Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Etyka gracza
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

Etyka gracza

Kazdego dnia na serwerach RtCW w Polsce graja dziesiatki graczy. Spotykamy sie i spedzamy ze soba w grze naprawde duzo czasu. Uwazam ze co najmniej rownie wazna rzecza jak skill graczy i granie druzynowe tak samo etyka, ktora decyduje o sposobie zachowania sie graczy na serwerach. Dlatego chce zaproponowac stworzenie kodeksu - zasad ktorych przestrzeganie uczyni gre w RtCW jeszcze bardziej przyjemna.
Oto taki kodeks stworzony na rtcwonline : http://www.rtcwcentral.com/info/ethics.asp .

Czekam na propozycje i opinie

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 19:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Re: Etyka gracza

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]kag
Kazdego dnia na serwerach RtCW w Polsce graja dziesiatki graczy. Spotykamy sie i spedzamy ze soba w grze naprawde duzo czasu. Uwazam ze co najmniej rownie wazna rzecza jak skill graczy i granie druzynowe tak samo etyka, ktora decyduje o sposobie zachowania sie graczy na serwerach. Dlatego chce zaproponowac stworzenie kodeksu - zasad ktorych przestrzeganie uczyni gre w RtCW jeszcze bardziej przyjemna.
Oto taki kodeks stworzony na rtcwonline : http://www.rtcwcentral.com/info/ethics.asp .

Czekam na propozycje i opinie



hmmm...polacy i jakikolwiek kodeks?....to nie przejdzie imho

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 20:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
R[e]dek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Talking

hmm jak to z etyka jest kazdy widzi bo czasem nie idzie sie zachowac kulturalnie. widzialem tez godne pozalowania zachowanie w wykonaniu zatwardzialcyh wojownikow o etyke heheheheh

__________________
R[e]dek a.k.a. R[e]d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil R[e]dek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do R[e]dek Znajdź więcej post'ów przez  R[e]dek Dodaj R[e]dek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać R[e]dek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

Re: Re: Etyka gracza

quote:
Napisane oryginalnie przez C4|Zaitsev


hmmm...polacy i jakikolwiek kodeks?....to nie przejdzie imho



no jasne Polacy sa dobrzy tylko w narzekaniu -to zle, tamto zle, wszystko nie pasuje. A najlepiej zeby wszystko ktos za nas zrobil, a i tak go potem zjedziemy od gory do dolu. Moze zamiast ciagle ciagnac jednoego w dol warto sie zmobilizowac i zaczac najpierw od siebie wymagac !?

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

quote:
Napisane oryginalnie przez R[e]dek
hmm jak to z etyka jest kazdy widzi bo czasem nie idzie sie zachowac kulturalnie. widzialem tez godne pozalowania zachowanie w wykonaniu zatwardzialcyh wojownikow o etyke heheheheh

jak nie idzie ? gdzie nie idzie? no to moze wreszcie by poszlo ?! a co do godnego pozalowania zachowania ... to moze cos wiecej a nie takie [z]aluzje, tylko ze to juz nie w tym temacie, ale mail moj to scisle tajny nie jest ...

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
R[e]dek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Talking

no chodzilo mi o to ze czasami nie idzie sie nie wqrwic heheheh jak jakis palant nie da sobie wmowic ze jest z toba w druzynie i lubi nozowac ludzi od tylu heheh

__________________
R[e]dek a.k.a. R[e]d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil R[e]dek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do R[e]dek Znajdź więcej post'ów przez  R[e]dek Dodaj R[e]dek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać R[e]dek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pacek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Lublin

Re: Etyka gracza

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]kag
Dlatego chce zaproponowac stworzenie kodeksu - zasad ktorych przestrzeganie uczyni gre w RtCW jeszcze bardziej przyjemna.



[/B] POPIERAM!!![/B]

__________________
This Is Your Life, Good To The Last Drop - It Doesn't Get Any Better Than This.
This Is Your Life, And It's Ending One Minute At The Time.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pacek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pacek Znajdź więcej post'ów przez  Pacek Dodaj Pacek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pacek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

quote:
Napisane oryginalnie przez R[e]dek
no chodzilo mi o to ze czasami nie idzie sie nie wqrwic heheheh jak jakis palant nie da sobie wmowic ze jest z toba w druzynie i lubi nozowac ludzi od tylu heheh


no to fakt ze sa ludzie i taborety ale po to jest vote kick i admini serwow zeby takim delikwentom za gre szybko podziekowac a nie zaczynac wojne na bluzgi

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 22:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

Re: Re: Etyka gracza

quote:
Napisane oryginalnie przez Pacek


POPIERAM!!![/B] [/B]


to ciesze sie niezmiernie
mysle ze warto przeczytac to jak to zrobili na rtcwonline zeby miec jakas podstawe do rozmowy, samo popieram nie wystarczy ...

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 22:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

Ale zawsze od poparcia warto zacząć

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 22:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Kultura to moze inny rozdzial bo to ciezki temat, oddzielmy go od etyki na razie, zajmijmy sie glintchem etc.

Ja ze swojej strony jako lider POISON, mysle ze jestem wstanie zagwarantowac pelne poparcie tej idei i przestrzegania ustalen jesli beda sensowne. Przez wszystkich members POISON. Mysle ze inni liderzy jesli zechca tez moga swoich ludzi naklonic do przestrzegania jakiegos kodeksu, jesli sami wierza w jego slusznosc, i nie jest im obojetne w jakiej atmosferze gramy. Jesli zrobimy to razem to wkrotce wiekszosc burakow zostanie poza nawiasem napietnowa i czesc sie zmieni... czesc pewnie nie. Uzyskamy jednak poprawe sytuacji , chyba warto? Chyba kazdy dorosly czlowiek z przecietna inteligencja rozumie znaczenie etyki oraz kultury (osobny topik).

Pozdrawiam.

PS: ustalcie my sie dostosujemy, zeby nie bylo ze sie panoszymy i cos wam znow wciskamy

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 08:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Exclamation

Etyka taaak ciekaaawy temat ... to co mnie dobija i rozmienia na drobne to goście grający w wolfa i bluzgający BEZ PRZERWY na - bądź co bądź - wirtualnych Szwabów . Ile to już razy widziałem lolków , którzy po każdym killu na Axisie wywalalil tanie txty typu : "A masz ty szkopie" ... "Pier^%^% Hitler " ... ogólnie komedia
Nie wiem czy to jest normalne zachowanie , ja już nie odróżniam tego
Co z takimi parapetami począć ? ( to nie są wyjątki ! )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-01-2002 19:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Xceed
Etyka taaak ciekaaawy temat ... to co mnie dobija i rozmienia na drobne to goście grający w wolfa i bluzgający BEZ PRZERWY na - bądź co bądź - wirtualnych Szwabów . Ile to już razy widziałem lolków , którzy po każdym killu na Axisie wywalalil tanie txty typu : "A masz ty szkopie" ... "Pier^%^% Hitler " ... ogólnie komedia
Nie wiem czy to jest normalne zachowanie , ja już nie odróżniam tego
Co z takimi parapetami począć ? ( to nie są wyjątki ! )



Nie widzialem, to juz jest nie wiem co ... bezmyslnosc, brak moozgu? brak elementarnej kultury? nie wiem juz sam to jakies ameby chyba graja

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 08:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kabu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Tylko nie popadnijcie w fanatyzm-bo zaczniecie dawać kicka za text typu a masz. Xceed a jak na aliantów bluzgam to dobrze?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 14:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kabu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kabu Znajdź więcej post'ów przez  Kabu Dodaj Kabu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kabu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

quote:
Napisane oryginalnie przez Kabu
Tylko nie popadnijcie w fanatyzm-bo zaczniecie dawać kicka za text typu a masz. Xceed a jak na aliantów bluzgam to dobrze?


Huah

No nie , nie będę cię podejrzewał o związki z Al-Kaidą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 17:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Mnie tam denerwuja teksty niektorych ludzi typu :

- Ej wy tam zacznijcie atakowac bo ja tu z nudow zamawiam pizze...

Imo jak czlowiek zdecydowal sie na obrone to niech tam siedzi i buzka na klodke, a jak mu sie nudzi to niech sam przejdzie do ataku i pokaze na co go stac.. bo inni siedza z drugiej strony na obronie i nie narzekaja choc tez nie maja co robic

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 18:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
Mnie tam denerwuja teksty niektorych ludzi typu :

- Ej wy tam zacznijcie atakowac bo ja tu z nudow zamawiam pizze...

Imo jak czlowiek zdecydowal sie na obrone to niech tam siedzi i buzka na klodke, a jak mu sie nudzi to niech sam przejdzie do ataku i pokaze na co go stac.. bo inni siedza z drugiej strony na obronie i nie narzekaja choc tez nie maja co robic



ja tak marudzilem np ostatnio, bo sam bylem w allied ops i nudno serio bylo... i dlugo tak byo,, czasem ktos wpadl ale 1 i ginal. Wiec co mam robic pisze sobie cos tam hehe. Jako ze mialem PFa wtedy, to wymienialismy dowcipy z PFami z obrony AA hehe ale LOL. PFy odpalaja i pozniej sie nudza bo cisza jest.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 19:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

A propo etyki to może ktoś mi odpowie za co mnie ostatnio chciał kicknąc niejaki [B.Czaszki]BUSHI. Może za to że go za często zabijałem a może dlatego że grałem PF. No cóż taki miałem kaprys i co od razu mam za to kopa dostawać ?

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 19:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

quote:
Napisane oryginalnie przez FF_ZOh1w2
A propo etyki to może ktoś mi odpowie za co mnie ostatnio chciał kicknąc niejaki [B.Czaszki]BUSHI. Może za to że go za często zabijałem a może dlatego że grałem PF. No cóż taki miałem kaprys i co od razu mam za to kopa dostawać ?


No cóż , nie od dziś wiadomo , jaką opinią cieszą się gracze grający PFem ... ogólnie nie jest ona zbyt dobra
Też nienawidzę peefiarzy , naprawdę ciężko unknąć rakiety lecącej z potworną prędkością ... chociaż czasem uda się wyminąć strafe'm/strafejump'em

Panzer to zdecydowanie najbardziej nienawidzona broń w RtCW .

... co nie znaczy , że to jest jakaś lameriada grać tą bronią ... po prostu ona sieje popłoch, panikę , jest masakrycznie skuteczną bronią i i to wkurza całe "wolfowe społeczeństwo" ( lol ale wywaliłem txt

Granie PFem jest 'etyczne' , ponieważ ta broń jest normalnie dostępna więc w czym rzecz ...
Natomiast notoryczne zbieranie blastów od PeeFiarza , który jest w tym momencie naszym katem to już inna bajka i nie dziw się, że to niektórych 'lekko' denerwuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 20:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kabu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Eeeeee tam PF jest super. Jeśli kogoś irytuje, że przeciwnik nim gra to niech sam go też wybierze. A pozatym wiecie jak ja się irytuje gdy mam PF i jakis łebek do mnie przyleci, skacze dookoła, a nie stoi porządnie abym mogł go sprzątnąć. Musze wtedy z reguły razem z nim udać się do krainy wiecznych łowów. I za to też kicka można dawać?
Saari, ale czasami naprawde jest nudno

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kabu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kabu Znajdź więcej post'ów przez  Kabu Dodaj Kabu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kabu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Teres
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Wink

Witam
Zgadzam sie co do tego, ze PF to jedna z najbardziej znienawidzonych broni w Wolfie , ale z drugiej strony , czeesto bardzo łatwo mozna zdjac pana z PFem. Ale i tak bardziej to mnie wkurza ktos kto bierze snajperke i ma wynik typu 1 albo 2 pod koniec , juz lepiej by wzial PF , przynajmniej medyk nie ma wtedy roboty i druzyna jest do przodu. Mam nadzieje ze zrozumieliscie o o chodzi , bo troche to zagmatwalem ;-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 23:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Nie podpowiadaj tak bo strace robote

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 01:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

O Panzerce Lamerce pisalem juz nie raz i to dawnaaa Jak widze to co podejrzewalem powoli nastepuje.... juz teraz na byry nie raz biore PFa... gdyz np na Depot bez PFoof nie maja aliesy szansy jakiejkolwiek podejsc wieksza grupa do ataku... gdy.. stoi 5x PF!! Dla mnie to chore..... dlaczego? jasne ze kazdy moze wybrac co chce.. ale chodzi o wspolna zabawe. Mnie i wielu innych nie bawi zgarnianie z PFa od ludzi ktorzy w wiekszosci , co przykre nie maja szans na polu walki z inna bronia, przynajmniej cudow by nie czynili. Fraguja PFem bo inaczej gina jak muchy. Tak to widze. Napewno sa i gracze dobrzy ktorzy umieja walczyc roznymi bronmi. Jednak mi zabija fun z gry, jak nie moge z mp40 polatac i powalczyc, wykazujac swoje braki czy umiejetnosci w starciu z innymi graczami. BO Pfy leca zewszad czasem.

PF tak... ale nie hurtem. Ta bron powinna byc oslabiona lub uzywana w mniejszej ilosci. W kazdej grze od zawsze fpp podstawa bylo starcie 2 ludzi i wygrywal ten ktory byl lepszy= szybszy refleks, lepiej celowal, ruszal sie etc. PF to bron dla kazdego poprostu. Reszta broni wymaga dobrej gry i o wiele wiekszego skilla walki. Dla mnie frag z PFa to nie frag. I biore tylko jak nie ma wyjscia bo PFy trzeba zdjac jakos. Sniper czesto nie ma szans bo co tylko sie lekko wychyli 1 z paru PF go zlapie na takim depot widac all na dole.

Moj post nic nie zmieni, jedna wyrazam tylko swoja opinie... wezcie inna bron nauczcie sie lepiej nia grac a da wam to satysfakcje o wiele wieksza , niz poprostu odpal i traf byle obok w goscia ktory nie mial szansy nawiazac kontaktu bojowego.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 09:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kabu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Jeśli tak patrzymt na sprawę to granie miotaczem ognia też jest lameriadą (np blokowanie wejscia), venomem (zwłaszcza gdy ktoś z przodu daje nam info, że idzie wrog), a nawet medykiem (bo przecież ma więcej życia i apteczki). Popadacie w przesade.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 10:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kabu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kabu Znajdź więcej post'ów przez  Kabu Dodaj Kabu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kabu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Kabu
Jeśli tak patrzymt na sprawę to granie miotaczem ognia też jest lameriadą (np blokowanie wejscia), venomem (zwłaszcza gdy ktoś z przodu daje nam info, że idzie wrog), a nawet medykiem (bo przecież ma więcej życia i apteczki). Popadacie w przesade.


Flamer na dobra sprawe potrzebuje ok 3 ludzi do walki M i LT. Przynajmniej LT bo ammo zre w kilka sek cale... No i jak sie wie jak to flamer latwo usunac... tylko trzeba wiedziec Venom to juz wogole bardzo latwo...... wystarczy myslec....... Pomijam ze flamer mozna obejsc a PFa nie, bo kontakt z PF to zazwyczaj instant dead. I pf blokuje prawie kazde miejsce gdzie stanie . Venom i flamer nie bardzo. Sa ograniczone w zastosowaniach :
-bliski dystans, venom sredni w maire jeszcze.
- venom overheat
-flamer ammo + support min LT.
etc etc.

Inna sparawa co sadzicie o chodzeniu po dachach na Depot? w koncu to bug w mapie, powodujacy spora zmiane w sposobie obrony i szansach nacierajacych alies. Ciekawe czy to zmienia w patchu jakims. watpliwe.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 11:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Przecinek
Trejning ( Enforser)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide

PF tak... ale nie hurtem. Ta bron powinna byc oslabiona lub uzywana w mniejszej ilosci. W kazdej grze od zawsze fpp podstawa bylo starcie 2 ludzi i wygrywal ten ktory byl lepszy= szybszy refleks, lepiej celowal, ruszal sie etc. PF to bron dla kazdego poprostu. .



No tak ale Wolf to nie "kazda inne FPP" , tutaj sie liczy zwyciestwo grupy , tutaj jest inny podzial i od zabijania nie jest juz mega-mastach ktory gra medykiem ,wymiata headshoty i sie cieszy ! :Tylko wlasnie klasa : SOLDIER ktora posiada snajpery , venomy , flamery i wlasnie PF. 1) Medyk ma uleczac 2) Leut. dawac ammo ( no i airstr.) 3) Eng. Rozwalac Objective a SOLDIER ZABIJAC . Proste ... jezeli ktos ma nalecialosci z innych FPP typu -> zabic jak najwiecej to jest jego cel albo uwaza ze statsy swiadcza o jego skillu to nie dziwota ze bierze pancera . Ale jezeli oplaca sie brac 10 pancerow to juz tylko wina mapy ktora nie gwarantuje dostatecznej ilosci przejsc . W depot zdarzalo mi sie wracac od flagi do Operation Center po to by podziemnym tunelem dostac sie do bazy , raz w ten sposob jak doszedlem na gore to zabilem w plecy 3 gosci z PF .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 11:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Przecinek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Przecinek Znajdź więcej post'ów przez  Przecinek Dodaj Przecinek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Przecinek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Teres
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Przecinek

W depot zdarzalo mi sie wracac od flagi do Operation Center po to by podziemnym tunelem dostac sie do bazy , raz w ten sposob jak doszedlem na gore to zabilem w plecy 3 gosci z PF .


Ja raz na Beach sie troszke zdenerwowalem na snajperow aliantow , no to sobie poszedlem na plaze i ladnie od tylu 3 zdjalem , 2-3 strzal z MP40 w glowke i snajpa nie ma , nastepni nawet sie nie zorientowali. Wczoraj sobie obejrzalem 'Enemy at the gates - Wrog u bram' i tam z kolei snajper zdjal niemcow tak , ze nastepni nawet nie wiedzieli co jest grane )) A granie PF ? Np. na Depot alianci moga probowac snajperami zdejmowac PF , a z drugiej strony nie kazdy bierze tam PF , 2-3 osoby w druzynie , a przeladowanie do nastepnego strzalu trwa baaaardzo dlugo , wiec wydaje mi sie, ze mozna poswiecic 2 kumpli , niech sciagna na siebie ogien PF i po sprawie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 12:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Oki macie racje

Ja juz szukam nowej gierki w takim razie.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

gierka dobra ino podejscie ludzi jakies dziwne

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 16:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Re: Re: Re: Etyka gracza

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]kag


no jasne Polacy sa dobrzy tylko w narzekaniu -to zle, tamto zle, wszystko nie pasuje. A najlepiej zeby wszystko ktos za nas zrobil, a i tak go potem zjedziemy od gory do dolu. Moze zamiast ciagle ciagnac jednoego w dol warto sie zmobilizowac i zaczac najpierw od siebie wymagac !?



Hm ja sie nie zgodze ze polacy sa dobzi tylko w narzekaniuheheh nie zapominaj ze polak dobrze vode loi
Koleiny glupi i bezsensowny post wypuszczony z mojej stajni...poprostu nie moglem sie powstrzymac wkomcu goszcze tu raz na tydzien

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 17:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:28.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions