Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > Hardware/Software > Neo i porty
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Neo i porty

Od 2ch lat stawialem FTP u siebie czy to na sdi czy teraz na Neo i tu nagle ni z gruszki ni z pietruszki takie cos

2004-11-27 16:13:23 SERVER: Unable to start server, port 21 may already be in use.
2004-11-27 16:13:29 SERVER: Unable to start server, port 666 may already be in use.
2004-11-27 16:13:39 SERVER: Unable to start server, port 6901 may already be in use.
2004-11-27 16:13:46 SERVER: Unable to start server, port 80 may already be in use.
2004-11-27 16:13:53 SERVER: Unable to start server, port 81 may already be in use.
2004-11-27 16:23:29 SERVER: Unable to start server, port 411 may already be in use.
2004-11-27 16:26:23 SERVER: Unable to start server, port 113 may already be in use.

i nie wiem o so chosi, Neo mam sam na chacie nie dzielone, firewalla nie mam, jedynie chodzi Ad-Watch i co jakis czas uruchamiam Ad-aware

Wlazlem na stronke http://www.dslreports.com/scan i pokazalo mi cos takiego

Conclusion: Possible Problem! We did get information from scanning your ports, this information could encourage attackers to probe further. Do you know why you are advertising these services to the net? perhaps installation of a firewall, or reconfiguration of your firewall to be more secure, would provide peace of mind.
TCP default : CLOSED We received a response packet that no service is available.
TCP 113 : OPEN The port is open.
3 - Read

TCP 135 : OPEN The port is open.
26 - Read

TCP 1550 : OPEN The port is open.
1 - Read

TCP 5000 : OPEN The port is open.
14 - Read

UDP default : CLOSED We received a response packet that no service is available.
UDP 123 : OPEN The port is open.
4 - Read
----------------------------------
wtf ?

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2004 15:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:26.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions