Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Swiateczna Orkiestra... Pomocy?!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Swiateczna Orkiestra... Pomocy?!

Sluchajcie... Wyniknela dosc niemila sytuacja. Kolezanka dostala puszke po 3 h stania, w kolejce. Wogole ucieszona, przyszla do nas, i wogole fajnie. Fajnie do puki jakis **** nie zobaczyl, ze wraz z nia chadzam, i sobie juz pieniazki zbieram. Podchodzi do mnie taki 190, czewona pedalska kurka ze znaczkami orkiestry i sie rzuca do mnie z lapami, i wydziera puszke. JA sie pytam co dzieje, a chlop zaczyna na caly rynke sie drzec, ze nie wolno dzisiaj, ze trzeba jutro etc. Rozumiem... Wszystko moge zrozumiec, ale dlaczego ***** jego *******ona mac rzucil sie na mnie z lapami (no ba czemu... Widzi goscia w spodniach z przykrutkimi nogawkami, z glanami na nogach, i bialymi sznurowami, do tego kostka, i kaptur na glowie to odrazu bandzior i wogole!). Zaczyna sie ze mna ta puszka szarpac, najpierw myslalem, ze to glupi drech chce skroic. Juz szykuje tube w dziup, a ten wyciaga komore i mowi, ze zadzwoni na policje! Zaczynam z nim gadac, chce naspokojnie, ale facet widac nie mial ochoty. Kiedy postanowil w koncu wykrecic numer na mendy, to puscilem puszke, wtedy kolezanka z placzem prosi go, zeby odpuscil, ja tez. I nic... I teraz nasuwa mi sie pytanie... Czy przez moj ewidentny blad ona ma cierpiec? Czy poprzez czysto altruistyczna chcec pomocy komukolwiek ma ona plakac? Prawda w tej chwili jest taka, ze zawinilismy, oboje. Ale dlaczego on nie potrafi odpuscic? Przez taka puszka to moze byc jedno zycie niemowlaka. Ale nie... Regulamin zawsze na prodzie. Teraz nie wiemy jak to zalatwic, zeby nieprzyjmnosci nie miala. Do tego facet ma przerabane na miescie. Dla orkiestry zbieralem raz, w tym roku nie chcialem, i juz nigdy nie bede chcial. Bo ludzie zamiast miec serce tam gdzie wciskaja sobie te nalepki, to maja tam kamien, i komputer, ktory kaukuluje wszystko, a nie wszystkich. Nie wierze teraz juz w nic, nawet. Skurwiel odebral nadzieje, kazdemu kto wierzyl, i to widzial.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2003 19:56
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

ja sie nie bede wypowiadal na temat pana Owsiaka bo sie zaraz caly board rzuci...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2003 20:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Po tym co dzis widzialem tez nie mam dobrego zdania o tym calym cyrku. Moze idea jest piekna, ale ludzie, ktorzy tam pracowac zamiast rozumiec... Heh... Szkoda mowic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2003 20:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

heh, ludzie jak to ludzie... i wsrod tych z pieknymi idealami i intencjami znajda sie idioci

coz tu wiecej mowic? pewnie nie zobaczysz duzej ilosci replies. nie ma tu sie nad czym zastanawiac. masz stuprocentowa racje i... po prostu szkoda gadac

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2003 20:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

No ja na WOSP zbieralem dwa razy i jakos nie spotkales sie z nie milimy sytuacajami. Ogolnie to podziwiam ta cala akcje - co roku zbiora taka ilosc pieniedzy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2003 20:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Anni ... im onie powinienes przejmowac sie ta sytuacja az tak bardzo.. znaczy wiem .. dobrze rozumiem ze mieliscie problemy ...w sumie moze zle to ujelam ... nie tyle ze nie przejmowac sie co po prostu przyjac do wiadomosci ze w kazdym miejscu znajdzie sie idiota. WOŚP zbiera na szlachetne cele...na dzieci chore, na to wszystko... to jest idea.. wielka idea ktorej nie mozesz odrzucic przez to ze spotkales jednego glupiego chama. W kazdym miejscu sie tacy zdarzaja... glupio ze tak trafilo ale no niestety. Z drugiej strony nie wiem czmu was zaatakowal ze dpiero jutro.. mnie juz wczoraj nagabywali na rynku o pieniazki na WOŚP. Ogolnie misq nie przejmuj sie nim. Mam nadzieje ze nie bedziecie miec z tego powodu problemow i ze wszystko zostanie zalatwione.

Ann - duzo dzieci czeka na te pieniadze. Jak ludzie przez jednego palanta straca wiare to te malenstwa nie dostana pomocy ktorej tak potrzebuja. Pamietaj o tym.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2003 20:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

ja tam przeciwko samej orkiestrze nic nie mam ale w dniu kiedy trwa akcja... spokojnie nie można przejść przez ulicę, przejechać sie metrem/autobusem... coś tam za pierwszym razem wrzuciłem do puszki, ale ja nie mam zwyczaju "upiekszać" swojego ubioru w żaden sposob więc na każdym kroku byłem nagabywany o kase. (rok temu miałem nieprzyjemność być na starowce podczas trwania akcji ( co ciekawe zupełnie nie pamieteam po co i w jakich okolicznośćiach się tam zjawiłem ), pamiętam tylko tyle że jakieś idiotki z puszkami przyczepiły sie do mnie i nie chciały odpuścić. szły za mną przez jakieś 2 minuty i gadały za mną "żebym nie byl cham).

Anouaar: no offence i wogle peace, ale mimo karygodnego zachowania tego kolesia z orkiestry, wina niestety leży tylko i wyłącznie po twojej stronie. Pocieszę cie że po takiej "lekcji" podobnego błędu nie zrobisz przez długi czas albo wogle... pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2003 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
Anouaar: [...] wina niestety leży tylko i wyłącznie po twojej stronie. Pocieszę cie że po takiej "lekcji" podobnego błędu nie zrobisz przez długi czas albo wogle... pozdrawiam

wyjdź.

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Edytowane przez weirdo dnia 10-01-2003 o godz. 21:39

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2003 21:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez weirdo
wyjdź.

Niech nie wychodzi.
Niech słucha.
A potem niech se idzie w peezu. ;-]

Anyway, ja bym typa zajebał.

P.S. Mam jeszcze około 20 serduszek. Ktoś chce jedno ? :>

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2003 21:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Musze sama zdobyc swoje

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2003 22:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Re: Swiateczna Orkiestra... Pomocy?!

quote:
Napisane oryginalnie przez Anouaar
bla bla bla ... (no ba czemu... Widzi goscia w spodniach z przykrutkimi nogawkami, z glanami na nogach, i bialymi sznurowami, do tego kostka, i kaptur na glowie to odrazu bandzior i wogole!)... bla bla bla


W całej tej sprawie wkurza mnie jedno, że ludzie tacy jak Ann cokolwiek co się z nimi dzieje obwiniają to, że oni sie ubierają tak i tak, są z takich ludzi i przez to zawsze im się sięga. Gosh. Nie wiem, specjalnie takie myślenie macie (bo spotykam coraz więcej takich ludzi), że to wy zawsze dostajecie wpierdziel, że to was się poniża, na was się wszystko zwala itp? A wy jako wielcy menczennicy tego świata stoicie dalej na waszych posterunkach i trwacie, "bo tak trzeba"? W jakim świecie żyjecie. Nie dociera, że możesz dostać za to co zrobiłeś, a nie za to kim jesteś?

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2003 22:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

ja zbieralem raz, w zeszlym roku, ludzie chetnie pomagali a na jakas 200 osob ktore wrzucaly mi i kumplowi do puszki tylko dwie nas zbluzgaly za cala ta akcje... a potem to inni kwestujacy sie do nas nie czepiali.
btw anni... pojdzcie do lokalnego oddzialu wosp'u po druga puszke, napewno wam wydadza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 05:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

A kim był w ogóle ten koleś? W sumie jesli regulamin zabrania to teoetycznie nie mozna, no ale Saari mowi ze nie byliscie wyjątkiem. W takim wypadku, albo wszyscy albo nikt dostaje opieprz ze zbiera za wczesnie.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 10:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

a ja bym poprostu w*******il temu kolesiowi co by sie na puszke rzucil a rozmowe przeprowadzilbym z nim w szpitalu gdy odzyskalby juz przytomnosc. napewno bylby wtedy spokojny

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 11:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Raczej WOŚP nie daloby Ci drugi raz zbierac pieniazkow bo baliby sie jakimi metodami ty je zbierasz

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Krypton
No ja na WOSP zbieralem dwa razy i jakos nie spotkales sie z nie milimy sytuacajami. Ogolnie to podziwiam ta cala akcje - co roku zbiora taka ilosc pieniedzy.

a teraz pomysl gdzie trafia lwia czesc tych pieniedzy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 11:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Raczej WOŚP nie daloby Ci drugi raz zbierac pieniazkow bo baliby sie jakimi metodami ty je zbierasz


heh, zapewne daliby wystarczyuo by ladnie poprosic o druga puszke z dobrym uzasadnieniem czemu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 12:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
a teraz pomysl gdzie trafia lwia czesc tych pieniedzy...


xen0m przesadzasz troche Imo Owsiak musialby byc komercyjnym idiota zeby brac z tamtad kase. Zobacz - dla niego to jest promocja wlasnej osoby. Nie jest juz zwyklym Owsiakiem, tylko Owsiak od WOSP, poza tym prasa czycha tylko na to, zeby ujawnic ze kasa nie idzie na to, na co powinna.

Imo najwiecej kasy wyciagaja ludzie z puszek do ktorych zbieraja (znam kilka takich przypadkow ktorzy "zbieraja" co roku...)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

Shooler: nie wmawiaj mi, ze Owsiak nie czerpie zyskow ze swojej dzialanosci bo to g*** prawda... W takim razie, jezeli nie zarabia poprzez WOSP to skad bierze kase?? Pracuje jako policjant, lekarz, strazak?? Nie... Oni wszyscy maja dobre serca dopuki sa w TV. Owsiak jest kojarzony tylko i wylacznie z WOSP, mowisz, ze promuje swoja osobe, ale co z tego ? Przeciez za wystep w TV kasy nie bierze :/

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 15:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
a teraz pomysl gdzie trafia lwia czesc tych pieniedzy...


no powiedz powiedz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 16:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

To jest jeden wielki lol cala ta sytuacja. Mowilem juz o tymz ann i jakos nie widze przekonania wiec i tu se poklikam Postepowaniew tym wypadku jest proste: telefon po mendy. Nikt niema prawa zabrac puszki poza organizatorem, ktory jak wiadomo po imescie sie nie kreci. Policja ma za zadanie taka sprawe rozwiazac szczegolnie ze nastapil atak ze strony "pseudo-zbierajacego". Niema zadnej winy jesli ktos zacznie kwestowac miesiac wczesniej. ***** nadgorlisowsc to zaden blad w tej sytuacji? w ogole sprawa to jakis paradoxalny nonsens, wiec nic wiecej nie wypowiem. w przypadku nieskutecznosci policji jest trybunal konstytucyjny i organizacje pozapanstwowe dochodzace praw czlowieka w calej europie. TO NIE JEST KOMUNA, te czasy dawno minely i jak sie jakies dzieci tym jeszce podniecaja to tylko zarotflowac mozna. amen

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Emzor
Shooler: nie wmawiaj mi, ze Owsiak nie czerpie zyskow ze swojej dzialanosci bo to g*** prawda...


Juz mowilem, ze imo byloby to najwieksza gloopota z jego strony. Poza tym - widac tu jak na dloni polska mentalnosc - Owsiakowi nic nie udowodniono, a ludzie i tak swoje, negujesz istnienie kogos uczciwego?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Emzor
Shooler: nie wmawiaj mi, ze Owsiak nie czerpie zyskow ze swojej dzialanosci bo to g*** prawda...


Owsiak ujawnial zrodla swoich dochodow. Pracowal jako szklarz, i gdziestam jeszcze, proponuje sie zapoznac z tematem najpierw, bo takie oskarzenia potrafia kogos zranic.

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 16:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

wiedzialem, ze tak bedzie...

Pracowal jako szklarz
tak sie dorobil na szybach, ze teraz nie musi juz kasy zarabiac na utrzymanie?

ja i tak uwazam, ze Owsiak jest tak samo uczciwy jak i wiekszosc polskich politykow, ale mniejsza z tym...

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 16:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Emzor
wiedzialem, ze tak bedzie...


Widzisz, wlasnie w tym caly problem, ze w PL jak juz ktos sie deklaruje, ze jest uczciwy - to wszyscy wesza podstep, jak ktos mowi ze jest sprawiedliwy - to sie wszyscy doszukuja lapowkarstwa itp. Przedstaw racjonalne dowody na poparcie swoich slow to przyznam Ci racje, bo, no offence, jak narazie rozumujesz typowo po "polsku"

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 16:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Cala Orkiestra utrzymuje sie rzeczywiscie poniekad z zebranych pieniedzy... Poniekad, bo tak naprawde utrzymuje sie z procentow bankowych. A od takich sum jakie oni co roku zbieraja to ten procent nie jest byle czym... Procent tez idzie na organizacje Przystanku Woodstock.

Poza tym Owsiak przeciez ma w TV (przynajmniej kiedys mial) swoj program, Kreciola. Na to kasiore juz mu na 90% daje TVP.

Czy wy musicie upodabniac sie do swoich babc, ktore wszedzie naokolo widza zlodziejow, mordercow, a wszyscy z nich to Zydzi?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

Mimo to ze pan Owsiak (oraz cała orkiestra) utrzymuje sie z pieniędzy ludzi ktorzy wrzucaja pieniadze do puszki, dalej bede ich popieral i wrzuce jak co roku te 40 zl do puchy. Peace!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

Ja tez jutro wrzuce kolo 50 zl - takie akcje trzeba wpsierac.

Owsiak raczej nie moze nic podebrac z tej sumki. On tego nie liczy, a wykonuje to kilkadziesiat osob, ktorzy sie tym zajmuja za friko. Pozniej on musi sie wraz z swoja ekipa rozliczyc dokladnie za to co kupili. Inaczej bylby skandal na ogolnopolska skale i nie wiadomo by bylo jak powiedzie sie kolejna Orkiestra.

Sponsorzy. Czy oni nie placa Owsiakowi kasy za prowadzenie? Moze Nina Terentiew (moglem przekrecic nazwisko) i TVP2?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 17:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Jak zawsze jakis $ja musi zauwazyc druga strone sprawy. Wy wrzucacie [no i fajnie, jestescie "humanitarni"] te swoje 50 PLN i niby jest ok. A patrzac na niekonczacy sie bieg natury, to to co sie rodzi wczesniej, elementy slabsze, sa skazane na smeirc. nie z byle pwodu. jakby na tonie patrzec, jesli czlowiek dziala wbrew naturze to nie ma szans na wygrana. dowod jest w ruskiej geografii [katalizm zmianą biegu rzeki]; jednak dowody sa i wsrod nas. Widzieliscie kiedys takie chore od urodzenia dziecko? taka osoba pociaga za osba ogrome koszty w dorastaniu, 56% umiera, 90% zostaje rencistami. Natura od tak sobie kaleczy tych ludzi? co ma umrzec powinno umrzec. Tos ie ***** nie dzieje bez pwodu i czasem tzreba to dostrzec. Tak w ogole zapewnienie zycia w kalectwie komus moim zdaniem wcale nie jest do ***** nedzy humanitarne. To jest chore. Ja bym wolal byc martwy niz chory nieuleczalnie. Przyroda prawie [pprzez ludzi] eliminuje slabsze egzemplarze. A sa inne wazne cele na ktore te pieniadze mozan rpzezanczyc, jak rozwoj nauki, etc.

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Idź f_***** z taką filozofią .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2003 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:55.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions