Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > 12 miesiecy stresu!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Unhappy 12 miesiecy stresu!

Mam nieciekawe info.
Nie zagram z wami w najblizszym czasie, nie wypije z wami piwa, i wogole wszytko w hoy.
Ano powolano mnie do woja i musze isc na 12 miesiecy i dupa mogila i co tam jeszcze.
Wszystko szlak trafilo wakacje wyjazd do Niemiec i kasa.
Mam nadzieje ze jeszcze o mnie uslyszycie, trzymajcie za mnie kciuki.

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2003 06:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

gl & hf.
wykrec sie z woja tak jak Yarek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2003 10:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-OguR-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój

omg ....

Zaitsev do woja :/ ........ ech niewiadomo co będzie z sofem za 12 miesięcy, może spotkamy sie w inne grze MP =))

__________________
d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2003 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -OguR- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -OguR- Znajdź więcej post'ów przez  -OguR- Dodaj -OguR- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -OguR- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KLAUSIK
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: ..

quote:
Napisane oryginalnie przez -OguR-
omg ....

Zaitsev do woja :/ ........ ech niewiadomo co będzie z sofem za 12 miesięcy, może spotkamy sie w inne grze MP =))



pff w mario po necie bedziemy grac

__________________
ASTALAVISTA BEJBE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2003 14:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KLAUSIK Znajdź więcej post'ów przez  KLAUSIK Dodaj KLAUSIK do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ebola
(*SITH*) Forever



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: ursynoof

Re: 12 miesiecy stresu!

quote:
Napisane oryginalnie przez Zaitsev
Mam nieciekawe info.


cholernie nieciekawe a mowilem ci nie graj w AA
zajac trzymamy kciuki nie daj sie zywcem
mam nadzieje ze moze na jakiejs przepustce wyskoczysz na pivko

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2003 02:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ebola Znajdź więcej post'ów przez  ebola Dodaj ebola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ebola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

o rety... współczucie wyrazić tylko ...
podeślij fote w mundurze ... i pamietaj ... AK RULEZ !
GL & HF jak to mądrze Glan powiedział
a serio - unikaj hedszotów bo na stałe Cie tam zatrudnią ...

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Małe sprostowanko

Baczność!
No więc w dniu 23 lipca byłem pełen obaw ze mnie do woja wezma na 100%.
Jednak moja wrodzona zdolnośc do wciskania ludziom kitu dowiodła tego że robie to po mistrzosku
Będąc na miejscu poprosiłem o przesunięcie terminu poboru o 2 miesiące co by do Niemiec wyjechac 15 sierpnia.
Napisałem podanie żeby takowy termin otrzymać (w podaniu naściemniałem ile wlezie).
Skutkiem tego bylo odroczenie mnie do 31 czerwca 2004 roku.
No ja poprostu jestem mistrzuniem.
No nic dostalem jeszce jedna szanse od Boga czy od kogo tam , żeby załatwić wkoncu sprawe kategorji D.
Spocznij!

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-07-2003 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

lepiej zalawt sobie cos innego by ciem do woja nie wzieli.. kategoria d jest do kitu potem przy szukaniu pracy :/
ale witamy wsrod zywych!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-07-2003 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

hehehehehehehe .... no to ładnie
gratulacje!!!
kolejny dowód na to że gry FPP mają pozytywny wpływ na umysł i zdolność radzenia sobie w REALU

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-07-2003 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

quote:
Napisane oryginalnie przez KuLLa
hehehehehehehe .... no to ładnie
gratulacje!!!
kolejny dowód na to że gry FPP mają pozytywny wpływ na umysł i zdolność radzenia sobie w REALU



Gdyby tak bylo to w moim przypadku wpadl bym do nich obladowany c4 + z kalachem w lapach i bym im hedy zacza sprzedawac na lewo prawo i glosno smiejac sie
O to moja wizja poradzenia sobie z poborem wrzesnien 2003 WKU

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-07-2003 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

quote:
Napisane oryginalnie przez KuLLa
hehehehehehehe .... no to ładnie
gratulacje!!!
kolejny dowód na to że gry FPP mają pozytywny wpływ na umysł i zdolność radzenia sobie w REALU



Gdyby tak bylo to w moim przypadku wpadl bym do nich obladowany c4 + z kalachem w lapach i bym im hedy zacza sprzedawac na lewo prawo i glosno smiejac sie
O to moja wizja poradzenia sobie z poborem wrzesnien 2003 WKU

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-07-2003 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

W sumie jesli wejdziesz na komisje w ubraniu maskującym z plastikową atrapą AK i powiesz że chcesz do wojska żeby zabijać wietnamczyków i terorystów oraz wybić czerwoną zaraze .... to na pewno byś sobie z komisją poradził ...
W sumie ciekaw jestem co by zrobili jakbyś po prostu powiedział że nałogowo grasz w gry w których głównym celem jest odstrzelenie głowy przeciwnikowi

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-07-2003 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Gazdzik
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Nordland

quote:
Napisane oryginalnie przez KuLLa
W sumie ciekaw jestem co by zrobili jakbyś po prostu powiedział że nałogowo grasz w gry w których głównym celem jest odstrzelenie głowy przeciwnikowi


to by powiedzieli ze tez graja i by sie zaczela klotnia ktora z gier jest najlepsza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-07-2003 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Gazdzik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Gazdzik Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Gazdzik Dodaj [FPP]Gazdzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Gazdzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:50.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions