Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Singleplayer > Nie mogę przejść
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
ms-trex
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

Nie mogę przejść

Chyba w drugiej z kolei misjii w United Offensive, jak trzeba się chronić w okopach, nadjężdzają czołgi i takie tam, pierwsze zadanie to było trzeba iść za jakimś andersonem, no to poszedłem za nim, stoje przy nim nic się żadne nowe polecenie nie uaktywnia jak ruszyłem się na krok od niego to zaraz ginąłem nie wiadomo skąd, ale jakoś udało mi się ruszyć z miejsca i odbić trochę w prawo i ni stąd ni zowąd wskoczyło mi drugie polecenie że mam chronić prawej strony frontu, no i stoje w tym miejscu, nie mam amunicji wszystko wystrzelałem zabiłem chyba ze 100 szwabów i mnie krew zalewa bo nie można się ruczyć z miejsca jak pujde kawałek do pszodu albo do tyłu to nie wiem jak ale zaraz ginę, czy ta gra narysowane ma w tamtym miejscu jakąs linie po pszekroczeniu której odrazu sie ginie, stoje milimetr przed nią i nic i mogę tak stać w nieskończoność i nic mi sie nie stanie ale jak leciutko tkne klawisz do przodu to jeb i już mnie nie ma, tak mnie to wkurza i psuje mi tę grę że jestem gotów ją zaraz wyrzucić. pomóżcie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 13:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ms-trex Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ms-trex Znajdź więcej post'ów przez  ms-trex Dodaj ms-trex do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ms-trex prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

Czy to jest ta misja gdzie wyskakuje sie z lasu i rozwala Niemców w okopach przy farmie a potem robi sie zasadzkę na kolumnę niemiecką?

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2005 09:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

już wiem co to za misja ( skleroza nie boli).
W tej misji trzeba na poczatku rozwalić szkopów z CKMu nastepnie polecieć za Andresonem czy jak mu tam i użyć bazooki do rozwalenia czołgów. Też się troche irytowałem przechodząć ta misje

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2005 11:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ms-trex
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

dzięki ale juz za późno, wywaliłem tę grę tak mnie wkurzyła
jak zacząłem grę na najłatwijszym poziomie to był luz szedłem po kolei wszędzie gdzie trzeba było i luz a na najtrudniejszym poziomie to chyba gra ma jakieś błędy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2005 21:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ms-trex Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ms-trex Znajdź więcej post'ów przez  ms-trex Dodaj ms-trex do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ms-trex prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Miron89
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Opole

Ja nie mialem zadnych problemow z ta misja... mi sie bardzo podobala... kto ogladal Band of Brothers odc. 6 i 7 to wie o czym mowie. Gralem na 3 poziomie (zawodowiec chyba). Wogole misje amerykanow rzadza !

__________________
"Anarchizm nie oznacza braku instytucji w ogóle, lecz tylko takich, które zmuszają ludzi do podporzdkowania się
przemocy"
Lew Tołstoj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 14:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Miron89 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Miron89 Znajdź więcej post'ów przez  Miron89 Dodaj Miron89 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Miron89 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:30.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions