący zasad PSBHD. Po wspólnym uzgodnieniu że mozemy używac glichtów na meczach ligowych wszyscy sie ich nauczyli i jest git. Natomiast "pojawiło" jest jedno świństwo u "zaawansowanych" graczy. Mianowicie nauczyły sie cholery tak wychulać zza rogu, że ich nie widać a oni widzą. Z tego co poczulem na własnej skórze wiem ze robi to jedna osoba w SLS i 95% squadu GAL,ów))). Z innymi nie grałem wiec niewiem. Na zachodnich serverach traktuja to jako glicht, i cie wyproszą jeśłi to robisz. Nie piszę tego żeby kogoś broń boże obrażić, chce tylko poruszyc temat co z ty mzrobić. Czy mamy sie tego nauczyć, czy zabronić. Przyznacie ze to nielogiczne jeśli gościa nie widać a on zabija zza rogu.



a ile ja dzisiaj na jednego od Was przecinkow pod nosem naslalem ze cos takiego praktykuje. cos takiego jest na poczatku dzienny i trzeba sie z tym pogodzic. trzeba zacisnac zeby i isc dalej do przodu.

__________________
eL eM

nietoperek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 00:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* lm Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* lm Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* lm Dodaj *|SLS|* lm do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* lm prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Re: Psbhd

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Witam forumowiczów !
(...)Mianowicie nauczyły sie cholery tak wychulać zza rogu, że ich nie widać a oni widzą. (...)


Tak jak pisał wcześniej Whisper, jest glitch zwany "left leaning", czyli "wychylanie się w lewo" (w prawo pewnie też trochę jest ). Glicza tego używa chyba każdy wychylający się w lewo, świadomie lub nie. Stojąc za rogiem, widząc co się dzieje z drugiej strony rogu, jesteśmy czasem prawie niewidoczni albo i wcale, nie trzeba tutaj nic specjalnego wykonywać, wystarczy delikatnie się wychylić (tak jak chyba każdy to robi zazwyczaj).
Teoretycznie można włączyć widok z 3 osoby i wtedy zaobserwować jak nasz ludzik trzyma karabin przechodzący przez narożnik, następnie można przesunąć ludzika tak żeby karabin nie przechodził przez fakturę ściany i strzelać tak jak to jest w "realu" ale ja sam nie czuję się aż takim dżentelmenem żeby to korygować i wielu pewnie też się nie znajdzie, nie ma na to czasu poprostu i się nie chce

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 06:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

I przestań Darek lamentować bo to (podobno) moja domena

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 07:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
willie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Whisper*NSO*
jesli chodzi o left leaning ( a z tego co wyczytalem o to chodzi ) to jest to oficjalnie dopuszczony przez Nove glitch do uzytku "codziennego"


No i sprawa wyjasniona Wiec niema co sie na nia tu roztrzasac Podziekowania dla [GAL]-ow za mecz oraz gratulacje. I jak napisal:

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* lm
...trzeba zacisnac zeby i isc dalej do przodu.

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 08:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do willie Znajdź więcej post'ów przez  willie Dodaj willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
willie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
I przestań Darek lamentować bo to (podobno) moja domena


Nie zebym sie czepial ale znow sie czepiasz

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie

Edytowane przez willie dnia 03-09-2004 o godz. 08:30

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 08:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do willie Znajdź więcej post'ów przez  willie Dodaj willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez willie
Nie zebym sie czepial ale znow sie czepiasz


Jesteś pewny że właśnie tak chciałeś to napisać ? Przeczytaj cały topik, przemyśl to jeszcze raz i sam się zapytaj "Czy aby na pewno właśnie tak chciałem napisać ? "

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 09:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

Re: Re: Psbhd

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* lm
a ile ja dzisiaj na jednego od Was przecinkow pod nosem naslalem ze cos takiego praktykuje. cos takiego jest na poczatku dzienny i trzeba sie z tym pogodzic. trzeba zacisnac zeby i isc dalej do przodu.



Jedynym konkretnym okazał sie Jerry i wyjaśnił jak sie to robi. Thx poćwiczę. Jednak jeśłi dobrze przeczytaliście mojego posta pytam o PSBHD, co mnie obchodzi Nova. Nova zabrania 20 innych glichtów a PSBHD niewiedziec dlaczego ich dopuszcza. Nie mam żadnych pretensji do wygranej GAL, wygrali i już. Chodzi mi o nielogiczne wychylenie sie zza ściany i dostanie w pałę od goiscia ktorego niewidać. I CQF też dostało wiele razy po dupie i pewnie dostanie i nikt tu nie marudzi. Pozdrawiam szanowne grono BHD.

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 09:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez ulwefa

Nikt nie używa glichtów, a umiejętne ukrycie się za rogiem jest sztuką, więc wyłuskanie takiego faceta zza tegoż rogu jeszcze większą. Daruj sobie i po prostu poćwicz.

Pozdrawiam
Ulwefa[GAL]



Jednak to nie sztuka, glicht ))).

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 09:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

Klaty klateczki

quote:
Napisane oryginalnie przez ulwefa
Hmmm.....
Więc uważasz, że wszyscy powinni biegać jak krowy, środkiem ulicy z wypiętą do przodu klatą, by Ci się Szanowny Kolego łatwiej celowało? ..


A to właśnie była nasza taktyka na mecz TDM. Nawet był taki trening pod tytułem : "Bieganie z wypiętą klatą".
Jak można było zauważyć na tym wspaniałym meczu 3/4 CQF się do tego stosowało . Jeszcze musimy nauczyć się unikać kul w stylu Matrixa i będziemy niepokonani.

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 09:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez asterix[GAL]
po to są granaty, M203 itp.
dostaliśmy DUŻO w dupe od czasu kiedy się "narodziliśmy" i pamiętamy, że zawsze to było wykorzystywane pomimo to nawet nam do głowy nie przyszło, żeby się o coś takiego czepiać - tak samo z drugiej strony nie słyszałem żadnych uwag. Ja swego czasu grałem i grywam nadal na zachodzie i jeszcze nigdy się nie spotkałem z tego typu uwagami: " za mało się wychylasz" itd.



Przejdzmy do konkretów. Chyba biegamy po różnych zachodach. Proponuje zagrać na *ISA* Arena: 217.148.190.19:17479 CK=0 a szczególnie polecam wychylanie się za rogiem na Rampage. Jeśli po 3 mapkach wychylania się na tym serverze nie dostaniesz bana za to to zwątpie w kolegów z ISA.
Jest taka sobie stronka gdzie jest dogłębnie (ze screenami) opisana ta sztuka wychylania się zza rogu
Znów będe konkretny:
http://bhd-acc.com/phpBB2/index.php
Tylko że tam czasem konta znikają . Ale jak już się uda zarejestrować i zalogować to wszystko jest opisane.

Apropo glitchowatych. To ostatnio na meczu z hiszpańskim GOE CQF dowiedziało się że strzelanie z balkonu kucając również jest glitchem. I podobno na hiszpańskich i portugalskich serverach można za to również bana dostać . Chociaż ja osobiście jeszcze nie sprawdzałem.
Apropo meczu z GALami to nie wygraliście dlatego że umiecie sie zza rogu wychylać hehe. Tylko dlatego że byliście poprostu lepsi . Lepiej przygotowani, z lepszą taktyką. I wogule bardzo dobry mecz rozegraliście.
Pozdrawiam.

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 09:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

Re: Klaty klateczki

quote:
Napisane oryginalnie przez Zeo
A to właśnie była nasza taktyka na mecz TDM. Nawet był taki trening pod tytułem : "Bieganie z wypiętą klatą".
Jak można było zauważyć na tym wspaniałym meczu 3/4 CQF się do tego stosowało . Jeszcze musimy nauczyć się unikać kul w stylu Matrixa i będziemy niepokonani.



heh dobre

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 10:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Whisper*NSO*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Warszawa

Przepraszam bardzo , ale panowie z ISA nie sa dla mnie zadnym autorytetem w tej sprawie. Jezeli NOVA dopuszcza stosowanie left leaning i wie ze jest to blad gry , to nie ma o czym rozmawiac. A jesli ktos banuje za uzywanie tego "glitcha" to jego sprawa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 10:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Whisper*NSO* Znajdź więcej post'ów przez  Whisper*NSO* Dodaj Whisper*NSO* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Whisper*NSO* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Whisper*NSO*
Przepraszam bardzo , ale panowie z ISA nie sa dla mnie zadnym autorytetem w tej sprawie. Jezeli NOVA dopuszcza stosowanie left leaning i wie ze jest to blad gry , to nie ma o czym rozmawiac. A jesli ktos banuje za uzywanie tego "glitcha" to jego sprawa.


Nie twierdze że oni są autorytetem poprostu to był przykład gdzie na takowego bana można się załapać. Apropo NOVY może ktoś podać strone gdzie oni wymieniaja te dopuszczone do używania glitche?

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 10:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Whisper*NSO*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Warszawa

Z tego co wiem to tylko left leaning jest dopuszczony. A strony nie moge podac , bo mi sie system rypnal i linki zgubily

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 10:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Whisper*NSO* Znajdź więcej post'ów przez  Whisper*NSO* Dodaj Whisper*NSO* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Whisper*NSO* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*CQF*Darek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Whisper*NSO*
Przepraszam bardzo , ale panowie z ISA nie sa dla mnie zadnym autorytetem w tej sprawie. Jezeli NOVA dopuszcza stosowanie left leaning i wie ze jest to blad gry , to nie ma o czym rozmawiac. A jesli ktos banuje za uzywanie tego "glitcha" to jego sprawa.


Napisze po raz 3, chodzi w tym poscie o ustalenie czy na polskiej scenie BHD mamy tego używać czy nie. 20 glichtów Nova zabrania a PSBHD je dopuszcza. Bo jeśłi uznamy ten BŁAD GRY za mało istotny, to co powiecie na stanie w hangarze na "pięćdziesiątce" i patrzenie skąd strzela przeciwnik? Przeciez wolno tego używać w PSBHD. Uważam że decyzja została podjęta zbyt pochopnie. Pół roku temu rozmawiając z adminami na TS mieliśmy na myśli glichty typu ( przelatywanie przez mur, leżenie w strefie w ścianie, wykożystywanie niewidocznych drabin itp,). Co do kucania na balkonie GOE może i ma racje, interpretując to iż gość strzela z balkonu a go nie widać. Zawsze możńa posłąc mu granat ale z realizmem mało ma to wspólnego.

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 10:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *CQF*Darek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *CQF*Darek Znajdź więcej post'ów przez  *CQF*Darek Dodaj *CQF*Darek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *CQF*Darek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Whisper*NSO*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Warszawa

To ja tez jeszcze raz napisze... Ten glitch zostal dopuszczony bo ciezko rozroznic czy gosc wychyla sie prawidlowo czy tez nie.Przeciez nikt nie bedzie krzyczal "hej ty , nie widac cie , wychyl sie bardziej". Moim zdaniem nie ma o czym gadac. Taki jest urok tej gry.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 11:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Whisper*NSO* Znajdź więcej post'ów przez  Whisper*NSO* Dodaj Whisper*NSO* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Whisper*NSO* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez Whisper*NSO*
To ja tez jeszcze raz napisze... Ten glitch zostal dopuszczony bo ciezko rozroznic czy gosc wychyla sie prawidlowo czy tez nie.Przeciez nikt nie bedzie krzyczal "hej ty , nie widac cie , wychyl sie bardziej". Moim zdaniem nie ma o czym gadac. Taki jest urok tej gry.


i ja się pod tym podpisuje. Odnośnie tego glitch'a NIGDY nie sprecyzujemy reguły. chyba, że każdy z graczy dostanie swego "anioła stróża", który będzie niczym linijka mierzył jego kąt odchyłu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 11:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Whisper*NSO*
To ja tez jeszcze raz napisze... Ten glitch zostal dopuszczony bo ciezko rozroznic czy gosc wychyla sie prawidlowo czy tez nie.Przeciez nikt nie bedzie krzyczal "hej ty , nie widac cie , wychyl sie bardziej". Moim zdaniem nie ma o czym gadac. Taki jest urok tej gry.

Tym bardziej w ferworze walki nikt nie będzie się zastanawiał czy jest już wychylony dostatecznie daleko czy też ma się wychylić jeszcze trochę, żeby nie było glicza. Wszystko i tak jest pięknie dopóki się wygrywa, jak zaczynają się kłopoty i dostaje się baty to czasem puszczają nerwy i ludzie czepiają się różnych detali (a to niby glicz, patrzenie przez ściany, lagi, czy 1000 innych rzeczy). Na szczęście nie pamiętam w ostatnim czasie takiej sytuacji na polskiej scenie BHD w stosunku do nas ani od nas

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 11:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
(...) to co powiecie na stanie w hangarze na "pięćdziesiątce" i patrzenie skąd strzela przeciwnik?(..)


Jak ja mało jeszcze wiem ehhhhh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 11:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Jak ja mało jeszcze wiem ehhhhh

Nie masz się czym przejmować, większość błędów nie ma dużego znaczenia na mapie, gra toczy się za szybko a trochę doświadczenia pozwala ocenić skąd mniej więcej strzelają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 12:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
amok
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: wwa

dlatego KiA zawsze grało na panicu

__________________
słodka chwila zapomnienia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil amok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do amok Znajdź więcej post'ów przez  amok Dodaj amok do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ulwefa
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: Białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez Zeo
Przejdzmy do konkretów. Chyba biegamy po różnych zachodach. Proponuje zagrać na *ISA* Arena: 217.148.190.19:17479 CK=0 a szczególnie polecam wychylanie się za rogiem na Rampage. Jeśli po 3 mapkach wychylania się na tym serverze nie dostaniesz bana za to to zwątpie w kolegów z ISA.
Jest taka sobie stronka gdzie jest dogłębnie (ze screenami) opisana ta sztuka wychylania się zza rogu
Znów będe konkretny:
http://bhd-acc.com/phpBB2/index.php
Tylko że tam czasem konta znikają . Ale jak już się uda zarejestrować i zalogować to wszystko jest opisane.

Apropo glitchowatych. To ostatnio na meczu z hiszpańskim GOE CQF dowiedziało się że strzelanie z balkonu kucając również jest glitchem. I podobno na hiszpańskich i portugalskich serverach można za to również bana dostać . Chociaż ja osobiście jeszcze nie sprawdzałem.
Apropo meczu z GALami to nie wygraliście dlatego że umiecie sie zza rogu wychylać hehe. Tylko dlatego że byliście poprostu lepsi . Lepiej przygotowani, z lepszą taktyką. I wogule bardzo dobry mecz rozegraliście.
Pozdrawiam.


) I tym optymistycznym akcentem można zakończyć dyskusję. My też gratulujemy CQF dobrego meczu.
Pozdrawiam

__________________
"... i choć kroczę przez ciemną dolinę śmierci, złego się nie lękam..."... Bom gorszy sukinsyn od niego.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2004 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ulwefa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ulwefa Znajdź więcej post'ów przez  ulwefa Dodaj ulwefa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ulwefa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:52.    Strony (6): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions