Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > 4k movie - Revolution
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

4k movie - Revolution

Co sądzicie o tym najnowszym filmiku ? Czego oczekiwaliście ?
Czy faktycznie jest to najlepsze movie w histori poświęcone RTCW ? Czy warto było ściągać te prawie 600 Mb ?

Szczerze mówiąć jak na wielkie zapowiedzi i wielkość filmu byłem trochę rozczarowany, ale tylko trochę.
Po pewnym momencie movie robi się nawet nudny ale to raczej dowalanie się do szczgułów na zasadzie "bij najlepszego"

Sporo osób zarzuca też że jest za mało fragów. Z drugiej strony ile można oglądać non stop dobre fragi z podkładem muzycznym.
Tu mamy chyba nową jakość, nową filozofie robienia filmów o RTCW. To poprostu taki odpowiednik filmu Terminator. Mnóstwo efektów specjalnych.

Jak oceniacie całą produkcje ?


ps.

jeśli ktoś ma problemy z downloadem ze sweRTCW
ftp://ftp.ludd.luth.se/pub/misc/swe....revolution.zip
to jest jeszcze
http://www.own-age.com/vids/videoprofile.asp?id=822

O extended demo viewer które umożliwia uzyskanie takich efektownych obrotów pisał już Vk w newsie

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-09-2003 06:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
inco
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja:

Jak dla mnie jest to bez wątpienia film numer 1 i to nie tylko jeśli chodzi o filmy z RTCW. Revolution podoba mi się bardziej niż Anihilation czy też seria Badge (kultowe? filmy Quake 3).

Jrb aka Shao z shaolin productions jest po prostu najlepszy. I nie chodzi mi tu tylko o efekty, ale przede wszystkim "timing". Dzięki wyczuciu i umiejętnością jrb film ogląda się jak teledysk, żadnych przerw między trackami i nudnych fragmentów (choć w tym miejscu to zależy bardziej od gustu widza). Świety jak wielu czepia się fragów, ale czy zauważyliście z jakimi klanami są te fragi? Widzieliście tam gdzieś jakiś słaby klan? Infensus, Ocrana, GMPO to nie są typowe średniaki. Co do wielkości filmu to nie jest lenistwo czy też niewiedza shao w temacie kodeków, poprostu film miał wyglądać bardzo dobrze i to się udało w 100%. Film jest tak dobry, że nawet ludzi którzy nie grają w RTCW byli nim zachwyceni o czym świadczy liczba ściagnięć czy też komentarze na www.esreality.com. Ostatnio pokazałem film znajomemu, który nie gra w RTCW, ba nie gra w ogóle w FPS i ku mojemu zdziwieniu oglądał z zainteresowaniem.

Film ten zrobił na mnie jeszcze większe wrażenie niż swojego czasu apicalipse2. Revolution i apicalipse2 to zupełnie inny klimat, zupełnie inne podejście do RTCW, ale oba są naprawde świetne. Z tym, że po wydaniu 4K - revolution to właśnie ten film jest moim numerem 1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2003 17:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil inco Kliknij tutaj by wysłać e-maila do inco Znajdź więcej post'ów przez  inco Dodaj inco do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać inco prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Hmmm

Ja też powoli zmieniam swoje zdanie na temat 4k revolution.

Jak dla mnie Apicalypse to była rewolucja, głownie ze zwględu na sekcję jumpów i muzykę.
Później były tylko kolejne frag movies które różniły się między sobą tylko coraz bardziej zajebistymi fragami i podkładem muzycznym.
Ile można oglądać to samo ?

Tak jak wcześniej powiedziałem tu mamy nową jakość, nową filozofię i podejście do robienia filmów RTCW.
Zgadza się że jeśli pokazać noobom lub osobom które nie grały
chociażby Apicalypse2, któryś z panzahmovie Froga czy nawet imo najlepsze pure frag--movie: GMPO road to Qcon i pokazać 4k movie to wszyscy by powiedzieli że ostatnie jest najlepsze.

Muzyka ? Nie znam się na muzyce - dla mnie może być
Ujęciam obroty kamery - widać świetne wykorzystanie edv, to druga najlepsza po efektach świetlnych część filmu.
Efekty świetlne - zdecydowanie najlepsza część filmu.
Przejścia pomiędzy ujęciami, ogólny montaż - świetny.
Zwolnienia akcji - świetne, dopasowane muzycznie i
ogólnie.
Żadko też ktore movie zawiera jakąś historie/scenariusz.
W większości mamy tylko fragi, fragi, fragi i na koniec podziękowania. Tutaj mamy skonstruowaną historię:
koleś ma koszmarny sen itp.

Jesli chodzi o małą ilość fragów to częściowo jest to spowodowane tym że z części ujęc została wycięta konsola - jak nie pojawia się info w konsoli to możemy mieć wrażenie że nikt nikogo nie zabija.

Inna sprawa że mamy momeny które możnaby całkowicie pominąć, chociażby na początku filmu ujęcie z rzucaniem nalotów i granatów na beach ? czemu to służy ? jak dla mnie do wyrzucenia.

__________________
Swięty

Edytowane przez Swiety dnia 06-10-2003 o godz. 03:14

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2003 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Jest niezly ... ale mimo wszystko.. to zwykly fragmovie, a na mnie to nie robi wrazenia. Jak chce zobaczyc jak ktos gra to biore demko bo tam nie ma zlepek tego co komus akurat wyszlo tylko prawdziwa gra..

Jak mam obejrzec film to wole zeby cos soba prezentowal, dlatego pierwszy wolfmovie zrobiony przez bodajze koreancow jest nadal jak dla mnie filmem numer jeden. Byla jaka taka fabulka, byla inwencja tworcza, byla niesamowita praca wielu ludzi, byl fajny klimat i dobrana swietnie muzyka. Tego mi wlasnie brakuje w filmikach z gier... gdzie nie spojrze tam non stop fragmovies... ile mozna tego ogladac?

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-10-2003 10:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Mad
rtcw.fpp.pl
rtcw.fpp.pl




Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Kalisz

oj mozna

__________________

[KmH]Clan |rtcw.xg.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-10-2003 22:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Mad Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Mad Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Mad Dodaj [FPP]Mad do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Mad prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:33.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions