Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Prezenty
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

First Person Perspective Prezenty

Yo mam pytanko... Co współcześni CS'owcy dostają pod choinke? Bardzo was prosze prosze napiszcie pod tym topiciem, co dostaliscie w tym roku na gwiazdke.. z góry dziekuje

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 20:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

Ja dostałem:

- Buty Narciarskie Salomona
- Ksiazke
- Koszulke
- Slodycze

Tera wy

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 21:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja dostalem:
1000 USD
50zl
Kosmetyki ale nie pamietam jakie
Zestaw do golenia Gillette
Zestaw kosmetykow do samochodu (glupi to brzmi jakos)
Wielka paczke slodyczy
Te swieta zaliczam do udanych

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 21:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

hmm....tera..ja powiem co dostalem,
- Słodycze
- Kase
- Koszulke
- Bluze
- Ksiażke
- oraz RAM

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nights.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wwa, Imielin-Natolin

Nagrywarke
GF2
i niedlugo moze 1GHz + 256 RAMu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 01:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nights.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nights.kt Znajdź więcej post'ów przez  nights.kt Dodaj nights.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nights.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lOOkAs
s3jtan



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Minas Morgul

Talking LOL

ja dostalem dlugopis ale nie taki zwykly hehe ma kilka zajebistych funkcji:
1. jak nim pisze to sie swieci
2. ma jakas pojebana pieczatke
i najlepsze 3. mozna nim robic banki buhahahahahahahah calkiem na serio najpardziej po****** dlugopis jaki w zyciu widzielem

aaaaa i jeshcze olowek gomowy, ktory mozna skrecac, wykrecac i co tam jeshcze sie kce:

__________________

"They will never see what I have seen. They cannot know, who I have been. The things I have done, they torture me. But I need them, for they are me!!!"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 01:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lOOkAs Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lOOkAs Znajdź więcej post'ów przez  lOOkAs Dodaj lOOkAs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lOOkAs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Talking Re: LOL

Ja dostalem :
-Krzeselko ktore ulatwia fragowanie
-slodycze
-20zl
Ale to jeszcze nie koniec bo jutro mam urodziny
I znow kasa

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 06:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

A ja dostalem wsumie ( bo niedawno byly imieniny ):

-Red Faction ( orginal )
-dostane jak tylko wyjdzie Medal of Honor ( orginal ) ( tzn z niego tak 50% , bo reszta bedzie brata )
-po swietach za kase , ktora dostalem kupuje sobie nowy dysk twardy ( bedzie duuuuzy i szyyybki ) !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 09:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Ja dostalem:
1000 USD
Te swieta zaliczam do udanych



Podzielisz sie? Chociaz troszke

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 09:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Czy sugerujesz charytatywna dzialalnosc na rzecz polskiej sceny cs? Czy moze chcesz czerpac z tego osobiste korzysci

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 09:26
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Czy sugerujesz charytatywna dzialalnosc na rzecz polskiej sceny cs? Czy moze chcesz czerpac z tego osobiste korzysci


Pewnie zdefrauduje te pieniadze i ucieknie z nimi zagranice ! Zalozy tani dom publiczny w Meksyku i bedzie do konca swojej egzystencji zyl ze swojej dzialanosci !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 09:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrugO
====<#~~



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kraków

ja dostalem baziami po ryju

__________________
u suck man

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 09:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrugO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrugO Znajdź więcej post'ów przez  FrugO Dodaj FrugO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrugO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

A JA DOSTAŁEM ALL CZEŚCI HARREGO POTTERA !!!

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 10:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Ja dostalem:
1000 USD
50zl
Kosmetyki ale nie pamietam jakie
Zestaw do golenia Gillette
Zestaw kosmetykow do samochodu (glupi to brzmi jakos)
Wielka paczke slodyczy
Te swieta zaliczam do udanych



a gdzie mieszkasz i iedy wyjeżdasz i gdzie chowasz kase??? (joke)

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 10:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Re: LOL

quote:
Napisane oryginalnie przez lOOkAs
ja dostalem dlugopis ale nie taki zwykly hehe ma kilka zajebistych funkcji:
1. jak nim pisze to sie swieci
2. ma jakas pojebana pieczatke
i najlepsze 3. mozna nim robic banki buhahahahahahahah calkiem na serio najpardziej po****** dlugopis jaki w zyciu widzielem

aaaaa i jeshcze olowek gomowy, ktory mozna skrecac, wykrecac i co tam jeshcze sie kce



hehe... moja koleżanka z klasy miala taki.... zajebisty.. chodzila po klasie i walila wszystkim pieczątki gdzie popadnie....

Ja dostałem:
-slodycze
-jakies tam dezodoranty itp.
-karty do Magica (boosterka)
-dysk 20 GB (montując go rozwaliłe kieszen. ale i tak cos kiespsko kontaktowała)
-kase (50 zl od babci eee znaczy od miokołaja... i od mamy 50 zeta na bluze...)
-bierki
i cos tam jeszcze hyba ale nie pamiętam....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

no.. a reszta ludzi? chyba jest wiecej CSowców czytających board.fpp.pl ???
BTW- Raptor-Ty nie napisałeś, co dostałeś.. przyznaj sie może

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 10:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif


Pewnie zdefrauduje te pieniadze i ucieknie z nimi zagranice ! Zalozy tani dom publiczny w Meksyku i bedzie do konca swojej egzystencji zyl ze swojej dzialanosci !



a potem dom sie rozrosnie, i bedzie glowna filia Meksyku, i kolega kupi najlepszypszym graczom CS, nowe komputery, itp.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 11:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

Exclamation

ha! bylbym zapomniał! dostałem jeszcze:

- Szczoteczkę elektryczną Braun 3D cośtam z Irygatorem (WOW) OxyJet.. chyba po raz pierwszy w życiu mam porządnie umyte zęby )))
- no i 50 złociszy polskich

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 11:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ale ogolnie swieta to i tak jakies ****owe sa
Nie nawidze spzratania w domu,a ni gotowania tego wszystkiego. Zawsze mnie kurwica bierze wtedy
Jedyna fajna zrecz to prezenty,a pozniej impra na Sylwestra

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 12:52
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

ja dostałem :
6 stów
czpke
rękawiczki
słodycze
i książke

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 13:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

o właśnie ja dostałem jeszcze 2 książki....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 13:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX


a potem dom sie rozrosnie, i bedzie glowna filia Meksyku, i kolega kupi najlepszypszym graczom CS, nowe komputery, itp.



Byloby extra !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 16:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

Boże co za debilny temat, takiej dziecinady to juz dawno nie grali...

Policytujcie sie kto co dostał.....

....a ja dostałem bla bla bla...

Fakt mogłem sie nie wypowiadać, ale pomsylcie troche, w prezentach nie chodzi o to "co sie dostało" tylko że sie "dostało". A chwalenie sie (tak chwalenie sie) że ktos dostał kupe kasy, czy super kompa, może niektórym (tym których rodzice nie mogli sobie pozwolić na duże wydatki na prezenty) popsuć atmosfere swiąt.

Eeeeeee.... Wesołych Swiąt

eh..jak w podstawówce....ups, zapomniałem, ze scena polskiego CSa to głównie podstawówka...już mnie tu nie ma..lol

P.S. Może zle zrozumiałem intencje moderatora, ale ja tak na tego typu texty patrze.

Pozdro.

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 22:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jesli chodzi ci o to ze sie chwale to sie myslisz
To ze dostalem od starszych kase na kompa to chyba nic zlego nie? Ty juz masz dobrego kompa, a ja mam takiego ze 10 fps ledwo wyciaga. Ja tego topica nie zakladalem, wiec nie czepiaj sie trzeba bylo nie czytac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 22:30
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
skuter
H-L MOD player !!!



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: waszawa

ja tam dostałem bezprzewodowa klawiaturę i myszkę
i nie mam żadnych zastrzeżeń !

__________________
KTÓRĄ DROGĘ WYBIERASZ?
GG : 1800804

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 22:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil skuter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do skuter Znajdź więcej post'ów przez  skuter Dodaj skuter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać skuter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

spodnie diversa

kurtke

oraz $$$$

__________________

Edytowane przez Wania dnia 25-12-2001 o godz. 23:10

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

kurke, a nie koguta przypadkiem?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 22:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ej Wania przegonielm Cie w postach 3 miesiace bez kompa nadroione

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 22:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

statsiarz

(wyedytowalem, chodzilo mi o KURTKE )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 23:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

SMIRNOFF NORMALNIE MI WYBACZ SA SWIETA!!!! A w dodatku to mam pewien pomysł i dlatego sie ludzi pytam. Jeśli czujesz się na tyledorosły, i uważasz, że scena polskiego CS'a to podstawówka, to nie czytaj boarda, zaczekaj jeszcze te pare lat i później spowrotem zabierz się za CS'a, bo wtedy dopiero będzię ktoś dojrzały, kto bedzie mógł z Tobą pogadac..

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 23:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:26.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions