Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > tribes po polsku
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Samuel
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Szczecin

Exclamation tribes po polsku

Czy na polskiej wersji Tribes2 działają pacze?
Normalnie można na niej grać przez internet czy trzeba kupić anglojęzyczną wersję? Bo w sklepach jest tylko po polsku...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-05-2002 23:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Samuel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Samuel Znajdź więcej post'ów przez  Samuel Dodaj Samuel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Samuel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Simon Destroyer
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Szczecin

Thumbs up Re: tribes po polsku

quote:
Napisane oryginalnie przez Samuel
Czy na polskiej wersji Tribes2 działają pacze?
Normalnie można na niej grać przez internet czy trzeba kupić anglojęzyczną wersję? Bo w sklepach jest tylko po polsku...



Znaczy, ja mam wersję polską, tzn. instrukcja i napisy na pudełku są polskie . Wszystko mi działa i gra mi sięniezgorzej. Czyżbyś miał jakieś problemy?

__________________
-=EEF=- Simon Destroyer
www.euroeliteforce.net

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2002 15:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Simon Destroyer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Simon Destroyer Znajdź więcej post'ów przez  Simon Destroyer Dodaj Simon Destroyer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Simon Destroyer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Nie ma wersji polskiej. "Polska" jest wylacznie instrukcja, a i co do tego mozna miec bardzo, bardzo duze watpliwosci...

Sam program jest ten sam niezaleznie od jezyka, w jakim sa napisy na pudelku.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2002 18:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Samuel
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Szczecin

Wcześniej miałem kłopot z niektórymi grami tłumaczonymi na język polski, ale skoro jest to normalna wersja z wkładką to ok. Zaniepokoiły mnie napisy na pudełku w sklepie, a nie chciałem wywalić forsy na badziew, którego nie da się spaczować i grać przez inet. THNX.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2002 23:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Samuel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Samuel Znajdź więcej post'ów przez  Samuel Dodaj Samuel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Samuel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

i'm new here

Witam wszystkich

Dzisiaj listonosz o 8 rano wręczył mi paczkę z Tribes 2. Zarestruje się, przejde training missions i za pare dni dołacze do was. Nie bijcie mnie za bardzo na początku bo się poskarże do związku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 09:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Samuel
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Szczecin

Ja muszę jeszcze raz do sklepu skoczyć, ale dziś już mi się nie chce. Trochę mi Tribes2 słabo działa, a szkoda mi forsy na wymianę flaków z kompa. Chociaż powinienem to zrobić, bo dziś rano przy śniadaniu wyczytałem w horoskopie, że czas w tym tygodniu na modernizację sprzętu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 17:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Samuel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Samuel Znajdź więcej post'ów przez  Samuel Dodaj Samuel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Samuel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Simon Destroyer
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Szczecin

Cool

Postep technoloogiczny to.... jedna z najbardziej wkurzających mnie rzeczy . Kupujesz sobie hiper-super kompa, a po tygosniu gośc podchodzi do ciebie i mówi, że ma lepszy . Taki świat. A dostawaniem w cztery litery (tzn. uszy ) się nie matrwcie - każdy na początku doststaje.

__________________
-=EEF=- Simon Destroyer
www.euroeliteforce.net

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2002 17:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Simon Destroyer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Simon Destroyer Znajdź więcej post'ów przez  Simon Destroyer Dodaj Simon Destroyer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Simon Destroyer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Enigmus
Leet (Friend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: ___Kanada___ Liczba Postów: 1337

taaa...
a jak ktos mowi ze nie dostaje, to albo klamie, albo wcale nie gra....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2002 23:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Enigmus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Enigmus Znajdź więcej post'ów przez  Enigmus Dodaj Enigmus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Enigmus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Simon Destroyer
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez Enigmus
taaa...
a jak ktos mowi ze nie dostaje, to albo klamie, albo wcale nie gra....


Albo ma wrodzone zdolnosci ;D i jest genialny. Co i tak w starciach z panami 3w./idk?./yautja/zorn sie nie sprawdza .

__________________
-=EEF=- Simon Destroyer
www.euroeliteforce.net

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2002 15:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Simon Destroyer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Simon Destroyer Znajdź więcej post'ów przez  Simon Destroyer Dodaj Simon Destroyer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Simon Destroyer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Samuel
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Szczecin

Właśnie dokonałem zakupu T2 za 39 zł, he he...
Zaraz wywale pirata i zainstaluję właściwą wersję.
Mam nadzieję, że nie będę toczył wielkich bojów z serwerami.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2002 16:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Samuel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Samuel Znajdź więcej post'ów przez  Samuel Dodaj Samuel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Samuel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Samuel
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Szczecin

Właśnie się zarejestrowałem i od razu zostałem wcielony do jakiejś desperackiej drużyny. Wolałbym w zasadzie zacząć karierę z rodakami w jakimś związkowym klubie, więc jak macie wolne etaty dla całkiem nowych graczy, to dajcie znać.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Samuel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Samuel Znajdź więcej post'ów przez  Samuel Dodaj Samuel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Samuel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Wyslij prosbe o zaproszenie na Polskie Forum (to nazwa klanu). PoLskich klanow tez jest pare, nie musisz sie wcielac od razu do jakiejs "desperackiej" druzyny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Enigmus
Leet (Friend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: ___Kanada___ Liczba Postów: 1337

btw, byl chyba nawet klan w ut ktory sie tak nazywal...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 22:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Enigmus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Enigmus Znajdź więcej post'ów przez  Enigmus Dodaj Enigmus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Enigmus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez Enigmus
btw, byl chyba nawet klan w ut ktory sie tak nazywal...

Jak ? ;>


Witam nowego na pokładzie. ;>

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 07:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Samuel
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Szczecin

Niestety request invitation z Polskiego Forum mi nie działa. Wyślijcie może do mnie od siebie zaproszenie - jestem Rzbik.
Strasznie mnie wczoraj złupili w CTFa (grałem 1szy raz), cholernie trudno się gra, ale i tak udało mi się nabić trochę pktów (coś tak powyżej zera, he he). Mam słaby sprzęt i gra działa u mnie żwawo jak zapity mexykanin na słońcu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 09:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Samuel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Samuel Znajdź więcej post'ów przez  Samuel Dodaj Samuel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Samuel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Samuel
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Szczecin

... i jeszcze jedno, da się jakoś zwiększyć kąt widzenia?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 10:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Samuel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Samuel Znajdź więcej post'ów przez  Samuel Dodaj Samuel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Samuel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

Da sie.

Tribes2/GameData/base/prefs/ClientPrefs.cs

Wyszukaj parametr DefaultFOV i ustaw na wieksza wartosc (maksymalnie 120, sugeruje 110). Zapisz, odpal gre. Jesli fov bedzie zmieniony, nie ma sprawy. Jesli w ktoryms momencie powroci ci do 90 stopni, bedziesz potrzebowal skryptu. Wtedy grzecznie wyslesz maila do mnie na adres [email protected], a ja rownie grzecznie podesle Ci ten skrypt

Jesli chcesz poeksperymentowac z fovem, odpal konsole (tylda) i wpisz:

setfov(110);

ze srednikiem na koncu. Potem pozmieniaj wartosci i to, co Ci bedzie pasowalo, wpisz do defaultfov.

A na forum juz jestes

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 13:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:07.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions