Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Jakimi myszami gracie ??
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Jakimi myszami gracie ??

W Topicu o aimbotach Saari mówi że najlepszym aimbotem jest dobra mycha i sprawna rączka . Co do sprawnej rączki to nie ma wątpliwości. Co do myszki też. Ale Saari zapomniała o bardzo ważnej rzeczy. O materiale na którym gramy.
Tak Tak , może to komuś wydawać się smieszne ale jak kiedyś grałem w kwaka to wsród najlpeszych graczy toczyła się bardzo poważna dyskusja o podkładkach. Ludzie sprowadzali sobie specjalne podkładki z USA firmy 3M które okazały się najlepsze do
gier fpp. Z drugiej strony mój klanowy kolega Buli uważa że najlepiej gra się myszką po niecheblowanym drewnie.

Jakimi myszami gracie i dlaczego uważacie je za najlepsze ?

Ja osobiście gram na zwykłym trzyprzyciskowym logitechu s-35. Sporo ludzi preferuje też Microsoft IntelliMouse który w przeciwieństwie do reszty produktów Microsoftu jest bardzo dobry i sporo najlepszych graczy fpp go używa.

Inni wolą wymyślne ergonomiczne konstrukcje Logitecha czy A-4 (seria www-3x) .

Jest też cała masa róznych produktów A-4 który aktualnie jest najpopularniejszą myszą w naszym kraju.

Znam też bardzo dobrych graczy którzy używają najtańszych myszek noname.

Przy okazji chciałem coś powiedzieć o częstotliwości próbkowania myszy. W porcie Ps/2 jest chyba standardowo 40 Hz i są programy które pozwalają to wielokrotnie zwiększyć.

Nie wiem czy można zwiększyć w myszach USB ale tam jest chyba wystarczające 100 Hz dzięki czemu myszy USB standardowo płynniej chodzą od Ps/2 nie mówiąc już o przedpotopowych serialowych.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 16:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

iFeel MouseMan - usb- mysz chodzi jak zloto

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rydzyk
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: knurow

ta noname to chyba moja
2 przyciski i na kazdym odcisniety palec firmy nie podam bo logo juz sie zmylo , a podkladka to star wars z z gwiazda smierci i T-fighterami w tle (chyba bardziej pasuje do jedi knight, ale to nic)

__________________
The only thing to fear,
is running out of BEER

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 17:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rydzyk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rydzyk Znajdź więcej post'ów przez  rydzyk Dodaj rydzyk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rydzyk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

bardzo beznadziejna mysz chyba A4-Tech (nie wiem czy coś takiego jest ale tak tu pisze) a na podkładce mam zebry i też będe musisał ją niedługo zmienic

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 18:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool

Trackball Logitech - Marble!!!


MYSZKAAAAA SUUUUXXXX!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 19:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
<>BEATA
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Talking Mycha

quote:
Napisane oryginalnie przez Hodek
bardzo beznadziejna mysz chyba A4-Tech (nie wiem czy coś takiego jest ale tak tu pisze) a na podkładce mam zebry i też będe musisał ją niedługo zmienic


Musze powiedziec,ze specjalnie dla Wolfa wyrzucilam dobra i funkcjonalna myszke A4-tech WWW21/15? (dokladnie nie pamietam).Powod prozaiczny - za duza dla mnie aby precyzyjnie operowac w grach FPP.W tej chwili bawie sie Logitech-em M-S48a i jestem w pelni usatysfakcjonowana.A podkladka to firmowka z Seagate (ciensza od.............).I jest cool
I tak off topic - dzisiaj zaliczylam kolejny etap wolfmanii tzn. jakis "specjalista od wolfa" nazwal mnie cheaterem, a poprostu ping (bez kombinacji) mialam na poziomie 999.
Pozdr .

__________________
" So, so you think you can tell Heaven from Hell, blue skies from pain. Can you tell a green field from a cold steel rail? A smile from a veil? Do you think you can tell.." Wish You Were Here -PINK FLOYD-

[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil <>BEATA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do <>BEATA Znajdź więcej post'ów przez  <>BEATA Dodaj <>BEATA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać <>BEATA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

Rozumiem ze Logitech to stara dobra Dexxa za 20 zeta ? Bo jezeli tak to count me it !

A Podkadke mialem dawniej normalna z jakims kotkiem w trawie , ale to bylo dopoty nie odkrylem katalogu na rok 2000 pt. "Domy z Dusza" Mycha jezdzi jak po masle ! Polecam [

__________________
robrzmiewa opętana harmonia
w dysharmonii dni.

Trash

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lew7
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: WawA

Ja chyba jedyn z nielicznych PL graczy gram na MS, cos ludzie sie nie moga do tej firmy przywyczaic. Przyznaje na poczatku mialem problemy

__________________
WawA RULEZ !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 21:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lew7 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lew7 Znajdź więcej post'ów przez  Lew7 Dodaj Lew7 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lew7 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lew7
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: WawA

Ja chyba jedyn z nielicznych PL graczy gram na MS, cos ludzie sie nie moga do tej firmy przywyczaic. Przyznaje na poczatku mialem problemy i nie ukrywam ze nawet teraz wyskakuja ( samoczyna zmiana sens, mychy) ale tak to spox, bardzo czula. Polecam wszystkim SORKA za ten post na gorze cos mi ie sie wywalil i dalem jeszcze raz wyslij i najwyrazniej cos sie wywalilo i taki o to efekt

__________________
WawA RULEZ !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 21:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lew7 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lew7 Znajdź więcej post'ów przez  Lew7 Dodaj Lew7 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lew7 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sud
sudden death



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: boat town

Ja sie wlasnie przymierzam do kupienia czteroprzyciskowej optycznej logitecha, a na razie gram na a4techu. No i oczywiscie na najlepsiejszej podkladce z plynem w srodku i malymi plywajacymi plemnikami. r0x!

__________________
"...los nas ustawił na różnych polach szachownicy - ołowiane żołnierzyki i Prawdziwi Zawodnicy"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sud Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sud Znajdź więcej post'ów przez  sud Dodaj sud do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sud prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnoopDoggyDoG
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A ja tak od pol roku siekam na optycznej myszce firmy Typhoon... kupiona w Media Markt za cale 55zl w promocji A podkladki to w ogole nie uzywam... myszka jezdzi po lekko chropowatym stoliku do kompa i jest ok... Wedlug mnie podkladka ogranicza ruchy, ja sie ledwo wyrabiam zeby mysz mi ze stolu nie zjechala a co dopiero jakbym mial jezdzic po prostakacie 25cm x 15cm?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 22:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kalaf10r
Mastahh Warzyffko



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WArszaWA

ehh na poczatku byl haos znaczy sie byl logitech pilot whell mouse no ale cush myszka miala juz pare latek i siadla trzba bylo kupic nowa wiec kupilem Logitech MouseMan DualOptical i moim zdaniem jest to zayebisty gryzon do gry w rozne eFPePy i narazie przy tym zostane myszka ma dopiero niecaly miesiac wiec jesio dziala a no ofcoz jest pod USB

__________________
Where would we be without our rights??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 22:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kalaf10r Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kalaf10r Znajdź więcej post'ów przez  Kalaf10r Dodaj Kalaf10r do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kalaf10r prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

ja gram na A4-Tech Dual Wheel Mouse zajebista jest , mam ja juz rok chodzi jak marzenie pasuje idealnie , ani za duza, ani za mala rolki pod palcami (i tak nie uzywam w grach ) Podkladke mam tez cool nie jest to jakies zwykle cos tylko specjal, podkladka stoi mocno na blacie przy gwaltownym ruchu myszka a ni drgnie wymiaray 25x25 gdzies tak na oko , wykonana z plastiku z gabka plus dotego wybrzuszenie na nadgarstek niegdy bym sie niezamienil na cos innego

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Re: Mycha

quote:
Napisane oryginalnie przez &lt;&gt;BEATA


Musze powiedziec,ze specjalnie dla Wolfa wyrzucilam dobra i funkcjonalna myszke A4-tech WWW21/15? (dokladnie nie pamietam).Powod prozaiczny - za duza dla mnie aby precyzyjnie operowac w grach FPP.W tej chwili bawie sie Logitech-em M-S48a i jestem w pelni usatysfakcjonowana.A podkladka to firmowka z Seagate (ciensza od.............).I jest cool
I tak off topic - dzisiaj zaliczylam kolejny etap wolfmanii tzn. jakis "specjalista od wolfa" nazwal mnie cheaterem, a poprostu ping (bez kombinacji) mialam na poziomie 999.
Pozdr .



hyhy, fajny avatar Beata

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 22:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

to i ja sie dolacze mysza i klawerka IBM z zestawu aptiva mysz czula jak diabli (zaczeniepie kabla o glosnik , modem powoduje ze juz przestawia sie i stawia opor) 3 guziczki + scroll bez skoku
podkladeczka dlugo szukalem odpowiedniej bez zadnych nierownosci zuzylem 4 podkladki materialowe dobrze sie na nich gra czule bez przeskokow ale 2 razy dziennie trzeba czyscic mysz obecnie znalazlem w szufladzie u starego podkladke Daetwelera idealnie gladziutki plastik i jest kozak mam w domu 3 myszy IBM polecam kazdemu precyzyjne i delikatne i dobrze znosza nerwowe klapniecia o stol

__________________
Newbie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-06-2002 23:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FarSight
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Wingman

__________________
W świece złożonym z nienormalnych, nienormalny jest normalny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 03:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FarSight Znajdź więcej post'ów przez  FarSight Dodaj FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Do niedawna gralam na myszce o nazwie Logitech pilot mouse +
Jest to wspanialy sprzecik, niestety przetarla sie juz strasznie od spodu i szoruje strasznie po podkladce wiec przesiadlam sie na mini wersje tej mychy (Mini Wheel Mouse)

Moja podkladka jest szmaciana z gumowym spodem aby sie dobrze trzymala. Z doswiadczenia (wyprobowalam juz rozne) wywnioskowalam iz na takiej gra mi sie najlepiej Kiedys gralam na czystym podlozu mojego biurka ale ono jest takie strasznie szorstkie i przez to tez mam zjechana poprzednia myche

A co do dziwnych podkladek - kumpel opowiadal mi o graczu w Kamper Strajka ktoremu najwygodniej gralo sie na ... desce do krojenia miesa

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 04:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Ja uzywam optycznego A4Techa i jestem zadowolony... podkladka jakac plastikowa ze zrgubieniem na nadgarstek- oczywiscie CZARNA

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 08:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[AGD]Dyzio
Dyziowiec pospolity



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Lenino

Talking

Na mojej myszce nie ma zadnego napisu, jest prostokatna z zaokraglonymi naroznikami, a pod spodem jest namisane "made in china 1989". Bez kitu. Podkladka moja z kolei jest okragla, z logiem jakiejs firmy.

A nawiasem mowiac, to topic uwazam za bezsensowny, bo co mnie obchodzi kto jako ma myszke, ale znam na tyle brac internetowa, ze wiem, ze kazdy chetnie chwali sie swoim sprzetem, dlatego rownie spora popularnosc mialby topic "Jaki macie monitor", "Jaki macie procesor"... W tym ostatnim az roiloby sie od wypowiedzi na temat przetaktowanych athlonow 4000MHz z chlodzeniem cieklym azotem, a w rzeczywistosci tacy ludzie pracuja pod duronikiem 800 (jak ja). Ale niestety uleglem ogolowi spolecznosci i napisalem cos o mojej myszy.

Pozdrawiam wszystkich zarowno z prostymi myszkami za 20 zlotych, jak i tych, ktorzy maja super-hiper trackballe z wibratorem i ogrzewaniem i prysznicem.

[AGD]Dyzio

__________________
[AGD]Dyzio
http://agd.clan.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 10:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [AGD]Dyzio Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [AGD]Dyzio Znajdź więcej post'ów przez  [AGD]Dyzio Dodaj [AGD]Dyzio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [AGD]Dyzio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

Ja gram na myszy trzyprzyciskowej z jednym scrollem firmy A4Tech. Działa nieźle, chociaż czasem sie zawiesza i często trzeba czyscić :/

Ale pdokładka to moja duma
Podkładka z oryginalnej wersji Diablo 2, świetny rysuneczek , od spodu guma wiec trzeba sporej sieły aby ruszyć ją z miejsca a pokryta jest .. nie wiem czym :p jakiś kauczuk, czy żel, nie wiem ale mycha rusza się po niej świetnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 10:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez [AGD]Dyzio

Pozdrawiam wszystkich zarowno z prostymi myszkami za 20 zlotych, jak i tych, ktorzy maja super-hiper trackballe z wibratorem i ogrzewaniem i prysznicem.
[AGD]Dyzio



A z radioodtwarzaczem?
To najnowszy model

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 10:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

logitech 2 przyciski + scroll=przycisk
szajs, ale dla mnie styka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 11:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

quote:
Napisane oryginalnie przez [AGD]Dyzio
Na mojej myszce nie ma zadnego napisu, jest prostokatna z zaokraglonymi naroznikami, a pod spodem jest namisane "made in china 1989". Bez kitu. Podkladka moja z kolei jest okragla, z logiem jakiejs firmy.

A nawiasem mowiac, to topic uwazam za bezsensowny, bo co mnie obchodzi kto jako ma myszke, ale znam na tyle brac internetowa, ze wiem, ze kazdy chetnie chwali sie swoim sprzetem, dlatego rownie spora popularnosc mialby topic "Jaki macie monitor", "Jaki macie procesor"... W tym ostatnim az roiloby sie od wypowiedzi na temat przetaktowanych athlonow 4000MHz z chlodzeniem cieklym azotem, a w rzeczywistosci tacy ludzie pracuja pod duronikiem 800 (jak ja). Ale niestety uleglem ogolowi spolecznosci i napisalem cos o mojej myszy.

Pozdrawiam wszystkich zarowno z prostymi myszkami za 20 zlotych, jak i tych, ktorzy maja super-hiper trackballe z wibratorem i ogrzewaniem i prysznicem.

[AGD]Dyzio



Widać że za mało profesjonalnie podchodzisz do gry , nie rozumiesz tego postu i tak ważnej sprawy jak mycha. Nikt tutaj nie chwali się jaką ma myszę. Mysz to jest podstawa do fpp i niketórzy np osiągają bardzo dobre wyniki na Logitechach a na
A-4 idzie im słabo i odwrotnie. Poprsotu chciałem poznać opinie różnych ludzi o róznych myszkach.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 11:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kabu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

To ja tez sie pochwale-jeden z najtanszych modeli A4 (cos kolo 20 zl) i podkladka w jakas kratke, podzialke i nienaturalne kreski ktore powstaly dzieki mojej ciezkiej pracy nad doskonaleniem jej wygladu przez 10 lat. A tak serio to wg mnie wazniejszy jest dobry monitor, optimum to tak od 17 w gore(bo na 14 na biczu to jako szwab to nie wiem czy ta mala kropeczka to aliant czy nie)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 11:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kabu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kabu Znajdź więcej post'ów przez  Kabu Dodaj Kabu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kabu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

quote:
Napisane oryginalnie przez Allan


Ale pdokładka to moja duma
Podkładka z oryginalnej wersji Diablo 2, świetny rysuneczek , od spodu guma wiec trzeba sporej sieły aby ruszyć ją z miejsca a pokryta jest .. nie wiem czym :p jakiś kauczuk, czy żel, nie wiem ale mycha rusza się po niej świetnie



Allan to dlatego POISON VICTA!!
Bo ja tez mam taka podkladke

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 11:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rydzyk
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: knurow

quote:
Napisane oryginalnie przez Sphere
logitech 2 przyciski + scroll=przycisk
szajs, ale dla mnie styka


ja mam gorsza bo bez scrolla

__________________
The only thing to fear,
is running out of BEER

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 12:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rydzyk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rydzyk Znajdź więcej post'ów przez  rydzyk Dodaj rydzyk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rydzyk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

))) ))))) )))) !! wiec kazdy z Poison musi kupic dzis Diablo 2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 12:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rayan
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Warszawa

Ms IntelliMouse i podkładka materiałowa(materiał jakis taki dziwny bardzo chropowaty zupełnie inny niz te "pospolite")
Ten zestaw u mnie rządzi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 14:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rayan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rayan Znajdź więcej post'ów przez  Rayan Dodaj Rayan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rayan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rudolf H.SS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Stuttgart

Logitech Cordless MouseMan Optical

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rudolf H.SS Znajdź więcej post'ów przez  Rudolf H.SS Dodaj Rudolf H.SS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rudolf H.SS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

a ja mam myszke z dwoma przyciskami, jakims scrolem na srodku i kulka podspodem
a podkladke z oryginalnej gry Tribes2

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-06-2002 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:24.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions